Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
اره یه عده هم همینطوری به انیمه دیدن ما میخندن و براشون عجیبه میشینیم چهار تا شخصیت کارتونی میبینیم! تازه وقتی بفهمن بعضی مواقع پیش میاد که برای این نقاشی ها اشک هم میریزیم دیگه تااخر عمر پایه خندمون میکنن!!
مازیار سان حالا چرا انقدر عصبانی میشی:D نکنه به این ایدولای دیجیتالی علاقه داری:D
اکثر کسایی که میگن انیمه مسخرست اصلا انیمه ندیدن و اگه چهار تا انیمه مثل فول متال و اتک دیده باشن نمیان بگن انیمه فقط نقاشی متحرکه و میفهمن انیمه چیزیه که از داستان و شخصیت پردازی قوی دیالوگ های عمیق و معنادار موسیقی متن عالی و کلی چیزهای دیگه برخورداره
و در اخر خنده برای سلامتی مفیده:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
مازیار سان حالا چرا انقدر عصبانی میشی:D نکنه به این ایدولای دیجیتالی علاقه داری:D
اکثر کسایی که میگن انیمه مسخرست اصلا انیمه ندیدن و اگه چهار تا انیمه مثل فول متال و اتک دیده باشن نمیان بگن انیمه فقط نقاشی متحرکه و میفهمن انیمه چیزیه که از داستان و شخصیت پردازی قوی دیالوگ های عمیق و معنادار موسیقی متن عالی و کلی چیزهای دیگه برخورداره
و در اخر خنده برای سلامتی مفیده:D
دقیقا منظور منم همین بود که باید تو شرایطش قرار بگیریم !! شاید ما هم رفتیم تو همچین کنسرتی ، بیشتر از این جماعت جوگیر شیم! درست مثل کسایی که انیمه ندیدن ،ما هم نمی‌تونیم اینها رو قضاوت کنیم!

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
میرن کنسرت که هولوگرام ببینن؟ (فَکش را از روی میز جمع میکند)

یه عده هم همینطوری به انیمه دیدن ما میخندن و براشون عجیبه میشینیم چهار تا شخصیت کارتونی میبینیم! تازه وقتی بفهمن بعضی مواقع پیش میاد که برای این نقاشی ها اشک هم میریزیم دیگه تااخر عمر پایه خندمون میکنن!!

این دو مسئله از هم جداست اون فیلمه(انیمه س) این کنسرت اصلا با عقل جور در نمیاد بری کنسرت هولوگرام
مثل اینکه بری تئاتر یا سیرک ولی از رو پرده سینما پخش شه :/ (حتی این مقایسه هم کم میاره در مقابلش)

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
میرن کنسرت که هولوگرام ببینن؟ (فَکش را از روی میز جمع میکنم)

این دو مسئله از هم جداست اون فیلمه(انیمه س) این کنسرت اصلا با عقل جور در نمیاد بری کنسرت هولوگرام
مثل اینکه بری تئاتر یا سیرک ولی از رو پرده سینما پخش شه :/ (حتی این مقایسه هم کم میاره در مقابلش)
میشه کامل توضیح بدی چه فرقی داره مسخره کردن این دو مقوله !!!

دوما فرق این قضیه با این همه آدم میرن اجرای یه دیجی ببینن چیه ؟؟ تازه اینجا یه آواتار کاوایی هم حضور داره برای اجرا! بله دقیقا مسئله موسیقیه!! مسئله ادماییه که پشت صحنه کار کردن ، تا این آهنگ و اجرا آماده بشه!

ضمن اینکه منی که نه از رپ نه از هر گونه موسیقی الکترونیکی ، ریتم های خشن مثل هارد راک و دث متال خوشش نمیاد و باور دارم موسیقی باید گوش نواز باشه، قطعا اینم جز کتگوری مورد علاقه من قرار نمیگیره !! ولی از نظر یه پدیده اجتماعی نوظهور که بهش نگاه میکنم برام جذابیت داره ! کنجکاوم بدونم تا کجا پیش می‌ره!

بعد یه چیزی شما تئاتر رو روی تلویزیون ببینی ازش لذت نمیبری؟؟؟ یعنی چیش کم میشه؟؟؟

آخرین ویرایش:

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
میشه کامل توضیح بدی چه فرقی داره مسخره کردن این دو مقوله !!!

دوما فرق این قضیه با این همه آدم میرن اجرای یه دیجی ببینن چیه ؟؟ تازه اینجا یه آواتار کاوایی هم حضور داره برای اجرا! بله دقیقا مسئله موسیقیه!! مسئله ادماییه که پشت صحنه کار کردن ، تا این آهنگ و اجرا آماده بشه!

ضمن اینکه منی که نه از رپ نه از هر گونه موسیقی الکترونیکی ، ریتم های خشن مثل هارد راک و دث متال خوشش نمیاد و باور دارم موسیقی باید گوش نواز باشه، قطعا اینم جز کتگوری مورد علاقه من قرار نمیگیره !! ولی از نظر یه پدیده اجتماعی نوظهور که بهش نگاه میکنم برام جذابیت داره ! کنجکاوم بدونم تا کجا پیش می‌ره!

بعد یه چیزی شما تئاتر رو روی تلویزیون ببینی ازش لذت نمیبری؟؟؟ یعنی چیش کم میشه؟؟؟
توضیح چی بدم موضوع واضحه، کنسرت و تئاتر بخاطر اون حس زنده بودن و تو جو قرار گرفتنشه که میرن وگرنه مینشستن تو خونه راحت میدیدن، هولوگرام زنده س؟ میخوایی تو جو چی قرار بگیری؟
یه چیزی متوجه نشدم، این کنسرتا دیجی برنامه جدا داره و در کنارش برای کامل کردن کنسرت میاد مثلا هولوگرام اضافه میکنه یا کلا کنسرتا مختص ایناست؟ موضوع صحبت من مختص هولوگرامه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
توضیح چی بدم موضوع واضحه، کنسرت و تئاتر بخاطر اون حس زنده بودن و تو جو قرار گرفتنشه که میرن وگرنه مینشستن تو خونه راحت میدیدن، هولوگرام زنده س؟ میخوایی تو جو چی قرار بگیری؟
یه چیزی متوجه نشدم، این کنسرتا دیجی برنامه جدا داره و در کنارش برای کامل کردن کنسرت میاد مثلا هولوگرام اضافه میکنه یا کلا کنسرتا مختص ایناست؟ موضوع صحبت من مختص هولوگرامه

اصلا واضح نیست ، می‌خوام بدونم دقیقا چیش جای مسخره کردن و خندیدن داره !!
اتفاقا من یه بار با یه دوستی بحث میکردم ، میگم تو که میشینی پای این فیلمای شخمی تخیلی ، فاز میگیری و کیف می‌کنی چه فرقی داره با انیمه های که من میبینم و میگی شخمی تخیلیه ، میگه آخه اونجا آدم واقعی میبینی !!! خیلی واضح بود حرفش!! :-j کاملا قانع شدم

این هولوگرام که میاد روی صحنه که خودش اجرا نمیکنه که ، کلی آدم اون پشت دارن کار آهنگ سازی و برنامه نویسی و طراحی رقص و نوشتن اشعار و خیلی چیزای دیگه رو انجام میدن! فقط با قالب یه آواتار دارن عرضه اش میکنن!

حداقل خوبی این بحث این بود که بعضی دوستان با یه چیز تازه آشنا شدن!! اتفاقا این ایده به ذهنم زد که چیزای بیشتر و عجیب غریب تری از ژاپن بزارم که تنها شناختشون از ژاپن فقط انیمه نباشه!

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
منم با مازیار موافقم و فکر نمیکنم ما در جایگاهی باشیم که بتونیم این همه ادمو قضاوت کنیم و درموردشون این همه چیزای عجیب و غریب بگیم البته اینم مطمئنم ذره ای براشون مهم نیست بقیه درموردشون چی فکر میکنن همینطور که برای ما مهم نیست دیگران درمورد بازی کردن یا انیمه دیدنمون چه فکری میکنن

vaan 2@
بستگی داره منظورت تلویزیون کجا باشه اگه منظورت تلویزیون ایرانه که خب از شروع تا پایانشو سانسور میکنن میره :D اگرم باقی دنیارو میگی بنظرم اصلا قابله مقایسه نیست اینکه توی سالن حاضر باشی با اینکه از پشت تلویزیون ببینی

حداقل خوبی این بحث این بود که بعضی دوستان با یه چیز تازه آشنا شدن!! اتفاقا این ایده به ذهنم زد که چیزای بیشتر و عجیب غریب تری از ژاپن بزارم که تنها شناختشون از ژاپن فقط انیمه نباشه!
پروژه ی بعدی بنظرم visual kei باشه:D ببینیم اون موقع واکنش ها چیه:D

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
اصلا واضح نیست ، می‌خوام بدونم دقیقا چیش جای مسخره کردن و خندیدن داره !!
هولوگرامش داداش هولوگرام، از این بهتر بلد نیستم بگم اصلا فن بیانم خوب نیست از من توضیح نخواه :D
این هولوگرام که میاد روی صحنه که خودش اجرا نمیکنه که ، کلی آدم اون پشت دارن کار آهنگ سازی و برنامه نویسی و طراحی رقص و نوشتن اشعار و خیلی چیزای دیگه رو انجام میدن! فقط با قالب یه آواتار دارن عرضه اش میکنن!
پس کنسرت فقط مختص هولوگرامه؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دوستان مسئله رو چقدر پیچیده میکنن :D
اون جماعتی که میرن کنسرت هولوگرام، برای سرگرمی، خالی کردن انرژی و ... میرن، دقیقا مثل همون افرادی که میرن کلاب. یا اصلا فستیوال های بزرگی که توشون فقط موزیک از پیش ضبط شده پخش میشه (بعضی وقت ها Dj هم اصلا نیست :D )

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
منم با مازیار موافقم و فکر نمیکنم ما در جایگاهی باشیم که بتونیم این همه ادمو قضاوت کنیم و درموردشون این همه چیزای عجیب و غریب بگیم البته اینم مطمئنم ذره ای براشون مهم نیست بقیه درموردشون چی فکر میکنن همینطور که برای ما مهم نیست دیگران درمورد بازی کردن یا انیمه دیدنمون چه فکری میکنن

vaan 2@

بستگی داره منظورت تلویزیون کجا باشه اگه منظورت تلویزیون ایرانه که خب از شروع تا پایانشو سانسور میکنن میره :D اگرم باقی دنیارو میگی بنظرم اصلا قابله مقایسه نیست اینکه توی سالن حاضر باشی با اینکه از پشت تلویزیون ببینی

پروژه ی بعدی بنظرم visual kei باشه:D ببینیم اون موقع واکنش ها چیه:D

برای من که فرقی نمیکنه! اصلا همین محبوبیتش باعث شد پر طرفدار ترین شاخه تئاتر به اسم تله تئاتر به وجود بیاد !!

......
ویژوال کی رو شاید به خاطر گروه های مثل توکیو هتل و کیس یا مرلین منسون ، بیشتر باهاش آشنایی داشته باشن ،ولی خب اصلا گستردگی و عمق ژاپن رو نداره! گروه مورد. علاقه خودم versailles بود ، هیزاکی شون یکی از بدترین شکست عشقی بود که خوردم ، وقتی حقیقت رو فهمیدم تو یه هفته تو شک بودم نمیتونستم باورش کنم ، بعدش که به خودم اومدم گفت ، به درک Im g*a*y now!

واقعا سبک گوتیکش فوق العاده است !

البته سه چهار ساله دیگه واقعا دنبال نکردم jpop و jrockرو ، حس بدی دارم ، من از ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۶ تمام قسمت های jemlo رو ضبط میکردم ، الان دیگه حتی کاملا یادم رفته کی پخش میشه! مشکلات و گرفتاری و حس اسارت ،اصلا حوصله زندگیم ندارم ، فقط مثل مخدر گیم میزنم تا فراموش کنم!

آخرین ویرایش:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
منصور سان(mansour2023) باهات موافقم کنسرت بخاطر حس زنده بودن و تو جو قرار گرفتنشه که خوبه نه این که بری هولوگرام ببینی:D
مثل اون قضیه تو گینتاما شده که دوست دختر دیجیتالی داشتن و ذوق هم میکردن:D:))

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,387
نام
محمد
هاتسومه میکو رو من توی جوش نبودم و علاقه ایی ندارم ولی خوب،کنسرت بروبچ اسپلاتون که نینتندو توی کانالش گذاشته بود بشدت خفن و باحال بود توی یوتیوب دیدم!
این یوتیوبرا هم باحالن :D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
مساله اینه که این اصلا هنر نیست؛ توانایی «ابراز کردن چیزی» رو نداره ؛ خواننده اگه واقعا هنرمند باشه با ترانش و فرم اهنگش یه محتوای خاص و انسانی رو ابراز میکنه، ولی این وقتی از پایه آدم نیس چیو میخواد ابراز کنه؛
منم که البته نمیگم بده و بهتره نباشه و فلان؛
صرفا نظرم حول محور این ایدل دیجیتال اینه که بشر به وضعی رسیده که برا تسکین اضطرابش به هرچیز جدیدی روی میاره؛ عوض این که با اضطراب و فشار واقعیت روبرو بشه خودشو تو لذت غرق میکنه؛ اینم یه نمونشه؛ این فقط یه قرص مسکنه و کاملا خدماتی و تجاری؛
فک نکنم خود طرفداراشم اسم هنر روش بذارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر