Multi Platform Alan Wake II

سازنده
Remedy
تاریخ انتشار
27 October
ناشر
Epic Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

Alan Wake II

FGNa5MZXwAErZAM.png
This story is a monster. And monsters wear many faces.

پس از 11 سال انتظار سرانجام Remedy Entertainment در طی مراسم The Game Awards 2021 با انتشار تریلر سینماتیک از Alan Wake 2 رونمایی کرد.
بعد از نمایش تریلر Alan Wake 2 سم لیک خالق و نویسنده بازی اعلام کرد که Alan Wake 2 اولین عنوان در سبک وحشت و بقای استودیو Remedy خواهد بود. Sam Lake در ادامه بیان کرد که در حین توسعه قسمت اول همزمان بر روی Alan Wake 2 هم کار میشده، و در طول این سالیان بارها ایده ها و کانسپت دنیای Alan Wake 2 تغیر کرده که هر بار بهتر از ایده قبلی در مسیر مثبتی تغیر کرده. Sam Lake در ادامه افزود، در طی 10 سال گذشته Remedy Entertainment بر روی هر پروژه ای که کار کرده اند همیشه مشتاقانه با یک تیم اصلی کوچک در حال توسعه Alan Wake 2 بوده. از آنجایی Control 2019 و Alan Wake در یک جهان جریان دارند بسته الحاقی AWE دنیای Alan Wake و Control را به هم متصل کرد و اشاره هایی به Alan Wake 2 شد. Sam Lake همچنین اعلام کرد برای لذت بردن از Alan Wake 2 نیازی به تجربه عناوین قبلی (Control و Alan Wake) نیست، ولی کسانی که مشتاق باشند با تجربه عناوین قبلی با پس زمینه Alan Wake 2 بیشتر آشنا خواهد شد. در حالیکه قسمت اول Alan Wake المان های "ترس" داشت ولی یک بازی اکشن ماجراجویی بود، Alan Wake 2 اولین ساخته survival horror ( وحشت و بقا) Remedy Entertainment خواهد بود به گفته Sam Lake عنوان Alan Wake 2 برداشت آنها از ژانر وحشت بقا است که نوید یک تجربه خاص و محصر به فرد را میدهد.
Sam Lake در نهایت اعلام کرد که در تابستان سال 2022 اطلاعات بیشتری از بازی به اشتراک گذاشته خواهد شد.
Alan Wake 2 در سال 2023 برای کنسول های نسل 9( PlayStation 5, Xbox Seris X/S) و PC منتشر خواهد شد.

تاپیک آپدیت خواهد شد...

آخرین ویرایش:

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
11 دقیقه گیمپلی جدید رو همین الان زنده میتونین ببینین

کاراکتر مدل انقدر به بازیگرش شباهت داره که تو اولین نگاه گفتم KING HARALD از سریال VIKINGS که خوشبختانه وقتی سرچ کردم دیدم خودشه، تو بهترین اپیزود love, death + robots - Snow in the desert هم بود.

Screenshot 2023-09-06 194909.png MV5BOWEyYjg5NzItYzNlOC00NWE4LWFlYmEtNzAyODhkZTRiYWNiXkEyXkFqcGdeQXVyODc5MTI0NjU@._V1_.jpg 4rso7o0dqwa91.jpg

aminhosseini2218

کاربر سایت
Nov 20, 2020
21
11 دقیقه گیمپلی جدید رو همین الان زنده میتونین ببینین

چه قدر اتمسفر بازی رو دوس دارم
دوس دارم بازی انقدر تاریک و مرموز شده تر شده ( نظر شخصی )
نحوه راه رفتن کارکتر و زاویه دید موقع تیر اندازی عالین

simplexcomic96

کاربر سایت
Jun 12, 2014
689
دوربین بازی خیلی نزدیک کارکتر هست که به گیم پلی اسیب میزنه . دوربینش رو باید مثل American nightmare میکردن که به گیم پلی سرعت بده . تعداد دشمن های یک محیط خیلی کم شده . HUD بازی خیلی شلوغ و پر نوشته شده.
میتونستن از ssd نسل 9 برای بزرگ تر کردن محیط بازی استفاده کنن و به جای این که کارکتر توی اتاقش با ورقه ها و فایل ها بازی کنه و بازی خسته کننده کنه روی محیط جنگل به دنبال مدرک و تعقیب باشه

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,667
نام
طاها
گرافیک بازی بسیار بالا هست و پر جزئیات. اتمسفر بازی زیباست و گیم پلی و شوتر روان و طبیعیه اما بازی پر از نوشته که باعث کند شدن روند بازی و گیج شدن و خسته کننده شدن می شود . زبان انگلیسی قوی هم می طلبد

شماره اول بهتر بود . روند خطی و همه چیز در داخل بازی خلاصه و مفید جلو بازیباز بود . داخل اتاق ذهن و این داستان ها نمی رفت .

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
دوربین بازی خیلی نزدیک کارکتر هست که به گیم پلی اسیب میزنه . دوربینش رو باید مثل American nightmare میکردن که به گیم پلی سرعت بده . تعداد دشمن های یک محیط خیلی کم شده . HUD بازی خیلی شلوغ و پر نوشته شده.
میتونستن از ssd نسل 9 برای بزرگ تر کردن محیط بازی استفاده کنن و به جای این که کارکتر توی اتاقش با ورقه ها و فایل ها بازی کنه و بازی خسته کننده کنه روی محیط جنگل به دنبال مدرک و تعقیب باشه
سبک بازی عوض شده این مشکلاتی که شما گفتی ویژگی های سبک survival هست بازی دیگه action adventure نیست ، تصمیمی که استدیو گرفته نقطه ضعف نیست .

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
remedy لعنتی توی 2 چیز همیشه عالی عمل میکنن، یکی اتمسفر یا حال و هوای محیط و بازی، یکی دیگه هم گان پلی و صدای اسلحه ها :-"
تریلر عالی بود واقعا و در کل بعد از اون تریلر قبلی از گیمزکام معلوم شد از نظر گیم پلی و ... نگرانی خاصی نباید داشت.

از نظر داستانم به شدت منتظرم ببینم چی میشه و چطور بازی به کنترل وصل میشه :-" (از اون جایی که احتمالا پای fbc و ... هم احتمالا کشیده میشه وسط)

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,369
گرافیک بازی بسیار بالا هست و پر جزئیات. اتمسفر بازی زیباست و گیم پلی و شوتر روان و طبیعیه اما بازی پر از نوشته که باعث کند شدن روند بازی و گیج شدن و خسته کننده شدن می شود . زبان انگلیسی قوی هم می طلبد

شماره اول بهتر بود . روند خطی و همه چیز در داخل بازی خلاصه و مفید جلو بازیباز بود . داخل اتاق ذهن و این داستان ها نمی رفت .
نسخه اولم تا جایی که یادمه انگلیسی خوبی می طلبید.
درکل بنظرم فوری سراغش نرو، هم صبر کن اپدیت هاش بیاد و هم به احتمال زیاد زیرنویس فارسی :D

خدایش گرافیک خیلی خیلی بالا نیس یا من الکی هیجان زده شدم؟ فکر میکنم فعلا گرافیکی ترین بازی 2023 هست

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,667
نام
طاها
نسخه اولم تا جایی که یادمه انگلیسی خوبی می طلبید.
درکل بنظرم فوری سراغش نرو، هم صبر کن اپدیت هاش بیاد و هم به احتمال زیاد زیرنویس فارسی :D

خدایش گرافیک خیلی خیلی بالا نیس یا من الکی هیجان زده شدم؟ فکر میکنم فعلا گرافیکی ترین بازی 2023 هست
انصافا تا الان در کنار کالیستو جز برترین بازی های گرافیکی نسل جدید روی PC هستند

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,512
نام
مهدی
اتفاقی دیشب دیدم نسخه اول ریمستر دوبله فارسیش پورت شده برای کنسول ps4
دوبله جالبی داره و میشه داستان رو فهمید
دیگه باید به فکر یه pc باشم نسل جدید بازیها زیرنویس دارن میشن ولی روی کنسولا عرضه نمیکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر