Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
تایپیک *مشغول بحث درمورد قسمت های زیاد وانپیس*

Detective Conan : :-"

Hajime no Ippo : *بنر با کمتر از نیم قرن تجربه را به دیوار میزند*

پ.ن: چند بار درمورد آب بستن به داستان وانپیس اشاره کردید دقیقا کجای داستان آب بسته شده ؟ باز اگر اوایل تا یکم اون وسط ها رو میگفتید یه چیزی ولی الان تو این 4-5 آرک آخر که داستان تو اوج هست (وانو هم که دیگه هیچی ...) ! تازه بابای لوفی و تیمش، ریش سفید های مارین، شخصیت های جدید، تاریخ گذشته، D و .. دارن وارد داستان میشه ! انصافاً داستان به جاهای خوبی رسیده ..
مگر اینکه کلا با شونن و یا کلا با سبک داستان وانپیس مشکل داشته باشید که اون بحث سلیقه هست و جدا ..

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
تایپیک *مشغول بحث درمورد قسمت های زیاد وانپیس*

Detective Conan : :-"

Hajime no Ippo : *بنر با کمتر از نیم قرن تجربه را به دیوار میزند*

پ.ن: چند بار درمورد آب بستن به داستان وانپیس اشاره کردید دقیقا کجای داستان آب بسته شده ؟ باز اگر اوایل تا یکم اون وسط ها رو میگفتید یه چیزی ولی الان تو این 4-5 آرک آخر که داستان تو اوج هست (وانو هم که دیگه هیچی ...) ! تازه بابای لوفی و تیمش، ریش سفید های مارین، شخصیت های جدید، تاریخ گذشته، D و .. دارن وارد داستان میشه ! انصافاً داستان به جاهای خوبی رسیده ..
مگر اینکه کلا با شونن و یا کلا با سبک داستان وانپیس مشکل داشته باشید که اون بحث سلیقه هست و جدا ..

تنها جایی که با قاطعیت میتونم بگم به وان پیس آب بسته شده، نیمه دوم درسروزا و بخش نهایی آرک Whole Cake Island ـه
دنبال کردن هفتگی این دو تا واقعا اذیتم کرد.
تازه اونم بخش هایی اند که داستانی نیستن و خیلی اکشن محور اند

و انیمه رو هم فاکتور میگیرم
انیمه نصفش آبه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
هیچکدومش رو موافق نیستم:p جمع کنید برید:p:))

---

چقدررررر Burn the Witch حال داد... کوبو باز میگردد:((
طراحی های کوبویی:x ، زاراکیه/گریموجو کار جدید>:):x (کاراکتر #امیرپسند :x )
اکشن جذاب...

فقط شخصیت پسره زیااااااادی هالو میباشد:)) اونم به امید خدا نوئل چان خط و خش جدی میفته روش آدم میشه:-" (به جان خودم کوبو خیلی دوست داشته جندر بند بیاکویا رو رسمی وارد داستانش کنه:)) )

در کل برن د ویچ حال داااااد >:)
منتظر شروعش میباشیم...>:)

---

Haikyuu هم روزم رو ساخت! شانس اوردم قسمت آخر نیمه ی قبلی رو ندیده بودم وگرنه سر به بیابون میزاشتم:))
ولی الان دو قسمت پشت سر هم...و بسی حال داد!

کلا حال و هوام خوب شد... گویا باید روزانه انیمه درمانی کنم یه مدت حالم خوب بشه:D

آخرین ویرایش:

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
F/SN بازسازی نیست:-" پوشش خط های دیگه ست:D (یه ریمیک بد هم بزنم>:) برسرک >:):p )
همون دراگون بال هم اکثرا بحثه اصلی رو ببینند یا بازسازی:D

و وان پیس جمع و جور صد قسمت؟ اصلا بگو 500 قسمت اونم تا همین الان... نع! :|
مگه Episode of Nami , Merry , East Blue , Skypia رو نداشتیم؟
صرفا برای دوباره دیدن و تجدید خاطره خوبن، برای بار اول جز گرافیک خوب ، مفتش گرونه! (گرافیک هم ایپزود مری خوب نبود، همه چیو براق کرده بودن)

خیلی جزئیات رو نداره، خیلی صحنه های باحال رو نداره... کلا خیلییی خلاصه ست!
نمیگم چند آرک اخیر تو انیمه آب بسته نشده، و نمیتونه بهتر بشه، میتونه...ولی نه بهاون شکل که بشه صد یا حتی 500 قسمت:)) (وانو هم لازم نیست بهش دست زده بشه دیگه:p )

بعد من دارم مینالم میگم مانگا پا گذاشته رو گاز و جزئیات همیشگی رو بعضی وقتا نداره:D و چند چپتر اخیر باید 1.5 تا دو برابر میشدن:-"
بعد همینو هم میخواین خلاصه تر کنید؟ :p

کلا بشینید همین وان پیس رو ببینید، همینی که هست خیلی هم خوبه>:)
کلا ادما عوض شدن حوصله ها کم شده دیگه کمتر کسی حوصله داره بشینه یه بازی نقش آفرینیو چند صد ساعت بازی کنه تمام زیر و بمشو در بیاره
کسی حوصله نداره وان پیس ببینه ، وان پیسی که وقتی هیچی راجبش نمیدونی از اول میشینی میبینی تبدیل میشه به یکی از به یاد موندنی ترین تجربه های زندگیت
الان کارای فصلی مد شده تازه همون فصلیم میان دو پارت میکنن ! حتی سریالای کره ایم یه قسمت رو دوپارت تحویل میدن !
خوب یا بد سلیقه ها کمی تا قسمتی عوض شده :D ولی من شخصا کار طولانی و پر جزئیاتو دوست دارم با آرامش وقت بزارم قشنگ شنا کنم تا عمق دنیاش برم

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
از قدیم گفتن که فکر مانگا باش که انیمه ابه یا یه همچین چیزی.در هر صورت هر کی بخواد وانپیس شروع کنه یه صد و پنجاه قسمت اولش شکنجه ست که باید تحمل کنه.شکنجه به خاطر اینکه الان میبینه و با گرافیک فعلی وگرنه وانپیس همیشه از بهترینای هر دوره بود.
ولی من جدا مانگای وانپیس رو پیشنهاد میدم چون واقعا تو ارکهای اصلی چند سر و گردن بهتر از انیمه بوده.
نمونهش قسمتهای شیروهیگه که اصلا انیمه افتضاح بود و مانگا فرای شاهکار یا ارک ایمپل دان یا حتی قبلش ارکی که رفتن برای نجات روبین اون پرچم رو اتش زدن همون صحنه رو بین انیمه ومانگا مقایسه کنید

Last edited by a moderator:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
کلا ادما عوض شدن حوصله ها کم شده دیگه کمتر کسی حوصله داره بشینه یه بازی نقش آفرینیو چند صد ساعت بازی کنه تمام زیر و بمشو در بیاره
کسی حوصله نداره وان پیس ببینه ، وان پیسی که وقتی هیچی راجبش نمیدونی از اول میشینی میبینی تبدیل میشه به یکی از به یاد موندنی ترین تجربه های زندگیت
الان کارای فصلی مد شده تازه همون فصلیم میان دو پارت میکنن ! حتی سریالای کره ایم یه قسمت رو دوپارت تحویل میدن !
خوب یا بد سلیقه ها کمی تا قسمتی عوض شده :D ولی من شخصا کار طولانی و پر جزئیاتو دوست دارم با آرامش وقت بزارم قشنگ شنا کنم تا عمق دنیاش برم
در مورد خط اول البته مخالفم کمی... الان دقیقا همه بازی ها دارن میرن سمت OW و RPG ... Xهزار ساعت سر یک بازی وقت تلف کردن و این حرفا:D
حس میکنم ملت کمتر از قبل دوست دارن برن سراغ کارهای متنوع(مخصوصا با این GAASها...)

ولی خو... آدما بد سلیقه شدن نمیرن سراغ کارهای بلند:p
برای من که با اقتدار کارهای بلند... حتی با سقوط های خفنشون، خیلی جذاب تر از کارهای فصلی هستن:D
شاید یه چندتا کار معدود باشه که در اون حد خفن بدونمشون:D

وان پیسم از مهم ترین مواردش World Building قوی ، و حتی نشون دادن مردم جزیره های مختلف و حال و هواشون و ... رو داره!
مثل بلیچ یا هزار و یک کار دیگه نیست که بمب اتم بزنند تو شهر، انگار اصلا مردمی وجود نداشتن:-" (برای نمونه ... همین برن د ویچ:-" )
و ملت از دیدن اینا بیزارن... فقط یه کار صرفا اکشن میخوان!
میخوان تا لوفی پا گذاشت تو جزیره، بدمن بیاد جلوش و دست به یقه بشن همه:-"

---
@rezatala
نمیدونم حس نوستالژیه یا چیز دیگه ... ولی من دلم آرت استایل قدیمی وان پیس رو میخواد:D مخصوصا از 3D2Y تا آخر WCI ، کاملا حاضرم با همون گرافیک قدیمی بازسازی بشه:D (علی الخصوص FI که رسما معلوم نبود طراح از کجا اورده بودن که کاراکترها توی هر سکانس قیافشون زمین تا آسمون تغییر میکرد:| )

اما... انیمه+مانگا :-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین

نه حاجی
سن ما رفته بالا
نسل جدید رو هنوز میشه به این وادی کشوند و غرق شدن تدریجی شون رو دید >:)>:)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
نه حاجی
سن ما رفته بالا
نسل جدید رو هنوز میشه به این وادی کشوند و غرق شدن تدریجی شون رو دید >:)>:)
ما تازه هم سن شما بودیم تازه انیمه ورلد تاسیس شده بود ماها عضوش شدیم (حالا قبلش پردیس بودیم)
اگه شما از بالا رفتن سن و بی حوصلگی بگید ،، ماها دیگه باید تو فکر نیمکت نشینی تو پارک و مراسم ختم و کفن و دفن باشیم ...:((

تو دو ماه گذشته بالای ۵۰ تا انیمه جدید و تکراری دیدم

الان شدید هوس اینو دارم بلیچ برای بار سوم و وان پیس رو برای بار چهارم از اول ببینم ...

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
ما تازه هم سن شما بودیم تازه انیمه ورلد تاسیس شده بود ماها عضوش شدیم (حالا قبلش پردیس بودیم)
اگه شما از بالا رفتن سن و بی حوصلگی بگید ،، ماها دیگه باید تو فکر نیمکت نشینی تو پارک و مراسم ختم و کفن و دفن باشیم ...:((

تو دو ماه گذشته بالای ۵۰ تا انیمه جدید و تکراری دیدم

الان شدید هوس اینو دارم بلیچ برای بار سوم و وان پیس رو برای بار چهارم از اول ببینم ...
شما دلت جوونه:D
منم خیلی دوست دارم ناروتو و بلیچ و فول متال آلکمیست برادرهود رو ببینم...
ولی وقت نمیشه جدا! یه عالمه انیمه آن هولد(و نه دراپ:)) ) از سه سال اخیر دارم:|

اما خو...انیمه بلند جدید گیرم بیاد که برام جذاب باشه، میرم سراغش:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
واقعا اینا مسخره کردن ملت رو با re zero :|
بعد این همه سال اومدن سیزن دو رو دادن اونم یهو وسطش وقفه داره حالا صبر کن تا پارت دو :|
چه جای مسخره ای هم تموم شد پارت اول...

به خاطر کروناست
اینا از همون اول میخواستن از بهار تا آخر تابستون پخش و تموم کنن کار رو. (که اتفاقا می شد از تولد سوبارو تا تولد امیلیا تاریخ پخشش... باحال بود :D)

ولی خب کامل برنامه هاشون به هم ریخت
یعنی اصن مثل فصل 3 شینگکی نیست که با برنامه دو تا cour دوازده قسمتی شده بود.

این اصن از همون پایان قسمت 13 خیلی مشخصه که برنامه شون جوری بوده که یه هفته بعد قسمت 13، بزنن قسمت 14 رو پخش کنن. این آرک لعنتی هم جوری نیست که وسطش فرصت استراحتی چیزی داشته باشه.

ولی خب به خاطر کرونا کلا یه بار که تاخیر زدن و خب نتونستن روند تولیدی رو جوری ادامه بدن که 24 قسمت رو پشت هم پخش کنن

والا من به اینا حق میدم خدایی :D
بدون اوپنینگ، اندینگ و حتی تبلیغات میان برنامه، هر قسمت، 27 دقیقه پخش می کردن تا بتونن تا جایی که میتونن متریال لایت ناول رو اقتباس کنن (و بازم زورشون نرسیده... ببین چقدر کلفت بوده محتویات ناول)
اینا الانم تو کار تولیدن احتمالا، ولی دیگه استرس مزخرف کار پشت هم و رسیدن به ددلاین های تخیلی رو ندارن

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
واقعا اینا مسخره کردن ملت رو با re zero :|
بعد این همه سال اومدن سیزن دو رو دادن اونم یهو وسطش وقفه داره حالا صبر کن تا پارت دو :|
چه جای مسخره ای هم تموم شد پارت اول...
حالا این به کنار kingdom بگو که اونم رفت به بهار بعد پخش ۱ یا ۲ قسمت. :-??
میگم کسی لینکی از لایت ناول re zero داره؟چون تو یوتیوب نقد هر قسمت رو میزاشتن میگفتن بعضی چیزا رو انیمه کم و زیاد کرده می خوام قبل از این که ادامه رو نشون بدن یه نگاهی بهش بندازم ببینم مثل the god of high school که رسما صحنه هارو 180 درجه عوض کردن و یه اقتباس دیگه دادن بیرون یا نه

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
شما دلت جوونه:D
منم خیلی دوست دارم ناروتو و بلیچ و فول متال آلکمیست برادرهود رو ببینم...
ولی وقت نمیشه جدا! یه عالمه انیمه آن هولد(و نه دراپ:)) ) از سه سال اخیر دارم:|

اما خو...انیمه بلند جدید گیرم بیاد که برام جذاب باشه، میرم سراغش:D

این همه بهت گفتم برو World Trigger ببین دیدی ؟ نه انقدر ندیدی که بعد 5 و 6 سال خبر فصل دومش اومد :D

------------------

در مورد فصلی هم که گذشت کلآ فصل خلوتی بود بیشتر فصل های 2 و 3 .... انیمه ها پخش شد ولی یه کار خیلی خوب از نظر من Deca-Dence بود که پیشنهاد میکنم ببینید ضرر نمیکنید

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
این همه بهت گفتم برو World Trigger ببین دیدی ؟ نه انقدر ندیدی که بعد 5 و 6 سال خبر فصل دومش اومد :D

------------------

در مورد فصلی هم که گذشت کلآ فصل خلوتی بود بیشتر فصل های 2 و 3 .... انیمه ها پخش شد ولی یه کار خیلی خوب از نظر من Deca-Dence بود که پیشنهاد میکنم ببینید ضرر نمیکنید
اون خدایی خیلی وضعش خراب بود:D خیلییییی :D
بلک کلاور رو میخوام ببینم و 30~40 قسمت هم رفتم جلو، ولی اینم چون وضعش خرابه سخته...:-" WT یه ده لول از این بدتر بود:-" (وان پیس پیشش پادشاهی میکرد همون قسمتایی که وضع وان پیسم خراب بود:)) )

---

دکا دنس رو قسمت اولش رو دیدم...حال نداد...بهتر میشه یعنی؟ :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر