Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,124
نام
محمد علی
بدون هیچ شکی این فایتی که الان توی مانگای وانپیس جریان داره نه تنها بهترین فایت تک به تک و کلا بهترین مبارزه مانگاست
بلکه مطمئنن جزو بهترین فایت های تاریخ شوننه!
فقط Choreography مبارزه به تنهایی توی این چپتر بی نظیر بود!
ایچیرو اودا نشون داد حتی بعد 20 سال،بازم میشه از استاندارد های خودت بالاتر بری و یک چیز فوق العاده خلق کنی!!!!
به معنای واقعی کلمه شاهکار...
فکر می کنم کماکان هانتر چند تا فایت داره که از این بهره و بعید می دونم در آینده هم مانگایی بیاد که بتونه از اون فایت های هانتر چیزی خفن تر نشون بده.
بعد این که من از فایت بین فلانی و فلانی در فلان آرک وان پیس بیشتر از این خوشم میاد. یعنی این می تونم برام دومی یا سومی باشه تو خود وان پیس:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,295
نام
امیر حسین
بدون هیچ شکی این فایتی که الان توی مانگای وانپیس جریان داره نه تنها بهترین فایت تک به تک و کلا بهترین مبارزه مانگاست
ایچیرو اودا نشون داد حتی بعد 20 سال،بازم میشه از استاندارد های خودت بالاتر بری و یک چیز فوق العاده خلق کنی!!!!
کلا این بنده خدا از وقتی آستین بالا زده، داره "ترین"های وان پیسی رو به نام خودش ثبت میکنه! :x :x :x اصلا وضعیتیه! :x

عجب تکنیک گولاخی این چپتر روی لوفی زد! همین Diced Mochi !
این چپتر دوتا کتک اول کار خورد، ولی باز یه ضدحمله سنگینی زد! اضلا وضعیتیه! و مبارزه هم خیلی خفن داره جلو میره!
گرچه همچنان کاتاکوری سره! :D ، اما خوب..چون صفحه آخر تکنیک تکراری زد و لوفی جدید زد،یکم ... :[ لعنت به اودا اگر اونکاری که نباید بکنه رو بکنه:((

جدای از این ها! کشتی هاجرودین چه خفن بود! :x دوست میدارم بسیار! >:) خیلی وقته تو OPTC مرحله Training Forest نداشتیم! دست بجنبونند دیگه! این همه کشتی جدید معرفی شده این چند وقته:[

و ... معرفی میکنم،بدمن جدید این آرک، مانکی دی لوفی ! =))

قیافشو تو رو خدا =)) ، دهن سرویس وسط مبارزه میگه گشنمه =))

دو هفته باید دووم بیاریم تا چپتر بعد! چرا آخه؟ :((

---
@m.a.t عاشق آدرس دادنتم =)) فلانی و فلانی در فلان آرک=))

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
من همچنان حس میکنم بعد سی تا چپتر مبارزه تکراری ! یه اقیانوس اب گرفته تو داستان ! بدون هیچ تغییر و تحولی ! یاد این مسابقات کشتی کج نمایشی میفتم که یکی این مشت میزنه یکی اون ! مبارزه لوفی تو ارک قبل طول کشبد باز کلی بار داستانی داشت ! کلی فرار و فرود و تحول داشت ! چند تا قدرت واقعی و جدید رو شد ! اینجا شده فقط کش دار کردن داستان ! به هر خال طبیعیه که جامپ بخواد از یه غاز تخم طلا بیشتر تخم جمع کنه ! این مبارزه حتی جز بهترین هاب خود وان پیس که نیست هیچ ! مبارزه اش حتی با کوروکودایل هم هزار مرتبه می ارزید به این ! چون لوفی برای مبارزه و ایستادگی یه دلیل خیلی بزرگ داشت !
بهترین فایت های شونن ؟!ضعیف ترین مبارزات ناروتو و بلیچ هم از این مبارزه بهتر بودن ! واقعا من درک نمیکنم چی این مبارزه براتون جالب و متفاوته ؟؟؟!

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
817
نام
پویا
من همچنان حس میکنم بعد سی تا چپتر مبارزه تکراری ! یه اقیانوس اب گرفته تو داستان ! بدون هیچ تغییر و تحولی ! یاد این مسابقات کشتی کج نمایشی میفتم که یکی این مشت میزنه یکی اون ! مبارزه لوفی تو ارک قبل طول کشبد باز کلی بار داستانی داشت ! کلی فرار و فرود و تحول داشت ! چند تا قدرت واقعی و جدید رو شد ! اینجا شده فقط کش دار کردن داستان ! به هر خال طبیعیه که جامپ بخواد از یه غاز تخم طلا بیشتر تخم جمع کنه ! این مبارزه حتی جز بهترین هاب خود وان پیس که نیست هیچ ! مبارزه اش حتی با کوروکودایل هم هزار مرتبه می ارزید به این ! چون لوفی برای مبارزه و ایستادگی یه دلیل خیلی بزرگ داشت !
بهترین فایت های شونن ؟!ضعیف ترین مبارزات ناروتو و بلیچ هم از این مبارزه بهتر بودن ! واقعا من درک نمیکنم چی این مبارزه براتون جالب و متفاوته ؟؟؟!
ezgif_1_770b20855f.gif

Leonardoazzuri

کاربر سایت
Jun 8, 2013
41
سلام به همه

من دنبال یه انیمه میگردم که خیلی سال قبل (بین سالهای 1380 تا 84 احتمالا) صدا و سیما پخش میکرد. تنها چیزی که یادمه اینه که داستان چندتا پسر بود که یکیشون پدرش رو از کودکی ندیده بود (یادم نیست مرده بود یا رفته بود ) و کاراکترهای سریال هم یه چیزی مثل انجمن مخفی داشتن که یه ماسکهایی به صورتشون میزدن که دماغ خیلی قلمی و بلندی داشت و اگه اشتباه نکنم روی بدنشون هم چیزی شبیه به چرخ دنده بود

اگه کسی اسم این انیمه رو یادشه لطفا بگه

مرسی

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,482
نام
مسلم
سلام به همه

من دنبال یه انیمه میگردم که خیلی سال قبل (بین سالهای 1380 تا 84 احتمالا) صدا و سیما پخش میکرد. تنها چیزی که یادمه اینه که داستان چندتا پسر بود که یکیشون پدرش رو از کودکی ندیده بود (یادم نیست مرده بود یا رفته بود ) و کاراکترهای سریال هم یه چیزی مثل انجمن مخفی داشتن که یه ماسکهایی به صورتشون میزدن که دماغ خیلی قلمی و بلندی داشت و اگه اشتباه نکنم روی بدنشون هم چیزی شبیه به چرخ دنده بود

مرسی
این مشخصاتی که دادی خیلی شبیه Tobe Isami هست فقط اونها همشون پسر نبودن:D

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام به همه

مرسی

همونطور که دوستمون گفت, اسم این انیمه Soar High Isami (Tobe Isami) و شخصیت اصلی هم دختر هستش. اون موقع پسر بهمون غالب کردن! و نمی دونم چجوری قبول کردیم. الان که عکساشو می بینم, تابلوئه که دختره. لباس, دست, هیکل, و از همه واضح تر مژه هاش!

لینک این انیمه هم موجود هستش ولی مشکل اینجاست که هیچ زیرنویسی براش وجود نداره. نه فارسی, نه انگلیسی و نه حتی ژاپنی! حتی اگه زبون دیگه ای بود, میشد به انگلیسی ترجمه ی ماشینیش کرد. ولی نیست...

39663l.jpg

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
همونطور که دوستمون گفت, اسم این انیمه Soar High Isami (Tobe Isami) و شخصیت اصلی هم دختر هستش. اون موقع پسر بهمون غالب کردن! و نمی دونم چجوری قبول کردیم. الان که عکساشو می بینم, تابلوئه که دختره. لباس, دست, هیکل, و از همه واضح تر مژه هاش!

لینک این انیمه هم موجود هستش ولی مشکل اینجاست که هیچ زیرنویسی براش وجود نداره. نه فارسی, نه انگلیسی و نه حتی ژاپنی! حتی اگه زبون دیگه ای بود, میشد به انگلیسی ترجمه ی ماشینیش کرد. ولی نیست...

39663l.jpg
یعنی چطور غالب گردن که این پسره و نمیخوام هم این قضیه رو باز کنم که چقدر تو انیمه به ما خیانت شد ..بگذریم...یادمه اون موقع به هیچ وجه قبول نکردم که پسره...اگر زیر نویس پیدا نشد از همون دوبله فارسی استفاده کنید...

• Like

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
شوخی میکنی دیگه؟! :o
یعنی دوباره بشینم غالب شده شو ببینم؟!!!
بگذریم از اینکه از 50 قسمت, فقط 34 قسمتشو دوبله کردن.
جدی گفتم...اگر میخواد بفهمه روند داستان چیه و تقریبا چی میگن به هم( تقریبا هر طور دلشون خواسته ترجمه کردن)...بعد به موازات بشینه اصلی ها رو نگاه کنه...یا منتظر بمونه یکی پیدا بشه زبان ژاپنی بلد باشه زیر نویس بده بیرون(یا انگلیسی یا فارسی یا زبان دیگه ) یا خود ژاپن با زیر نویس دار دوباره پخش کنه که بعیده

• Like

Leonardoazzuri

کاربر سایت
Jun 8, 2013
41
یه دنیا ممنون از همگی

البته هنوز شک دارم این همون چیزی بود که دیدم یا نه چون واقعا چیز زیادی ازش یادم نیست.
از بین شما کس دیگه ای هم یادش میاد صدا و سیما همچین سریالی پخش کرده باشه؟؟؟ ینی همون موقع تجربه کرده باشید؟؟؟

• Like

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
یه دنیا ممنون از همگی

البته هنوز شک دارم این همون چیزی بود که دیدم یا نه چون واقعا چیز زیادی ازش یادم نیست.
از بین شما کس دیگه ای هم یادش میاد صدا و سیما همچین سریالی پخش کرده باشه؟؟؟ ینی همون موقع تجربه کرده باشید؟؟؟

ما رو مسخره کردی؟ مگه نگفتی دماغ دراز؟ دماغ درازی غیر از این نداریم!

0j7f_65hy9m.jpeg

Leonardoazzuri

کاربر سایت
Jun 8, 2013
41
ما رو مسخره کردی؟ مگه نگفتی دماغ دراز؟ دماغ درازی غیر از این نداریم!

0j7f_65hy9m.jpeg

عصبانی نشو عزیز :D:D:D:D:D

رفتم تو یوتوب یه چندتا قسمت ازش دیدم. خود خودشه :-bd:-bd:-bd

لعنتی تمام خاطراتم زنده شد. یادمه اون سالی که اینو پخش کرد من 7-6 سالم بیشتر نبود. قیافه و هیبت کاراکترش یه جورایی منو میترسوند :-s:-s:-s:-s تقریبا بدترین کابوس هام تو اون سال مربوط به همین دماغ درازا بود (مخصوصا اون کله چوبیه x_xx_xx_xx_x) اگه اشتباه نکنم یی از همین دماغ درازا بابای گمشده یکی از اون بچه ها بود.:D:D:D من که نفهمیدم فلسفه طراحی ماسک به این زشتی و بدترکیبی چیه (:|(:|(:|(:|

بیشتر کنجکاو بودم کسی دیگه هم از این سریال خاطره ای داره یا نه

بازم مرسی:-bd:-bd

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر