Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
جدا هنوز به لیست ، انیمه لیست اعتماد دارید؟
مگه بچه بازیه که یهو چند هزار نفر یه شبه برن رای بدن ،
خب دارم کامنت های قدیمی رو می خونم.
اره موافقم واقعا نمیشه چندهزار نفر یهو یک شبه برن رای بدن ولی اینکه بگیم کلا همچین قضیه ای نیست غلطه الان به اتک تو imdb حمله ور شدن و رتبشو از ۶۲ به ۷۱ کاهش دادن:D
ولی خب امتیاز زیاد مهم نیست:D
من فصل سه Attack on titan رو هنوز نگاه نکردم یعنی واقعا اینقدر خوب بود که داشت جای Fullmetal Alchemist عشق منو می گرفت؟ ~X(
وات از شما که فن فول متالی حتی گفتن این سوال هم بعید بود:D

آخرین ویرایش:

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
وات از شما که فن فول متالی حتی گفتن این سوال هم بعید بود:D

رنکش هی داشت می رفت بالا استرس گرفته بودم، نمی تونم ببینم انیمه ای جز Fullmetal اول باشه :grimacing::grimacing:

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188
این Gekkan Shoujo Nozaki-kun چه باحاله هی زرت و زورت خندم میگیره:))

از فول متال بکشید بیرون دیگه چیکار دارین نظر هر کسی چیه بذارین همه راحت باشن چه یکی خوشش بیاد چه نیاد

دو تا پست از معرفی انیمه خاک بر سری پاک شد ولی یکی از پستام صفحه قبل رد پاش مونده از آثار پیریه :D

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
118594

Sword of the Stranger:
فیلم در کل خوبی بود داستانش ساده و معمولی بود ولی صحنه های اکشن و موسیقی متنش فوق العاده بود خب می خواستم یک نقد کامل بنویسم ولی مثل اینکه چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه:D
پیشنهاد من:اگه براتون داستان خیلی مهم نیست و به دنبال لذت بردن از صحنه های اکشن هستید این فیلمو ببینید:D
امتیازم:8/10:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
بالاخره آزاد شدم و TOG رو از چپتر1 دوباره خوندم تا رسیدم 442 که ترجمه شده!
رسما از همه چی افتادم!!!

از فردا بکوب باید برنامه های عقب مونده م رو بشینم جبران کنم... امتحان،پایان نامه،دوره یه سری کلاس...اصلا یکم به وضع خونه برسم که دو هفته ست ظرف و لباس و همه چی جمع شده و شسته نشده:)) ... کلا تو یک وضعیت آشغالیم! و همیشه تو همین وضعیت های آشغال هم هست که با خودم میگم "دیگه بازی نمیکنم و انیمه نمیبینم!!!" ولی به جاش میشینم پای مانگا و شروع یک بازی موبایل جدید:|
به هر حال... ایندفعه میزان گند زدن به برنامه های زندگی از همیشه بیشتر بوده و جبران کردنش از همیشه سخت تر:)) خدا بهم رحم کنه:D

نظرم در مورد TOG هم بعدا میگم:-" فعلا اومدم پیام آزادیم رو فقط گفته باشم:D

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
کلا تو یک وضعیت آشغالیم! و همیشه تو همین وضعیت های آشغال هم هست که با خودم میگم "دیگه بازی نمیکنم و انیمه نمیبینم!!!" ولی به جاش میشینم پای مانگا و شروع یک بازی موبایل جدید
کاملا درکت می کنم من خودم امسال کنکور دارم ولی این اعتیاد به انیمه پدرمو دراورده میشینم پای درس انیمه میاد تو ذهنم میشینم پای انیمه درس میاد تو ذهنم خلاصه اینکه تو بد وضعیتی هستم:D

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
Sword of the Stranger:
فیلم در کل خوبی بود داستانش ساده و معمولی بود ولی صحنه های اکشن و موسیقی متنش فوق العاده بود خب می خواستم یک نقد کامل بنویسم ولی مثل اینکه چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه:D
پیشنهاد من:اگه براتون داستان خیلی مهم نیست و به دنبال لذت بردن از صحنه های اکشن هستید این فیلمو ببینید:D
امتیازم:8/10:D

دانلود کردم بعدا ببینم چیه :D

کاملا درکت می کنم من خودم امسال کنکور دارم ولی این اعتیاد به انیمه پدرمو دراورده میشینم پای درس انیمه میاد تو ذهنم میشینم پای انیمه درس میاد تو ذهنم خلاصه اینکه تو بد وضعیتی هستم:D

منم همینطور، هفته دیگه امتحان پایان ترم دارم. همین که داشتم می رفتم سمت کتابام درس بخونم خیلی ناگهانی راهمو کج کردم رفتم پای کامپیوتر Stein Gate نگاه کردم.

با خودم گفتم سحر خانوم هفته دیگه میوفتی به غلط کردن می گی ایکاش نشسته بودم درس خونده بودم، حالا هی بشین انیمه نگاه کن، Arkham Asylum بازی کن :Wallbash::Wallbash:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
امروز داشتم اینو می‌دیدم یاد یه خاطره ای افتادم

سال ۲۰۰۹ از یکی از دوستام پرسیدم ، عکسی که گذاشتی امضات مال کدوم انیمه است؟؟
گفت انیمه نیست ، وکالویده!!
گفتم وکالوید چیه ، خوردنیه!!!؟

........
حاضرم قسم بخورم خود خالقین میکو هم کوچکترین تصوری نداشتن که تو این مدت کوتاه به همچین موفقیتی برسه ، اپی که قرار بود یه synthesizer ساده باشه ، تبدیل به انقلابی تو صنعت موسیقی (حداقل ژاپن) شد!

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,250
درود

در مورد انیمه‌های تموم شده این فصل خورده نظری بدم :D

1. Fairy Tail Final Season
آخی تموم شد :((
دلم براشون تنگ میشه، چه طور میتونید اینقدر بی رحم باشید نسبت به این انیمه (تو صفحات قبل خوندم) :-w
درسته در صدر تاپ ها قرار نمیگیره ولی دیگه شما زیادی میزنید تو سرش انصافتون کو؟ اینقدر که اینجا زدید تو سر فیری تیل معلم ابتداییمون نزد تو سر منو همکلاسیام :D
اصل داستانش مربوط به روابط دوستی (ناکاما) و از اینجور چیزا بود اکشن خوبی هم داره با چاشنی جادو حالا کاری به فن سرویسش نداریم(:-")
به هر حال بعد مدت طولانی که دنبالش میکردم منو بغض گرفت تا تموم کردم
به لاکسوس فن ها هم تسلیت میگم :(

2. DanMachi S2
خیلی به این فصلش امید داشتم ولی اصلا اونطوری نبود که دوست داشتم، داستان کلا تو شهره و حول روابطشون میچرخه (یه جورایی رابطه هاشونو محکم کردن)
بل تو رودربایسی گیر کرده نه میتونه جواب علاقه هستیا رو بده نه میتونه ازش دل بکنه، مشخصه علاقه ش عشقی نیست ولی دست رد هم به سینه ش نمیزنه و سنشون رو بهونه کرده
ولی اینطور که مشخص شد فصل بعد که 2020 میاد دوباره میرن دانجن امیدوارم در ادامه ش جذابتر پیش بره

3. Kimetsu no Yaiba
خیلی خوب بود بسی لذت بردیم، گرافیک- موزیک- داستان- شخصیت- همه چیش خوب بود راضی بودم ازش :D
اون آخرشم فقط میتونم بگم طرف خیلی عقده ای بود و منتظر التماس و تعریف و تمجید و از اینجورچیزا بود بدون کمترین منطقی اونکارارو کرد
منتظر فصل بعدشیم

4. Lord El-Melloi II Case Files
درسته زیاد از سری فیت داخلش صحبت میشد ولی به عنوان یه انیمه مستقل میشه بهش نگاه کرد و جالبم بود، حالت معمایی پازلی داره و حسرت کاراکتر اصلی رو از موضوعی بتصویر میکشه
من زیاد فیت باز نیستم ولی وقتی تمومش کردم دلم خواست فصل بعدی فیت رو حتما ببینم

5. Isekai Cheat Magician
همین اول بگم صدای (گوینده) پسرِ اصلا به دل ننشست امدادهای غیبی و قدرتشون هم بیخیال چون ایسکای یعنی همین :D
انیمه متوسط رو به پایینی بود، در صورت عشق به ایسکای پیشنهاد میشه در غیر اینصورت نه

6. Katsute Kami Datta Kemono-tachi
قسمت اول که دیدم فکر کردم یه چیزی جالبی میشه ولی داستان و شخصیت و ... کلا متوسط بودن، نصفه هم تموم شد خدا میدونه کی فصل دوم میاد

7. Kawaikereba Hentai demo Suki ni Natte Kuremasu ka
به دنیای منحرفا خوش آمدید :/
کاراکترهاش هر کدام یه مرضی دارن، همون قسمت اول هدف داستان مشخص میشه چیه و جالبیش اینجاست تو همون قسمت هم مشخص میشه قسمت آخر میخواد چی بشه و کیه و اینا :|
پسری که میخواد سیندرلای نوع جدید رو پیدا کنه حالا پیدا کن پرتقال(؟؟؟) فروش را :/

8. Araburu Kisetsu no Otome-domo yo
اینم یه نوع دیگه از منحرفیه و فقط اومدم بگم خاک تو سره پسره خااااااااک :|
زیاد در مورد این انیمه ها نمیشه موضوعو باز کرد :D

9. Kanata no Astra
داستان خوبی داشت، ایده شون جالب بود
خلاصه ش اینه که چند دانش آموز به فضا فرستاده میشن و گم میشن و درصدد برگشت به خونه اتفاقات مختلفی میوفته براشون (عشق-خیانت-ترس- دوستی و...) دو سه قسمت آخر راز داستان بر ملا میشه خیلی خوب بود اونجا منم شوکه شدم
پیشنهاد میشه در کل

10. Maou-sama, Retry
ایسکاااااااای هاااااااااارم :D
به خاطر ایسکای بودنش دیدم، داستان متوسط بود، کشش داره، یه شخصیت پسر دخترنما داره برید دیالوگاشون بخونید فقط بازی با کلماته لامصب ولی رو اعصاب بود :D

11. UchiMusume
از اون مدل انیمه بچه کوچک و بزرگساله که سرپرستیشو به عهده داره ولی از نوع فانتزی و جادویی
خوب بود(متوسط) بچه هه از نوع کاوایی بود برخلاف انیمه های تو سبک خودش مثلا شیطون و پدرسوخته اینا نبود :D

چند انیمه دیگه هم بود بعضی هاشون زیرنویس نشدن بعضی هاشون دراپ شدن بعضی هاشونم دانلود شدن ولی تنبلیم میشه و نگاه نکردم :/
اوناییم که تموم نشده هم هیچ فعلا ادامه میدیم

در این بین هفتگی ها نشستم ReLIFE رو دیدم و بسیار خوشم اومد عجیبه که خبری از فصل دومش نیست، کلا شخصیت نیت ها بسیار مظلومن باهاشون مهربون باشید :D

بدرود

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
درود

در مورد انیمه‌های تموم شده این فصل خورده نظری بدم :D

1. Fairy Tail Final Season
آخی تموم شد :((
دلم براشون تنگ میشه، چه طور میتونید اینقدر بی رحم باشید نسبت به این انیمه (تو صفحات قبل خوندم) :-w
درسته در صدر تاپ ها قرار نمیگیره ولی دیگه شما زیادی میزنید تو سرش انصافتون کو؟ اینقدر که اینجا زدید تو سر فیری تیل معلم ابتداییمون نزد تو سر منو همکلاسیام :D
اصل داستانش مربوط به روابط دوستی (ناکاما) و از اینجور چیزا بود اکشن خوبی هم داره با چاشنی جادو حالا کاری به فن سرویسش نداریم(:-")
به هر حال بعد مدت طولانی که دنبالش میکردم منو بغض گرفت تا تموم کردم
به لاکسوس فن ها هم تسلیت میگم :(

2. DanMachi S2
خیلی به این فصلش امید داشتم ولی اصلا اونطوری نبود که دوست داشتم، داستان کلا تو شهره و حول روابطشون میچرخه (یه جورایی رابطه هاشونو محکم کردن)
بل تو رودربایسی گیر کرده نه میتونه جواب علاقه هستیا رو بده نه میتونه ازش دل بکنه، مشخصه علاقه ش عشقی نیست ولی دست رد هم به سینه ش نمیزنه و سنشون رو بهونه کرده
ولی اینطور که مشخص شد فصل بعد که 2020 میاد دوباره میرن دانجن امیدوارم در ادامه ش جذابتر پیش بره

3. Kimetsu no Yaiba
خیلی خوب بود بسی لذت بردیم، گرافیک- موزیک- داستان- شخصیت- همه چیش خوب بود راضی بودم ازش :D
اون آخرشم فقط میتونم بگم طرف خیلی عقده ای بود و منتظر التماس و تعریف و تمجید و از اینجورچیزا بود بدون کمترین منطقی اونکارارو کرد
منتظر فصل بعدشیم

4. Lord El-Melloi II Case Files
درسته زیاد از سری فیت داخلش صحبت میشد ولی به عنوان یه انیمه مستقل میشه بهش نگاه کرد و جالبم بود، حالت معمایی پازلی داره و حسرت کاراکتر اصلی رو از موضوعی بتصویر میکشه
من زیاد فیت باز نیستم ولی وقتی تمومش کردم دلم خواست فصل بعدی فیت رو حتما ببینم

5. Isekai Cheat Magician
همین اول بگم صدای (گوینده) پسرِ اصلا به دل ننشست امدادهای غیبی و قدرتشون هم بیخیال چون ایسکای یعنی همین :D
انیمه متوسط رو به پایینی بود، در صورت عشق به ایسکای پیشنهاد میشه در غیر اینصورت نه

6. Katsute Kami Datta Kemono-tachi
قسمت اول که دیدم فکر کردم یه چیزی جالبی میشه ولی داستان و شخصیت و ... کلا متوسط بودن، نصفه هم تموم شد خدا میدونه کی فصل دوم میاد

7. Kawaikereba Hentai demo Suki ni Natte Kuremasu ka
به دنیای منحرفا خوش آمدید :/
کاراکترهاش هر کدام یه مرضی دارن، همون قسمت اول هدف داستان مشخص میشه چیه و جالبیش اینجاست تو همون قسمت هم مشخص میشه قسمت آخر میخواد چی بشه و کیه و اینا :|
پسری که میخواد سیندرلای نوع جدید رو پیدا کنه حالا پیدا کن پرتقال(؟؟؟) فروش را :/

8. Araburu Kisetsu no Otome-domo yo
اینم یه نوع دیگه از منحرفیه و فقط اومدم بگم خاک تو سره پسره خااااااااک :|
زیاد در مورد این انیمه ها نمیشه موضوعو باز کرد :D

9. Kanata no Astra
داستان خوبی داشت، ایده شون جالب بود
خلاصه ش اینه که چند دانش آموز به فضا فرستاده میشن و گم میشن و درصدد برگشت به خونه اتفاقات مختلفی میوفته براشون (عشق-خیانت-ترس- دوستی و...) دو سه قسمت آخر راز داستان بر ملا میشه خیلی خوب بود اونجا منم شوکه شدم
پیشنهاد میشه در کل

10. Maou-sama, Retry
ایسکاااااااای هاااااااااارم :D
به خاطر ایسکای بودنش دیدم، داستان متوسط بود، کشش داره، یه شخصیت پسر دخترنما داره برید دیالوگاشون بخونید فقط بازی با کلماته لامصب ولی رو اعصاب بود :D

11. UchiMusume
از اون مدل انیمه بچه کوچک و بزرگساله که سرپرستیشو به عهده داره ولی از نوع فانتزی و جادویی
خوب بود(متوسط) بچه هه از نوع کاوایی بود برخلاف انیمه های تو سبک خودش مثلا شیطون و پدرسوخته اینا نبود :D

چند انیمه دیگه هم بود بعضی هاشون زیرنویس نشدن بعضی هاشون دراپ شدن بعضی هاشونم دانلود شدن ولی تنبلیم میشه و نگاه نکردم :/
اوناییم که تموم نشده هم هیچ فعلا ادامه میدیم

در این بین هفتگی ها نشستم ReLIFE رو دیدم و بسیار خوشم اومد عجیبه که خبری از فصل دومش نیست، کلا شخصیت نیت ها بسیار مظلومن باهاشون مهربون باشید :D

بدرود
قضیه روز مصلوب شدن عیسی هستش ، مثل همیشه کاربردی و معروفیه در مورد آدما،

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
درود بر ناکاماهای گل...

^___^\

بچه ها میگما، انیمه ی گینتاما تا آخر مانگارو پوشش داد ~ یعنی تموم شد کلا ؟

چون خیلی وقته ندیدم بعد از Gintama'
منتظر بودم تموم شه، همرو باهم ببینم...

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
درود بر ناکاماهای گل...

^___^\

بچه ها میگما، انیمه ی گینتاما تا آخر مانگارو پوشش داد ~ یعنی تموم شد کلا ؟

چون خیلی وقته ندیدم بعد از Gintama'
منتظر بودم تموم شه، همرو باهم ببینم...
نه تموم نشد ولی خب بشین نگاه کن فصل اخر معلوم نیست دقیقا کی میاد.
ویرایش:اتفاقا همین دیشب داشتم قسمت ۹۸ و ۹۹ رو می دیدم با این که تکراری بود ولی بازم ترکیدم از خنده=))=))=))

آخرین ویرایش:

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
درود

3. Kimetsu no Yaiba
منتظر فصل بعدشیم

منظورت از اون دشمن اصلیه؟ اگر نه تو اسپولر بگو ببینم دقیقا کدومو می گی. عقده ای زیاد بود تو این انیمه :D

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر