Ace Combat: Infinity | PS3

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
اقا تاريخ عرضه بازي درسته ؟
البته جز اين هم نميتونه بشه چون پاييز رو به اتمامه
باید بگم عرضه بازی به تعویق افتاده ولی طبق گفته Kono بازی کامل شده ولی تاریخ Beta Test می خوان مشخص کنند. گفته حدود 1 تا 2 ماه دیگه عرضه میشه.
راجع به سیستم پولی مثل Tekken یک سری token خریداری می کنی به اسم Sortie Fuel که تعداد ماموریت های بیشتری می تونی انجام بدی در غیر این صورت باید منتظر باشی Fuel پر بشه تا باز بتونی بازی کنی.
قسمت Single Player بازی فقط 5 ماموریت هست که کلا فکر کنم کمتر از 1 ساعت تموم میشه ولی Online بازی حالت Dynamic داره.
Item ها هم پولی هست.
DFM هم نیست بر طبق گفته کسایی که دموی بازیو تو TGS بازی کردن بازی بیشتر حالت Ace Combat 04 را داره با گرافیک Assault Horizon.
فضای بازی چیزی حدود 6GB خواهد بود.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
باید بگم عرضه بازی به تعویق افتاده ولی طبق گفته Kono بازی کامل شده ولی تاریخ Beta Test می خوان مشخص کنند. گفته حدود 1 تا 2 ماه دیگه عرضه میشه.
راجع به سیستم پولی مثل Tekken یک سری token خریداری می کنی به اسم Sortie Fuel که تعداد ماموریت های بیشتری می تونی انجام بدی در غیر این صورت باید منتظر باشی Fuel پر بشه تا باز بتونی بازی کنی.
قسمت Single Player بازی فقط 5 ماموریت هست که کلا فکر کنم کمتر از 1 ساعت تموم میشه ولی Online بازی حالت Dynamic داره.
Item ها هم پولی هست.
DFM هم نیست بر طبق گفته کسایی که دموی بازیو تو TGS بازی کردن بازی بیشتر حالت Ace Combat 04 را داره با گرافیک Assault Horizon.
فضای بازی چیزی حدود 6GB خواهد بود.

تو تريلرها هنوز ميزنن FALL :|
حالا با نسخه FUEL ميشه يه كاري كرد ميشه حتي مثل همون سيستم توكن و سكه T : R هم يه جورايي كنار اومد اما بايد ديد نزده باشن فاجعه اش كرده باشن

چه ايتمهايي پولي هست ؟ هواپيما ؟ موشك ؟ اسكين ؟
6 گيگ خيلي ه :| فكر كنم 6 گيگ فقط خود AC: AH بود!
حالا اين جريان بتا تست دقيقا" چيه ؟:|

( زياد سوال پرسيدم :d :()

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
تو تريلرها هنوز ميزنن FALL :|
حالا با نسخه FUEL ميشه يه كاري كرد ميشه حتي مثل همون سيستم توكن و سكه T : R هم يه جورايي كنار اومد اما بايد ديد نزده باشن فاجعه اش كرده باشن

چه ايتمهايي پولي هست ؟ هواپيما ؟ موشك ؟ اسكين ؟
6 گيگ خيلي ه :| فكر كنم 6 گيگ فقط خود AC: AH بود!

حالا اين جريان بتا تست دقيقا" چيه ؟:|

( زياد سوال پرسيدم :d :()
والا اینا مصاحبه خود Kono به زبان ژاپنی بود و کسی هم در این مورد هنوز به انگلیسی چیزی ننوشته. به گفته خودش تاریخ عرضه به تازگی به تعویق افتاده و Beta Test هم فقط به اکانت های ژاپنی داده میشه و region های دیگه نمی تونن تو beta test شرکت کنند به گفته خودش فقط قسمت آنلاین Coop تو beta test خواهد بود و کارایی سرورهاشونو تست می کنن. از اینکه چه آیتم هایی پولی هستند هم صحبتی نکرده فقط گفته item. هر چی هست فکر کنم بیشتر Map ها و همون هواپیماهای AH را دوباره استفاده کرده باشند. فعلا باید صبر کردو دید من یه حساب ژاپنی باید گیر بیارم ببینم تو Beta test میشه شرکت کرد..

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
والا اینا مصاحبه خود Kono به زبان ژاپنی بود و کسی هم در این مورد هنوز به انگلیسی چیزی ننوشته. به گفته خودش تاریخ عرضه به تازگی به تعویق افتاده و Beta Test هم فقط به اکانت های ژاپنی داده میشه و region های دیگه نمی تونن تو beta test شرکت کنند به گفته خودش فقط قسمت آنلاین Coop تو beta test خواهد بود و کارایی سرورهاشونو تست می کنن. از اینکه چه آیتم هایی پولی هستند هم صحبتی نکرده فقط گفته item. هر چی هست فکر کنم بیشتر Map ها و همون هواپیماهای AH را دوباره استفاده کرده باشند. فعلا باید صبر کردو دید من یه حساب ژاپنی باید گیر بیارم ببینم تو Beta test میشه شرکت کرد..

ايول خودم و خودت داريم تاپيك رو جلو مي بريم :d
به نظرم اشتباه بزرگيه اگر بيان هواپيماهارو هم پولي بكنند ! حداقل توي T:R كه كاراكترها پولي نبودن درسته يه سريشون باز ميشدن اما بيان جت هاي خفن مثل F-22 و PAK-FA رو پولي بكنند خيلي ستم ميشه حالا مپ باز يه چيزي ولي هواپيما نه يا حتي موشك

در مورد بتا تست و اين حرف ها هم كه به كل چيز مزخرفي گفتند ! خود AC:AH كه من خودم رو كشتم فقط و فقط يه بار تونستم يه مرحله CO-OP رو به پايان برسونم
خود T:R هم مشكلات انلايني زياد داشت نميشد انلاين زد ( گر چند نت خود ما هم نابوده نميشه بازي كرد باش ) البته قبل دادن پچ 500 مگي بود !
ولي كلا" از لحاظ سروري نبايد قوي باشه يه چيزي در حد يكي دو پله پايين تر از CoD !!!

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
ايول خودم و خودت داريم تاپيك رو جلو مي بريم :d
به نظرم اشتباه بزرگيه اگر بيان هواپيماهارو هم پولي بكنند ! حداقل توي T:R كه كاراكترها پولي نبودن درسته يه سريشون باز ميشدن اما بيان جت هاي خفن مثل F-22 و PAK-FA رو پولي بكنند خيلي ستم ميشه حالا مپ باز يه چيزي ولي هواپيما نه يا حتي موشك

در مورد بتا تست و اين حرف ها هم كه به كل چيز مزخرفي گفتند ! خود AC:AH كه من خودم رو كشتم فقط و فقط يه بار تونستم يه مرحله CO-OP رو به پايان برسونم
خود T:R هم مشكلات انلايني زياد داشت نميشد انلاين زد ( گر چند نت خود ما هم نابوده نميشه بازي كرد باش ) البته قبل دادن پچ 500 مگي بود !
ولي كلا" از لحاظ سروري نبايد قوي باشه يه چيزي در حد يكي دو پله پايين تر از CoD !!!
من خودم AC AH پلات کردم و چیزی حدود 150 ساعت فقط توی آنلاین سورتی دارم. ولی قبول دارم با اینکه ایران نبودم کیفیت سرور هاشون داغون بود. حالا دیگه بماند این که تمرکزش روی Co op آنلاینه.

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
خوب از هفته دیگه پروسه Beta Testing دوباره شروع میشه ( از 12 دسامبر ).

تا اين گوساله گاو شود دندون تمامي سازندگانش سياه شود :d:|
سالبر بتاش همگاني ه يا مخصوص همون ژاپنه ؟
رفت ديگه 2104 و احتمالا" Q1 :|

پ.ن : اصلاح شد :d

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
تا اين گوساله گاو شود دندون تمامي سازندگانش سفيد شود :d:|
سالبر بتاش همگاني ه يا مخصوص همون ژاپنه ؟
رفت ديگه 2104 و احتمالا" Q1 :|
باز مثل قبل اول ژاپن بعد بقیه. من که یک اکانت ژاپنی ساختم واسش. راست میگی الکی الکی رفت واسه سال دیگه. این maintenance نزدیک یک ماه طول کشید.:|

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
تویه تمامی نسخه هایی که از این بازی بازی کردم از اون زمان بربری تا به الان ،نسخه 4 و 6 بهترین نسخه بود از نظر من .مخصوصا اتک دادنش ،خدایش یه فایت زیبا بود
هوریزون هم قشنگ بود ولی حقش اون نمره نبود(از اون به بعد بیخیال نمره بازی ها شدم

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
دوستان از امروز می تونید یک اکانت ژاپنی بسازید و Beta بازیو از استور دانلود کنید حجمش 1.9GB هست. به اضافه 675MB آپدیت...

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
خوب بعد از بازی کردن یک بازی با زبان کامل ژاپنی می تونم اینارو بگم:
هر سوختی که می خرید تا 12 ساعت می تونید بازی کنید. قیمتشو من نفهمیدم ولی برای آزمایشی می زاره چندتا مجانی بگیرید. حالا متوجه نشدم بدون نخریدن چقدر شارژ این Fuel طول می کشه..
گرافیک بازی پایین تر از ACAH هست.
کنترل مثل ACAH هست، HUD و سیستم نقشه شبیه به بازی های دوران PS2 شده.
موقعی که آنلاین بازی می کنید به صورت رندوم ماموریت وسط نقشه میاد. یعنی هر بازی که انجام میدید هر بار روی همان نقشه به طور متفاوت بازی میشه.
LevelUp کردن هم بسیار جالبه شما می تونید از گروه های مختلف Multirole ، Fighter و Attacker را ارتقا بدید یا واسه هواپیمایی که دوست دارید XP خرج کنید تا بهتر بشه یا هواپیماهای جدیدتر براتون باز بشه.
Emblem ها، Skin ها تا اونجایی که من دیدم باید توی store بخرید حتی Skill های مختلف.

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
من كه گفته بودم بازي مي افته براي 2014 !
اميدوارم اين برنامه رو روي PS4 هم پياده كنه :| با اين سيستم F2P ها كه همينطوري پول مي گيرن از ملت ميترسم از زدن نسخه هاي اصلي دوري كنن :|

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
من كه گفته بودم بازي مي افته براي 2014 !
اميدوارم اين برنامه رو روي PS4 هم پياده كنه :| با اين سيستم F2P ها كه همينطوري پول مي گيرن از ملت ميترسم از زدن نسخه هاي اصلي دوري كنن :|
چه می دونم اینا بهشون پول نمیدن دیگه نمی تونن بازیو مثل آدم ریلیز کنن. یه Maintenance برای Beta یک ماه طول کشید حالا اصلا معلوم نیست چه غلطی می خوان بکنن. بازی قرار بود September بیاد ببین چقدر عقب افتاد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر