Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
really?:d
.
.
با حرفای شهاب موافقم یک تقلید تا حدودی ناموفق از دو انیمه بلند....البته به عنوان یک زنگ تفریح در مواقع بی انیمه ای چیز بدی نیست....

@ Mativ: دلیل مخالفتم با فیری تیل اینه که گرافیک وان پیسه، بتل ها ناروتو. همین! چیز دیگری نداره! یعنی من عکسای این انیمه رو هم میبینم عصبی میشم که انقدر افتضاح از وان پیس تقلید کرده!
@ RezaRazer: این همون دیجیمون ِ که نشون میدادن!

شهاب، تا حالا دیدی مثلا یه نسل از یه جامعه ایی با علایق مشترک، طرز تفکر شبیه به هم در جامعه وجود داره
این نسل جدید مانگاکاها از اثاری مثل DB, Lupin, Ranma و ...... تاثیر گرفتم به خاطر همین وجه تمایز مشترک بین اثارشون زیاد میبینی
برای واقعا فهمی فقط کپی محضه یا تاثیر گرفتن باید به پیشینه طرف، علایق و کارهای قبلیش رجوع کنی و من با توجه به اطلاعات که در این رابطه کسب کردم میتونم بگم کپی محض و تقلید نیست
عین همین انتقاد رو از وان پیس هم قبلنا داشتن ( هنوزم هم دارن ) که یگفتن کپی از آثار کلاسیکی مثل DB, Kenshin, Ranma و غیره هست
Gants

3/10
فریدون اونقدرها هم دیگه افتضاح نیست که ۳ بگیره ولی اگه کلا سری آخری که افراد جدید میان یعنی همونایی که عد از معبد هستن رو حذف کنی پایان طوره دیگه ای میشه که به مانگاش نزدیکه و میتونی نمره بالاتری داد
قربان میلاد خان، چند وقتی بود سر نزده بودید؟!
دقیقاً همینطوره...یا طرفدار داره افراطی، یا مخالف داره شدید...منم آخرش موندم نگاش کنم یا نــه <:
ممنون، کار وبار زیاد بود، امتحانات دانشگاه هم خیلی سخت بودن دیگه وقت هیچ کار دیگه ایی نداشتم
به نظرم نگاه کن البته بدونه تعصب و پیش زمینه
تو تنها چیزی که تعصب رو گذاشتم کنارم انیمه هست، شده طرف بازی یا فیلمی نرم ولی در مورد انیمه حتی اگه ازش هم بدم بیاد، به زور هم شده تا آخرش رو میبینم

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
بعد از مدتها و به لطف دندون دردم که شبها نمیتونم بخوابم بالاخره ای انیمه Kirby به طور کامل نگاه کردم، صدا و سیما هم اینو نشون داده ولی خوب مثل تمام انیمه ها نصفه و نیمه!!!!
خیلی حال میده!!! با اینکه من فن نینتندو نیستن ولی تمام انیمه ایی که از روی بازیهاش ساخته رو تقریبن دیدم:d
143527d1310417003-kirby-ultra-super-deluxe-20080625093747587_640w-jpg

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
تو تنها چیزی که تعصب رو گذاشتم کنارم انیمه هست، شده طرف بازی یا فیلمی نرم ولی در مورد انیمه حتی اگه ازش هم بدم بیاد، به زور هم شده تا آخرش رو میبینم
آقا شما قبول داری که Cowboy Bebop بهترین انیمه ی تاریخ هست؟ :D اصلا کلاسش با انیمه ها نمیخونه؟

این کربی هم بامزه به نظر میرسه:D

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
آقا شما قبول داری که Cowboy Bebop بهترین انیمه ی تاریخ هست؟ :D اصلا کلاسش با انیمه ها نمیخونه؟

این کربی هم بامزه به نظر میرسه:D
کلاس رو نمیدونم ولی انیمه قشنگیه، جز کارهای برتر و تک هستش
به نظرم بامزه ترین و فانتزی ترین انیمه ایی که از روی شخصیتهای نینتندو ساختن همین کربی هست

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,340
نام
امیر حسین
از سر بیکاری نشستم یک سری از Opening ها و Ending های انیمه ها رو گوش دادم! :d
بعضیاشون چقدر قشنگ بودن! :d انگار دلم میخواد کلا حافظم پاک بشه به کل دوباره بشینم انیمه ها رو ببینم و فیض ببرم :d :d :d هی زندگی ، هی زندگی :d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
@ Mativ
ببین میلاد حرفت تا یه جاهایی درسته. ولی برات مثال میزنم. ناروتو، خیلی سرشم بحث شده. ولی شکی نیست که حداقل! 80 درصد عناصر جالبش که ملت عاشقشن، یه کپی پیست کامل از روی DB ـه. شاید بشه گفت وان پیس هم یخورده شباهت داره چون هر دو تا مانگاکا اینا ( حتی کوبو هم ) شاگردای استاد ( نه اوس ممد :D! توریاما ) بودن. بخاطر همین یه روح انکار ناپذیر از DB توی اینا هستش. ولی فیری تیل خیلی فرق داره. تو داری همش چیزایی رو میبینی که قبلا دیدی. لوفی رو برداشتن صورتی کردن مثلا کردن یکی مثل ناتسو! قابلیت های ناروتو رو کردن توش کردن فیری تیل! تازه منکه بیشتر ر موردش میخوندم این انیمه رو! ولی داستانش شدید میخورد یه چیزایی تو مایه های اکس من! آکادمی و این صحبتا...

• Like
Reactions: hosein_fisher

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,982
نام
فرهاد
سوال در مورد Kaichou wa Maid-sama .

دوستان این سریال رو من تموم کردم و خیلی هم زیبا بود 26 قسمت بود ، ولی .....
در اخر جایی که Ayuzawa و Usui با هم میرن فستیوال بعد دست دو دست هم میرن بعد از اون در اخر باز هم یه بخش هایی از قسمت بعد رو نشون میده این چحوریاست ؟

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
اخرین قسمت از فصل اول این Deadman Wonderland رو دیدم. با اینکه شدید سانسور داشت ولی خیلی خوب، خیلی.

صد رحمت به DW، دیشب یک چیزی دیدم از هرچی سانسور حال ام بد شد....حتی از کارهای TV خودمون هم مضحک تر بود.

Manyuu Hikenchou
مثلاً Ecchi ساختند....ولی عملاً من که هیچی ندیدم، به هر چیزی که میرسید، یک خط نور چراغ قوه روی تصویر می افتاد که بعضی اوقات کل تصویر میشود نور سفید کامل که ببینده باید حدس بزنه که داره چی.... LOL
داستان انیمه اینقدر مضحک و مسخره هست که حتی ارزش نوشتن هم نداره...امتیاز 0 هم برای این انیمه، زیاد هست.

Nyanpire The Animation - E02
محض خنده قسمت دوم Nyanpire رو دیدم. وقتی صدای ساسکه (آقای Noriaki Sugiyama) رو جای یکی از گربه ها شنیدم، نیش ام باز شد...چقدر بهش می امد.
اه اه...انیمه بی هدف تر از Nyanpire تو این فصل وجود نداره...هر قسمت 1:30sec (:

جفتشون شوت شدند تو پوشه ی Dropped ها <:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
به نظرم بامزه ترین و فانتزی ترین انیمه ایی که از روی شخصیتهای نینتندو ساختن همین کربی هست
wow
من الان نگاه کردم، 100 قسمته!
--------------------------
Hanasaku Iroha 15
واقعا تماشا کردن هفته ای یه قسمت از این انیمه لذت بخشه! ترکیب درام و Slice of life روعالی انجام دادن. نمیدونم چرا این Horrible Subs این OP و ED جدید رو ترجمه نکرده؟انگار می میرن چهار تا خط دیگه هم اضافه کنن!

Sacred Seven 2
نسبت به قسمت اولش بهتر بود، ولی کلا کلیشه ایه! دراپش میکنم. به نظرم اگر مثل KamiMemo این دو قسمت رو با هم پخش میکردن بهتر بود.

Ikoku Meiro no Croisée 2
خوبیه این سریال اینه که از همون اول، تکلیفش با خودش مشخص بود! این قسمت تقابلات فرهنگی ژاپن و فراسه بیشتر و بهتر بود حتی! به نظرم از قسمت بعد با ورود شخصیت های جدید، داستان هم شکل جدی تری بگیره.

Kamisama Dolls 2
مثل قسمت اول، همچنان تو مرحله ی معرفی و مقدمه چینی برای داستان هست و نظر من در موردش مثل قسمت اوله! یا خیلی جالب و سرگرم کننده میشه یا اینکه در ادامه تبدیل میشه به یه کار تکراری و خسته کننده! با قسمت بعدی احتمالا بشه در موردش تصمیم گرفت.
------------------------------
Manyuu Hikenchou

خلیل خداییش من موندم انگیزه ات برای دیدن این انیمه چی بود آخه؟ :D
انیمه ای که داستان اصلیش در مورد سایز ... :D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
wow
خلیل خداییش من موندم انگیزه ات برای دیدن این انیمه چی بود آخه؟ :D
انیمه ای که داستان اصلیش در مورد سایز ... :D

فقط بخاطر اینکه میخواستم یک ایچی رو برای این فصل داشته باشم...ولی قبل از اینکه دانلودش کنم..هیچی در موردش نخوندم و حتی PV هم ازش ندیدم، بعد از دانلود تازه رفتم تو سایت برای تحقیق (منو باش LOL) بعد از خوندن چندتا Pre و دیدن دوتا PV هاش....حال ام بد شد...با دیدن انیمه، کلکسیون افتضاحات ام تکمیل شد (:

حالا باز Mayo Chiki یک خورده بیشتر قابل تحمل تر بودش....

Kamisama Dolls 2
مثل قسمت اول، همچنان تو مرحله ی معرفی و مقدمه چینی برای داستان هست و نظر من در موردش مثل قسمت اوله! یا خیلی جالب و سرگرم کننده میشه یا اینکه در ادامه تبدیل میشه به یه کار تکراری و خسته کننده! با قسمت بعدی احتمالا بشه در موردش تصمیم گرفت.

عجب...یکطوری تو همین آغازش، خسته کننده هست...قسمت دومش رو فکر کنم بتونم امشب نگاه کنم.

Ikoku Meiro no Croisée
محمد علی، گل گفتی...اصلا باورم نمیشه که دارم این انیمه رو دوبار نگاه میکنم. یکبار با Sub en همون موقعه بعد از دانلود...بعدش هم با زیرنویس خوب خودت (:

• Like
Reactions: Ooops

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,808
سوال در مورد Kaichou wa Maid-sama .

دوستان این سریال رو من تموم کردم و خیلی هم زیبا بود 26 قسمت بود ، ولی .....
در اخر جایی که Ayuzawa و Usui با هم میرن فستیوال بعد دست دو دست هم میرن بعد از اون در اخر باز هم یه بخش هایی از قسمت بعد رو نشون میده این چحوریاست ؟

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
ولی خدایش خیلی حال دارید انیمه های Ongoing فصلی به روز میشینید دنبال میکنید، من چند وقته دست از این کار کشیدم و با فاصله ۲ ۳ سال اینا رو نگله میکنم

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
ولی خدایش خیلی حال دارید انیمه های Ongoing فصلی به روز میشینید دنبال میکنید، من چند وقته دست از این کار کشیدم و با فاصله ۲ ۳ سال اینا رو نگله میکنم

اتفاقآ دیدن انیمه های فصلی به من خیلی میچسبه البته یه سری از کار ها رو قبل از نمایش انتخاب میکنم و اونا رو دنبال میکنم همشون رو نگاه نمیکنم معمولآ هم تو انتخاب هام اشتباه نمیکنم :d

جاتون خالی نورا رو یه قسمتی که از سیزن دومش اومد رو دانلود کردم همون تیکه اولش رو دیدم کف کردم خیلی خفن شروع شد :d دیگه بقیش رو نگاه نکردم اسپویل نشه برام تا سیزن یکو خودم کامل ببینم ( خودم 20 قسمتش رو دیدم )

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل

چرا میلاد جون، خیلی حال میده..یک روند از کارم رو بگم (:

من تازه سه فصل هست که زدم تو کار انیمه های هفتگی....

فصل زمستون بود که چون تازه کار بودم...برداشتم تمام کارهایی زیرنویس میشدند رو آوردم..که حاصل کار هم کارهای قشنگ بودش و هم کارهای بد درآپ ـی
فصل بهار برعکس کار کردم...گذاشتم سه هفته بگذره و کارهای قشنگ معلوم بشند بعدش شروع کردم به انتخاب و اونهایی که زیرنویس میشدند رو دانلود کردم...نتیجه کار یک سری انیمه خوب شد، که تا آخر آوردم...ولی لیست ناقص بود چون مبنای انتخاب انیمه های خوب زیرنویس شده بود.

ولی برای فصل تابستون خواستم روش جدیدی رو تست کنم...16 تا انیمه رو انتخاب کردم که قسمت اول و دومشون رو بیارم و نگاه کنم...بدون در نظر گرفتن وضعیت زیرنویس و از بین ـشون کارهای خوب که به سلیقم میخوره رو انتخاب کنم...الان حاصل کار شد 5 تا انیمه که حتماً ادامشون میدم.
Kamisama no Memochou
Ikoku Meiro no Croisee
No.6
Usagi Drop
Blood-C
بعلاوه ی دوتا کار زیر که فصل های قبلش رو دارم ولی ندیدم.
Natsume Yuujinchou San
Nurarihyon no Mago Sennen Makyou
دوتا انیمه هم 50پنجاه هست که ادامشون بدم
Mayo Chiki
Kamisama Dolls
فقط وضعیت Dantalian no Shoka مشخص نیست که تا شنبه پخش بشه.

حالا برای فصل پاییز یک روش دیگه رو تست میکنم (:

در کل خیلی حال میده و میخوام تجربه کسب کنم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر