Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
جفا؟ کدوم جفا؟:D
اون موقع که من ترجمه می‌کردم که کسی واقعا اخوی‌ها رو نمی‌دید. فقط امیر آکیبا پیگیرش بود که اونم اهمیتی نداره:D
الانم که مترجم درست و حسابی داره.:D

یه مشکل کار کردن بدون فیدبک اینه که آدم با وجدان راحت می‌تونه تسلیم کالیبر بالای خودش بشه. الان که انجمنی وجود نداره که دیگه راحت‌تر هم شده

باشه تو خوبی :D
مرسی که هستی :D

Episode 13
+
برای رفع خستگی زنگ تفریح یک ost خوب میزارم

ایول داری....

هنوز بعد از 10سال، بهترین انیمه ی که دیدم....هنوز clannad after story هستش.
قابل توجه امیرآکیبا

خو منم گفتم که ندیدیش وگرنه یادت میومد:-":D
ببین Toaru دو تا سری داره، Index که بخش جادویی رو پوشش میده و شخصیت اصلیش توما هست و Railgun که مربوط به بخش علمی داستان میشه و شخصیت اصلیش ریلگان هست، هر دو تا هم داخل یه شهر که برای انجام آزمایشات علمی بر روی آدم های دارای قدرت ماوراالطبیعه ساخته شده اتفاق میوفتن و شخصیت های یکسانی داره ولی حوادثی که اتفاق میوفته از همدیگه جدا هـ... نیستن دیگه چون هر چی داستان جلوتر میره هم پوشانی بیشتری پیدا میکنن:D البته داستان پیچیده تر از این حرف هاست و این شهر آکادمی یه روی تاریک هم داره که کمتر کسی ازش باخبره ولی من زیاد وارد جزئیاتش نمیشم:D یه انیمه اسپین آف هم هست به اسم Accelerator که کلاً سعی میکنیم اصلاً اسمش رو هم نیاریم و امیدوارم یه روزی این ننگ از حافظه تاریخی مردم جهان محو بشه.
حالا ایندکس همیشه پاشه آشیل سری هست یعنی کمتر کسی پیدا میشه بتونه از آرک اول ایندکس به سلامت عبور کنه و تازه فصل سوم هم حسابی زائید البته بازم فصل سوم یه سری نکات مثبت داره مثل OST هاش مخصوصاً Black Vs White ولی در باقی موارد خیلی گند زده یه جوری که حتی به عنوان فن سرویس هم زیاد خوب نیست.
از طرف دیگه ریلگان با اینکه توسط همون استودیو ساخته میشه ولی همیشه توی یه سطح دیگه بوده مخصوصاً از آرک Sisters به بعد خیلی جالب میشه و این فصل هم همونطوری که قبلاً گفتم حسابی ترکوند. فصل اولش شاید یه ذره meh باشه ولی کم کم خیلی بهتر میشه: برو ریلگان رو شروع کن، حالا تا فصل بعدش بیاد چند سال وقت داری خودتو برسونی:D

خوب....این الان خیلی سخت نشد؟ :D

از اون خدا بیامرز این دو تا فیلم هم ببین:
Sennen Joyuu
Tokyo Godfathers

نمیدونم چرا نتونستم با Tokyo Godfathers ارتباط برقرار کنم.....موقع دیدنش هیچ حسی جزء عذاب کشیدن نداشتم (":

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
ایول داری....

قابل توجه امیرآکیبا

خوب....این الان خیلی سخت نشد؟ :D

نمیدونم چرا نتونستم با Tokyo Godfathers ارتباط برقرار کنم.....موقع دیدنش هیچ حسی جزء عذاب کشیدن نداشتم (":
قابل توجه امیر آکیبا @Akiba (2)

=================================
باور کن نوشتنش سختر بود:D به نظرم همون ریلگان رو شروع کن فعلاً، بعد اگه خواستی برو ایندکس هم ببین:D
=================================
من توکیو گاد فادر رو خیلی سال پیش و وقتی هنوز اینجوری انیمه بین نشده بودم و با دوبله دیدم پس شاید اونجوری تاثیرش برام بیشتر بوده چون مشابه اش رو ندیده بودم ولی به نظرم هنوزم ارزش دیدن داره:>

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
ایول داری....

قابل توجه امیرآکیبا
امیر اکیبا رو ولش کن جزو گمراهانه :D
چیزی که clannad after story رو خیلی بالا می بره جدا از داستان عمیق و شاهکارش کیفیت بالای KyoAni که واقعا با موسیقی و جلوه های بصریش جادو می کنه البته به شخصه Violet Evergarden رو بیشتر دوست دارم و بهترین کار این استودیو میدونم و شدیدا منتظر فیلم جدیدش هستم که قراره نابودمون کنه :>

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
توی کانال اصلی بود:
خب به لطفت مشکل حل شد .
متاسفانه انگار راه نداره:D پس حواله کن. ولی امیرآکبیا رو هم بی‌نصیب نذار.
چون مشکلم رو حل کردی کاریت ندارم همشو حواله میدم به آکیبا :D
چشم: موهای یکی بود چند تا نبودم یه مقدار بلند شده. می‌رم سلمونی:
ولی همچنان برو خودتو اصلاح کن . تازه شرمم بکن :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
منظورتون over rateترین و mehترین انیمه ست دیگه؟ :D
آخه clannad ؟ :D

:D
ببین...ما هنوز جفای که در حق اخوان فضا کردی رو یادمون نرفته :D
کالیبر بالا بدون ـت رو فراموش نکردیم :D
ولی با این شدیدا موافقم!
استکبار رو اعمال قانون کنید:| :(

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
بیچاره چیه ؟
حتما بچه ها ندیدن پستت رو ناکامای عزیز...
چون بچه های اوتاکو- مخصوصا انیمه باز های بازی سنتر مهربون ترین بچه هایی هستند که تا حالا من دیدم...

ببین بحث سری های Fate یکم پیچیدست...

من این ترتیب رو برات میزارم بشین ببین که خوب واقعا لذت بخشن هرکدوم:

Fate\Zero رو ببین که 10 سال قبل از Fate/Stay Night هست...
بعد بشین Fate\Stay Night Unlimited Blade Work رو ببین یک یکی از روت های Stay Night هست بعدش دوست داشتی بشین برای یک روت خفن تر Stay Night فیلم های سه گانه ی Fate/Stay Night Heaven's Feel رو ببین...
بعد جون داشتی- بشین Fate/Apocrypha رو ببین که رابطه ی خاصی با بالایی ها نداره ولی خوب Fate با کیفیتی هست...
پس شد :

Fate/Zero
Fate/Stay Night UBW
Fate/Stay Night HF
Fate/Apocrypha

===========

در رابطه با دیجیمون ها بشین
Digimon Adventure Reboot 2020
که بازسازی بهترین سری دیجیون هست که مناسب شرایطی که گفتی هم بسیار هست...

با تشکر...
مرسی بابت راهنمایی
من الان دو فصل فیت زیرو و دو فصل استی نایت یافتم ولی اون سومی که نوشتی Fate/Stay Night HF اینو اصلا پیدا نکردم این چیه فیلمه یا سری.چندتاست؟و در اخرFate/Apocrypha اینم دو سری یافتم .ممنون میشم بازم راهنمایی کنی این خیلی زیاده
اما در باب این دیجی مون سریش به جایی رسید یا باید حالاحالاها منتظر بقیه ش باشیم

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
مرسی بابت راهنمایی
من الان دو فصل فیت زیرو و دو فصل استی نایت یافتم ولی اون سومی که نوشتی Fate/Stay Night HF اینو اصلا پیدا نکردم این چیه فیلمه یا سری.چندتاست؟و در اخرFate/Apocrypha اینم دو سری یافتم .ممنون میشم بازم راهنمایی کنی این خیلی زیاده

فیت زیرو دو فصله...
فیت استی نایت هم دو فصله...

Fate/Stay Night HF سه تا فیلم انیمه هست که دوتاش اومده...

در باره ی فیت آپاکریفا اونم دو فصله دیگه...

راهنمایی :

فعلا بشین دو فصل فیت زیرو رو ببین و بعدش استی نایت...
بعدش بیا اینجا نظرتو بگو ببینم اصلا حال کردی یا ن و بعدش دوباره برنامه میزنیم برات که بقیه کدوماشو ببینی...

درباره ی دیجیمون :

بهترین نسخه ی بهترین سری هست دیگه...
گمونم هفتگی هست که میتونی ببینی...

اگر هم که نه ورژن قدیمی Digimon Adventure هست اونو بگیر ببین...

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
مرسی بابت راهنمایی
من شدیدا و قویا پیشنهاد میکنم از Fate فقط Fate/Zero رو ببینی... بقیش احتمالش خیلی زیاده اگر داستان و کاراکترها برات مهم و جذاب باشن تو F/Z، ناامیدت کنند!(اگرم صرفا اکشن خفنش رو میخوای، که بقیشونم خوبن... غیر از اون ساخته ی 2006 که اصلا نرو سمتش)

در مورد دیجیمون، سری اول و دوم بهترینند:D همون ورژن قدیمیشون رو ببین و البته Digimon Adventure Tri
و باز فکر کنم پایان ماجرا Digimon Adventure Last Evolution Kizuna هست؛ که نمیدونم لینکاش اومده یا نه.... اومده؟؟؟

این بازسازیه، یک ریبوته...کاراکترها همونند ولی داستان فرق داره

چهار رو هم در زمان های دور میدیدم دوست داشتم
سه رو الان یواش یواش دارم میبینم:D فقط تو بازی هاش یادمه دوتا از دیجیمون های محبوبم از سری سوم بودن ( cool بودن بسی:D )

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
من شدیدا و قویا پیشنهاد میکنم از Fate فقط Fate/Zero رو ببینی... بقیش احتمالش خیلی زیاده اگر داستان و کاراکترها برات مهم و جذاب باشن تو F/Z، ناامیدت کنند!(اگرم صرفا اکشن خفنش رو میخوای، که بقیشونم خوبن... غیر از اون ساخته ی 2006 که اصلا نرو سمتش)

در مورد دیجیمون، سری اول و دوم بهترینند:D همون ورژن قدیمیشون رو ببین و البته Digimon Adventure Tri
و باز فکر کنم پایان ماجرا Digimon Adventure Last Evolution Kizuna هست؛ که نمیدونم لینکاش اومده یا نه.... اومده؟؟؟

این بازسازیه، یک ریبوته...کاراکترها همونند ولی داستان فرق داره

چهار رو هم در زمان های دور میدیدم دوست داشتم
سه رو الان یواش یواش دارم میبینم:D فقط تو بازی هاش یادمه دوتا از دیجیمون های محبوبم از سری سوم بودن ( cool بودن بسی:D )
ای کاش تو گروه fate grand order تلگرام بودی که دستور ارتداد و اعدامت رو صادر میکردم.
تمام سری fate رو باید از اول تاریخ ساخت نگاه کرد ولی برای شروع fate stay night : UBW و fate zero عالین.
انقدر سری فیت گسترده است بالاخره یک نسخه اش مورد علاقت میشه و همه رو از اول تا آخر میشینی نگاه میکنی?

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
ای کاش تو گروه fate grand order تلگرام بودی که دستور ارتداد و اعدامت رو صادر میکردم.
تمام سری fate رو باید از اول تاریخ ساخت نگاه کرد ولی برای شروع fate stay night : UBW و fate zero عالین.
انقدر سری فیت گسترده است بالاخره یک نسخه اش مورد علاقت میشه و همه رو از اول تا آخر میشینی نگاه میکنی?
کلا بحث اینه که F/Z یک باگ تو کل سریه که خوب در اومده!
F/GO که با اون کاراکترهاش و ایونت هاش بچه بازیه:p
F/SN 2006 رو که دیدن و فقط به خودن فحش میدادم!
F/A رو تا وسطاش دیدم، و مقایسه ی داستان و کاراکترها با F/Z ... فقط باید سر به بیابون گذاشت!
اون UBW هم باز 7قسمتی تحمل کردم ولی باز همینه وضع!

کلا سطح و کلاس کاریه F/Z با اختلاف عجیب غریبی بالاتر از بقیشونه! و تو کارهایی که کاراکتر مشترک دارن، وقتی میبینی یک کاراکتر مسخره که اصولا نباید هیچ قدرتی در مقابل فلانی داشته باشه، میزنه طرف رو سرویس میکنه فقط باید خودتو بکشی:|

تا آخر دنیا هم بریم من فقط یک جور میتونم F/SN (هر خط داستانیش) رو قبول کنم که 1.شخصیت اصلی تو اولین دیدار با هر مستر/سرونتی دار فانی رو وداع بگه
2.همونی که خودتون میدونید برنده ی جام باشه(با اقتدار)

و متاسفانه چون نمیان خط داستانیی که تو لایت ناول باعث Game Over شدن بشه رو بسازن( Game Over همون قسمت اول:)) ) ، پس هیچوقت اون انیمه ای که باید رو نخواهیم گرفت:D

---

آره سری Fate جذابیت داره که ببینی شخصیت های اساطیری و تاریخی دور هم جمع شدن... ولی خیلیییی از این شخصیت ها(غیر از F/Z ) کلا ناامید کننده ن:-"

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
باشه تو خوبی :D
مرسی که هستی :D
سلام

ولی همچنان برو خودتو اصلاح کن . تازه شرمم بکن :D
برید در زندگی خودتون بررسی کنید که کجای کار رو اشتباه کردید تا کارتون به اینجا کشیده که هم نظر امیر آکیبا شدید:D
آه مظلوم دامنتون رو گرفته که این طور شدید. توبه کنید عزیزانم:D
-------
حالا که تا اینجا اومدم همگان رو توصیه می‌کنم به خوندن Legend of the Northern Blade
از دستتون میره اگر نخونید:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
برید در زندگی خودتون بررسی کنید که کجای کار رو اشتباه کردید تا کارتون به اینجا کشیده که هم نظر امیر آکیبا شدید:D
آه مظلوم دامنتون رو گرفته که این طور شدید. توبه کنید عزیزانم:D
-------
حالا که تا اینجا اومدم همگان رو توصیه می‌کنم به خوندن Legend of the Northern Blade
از دستتون میره اگر نخونید:D
چجوری پشت ما رو خالی میکنه:(
راحت تنها دنبال کننده ی اخوی ها رو اینجا فروخت:( =(( از استکبار باید اسمت رو به چیز دیگه ای تغییر داد:D

باشد که بدشانسی مو-چان گریبان گیرت شود:|

---

چپتر 250ه Kingdom میباشم.... :-"

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
این fgo غیر اون (tokuiten (singularity اول که داخل انیمه سینماییش هست و آخریش که zettai majuu sensen باشه 5 تا دیگه ش انیمه نشده و فقط داخل بازی هست؟ حرفی از انیمه شدنشون جایی زده شده؟ وقایع بعد majuu sensen چطور؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر