Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
سلام

خب چون دوستت دارم نمیذارم بیکار بمونی . باشد که عادت کنی کم کم :D
زیرنویس فارسی هرچی از سری Gurren Lagann هست رو میخوام :D
زیرنویس سریال و فیلم سینماییش:-<

Attachments

• Gurren Lagann.rar
    237.6 KB · مشاهده: 2

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
برسرک رو 4بار بهس فرصت دادم، نتونست جذبم کنه! دیگه وقتی براش نمیزارم مطمئنا گزینه های بهتری هست برام!

واگاباند هم خیلی خوندم...ولی ولش کردم یه جایی، احتمالا یا فکر میکردم پیشرفتی نداره،یا حس تکرار داشته برام! به هر حال‌‌‌... چیزی ازش یادم نیست الان، و از اونطرفم بعید میدونم بخوام از اول بخونم:D
الحق که از گمراهانی :D
کسی که برسرک رو تا اخر golden age خونده باشه و با گاتس کبیر و گریفیث ملعون اشنایی داشته باشه امکان نداره از برسرک خوشش نیاد :>
vagabond هم^:)^^:)^^:)^

+

تاریخ فصل دوم Beastars تایید شد و از 5 Jan پخشش شروع میشه
اینم پوستر و تریلرش :

178000

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام

بسیار عالی .
فقط یه چیزی . زیرنویس اپیزود 6 برای یه اینمه دیگه بود . شرق بهشت بود فکر کنم :D

قسمت 6ـش سانسوری داره....اگه نسخه ی بدون سانسور رو داری...این زیرنویس رو بگیر (خودم sync کردم)

Attachments

• Order Tengen Toppa Gurren Lagann - E06.rar
    8.6 KB · مشاهده: 1

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
261
چند وقت پیش یکی از دوستان اومد اینجا ost ریزیرو گذاشت. من رفتم دنبالش بره دانلود اینا که دیدم جناب kenichiro یه کار دیگه هم تو رزومه‌ش داره.
Girls' Last Tour.
اولین چیزی که به چشمم خورد ژانر post-apocalyptic که گفتم خب چه عالی.:D
انیمه ۱۲ قسمته تو یه شهر جنگ زده با یه معماری و شهرسازی عجیب پیگیری میشه و کاراکترای داستان هم ۲ تا بچه هستن.:D
تمرکز داستان روی مواردی و چیزهایی که در حین جنگ به نوعی مفهوم خودشون رو از دست میدن. در حالی که در شرایط عادی بهشون فکر کنی هیچ چیز خاصی نیستن. تقریبا ۲۰ ۳۰ مورد (مثل: ‌bath, laundery, nap , home و ... ). کل سری یه ریتم یکنواخت و ملایم داره بدون هیچگونه تویستی در داستان.
با توجه به ژانر Iyashikei-
It is a sub-genre of slice of life, portraying characters living out peaceful lives in calming environments, and is intended to have a healing effect on the audience. The word iyashikei means "healing-type" in Japanese
-و post-apocalyptic- که خیلی‌ها شاید بگن چه دنیای باحالی و چه شرایط کولی- به اون صورت جنبه‌های منفی جنگ ملموس نیست و البته قصد هم نداشتن که اینطور باشه.
در کل کار متوسط رو به پایینی بود. ولی اگه انیمه خوب دیگه دم دستتون نیست این می‌تونه گزینه قابل بررسی‌ای باشه.
Episode 02 - Bath - Journal - Laundry.mkv_20201031_030743.786.jpg Episode 10 - Train - Wavelength - Capture.mkv_20201110_150954.265.jpg

مانگای 20century boys هم تموم کردم که که واقعا چیزی به ذهنم نمیاد بگم درباره‌اش.:|
مختصرا اینکه شخصیت‌ها پرداخت خیلی خوبی داشتن و داستان هم نبرد خیر و شره به نوعی.
نویسنده هم ارادت خاصی به ساکنین واتیکان و بچه‌های بالای اونجا داره و تو داستان خیلی بهشون حال میده.:D در مقابل با یه قشری از همون جنس اصلا حال نمی‌کنه و این رو به صورت غیرمستقیم با یه هینت‌هایی نشون میده.
نهایتا هم اینکه با توجه به طولانی بودن کار(۲۴ جلد)، ژانر داستان، جنس طراحیش و ترکیب هر سه‌ی این‌ها کاری نبود که بقیه رو توصیه به خوندنش بکنم.

آخرین ویرایش:

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
الحق که انیمه های ژاپنی از همون قدیم هم خوب بودن. :Rose:
دیروز از دیدن این انیمه قدیمی 1979 Rose of Versailles خیلی لذت بردم. :x

w9e4_2020-11-10_204902.jpg

واقعا شاهکاره :-bd نمونه اسکرین شات ---> https://uupload.ir/files/ciux_screenshot.png

uqe7_rov-.jpg

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,379
نام
محمد
خالق مانگا اه Attack on Titan فرمودند که فقط ۱ تا ۲ درصد از مانگا باقی مونده.
دیگه پاشه بگه چند چپتر مونده!:))
---
Millennium_Actress.jpeg

هرچقدر با Tokyo Godfathers حال نکردم، این عجب فیلم خوبی بود!
کانسپت داستان بشدت هوشمندانه و جالب به تصویر کشیده بود.
شخصیت های داستان برای من خیلی دوست داشتنی بودن. برعکس Tokyo Godfathers که یک ساعت اول هیچ حس خاصی نسبت به کرکترا نداشتم.:/
این برای من بهترین فیلم ساتوشی کن بود.
واقعا حیف دیگه همچین فیلم هایی نداریم.:(

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
دیگه پاشه بگه چند چپتر مونده!:))
خيلى وقته مشخص شده 135 چپتر داره پنج روز پيش هم چپتر 134 اومد به محض ريليز رفتم خوندم شاهكار بود وسط خوندنش نفس نميشد كشيد. :D
یک چپتر بيشتر نمونده.
A masterpiece has come to an end
ارن كه رامبلينگ رو شروع كرده چپتر قبلى با دوستاش ارتباط برقرار كرده بود ميگفت "آزادى تمام دنيا رو ازشون گرفتم ولى آزادى شما رو نميگيرم. شما آزادين تا دنيا رو نجات بدين"
در واقع نقشه خودشه كه توسط دوست هاش كشته بشه حالا انگيزه اصليش چيه دقيقا معلوم نيست چپتر آخر قراره بفهميم :D زيك هم خودش رو نشون داد الان راينر رو انداختن به جون اين بدبخت :)) فقط اگه زيك بميره كار ارن تمومه ديگه نميتونه رامبلينگ رو كنترل كنه. فقط چيزى كه معلوم نيست زيك رو كه اخرين بار نشون داد وقتى از نقشه واقعى ارن خبردار شد داشت جلوى ارن رو ميگرفت بعد ديگه نشونش ندادن تا الان كه ارن با فرم تايتان بنيان گذار ظاهر شده. ارن اينجا يحتمل داره زيك رو كنترل ميكنه و با اختيار خودش اين كارها رو انجام نميده. زيك بدبخت خيلى بلا سرش اومد احتمالا اين و ارن هردو تو چپتر بعدى با هم بميرن.
اونور هم معلوم نيست با گبى و آنى و فالكو چيكار كردن يكى از اينا قراره تايتان پرنده بشه چپتر آخر يك فرم جديد beast titan/female titan رو ميبينيم. :D

آخرین ویرایش:

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
خيلى وقته مشخص شده 135 چپتر داره پنج روز پيش هم چپتر 134 اومد به محض ريليز رفتم خوندم شاهكار بود وسط خوندنش نفس نميشد كشيد. :D
یک چپتر بيشتر نمونده.
A masterpiece has come to an end
ارن كه رامبلينگ رو شروع كرده چپتر قبلى با دوستاش ارتباط برقرار كرده بود ميگفت "آزادى تمام دنيا رو ازشون گرفتم ولى آزادى شما رو نميگيرم. شما آزادين تا دنيا رو نجات بدين"
در واقع نقشه خودشه كه توسط دوست هاش كشته بشه حالا انگيزه اصليش چيه دقيقا معلوم نيست چپتر آخر قراره بفهميم :D زيك هم خودش رو نشون داد الان راينر رو انداختن به جون اين بدبخت :)) فقط اگه زيك بميره كار ارن تمومه ديگه نميتونه رامبلينگ رو كنترل كنه. فقط چيزى كه معلوم نيست زيك رو كه اخرين بار نشون داد وقتى از نقشه واقعى ارن خبردار شد داشت جلوى ارن رو ميگرفت بعد ديگه نشونش ندادن تا الان كه ارن با فرم تايتان بنيان گذار ظاهر شده. ارن اينجا يحتمل داره زيك رو كنترل ميكنه و با اختيار خودش اين كارها رو انجام نميده. زيك بدبخت خيلى بلا سرش اومد احتمالا اين و ارن هردو تو چپتر بعدى با هم بميرن.
اونور هم معلوم نيست با گبى و آنى و فالكو چيكار كردن يكى از اينا قراره تايتان پرنده بشه چپتر آخر يك فرم جديد beast titan/female titan رو ميبينيم. :D
اینکه تو چپتر 135 مانگا تموم میشه رو رسمی نگفتن، صرفا برداشت از حرف 3-4 ماه پیش ایسایاما ست که گفت حدود 5 درصد باقی مونده. (اگرم حرف سال پیشش رو معیار قرار بدیم که گفت حتما تو 2020 تمومه باید اینم یادمون باشه که بخاطر کرونا یه ماه چپتر نداشتیم:D )نمیگم ممکن نیست تو 135 تموم بشه ولی احتمال تموم شدنش تو 136 بیشتره. چون هم باید این چیزی که تو 134 رو نشون داد تموم کنه و هم یه اپیلوگ بده
البته یه شایعه هم هست که میگه چپتر 138 تموم میشه ولی نمیدونم دلیلشون چیه و خیلی منطقی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر