Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,377
نام
محمد
از قسمت 5 فصل دوم Moriarty the Patriot دراپ شد. فصل اول رو دوست داشتم ولی بجز دو یا سه قسمت دوم اصلا و ابدا لذت نبردم. بسیار بسیار با داستان های کلاسیک فاصله گرفتن. تغییراتی هم که دادن به جذابیت های داستان های کلاسیک صدمه ناجوری زده.
اینکه از زاویه موریارتی داستان رو دنبال میکنیم جالبه ولی خب جذابیت خودش رو بخاطر اینکه تبدیل به یک ضد قهرمان که هیچ خطری ازش احساس نمیکنی از دست داده. یک سری کرکترا خیلی گیر کلیشه ها هستن و اصلا ازشون حس یک کرکترای زنده و واقعی رو نمیگیرم.
کاری که با کرکتر ایرین ادلر کردن وقتی شدید مشکل داره که اینا کاملا بردنش توی تیم موریارتی اصلا خوشم نیومد. گفتیم جک قصاب هم میارن حداقل یک خطری حس کنیم داستان جالب بشه...که دیدیم نه بابا....حیف!:|

میدونم از یک جایی ببعد جذاب میشه ولی خب وقتی برام لذت بخش نیست، تا به اونجا برسه دراپ کنم بهتره...شاید بعدا حسش رو داشتم تمومش کنم.
----
از اونور Nomad رو شروع کردم....عجب موسیقی های محشری داره و چقدر وایب انیمه با فصل اول متفاوته انگار به کل به یک انیمه دیگه تبدیل شده.
خیلی تا به الان حال داده.

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
عزیزان دلی که Solo Leveling رو می‌خونید. بدانید و آگاه باشید که منهوا حذفیات جزئی داره اما بین این قسمت و قسمت قبلی، تا جایی که یادمه یه اتفاقی می‌افتاد
که تاثیری در روایت نداشت اما از نظر داستان‌گویی مهم بود و توی منهوا حذف شده. در واقع سانسور شده.
گفتم که بدونید:D
البته قابل حدسه که چی بوده اما به هر حال:D
دیگه هتل رو که فقط نمی‌رن غذا بخورن.?/SPOILER]
و تازه می‌خوای بنده‌خدا ناکام از دنیا بره؛ بالاخره باید یه کامی قبلش گرفته باشه;;)

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,377
نام
محمد
NOMAD_MB2_keyart-724x1024-1.jpg
Nomad رو تمام کردم.
11/10
اگه بخوام با یک کلمه توصیف کنم:

غیر کلیشه ای

همین مسئله باعث میشه بشدت مورد تحسین ام باشه. مشخصا اثری بوده که برپایه اون دید آرتیستیک ساخته شده نه ترند های معمول!حتی در قسمت آخر تصور کردم، به مسیر داستان های معمول میره با اینحال حتی قسمت آخر فرمول های همیشگی رو دنبال نمیکرد و متفاوت موند.

وقتی دوماه قبل از پخش بدون هیچ خبری با یک پوستر خبر پخشش اعلام شد تعجب کردم و انتظارات بالایی نداشتم ولی خوشبختانه نه تنها تمامی انتظاراتم رو برآورده کرد، بلکه خیلی بهتر از چیزی که انتظار داشتم بود.
البته با تعریف(تبلیغ!) های دوست عزیزمون @Kurt117 تقریبا به کیفیت اش اطمینان داشتم!:D

اگه بخوام یک مقایسه ای کنم با فصل اول، مثل مقایسه جهش Uncharted 1 به Uncharted 2 میمونه؛ فصل اول نهایتا اثری خوبی بود، اینجا همه چیز بخصوص داستان نویسی در بالاترین سطح خودش قرار داره!
نه تنها کرکترای جدید فوق العاده هستن، تمامی کرکتر های قدیمی به نحو جالبی در داستان حضور دارن و هیچوقت حس نمیشه زیادی هستن.

خود مگالو باکس حتی به حاشیه کشیده شده...و تمرکز داستان خود کرکترا و کشمکش های درونیشونه بخصوص جو که به زیبایی به تصویر کشیده شده!

اینجا خبری از موزیک رپ نیست، جو افسرده ای داره که به تدریج به حال و حوای آرام و امید بخشی تبدیل میشه.
آرت استایل و انیمیشن ها هم مثل همیشه زیبا هستن.
حتما پیشنهاد میکنم ببینید، با اینکه Vivy رو خیلی دوست دارم، برای من Nomad بهترین اثر فصل بوده.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
عزیزان دلی که Solo Leveling رو می‌خونید. بدانید و آگاه باشید که منهوا حذفیات جزئی داره اما بین این قسمت و قسمت قبلی، تا جایی که یادمه یه اتفاقی می‌افتاد
که تاثیری در روایت نداشت اما از نظر داستان‌گویی مهم بود و توی منهوا حذف شده. در واقع سانسور شده.
گفتم که بدونید:D
البته قابل حدسه که چی بوده اما به هر حال:D
منظورت جنگل و کمپینگ و دیر رسیدنشه ؟

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
Vivy - Fluorite Eyes Song - 13 [1080p] [AnimDL.ir].mkv_snapshot_02.38_[2021.07.02_23.56.55].jpg

بالاخره Vivy رو تموم کردم...

در کل بخوام بگم انیمه خوبی بود. یه سری قسمت های خسته کننده بودن، پایان هم میتونست همین جوری باشه ولی خیلی بهتر کارگردانی شه
چون عملا همین فصل Zombieland Saga R هم دقیقا با همین سناریوی آهنگی که میتونه باعث تغییر شه یه قسمت نهایی واقعا محشر تحویل داد. به نظرم مشکل از ایده نبود، از اجرا بود. از همون قسمت اول معلوم بود این انیمه ایه که پرده نهایی اش به آواز خوندن بستگی داره وگرنه چرا تو اسم انیمه باید لفظ Song باشه و خود ویوی آوازسرا باشه.
اتفاقا از این جهت به نظرم یه جاهایی خیلی کار کرده بودن.
مخصوصا تلاشی که ویوی برای نوشتن آهنگ خودش می کنه

درکل به نظرم پلات پلات قوی ای بود. یه سری ایده ها پرداخت محشری داشتند، یه سری متاسفانه تو اجرا اون قدر خوب نبودن.
به نظرم با اختلاف قسمت 10 سری بهترین قسمت اش بود و اوجش همون بود (که بهترین تیکه های آرک آخرش هم به همون قسمت مربوط می شد)

تو بحث انیمیشن محشر بود. اوپنینگ عالی ای هم داشت
ولی خب آهنگ های تو خود انیمه مخصوصا برای همچین داستانی که این قدر بهشون وابسته اند زیر حد انتظار بودن خداییش

8/10

این فصلی که گذشت پر Sleeper Hit بود. من هنوز میخوام Supercub و چی چی بود Animal Taxi اگه اشتباه نکنم با Nomad رو ببینم. 86 هم همین طور با این که یه سری چیزهای منفی ازش شنیدم
همین جوری ریسکی که برای Shadow House کردم منتهی شد به یه مانگای به شدت باحال که آنگویینگ شدم در موردش حسابی صحبت می کنم.
وای به حال بقیه شون که بیشتر ازشون تعریف میشه این ور و اون ور

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
سلام

منظورت جنگل و کمپینگ و دیر رسیدنشه ؟
توی رمان خیلی خفیف و در پرده بیان میشه که رسم و هانتر چا اون شب ماجراهایی داشتن.:D
اما اینجا توی منهوا همون اشاره خفیف هم حذف شده. البته شاید چاره‌ای هم نداشتن
چون توی متن میشه با ایما و اشاره یه منظوری رو رسوند اما اگر تصویری می‌خواستن نشون بدن دیگه ایما و اشاره‌ای در کار نبود.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
توی رمان خیلی خفیف و در پرده بیان میشه که رسم و هانتر چا اون شب ماجراهایی داشتن.:D
اما اینجا توی منهوا همون اشاره خفیف هم حذف شده. البته شاید چاره‌ای هم نداشتن
چون توی متن میشه با ایما و اشاره یه منظوری رو رسوند اما اگر تصویری می‌خواستن نشون بدن دیگه ایما و اشاره‌ای در کار نبود.
آره منم دارم ناول و مانهوارو همزمان میخونم و حتی اگر نمیتونستن قضیه رو مثل ناول پیش ببرن باید یه جوری جمعش میکردن که حفره بوجود نیاد .

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
و چی چی بود Animal Taxi
Odd Taxi :D
_____
عجیبه ندیدم کسی درباره ش اینجا چیزی بگه (به غیر از @Witch of Ashes )، حتی در مقابل Nomad هم underrated حساب میشه به نظرم.:-" اول فصل چندتا کار رو استارت زدم (یا مثل Vivy گذاشتم اول تموم بشن بعد ببینمشون) ولی فقط Odd Taxi بود که تا آخر دووم اورد و هر هفته منتظرش بودم. به قصد پر کردن جای خالی Beastars که تازه تموم شده بود شروعش کردم، ولی آخرش شاید در حد خود بیستارز ازش راضی بودم. فضای بزرگسالانه ای داشت و یه جاهایی حتی یکم حس عجیب بودن مونوگاتاری هم بهم داد. نویسندگی‌ش واقعا قوی و متفاوت بود (تا جایی که حس آثار غربی رو میداد تا حدودی) و پایان‌بندی خیلی خوبی هم داشت. خلاصه جزو بهترین کارهای original چند وقت اخیر بود به نظرم.
اگه کسی به ژانر mystery علاقه داره مخصوصا پیشنهاد میکنم حتما چند اپیزود ازش امتحانی ببینه.

پ.ن: تا داشتم پست رو مینوشتم دیدم ویدیوی جدید Gigguk انگار تعریف از Odd Taxiـه کلا، خب پس آندرریتد بودنش منتفیه دیگه. :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,377
نام
محمد
Odd Taxi :D
_____
عجیبه ندیدم کسی درباره ش اینجا چیزی بگه (به غیر از @Witch of Ashes )، حتی در مقابل Nomad هم underrated حساب میشه به نظرم.:-" اول فصل چندتا کار رو استارت زدم (یا مثل Vivy گذاشتم اول تموم بشن بعد ببینمشون) ولی فقط Odd Taxi بود که تا آخر دووم اورد و هر هفته منتظرش بودم. به قصد پر کردن جای خالی Beastars که تازه تموم شده بود شروعش کردم، ولی آخرش شاید در حد خود بیستارز ازش راضی بودم. فضای بزرگسالانه ای داشت و یه جاهایی حتی یکم حس عجیب بودن مونوگاتاری هم بهم داد. نویسندگی‌ش واقعا قوی و متفاوت بود (تا جایی که حس آثار غربی رو میداد تا حدودی) و پایان‌بندی خیلی خوبی هم داشت. خلاصه جزو بهترین کارهای original چند وقت اخیر بود به نظرم.
اگه کسی به ژانر mystery علاقه داره مخصوصا پیشنهاد میکنم حتما چند اپیزود ازش امتحانی ببینه.

پ.ن: تا داشتم پست رو مینوشتم دیدم ویدیوی جدید Gigguk انگار تعریف از Odd Taxiـه کلا، خب پس آندرریتد بودنش منتفیه دیگه. :D
امروز دیدم یک از این سایت های رتبه بندی(Anime Corner) Nomad توش 30 و خورده ایی بود و Odd Taxi توی رتبه های 20 بود اگه درست یادم باشه! خلاصه اینکه جدا Nomad رو من Hidden Gem فصل میدونم!:(

پ.ن:آره با ویدیو Gigguk دیگه قطعا Hidden Gem نیست.:D

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

امروز اتفاقا داشتم Dragonball FighterZ میزدم... بعد دیدم داداشم چند قسمت اول Dragon Ball OG رو داره

اصن یه عالمی :D من خودم فقط مانگاش دراگون بال اولیه رو خوندم ولی یه موج نوستالژی ای منو گرفت اون صداهای قدیمی.
اصن یه رنج دیگه است صداها. مخصوصا کریلین (که دوبلورش دوبلور لوفی هم میشه بعدا)

تو FighterZ هم که بدون صداگذار ژاپنی ها نمیشه بازی کرد لعنتی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر