Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

در فصل زمستان 2021، بیشتر در انتظار ادامه کدام انیمه ها هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    47

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,015
نام
علی
برادران انيمه باز، سايتهايي كه راحت بشه 1080X264 و دوبله انگليسي دانلود كردو معرفي كنيد لطفا. ميخوام Overlordو ببينم. تشكر فراوان.

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
347
نام
عارف
اهم... :-"

فصل سوم Yahari Ore رو دیدم با اینکه اصلا فن انیمش نیستم ولی دو قسمت اخر یعنی 11 و 12 خوب بود و دوست داشتم و در کل پایان و جمع بندی خوبی داشت امتیاز هم به کل سریش 7 میدم :-"
+
پارت اخر SAO Alicization رو هم دیدم و اینکه قابل قبول بود با اینکه کل سری الیسیزیشن به شدت داستان کلیشه ای و خسته کننده ای داشت ولی در کل ارزش دیدن و اضافه شدن به لیستم رو داشت به کل سریش هم که مجموعا سه پارت (47 قسمت) بود 6 میدم :-"
+
اینم پوستر های رسمی و جدید فصل اخر شینگکی و فیلم گینتاما :-"

امیدوارم هر دو عالی از اب در بیان [-o<[-o<[-o<[-o<[-o<

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
12,310
نام
مازیار
غیر رسمی : انیمه Edens Zero در بهار 2021 پخش میشود از استودیو JC Staff .

من مانگاش رو همون اوایل دراپ کردم ،، هیچ چفت و بستی نداشت داستانش ... شاید تو انیمه بشه بهتر باهاش ارتباط گرفت

IMG_20200926_141847_516.jpg

بی صبرانه منتظر فصل دوم عزیز دلم ... فقط نیمه پارت پارت کردن فصل ها چه صیغه ای بود افتاد به جون انیمه ها ..

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
16,360
نام
امیر حسین
برادران انيمه باز، سايتهايي كه راحت بشه 1080X264 و دوبله انگليسي دانلود كردو معرفي كنيد لطفا. ميخوام Overlordو ببينم. تشكر فراوان.
@parham_safa
@Police _ 110
تقاضای بن ایشون رو دارم :D

---

چپترهای اخیر وان پیس رو ببینید و استغفار کنید!
هرچیزی جای خود! نه اینکه ملت انتظار دارن از چپتر اول آرک، چنین چیزایی ببینند:D

در کل حال میدهد شدید >:) چه اتفاقات، چه کارهایی که میکنند، و چه دیالوگ های رد و بدل شده! >:)

تازه من معتقدم شدیدا دارن خلاصه سازی میکنند! چپتر قبل قشنگ میتونست دو چپتر باشه! همین چپتر هم میتونست طولانی تر باشه یک سری اتفاقاتش! :-"

هی غر میزنید طول کشید:( اتفاقا پا رو گاز هست و باید آروم تر پیش بره:(

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
کاربر فعال
Jul 10, 2013
6,902
نام
سید محمد حسین
تازه من معتقدم شدیدا دارن خلاصه سازی میکنند! چپتر قبل قشنگ میتونست دو چپتر باشه! همین چپتر هم میتونست طولانی تر باشه یک سری اتفاقاتش! :-"
عملا این چپتر اتفاقی نیفتاد باو :|

البته چپتر قبل خیلی خوب بود :>

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
16,360
نام
امیر حسین
آقا من آخرين باري كه فيلم و سريال با زيرنويس ديدم 15 شونزه سال پيش بود! :D الان حساب كردم 10 دوازده سال پيش بود :D
میتونی ژاپنی یاد بگیری:|
ولی انیمه جز با زبان شیوای ژاپنی مجاز نیست:|

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
389
نام
Alireza
آقا من آخرين باري كه فيلم و سريال با زيرنويس ديدم 15 شونزه سال پيش بود! :D الان حساب كردم 10 دوازده سال پيش بود :D
دیگه مانعیه که باید ازش عبور کنی تا بتونی به لذت واقعی انیمه دیدن برسی :D واقعا بخش بزرگی از جذابیت انیمه ها صدا گذاری های عالیشونه و اکثرا دوبله های انگلیسی در قیاس با صداگذاری اصلیشون افتضاحه.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,015
نام
علی
میتونی ژاپنی یاد بگیری:|
ولی انیمه جز با زبان شیوای ژاپنی مجاز نیست:|
جاپوني؟! من حالا زيادم انيمه باز نيستم!:دي همون تك و توك بازي جاپوني بازي ميكنم خوبه:دي دست شما مرسي:دي

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
16,360
نام
امیر حسین
جاپوني؟! من حالا زيادم انيمه باز نيستم!:دي همون تك و توك بازي جاپوني بازي ميكنم خوبه:دي دست شما مرسي:دي
نه ولی بیشوخی در حق خودت ظلم نکن و انیمه رو ژاپنی ببین! :D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,015
نام
علی
نه ولی بیشوخی در حق خودت ظلم نکن و انیمه رو ژاپنی ببین! :D
من اصن انيمه باز نيستم! اگه بهت بگم انيمه ي مورد علاقم Yu-Gi Oh! Duel Monsterه فك كنم ديگه باهام حرف نزني =)) و اگه بگم 2قسمت اورلرد ديدم و خيلي كسالت آوره كه فك كنم بكشيم ديگه! ولي اتك آن تايتانو دارم ميبينم باحاله:دي

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
2,877
نام
محمد
من اصن انيمه باز نيستم! اگه بهت بگم انيمه ي مورد علاقم Yu-Gi Oh! Duel Monsterه فك كنم ديگه باهام حرف نزني =)) و اگه بگم 2قسمت اورلرد ديدم و خيلي كسالت آوره كه فك كنم بكشيم ديگه! ولي اتك آن تايتانو دارم ميبينم باحاله:دي
یادم نمیاد کسی اینجا گفته باشه اورلرد انیمه خیلی خفنیه؟ ته تهش خوب باشه.
گزینه های خیلی بهتری از اون این وسط مطرحه.:D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 3, مهمان: 4)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟