Ace Combat: Infinity | PS3

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
از نظر تروفی چطوره ؟
سخت گیره ؟ :D

تروفی داره ولی پلات نداره و تعداد تروفیش هم کمه
اره خیلی سخته چون پول کم میده و عذاب اور اساسی تا بتوانی سریع هواپیما بخری خیلی سخته
بعد منم بنزین عادی ندارم باید برم بخرم فعلا بیخیال بنزین عادی شدم و یه بنزین دیگه دارم که اون سه تا میده و هر دونه اش چهارساعت طول میکشه و هر سه تا رو اگر بخوام با هم بازی کنم یه 12 ساعتی طول میکشه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خیلی ابدیته خوبی یه گزینه امده به نام بلیط هر وقت بازی کنی یه یه دونه میده و میتوانی باهاش بری بنزین بخری و یا چیزهای دیگه و متاسفانه اون چیزها رو که میتوانی باهاش بخری محدود هستن مثلا بنزین 20 تا بیشتر نمیداد و صدا و تم برای هواپیما و این جور چیزها داشت در کل خوب شد ابدیتش خوبش کرد
دو تا هواپیما هم داده که انها هم برای خودشون غولیند

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
دوستان جاتون خالی من و حسین هرشب آنلاین می زنیم خیلی هم فاز می ده .اگه کس دیگه ای هم هست که آنلاین می زنه لطفا همینجا اعلام کنه که ادش کنیم و با هم بازی کنیم .

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ماهان ابدبت کردی دیدی چه قدر هواپیما بهش اضافه شد دیدی چه قدر زیاد شده تا عمر که داریم هی باید بازی کنیم و هی باید بگیریمشون یا خدا

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
ماهان ابدبت کردی دیدی چه قدر هواپیما بهش اضافه شد دیدی چه قدر زیاد شده تا عمر که داریم هی باید بازی کنیم و هی باید بگیریمشون یا خدا

مخلص همه بامرام ها به خصوص داداش حسین گلم هم هستیم.بیا داداش اینم لینک آخرین آپدیت که خواسته بودی :
http://b0.ww.np.dl.playstation.net/...B31347_00-ACECOMBATINF0001-A0204-V0100-PE.pkg

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام..
کسی از رفقا هنوز ace میزنه؟؟
از رفقا کسی تویه اکانتش destiny دیجیتالی رو داره ...؟ که بتونم از اکانتش دانلودش کنم بعد باهم حساب کنیم.؟؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام..
کسی از رفقا هنوز ace میزنه؟؟
از رفقا کسی تویه اکانتش destiny دیجیتالی رو داره ...؟ که بتونم از اکانتش دانلودش کنم بعد باهم حساب کنیم.؟؟

من هنوز بازی میکنم ولی الان دو روزه سعی میکنم برم داخل بازی ولی نمیشه نتم خیلی داغون شده

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
من هنوز بازی میکنم ولی الان دو روزه سعی میکنم برم داخل بازی ولی نمیشه نتم خیلی داغون شده
سلام حاج حسین...
صبح ها بعد از ظهرا خوب جواب میده... البته به نت بستگی داره... که شدیدا شیلتره در حال حاظر...
آیدیت چی بود؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام حاج حسین...
صبح ها بعد از ظهرا خوب جواب میده... البته به نت بستگی داره... که شدیدا شیلتره در حال حاظر...
آیدیت چی بود؟
اره خودم تازگی ها متوجه شدم که شب ها اصلا نت من خوب نیست ولی برعکس ظهرها نمیدونم چرا خوب جواب میده
فقط من در حال حاضر میرم جائزه هاشو میگیرم خوب جائزه میده
این ابدیت خیلی وحشت ناک بود خیلی هواپیما بهش اضافه کرد و همین دیگه چیزه خاصی نیست ولی ای کاش سرورشو قوی میکرد یکمی به نظرم سرورش صغیفه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دیروز با هزار بدبختی اخر وصل شد
بعد دیدم که یه اطلاعیه امده نوشت بود ببخشید این چند وقت سرورهای ما یکمی با مشکل مواجه شده بود و الان رفع اشکال کردیم یعنی منو بگو که این همه رفتم توی شرکت اینترنتیم دعوا و سروصدا کردم تو نگو مشکل از اون ور بود خلاصه امروز هم دوباره رفتم کلا دیگه اینکاری مشکل برطرف شده
اها راستی یه مرحله دیگه هم به بازی اضافه شده که اونو باید از استور بخری و قیمتش هم 9 دلار ناقابل هست حالا شاید خودم خردیم نمیدونم والله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر