Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
من تسلیمم اصن :Dشروع میکنم میبینم
ولی قاعدتا اولش یکم باید زور بزنم که بیخیالش نشم بعد اون دیگه میفتم رو غلتک
البته شاید کلا مانگا بخونم بعدا یسری از ارک ها یا قسمت ها رو از انیمه ببینم
تا الان ندیدی دیگه بیخیال شو .‌ بزار ۴,۵ سال دیگه که کلا تموم شده باشه ،، یه ضرب این جورنی خفن رو ببین

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
تا الان ندیدی دیگه بیخیال شو .‌ بزار ۴,۵ سال دیگه که کلا تموم شده باشه ،، یه ضرب این جورنی خفن رو ببین
یا یهو صبر کنه تا 10-15 ساله دیگه یه ریمیک خوب و خلاصه و با کیفیت در 100 قسمت از روش بسازن و اون موقع بره سراغش:>

============================================

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
نه بابا این چه پیشنهاداتیه میدین به مردم:D تموم بشه کل اینترنت میشه اسپویل از پایان مانگا و صد در صد هم همه اسپویل میشن

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
چجوری میشه من به قدرت مدیریت دست پیدا کنم؟ :)) :-"
حالا تو دنیا یه دراگون بال ریمیک گرفت(و هانتر)، الان همین 4~5سال از ناروتو و بلیچ گذشته...خبریه؟
خود همون دراگون بال بعد چند قرن ریمیک شد؟

نع....

+دیدن هفتگی و آرک به آرک حتی لذت خودش رو داره، بشینی حدس بزنی، تئوری بچینی، تئوری بخونی، با ملت صحبت کنی و ...

یه کله حال نمیده... اصلا درگیر اثر نمیشه آدم به اون شکل:-"

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
چجوری میشه من به قدرت مدیریت دست پیدا کنم؟ :)):-"
حالا تو دنیا یه دراگون بال ریمیک گرفت(و هانتر)، الان همین 4~5سال از ناروتو و بلیچ گذشته...خبریه؟

نع....

+دیدن هفتگی و آرک به آرک حتی لذت خودش رو داره، بشینی حدس بزنی، تئوری بچینی، تئوری بخونی، با ملت صحبت کنی و ...

این ترتیب دیدن درگون بال چجوریه؟ یکی میگه از kai شروع کن یکی میگه نه از همون نسخه 35 سال پیش :D
یه ترتیب خوب لطفا بگید واسش.

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
این ترتیب دیدن درگون بال چجوریه؟ یکی میگه از kai شروع کن یکی میگه نه از همون نسخه 35 سال پیش :D
یه ترتیب خوب لطفا بگید واسش.

dragon ball که 153 قسمته

dragon ball z که 291 قسمته

بعد این هم dragon ball super که ادامه dragon ball z هست

اینا سری اصلین یه ریمیک هم داره:

Dragon Ball Z Kai که 167 قسمته این همون dragon ball z که اومدن دوباره ساختن با کیفیت بهتر و بدون فیلر
بستگی به خودت داره که کدومشون رو ببینی ( ولی از من میشنوی همون dragon ball z رو ببین)

-------------------------------------------------------------------
یه دونه هم انیمه داره به اسم dragon ball gt که اینم ادامه dragon ball z هست و هم نیست به طور خلاصه چون داستانش تو یه تایم لاین دیگه اتفاق میفته و توسط خود مانگاکا نوشته نشده این سری هیتر زیاد داره و میشه گفت فیلره کلا (نبینی بهتره یا حداقل کل سری رو تموم کردی ببین)

و اینکه دراگون بال فکر کنم 15 تا فیلم داره
دو فیلم اخری Kami to Kami و Fukkatsu no 'F' دقیقا دوباره اومدن توی dragon ball super ساختن بخاطر همین نیازی نیست ببنیشون ( کیفیت فیلم خیلی بهتره از super ولی از نظر داستانی super بهتره)

و نکته خیلی مهم سعی کن همشون رو دوبله ژاپنی ببینی هم صدا ها بهتره هم اینکه شخصیت گوکو رو تو دوبله انگلیسی مخصوصا z خیلی عوض کردن و حالت قهرمانانه کمیکی بهش دادن

(خوب شد اینارو سیو کرده بودم فکر نمیکردم یه بار دیگه به دردم بخوره:D)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
یا یهو صبر کنه تا 10-15 ساله دیگه یه ریمیک خوب و خلاصه و با کیفیت در 100 قسمت از روش بسازن و اون موقع بره سراغش:>

به نظر دیدن railgun کفایت می‌کنه ،، تو یه سطح متفاوتی سیر می‌کنه از باقی فرانچایز ،
indexبا اینکه سری اصلیه، شدیدا کسالت باره ... منشا جادوی ریلگان و ایندکس هم با هم فرق می‌کنه برای همین تو ایندکس زیاد جالب و باور پذیر نیست ... از طرف دیگه شخصیت اصلی شدیدا نچسبه ... و از نقاط ضعف railgun هم دقیقا نقاط تلاقیش با شخصیت اصلی ایندکسه ... حالا اگه اون پارت اکسسلیتور رو کنار بزاریم ...

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
من تسلیمم اصن :Dشروع میکنم میبینم
ولی قاعدتا اولش یکم باید زور بزنم که بیخیالش نشم بعد اون دیگه میفتم رو غلتک
البته شاید کلا مانگا بخونم بعدا یسری از ارک ها یا قسمت ها رو از انیمه ببینم
اومدم پست قبلیت رو ریپلای کنم بگم بزرگ ترین برد زندگیت رو کردی که این پستت رو دیدم و فهمیدم اون برد بزرگ سرانجامش یه شکست تلخ بوده :D:-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
چجوری میشه من به قدرت مدیریت دست پیدا کنم؟ :)):-"

نع....

خیلی از انیمه ها ریمیک شدن، فول متال الکمیست، فیت استی نایت، هلسینگ... همه شون هم بهتر شدن:-" تو خودت دلت نمیخواد یه روزی به جای اینکه این 1000 و خورده ای قسمت درب و داغون رو به کسی پیشنهاد بدی، قشنگ صد قسمت جمع و جور و عالی رو معرفی کنی؟:-"
ناروتو و بلیچ هم فعلاً هنوز قابل دیدن هستن و نیازی به ریمیک ندارن ولی وان پیس واقعاً نابوده:D

خو وقتی پخش جدیدش شروع شد بازم بشین هفتگی و آرک به آرک ببین:>

به نظر دیدن railgun کفایت می‌کنه ،، تو یه سطح متفاوتی سیر می‌کنه از باقی فرانچایز ،
indexبا اینکه سری اصلیه، شدیدا کسالت باره ... منشا جادوی ریلگان و ایندکس هم با هم فرق می‌کنه برای همین تو ایندکس زیاد جالب و باور پذیر نیست ... از طرف دیگه شخصیت اصلی شدیدا نچسبه ... و از نقاط ضعف railgun هم دقیقا نقاط تلاقیش با شخصیت اصلی ایندکسه ... حالا اگه اون پارت اکسسلیتور رو کنار بزاریم ...

منم موافقم که ریگان خیلی بهتر از ایندکس هست مخصوصاً فصل سوم (راستی من هنوز ادامه فصل سوم رو ندیدم:D) ولی داشتن یه پیش زمینه از ایندکس هم بد نیست، مخصوصاً قوانین و دنیا و شخصیت هاش.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
خیلی از انیمه ها ریمیک شدن، فول متال الکمیست، فیت استی نایت، هلسینگ... همه شون هم بهتر شدن:-" تو خودت دلت نمیخواد یه روزی به جای اینکه این 1000 و خورده ای قسمت درب و داغون رو به کسی پیشنهاد بدی، قشنگ صد قسمت جمع و جور و عالی رو معرفی کنی؟:-"
ناروتو و بلیچ هم فعلاً هنوز قابل دیدن هستن و نیازی به ریمیک ندارن ولی وان پیس واقعاً نابوده:D

منم موافقم که ریگان خیلی بهتر از ایندکس هست مخصوصاً فصل سوم (راستی من هنوز ادامه فصل سوم رو ندیدم:D) ولی داشتن یه پیش زمینه از ایندکس هم بد نیست، مخصوصاً قوانین و دنیا و شخصیت هاش.
منم تا قسمت ۱۵ بیشتر ندیدم ... ۵ قسمت آخرم هنوز زیر نویس نداره ... فعلا مونده رو هوا به لطف کرونا

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد

وانپیس رو بیخیال، اینی که گذاشتی از خیلی دهن سرویس تر از وانپیس بنظر میاد.:|:))
من ویدیو رو دیدم جالب میزد.
نمیشه فقط RailgunS رو دید؟

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
وانپیس رو بیخیال، اینی که گذاشتی از خیلی دهن سرویس تر از وانپیس بنظر میاد.:|:))
من ویدیو رو دیدم جالب میزد.
نمیشه فقط RailgunS رو دید؟
آره ایندکس داغونه ولی ریلگان خوبه، ریلگان و S و T رو ببین، کافیه:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین

F/SN بازسازی نیست:-" پوشش خط های دیگه ست:D (یه ریمیک بد هم بزنم>:) برسرک >:) :p )
همون دراگون بال هم اکثرا بحثه اصلی رو ببینند یا بازسازی:D

و وان پیس جمع و جور صد قسمت؟ اصلا بگو 500 قسمت اونم تا همین الان... نع! :|
مگه Episode of Nami , Merry , East Blue , Skypia رو نداشتیم؟
صرفا برای دوباره دیدن و تجدید خاطره خوبن، برای بار اول جز گرافیک خوب ، مفتش گرونه! (گرافیک هم ایپزود مری خوب نبود، همه چیو براق کرده بودن)

خیلی جزئیات رو نداره، خیلی صحنه های باحال رو نداره... کلا خیلییی خلاصه ست!
نمیگم چند آرک اخیر تو انیمه آب بسته نشده، و نمیتونه بهتر بشه، میتونه...ولی نه بهاون شکل که بشه صد یا حتی 500 قسمت:)) (وانو هم لازم نیست بهش دست زده بشه دیگه:p )

بعد من دارم مینالم میگم مانگا پا گذاشته رو گاز و جزئیات همیشگی رو بعضی وقتا نداره:D و چند چپتر اخیر باید 1.5 تا دو برابر میشدن:-"
بعد همینو هم میخواین خلاصه تر کنید؟ :p

کلا بشینید همین وان پیس رو ببینید، همینی که هست خیلی هم خوبه>:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر