Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
چجوری پشت ما رو خالی میکنه:(
راحت تنها دنبال کننده ی اخوی ها رو اینجا فروخت:(=(( از استکبار باید اسمت رو به چیز دیگه ای تغییر داد:D

باشد که بدشانسی مو-چان گریبان گیرت شود:|

---

چپتر 250ه Kingdom میباشم.... :-"
مرد حسابی بدشانسی مو-چان که برای من خوش شانسیه:-<
مانگاش رو باید بخونی و ببینی مو-چان الان کجاست و داره چه کار می‌کنه:-"
خوبه توی اون پیام چند هفته پیش طومار بدشانسی‌ها رو برات فرستادم:D
----
تو هم برو Legend of the Northern Blade رو بخون. یه سری کاراکتر امیرپسند ساختن و بعد براشون داستان نوشتن:>

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
مرد حسابی بدشانسی مو-چان که برای من خوش شانسیه:-<
مانگاش رو باید بخونی و ببینی مو-چان الان کجاست و داره چه کار می‌کنه:-"
خوبه توی اون پیام چند هفته پیش طومار بدشانسی‌ها رو برات فرستادم:D
----
تو هم برو Legend of the Northern Blade رو بخون. یه سری کاراکتر امیرپسند ساختن و بعد براشون داستان نوشتن:>
توی اون دوران بدشانسیش گیر کنی:-" نه اینکه به خوش شانسیاشم برسی:p اینا همش از نفرین هاییه که به خاطر ادامه ندادن اخوی ها(و اگر مانگا و انیمه دیگه ای هم نصفه ولی کردی...اونا:-" ) میاد سراغت:D (دعای خیرهامون نمیاد:p)

---

مگه اصول داستان نویسی دقیقا همین میست که اول کاراکتر امیرپسند خلق کنند، و بعد دور و بر اونا داستان رو بسازن و گسترش بدن؟ :-"

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
برید در زندگی خودتون بررسی کنید که کجای کار رو اشتباه کردید تا کارتون به اینجا کشیده که هم نظر امیر آکیبا شدید:D
آه مظلوم دامنتون رو گرفته که این طور شدید. توبه کنید عزیزانم:D
دستریست به بازیسنتر قطع بشه تو تغییر سایزت تاثیری داره ؟ >:)

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
این fgo غیر اون (tokuiten (singularity اول که داخل انیمه سینماییش هست و آخریش که zettai majuu sensen باشه 5 تا دیگه ش انیمه نشده و فقط داخل بازی هست؟ حرفی از انیمه شدنشون جایی زده شده؟ وقایع بعد majuu sensen چطور؟
برای دور نگه داشتن دست akiba و افکار مسموش بیزحمت یه سر به این چنل تو تلگرام بزن. فکر کنم 5 ساله که تو ایران روی fgo کارکردن تو گروهش میتونی راهنمایی کامل بگیری
myfatecafe@

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
برای دور نگه داشتن دست akiba و افکار مسموش بیزحمت یه سر به این چنل تو تلگرام بزن. فکر کنم 5 ساله که تو ایران روی fgo کارکردن تو گروهش میتونی راهنمایی کامل بگیری
myfatecafe@
:))
ولی در مورد هرچیزی افکارم مسموم باشه، در مورد F/Z و بقیه Fateها مطمئنم افکارم مسموم نیست:D

مگر اینکه صرفا یه کار اکشن کل انتظارتون باشه:p

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
:))
ولی در مورد هرچیزی افکارم مسموم باشه، در مورد F/Z و بقیه Fateها مطمئنم افکارم مسموم نیست:D

مگر اینکه صرفا یه کار اکشن کل انتظارتون باشه:p
اینطوری نمیشه. باید برم چند تا fate فن بیارم با هم به راه راست هدایتت کنیم ?

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
اینطوری نمیشه. باید برم چند تا fate فن بیارم با هم به راه راست هدایتت کنیم ?
منم Fateفنم... ولی Fate/Zero فن>:)
و در عین حال Fateهیتر هم هستم>:)

خدایی چجوری میتونید هم از F/Z لذت ببرید، و هم از بقیه ی Fateها؟ :-" نمیخوره تو ذوقتون؟ :|

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
myfatecafe@
والا من کاری با خود بازی ندارم :-" سوالم در رابطه با انیمه بود :D
یه نیمچه نگاهی هم البته انداختم به چنلش که خب بیشتر تو فاز بازی بود و آپدیتاش و اینا و منم بازی رو یذره بیشتر نرفتم خیلی هم علاقه ندارم به خاطر سیستم گاچاش :-"
------
@Akiba
یعنی تو واقعا روحت شاد نمی شه وقتی مثلا mash از NP ش استفاده می کنه یا مبارزه زیگ و کارنا رو میبینی؟اف بر تو :D فیت زیرو جز داستان دارکش چی داشت نسبت به بقیه فیت ها؟ :D:-"

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
یه نیمچه نگاهی هم البته انداختم به چنلش که خب بیشتر تو فاز بازی بود و آپدیتاش و اینا و منم بازی رو یذره بیشتر نرفتم خیلی هم علاقه ندارم به خاطر سیستم گاچاش :-"
------
@Akiba
یعنی تو واقعا روحت شاد نمی شه وقتی مثلا mash از NP ش استفاده می کنه یا مبارزه زیگ و کارنا رو میبینی؟اف بر تو :D فیت زیرو جز داستان دارکش چی داشت نسبت به بقیه فیت ها؟ :D:-"
مش جزو اون کاراکترهاییه که فقط بلدن سنپای سنپای کنند، همین حذف بشه خودش 3~4سطح F/GO میره بالاتر:-"

بعد کلا F/Z از این مسخره بازیا نداشت، یکی تا دیروز هیچ پخی نبود، فردا بزنه دهن همه رو سرویس کنه:))

جدای از اون یه چیزی مثل قسمت 11 ، این تقابل دیدگاه ها و شخصیت پردازی هاست که مهمه!
کلا توی F/Z کسی نیمده بود برای بچه بازی:-"
همه سرونت هاشونم درست حسابی بودن(حتی همون سیبرش که به درد لای جرز دیوار هم نمیخوره:-" )، نه مثل بقیه فیت ها یه مشت بچه مچه ریختن وسط:-"

کلا F/Z چه سرونت ها و چه مسترها، یک سر و گردن از بقیه ی سری بالاتر و بهتر بودن!

تخصصشون کلا فیته. من خودم 3 سالی هست دارم تو بازی دست و پا میزنم و با 13-14 تا ssr نسبتا راضی هستم. خلاصه یه سر بزنید به ما بدنمیگذره?
شیطونه میگه اکانتم رو بدم، خودم رو راحت کنما:)) :-" بدکش نیست:D منم 13تا SRR دارم، ولی یک سال و خورده ایه یا بیشتر هیچ ایونتی نزدم و کاراکترهاش رو نگرفتم دیگه:-" (کلا بازی نکردم...قرنی یه بار در حد لاگین و کارت کشیدنی)

آخرین ویرایش:

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
------
@Akiba
تخصصشون کلا فیته. من خودم 3 سالی هست دارم تو بازی دست و پا میزنم و با 13-14 تا ssr نسبتا راضی هستم. خلاصه یه سر بزنید به ما بدنمیگذره?

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
سلام دوستان انیمه دوست

من تا به حال "ناروتو" رو فرصت نکردم ببینم و متوجه شدم @Akiba ارادت خاصی بهش داره و حتی از "وان پیس" هم براش عزیزتره :D;))

توی نوع "سریالی های قدیمیش" یکیش 220 قسمته و یکیش 500 قسمته. https://uupload.ir/files/qgkq_2020-11-01_035529.jpg

کدوم یکیش مبارزه های بهتر و سرگرم کننده تری داره؟ =P~ مرسی ??:Rose:

w2je_naruto.jpg

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
سلام دوستان انیمه دوست

من تا به حال "ناروتو" رو فرصت نکردم ببینم و متوجه شدم @Akiba ارادت خاصی بهش داره و حتی از "وان پیس" هم براش عزیزتره :D;))

توی نوع "سریالی های قدیمیش" یکیش 220 قسمته و یکیش 500 قسمته. https://uupload.ir/files/qgkq_2020-11-01_035529.jpg

کدوم یکیش مبارزه های بهتر و سرگرم کننده تری داره؟ =P~ مرسی ??:Rose:

w2je_naruto.jpg
هممم... از وان پیس هیچ چیزی بالاتر نیستا:D
ولی بلی! ارادت خاصی دارم به ناروتو (و همه کارهای بلندی که دیدم:D )
در راستای اینکه" ناروتو شیپودن " دقیقا ادامه ی " ناروتو " هست، پس باید جفتش رو دید:D
مثل اینه بگی قسمت 14 تا 25ه F/Z رو ببینم، یا 1 تا 13 رو :-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,423
نام
مسلم
دستت درد نکنه امیر جان.
میدونستم " ناروتو شیپودن " ادامه ی " ناروتو " هست و میخواستم حجم کارم کم بشه که آب پاکی رو ریختی رو دستم و گفتی همشو باید ببینم. :D بازم ممنون :Rose:

gp56_sasuke.jpg
برای کاهش حجم کاری از اینجا لیست فیلرها رو بخون و همه رو یه جا حذف کن:>
Naruto Filler List | The Ultimate Anime Filler Guide
Naruto Shippuden Filler List | The Ultimate Anime Filler Guide
====================================================
و دیگه اینکه اگه کسی هست که هنوز Land of the Lustrous رو ندیده، از خودش شیم کنه و بعد از گوش کردن این OST ها بره به درگاه خدا توبه کنه و سریع انیمه اش رو شروع کنه:D

پ.ن: برای شما هم همینطوریه یا فقط منم که میتونم ویدئوهای یوتیوب رو بدون فیل سواری ببینم؟:>

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
و دیگه اینکه اگه کسی هست که هنوز Land of the Lustrous رو ندیده، از خودش شیم کنه و بعد از گوش کردن این OST ها بره به درگاه خدا توبه کنه و سریع انیمه اش رو شروع کنه:D

تایید میشه :D

عذاب الهی در کمین تونه اگه این کار رو نکنید :D

=============

باید کلا یه لیست سیاه زاغی دربیاریم از مواردی که توش امیر آکیبا رو باید به راه راست هدایت کنیم
میدونم خییییلی طولانی میشه ولی ارزش ساخت و پین کردنش به پست اول رو داره

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
تایید میشه :D

عذاب الهی در کمین تونه اگه این کار رو نکنید :D

=============

باید کلا یه لیست سیاه زاغی دربیاریم از مواردی که توش امیر آکیبا رو باید به راه راست هدایت کنیم
میدونم خییییلی طولانی میشه ولی ارزش ساخت و پین کردنش به پست اول رو داره
من که خودم راه راستم:D نمیدونم دقیقا منظورتون چیه:D

ولی اون لیست بد سلیقگی هاتون رو اگر میخواید بنویسید، تا آخر دنیا هم پاش وقت بزارید تموم نمیشه:D
منم که نامیرام و نمیتونید ترورم کنید، پس میتونید خودتون رو بکشید! بهترین راه حل>:)

کار خوب مثل کینگدام پیشنهاد بدید، یا همون مرحوم اخوی ها... چرا نبینم؟ :p کار خوب بلد نیستید پیشنهاد بدید:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر