گیفت کارت

Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
504
اقا من هرچی پشم داشتم ریخت !!!!
بونتی تمام یونکوها اعلام میشه این چپتر !!!!
بلک برد کمترین بونتی رو داره !
بونتی گلد د راجر اعلام میشه !!
برخلاف تصوراتمون شانکس کمترین بونتی رو داشته تا قبل اومدن بلک برد .

وایتبرد قویترین بوده !!!

بونتی گلد د راجر : ۵.۵ میلیارد

هااااایپ کننده ترین چپتر وان پیس

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
1,537
نام
مسلم
دوستان من تا قسمت ۲۹ hunterxhunter رو دیدم نتونستم زیاد باهاش ارتباط برقرار کنم بنظرم یکم فضاش زیادی شاد و بچگانه هست(توهین به فناش نباشه نظر شخصیه)به نظر شما ادامه بدم انیمرو بهتر میشه یا تا اخر انیمه اینجوریه؟منظورم یه چیزی مثل بریکینگ بده که فصل ۴و۵ ترکوند اینم اینجوریه؟چون خیلی ها به عنوان یکی از بهترین انیمه ساخته شده ازش یاد میکنن
مشکل از انیمه اس که درجه سنی داستان رو خیلی پایین آورده. مانگاش چیزی رو سانسور نمیکنه.

تازه این قبل از رسیدن آرک کیمراس:>

اره هر چی بره جلوتر دارکتر میشه حتما ادامه بده ارک اخر هم دارک ترین ارکشه که از قسمت ۸۰ شروع میشه و یک موضوع دیگه اینه که بنظرم اگه می خوای بیشتر لذت ببری 1080p نگاه کن چون گرافیکش خیلی خوبه و ارزش 1080p دیدن رو داره من خودم 1080p x265 از انیمه لیست گرفتم کیفیتش خیلی خوبه.
نه یه آرک دیگه هم بعد از اون داره:D

Dant3

عضو تحریریه
Mar 13, 2006
764
نام
سحر رضوی
دقیقا همون قسمت های چرندشو دیدی ادامه بدی اصن یهو فاز انیمه از این رو به اون رو می شه :-":D
اینقدرا هم فجیع نبود بیچاره، ولی دقیقا از همینجا به بعد قسمتای خوبش مثل Heavens Arena شروع می شه :wow:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
276
نام
عارف
فیلم خیلی خوب و اوریجینالی بود
هرج و مرج تو یه فضای دیجیتال فوق پیشرفته و تکنولوژیک در حالی که بیشتر جریانا همزمان تو دنیای واقعی داخل یه خونه قدیمی وسط طبیعت داره اتفاق میوفته
این تضاد از همون اول فیلم برام ایده جذابی بود
شاید بعضیا با مدل طراحی دنیای دیجیتال مشکل داشته باشن
ولی این اصلا مهم نیس چون هوسودا همیشه از عناصر خیالی فقط برای باز تر شدن دستش تو داستان سرایی واقعگرا و عمیق استفاده میکنه
عناصر خیالی تو فیلمای هوسودا هیچوقت هدف نیستن بلکه وسیله ان،
نمونه های دیگش اون دستگاه شبیه گردو داخل The Girl who Leapt through Time و یا گرگینه های Wolf Children
اینجا هم دنیای دیجیتال Oz فقط یه وسیله بود برای پیشرفت داستان و نشون دادن اتحاد مردم جهان و ...
بنظر من بهترین کارش نبود اما اگه بطور کلی با مامورو هوسودا حال میکنید این فیلم رو حتما ببینید.
نقد های جالبی میزاری با نقدت بیشتر از خود Summer Wars حال کردم:D
من اینو هر شب یلدا میبینمش
هونتونی:eek: خواستم بگم ژاپنی بلدم:D
اخه چرا darling in tje franxx رو صدر جدول گذاشتی!؟
۱)از مکا بدم میاد:D
۲)کارکتراش رو اعصابم بودن:D
۳)همونطور که گفتی پایانش
بعد انیمه های drifters, guilty crown, noragami, dororo برات معمولی بودن؟
بلی:D:D:))
نه یه آرک دیگه هم بعد از اون داره
:DThank You
اینقدرا هم فجیع نبود بیچاره، ولی دقیقا از همینجا به بعد قسمتای خوبش مثل Heavens Arena شروع می شه
موافقم قسمتای اول عالی نبود ولی بد هم نبود ولی خب خودم از همون قسمت ۱ جذبش شدم:D

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
1,271
اکسپرشن های خیلی شدید و اغراقی مث اینا، ویژگی همه انیمه های شونن هست؟

9b1ce5f0d3fce9dd2d52645e943b1d5e.jpg
من نمیدونستم اینجوریه کلا سریال نمیبینم فولمتال رو شروع کردم اینش بشدت رو اعصابمه فک کنم دراپش کنم بخاطر همین
عایا همه شونن ها همینطور هستن یا فقط فولمتال در این حده ؟

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
276
نام
عارف

من نمیدونستم اینجوریه کلا سریال نمیبینم فولمتال رو شروع کردم اینش بشدت رو اعصابمه فک کنم دراپش کنم بخاطر همین
اولا سری برادرهود رو نگاه کن دوما من خودم اولاش همیجوری بودم ولی به تدریج برام عادی شد سوما ژانر اصلی فول متال کمدی نیست و به تدریج طنزش کمتر و کمتر میشه ولی حتما بشین نسخه برادرهود رو تا اخر نگاه کن.

آخرین ویرایش:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
276
نام
عارف
سوالم چیز دیگه بود میگم همه shonen ها اینجورین و غیر شونن مث Death note و ... دیگه ازین اکسپرشن ها ندارن ؟
چون کلا سریال نمیبینم قبلش فقط Cowboy bebop رو دیده بودم و هیچ مشکلی نداشتم باهاش
فولمتال با داستانش و مخصوصا جهانش خیلی حال کردم ولی نمیدونم چه اصراری دارن تو عادی ترین احساسات دیالوگا صد برابر اغراق کنن :|
نه همه شونن ها اینجوری نیستن اتک،توکیو غول،هلسینگ،هانتر و خیلی از انیمه های دیگه این مدلی نیستن ولی خب همونطور که گفتم فول متال قسمتای اولش این مدلیه و به تدریج این طراحی ها کمتر میشه.
برای بار سوم میگم بشین نسخه Brotherhood رو تا اخر نگاه کن:D

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
1,271
نه همه شونن ها اینجوری نیستن اتک،توکیو غول،هلسینگ،هانتر و خیلی از انیمه های دیگه این مدلی نیستن ولی خب همونطور که گفتم فول متال قسمتای اولش این مدلیه و به تدریج این طراحی ها کمتر میشه.
برای بار سوم میگم بشین نسخه Brotherhood رو تا اخر نگاه کن:D
همون برادرهود رو دارم میبینم این عکسا از اینترنت گرفتم که فقط نشون بدم
باشه اگه کمتر میشه میبینم :|

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
276
نام
عارف
همون برادرهود رو دارم میبینم این عکسا از اینترنت گرفتم که فقط نشون بدم
باشه اگه کمتر میشه میبینم :|
جدا از کمتر شدن این طراحی ها هر چی میره جلوتر قشنگتر میشه بخصوص ارک اخر دیوانه کنندست.

• Like

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,555
نام
Masoud

تقریبا همه شونن ها اینجورین و خیلی هم خوبه ، ولی چیزی که یادمه برا منم فول متال ایناش رو اعصابم بود...
البته منم تو بحث قبلی (:D) جزو کسایی هستم که میگم فول متال انیمه متوسطیه (حتی رو به پایین :-")
اگه تازه انیمه سریالی شروع کردی بشین چیزایی مثل Attack on Titan و Hunter × Hunter ببین بهتره به نظر من یه مقدار بیشتر آشنا شی و بیشتر حال کنی.

• Like

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,555
نام
Masoud
مساله اینه که من هیچ اطلاعاتی درباره فول متال نداشتم اما وقتی دیدم تو همه رنکینگ ها اوله خیلی مطمئن شدم رفتم همون اول چهل گیگ کامل دانلودش کردم و یجورایی رفت تو پاچم :|
خدایی چنتا چپتر مانگاشو خوندم بیشتر حال کردم تا سریال.
البته حرف من کاملا سلیقه ایه خیلیا هستن ازین اکسپرشن ها خوششون میاد
من کلا با شونن حال نمیکنم همونا ام که گفتی مطمئنم ببینم خوشم نمیاد زیاد :D
تو انیمه هایی که تعریفشون رو شنیدم چیزایی مث Monster، Death note, Samurai Champloo اینا رو احتمال زیادی میدم خوشم بیاد، کاش همون اول میگرفتم :-"
خب دیگه خودت میدونی چی دوست داری از اول همونا رو بگیر دیگه :D
حالا عیب نداره ، همون 40 گیگ که میگی رفته تو پاچت بهونه ای میشه که با شونن بیشتر آشنا شی بری بقیشونم ببینی >:)

• Like

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
276
نام
عارف
البته منم تو بحث قبلی (:D) جزو کسایی هستم که میگم فول متال انیمه متوسطیه (حتی رو به پایین :-")
117859

117858

اگه تازه انیمه سریالی شروع کردی بشین چیزایی مثل Attack on Titan و Hunter × Hunter ببین بهتره به نظر من یه مقدار بیشتر آشنا شی و بیشتر حال کنی.
اتفاقا هانتر رو بنظرم باید دیرتر دید براع شروع دث نوت اتک و فول متال بنظرم بهترینن.
رفتم همون اول چهل گیگ کامل دانلودش کردم و یجورایی رفت تو پاچم
بشین تا اخر ببین بعد قضاوت کن:D

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,555
نام
Masoud
اتفاقا هانتر رو بنظرم باید دیرتر دید براع شروع دث نوت اتک و فول متال بنظرم بهترینن.
آخه فول متال بگیر نگیر داره ، ولی هانتر کلا بگیره :D
خودمم فول متال خیلی سال پیش دیدم ، شاید اگه وقت شد دوباره برم ببینم نظرم عوض بشه.

• Like

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 10, مهمان: 3)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟