Ace Combat: Infinity | PS3

mehdibkh

کاربر سایت
Jul 23, 2007
377
بازیش که کاملا انلاین هست و یه 5 تا مرحله بیشتر نداره توی افلاین
سرورهای انلاینش خیلی شلوغا خیلی و خیلی هم حال میده
تو انلاین چیکار میکنن چجوریاس انلاینش ؟ همدیگرو میزنن ؟ :d

لینک دانلود دارید بدید !

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
تو انلاین چیکار میکنن چجوریاس انلاینش ؟ همدیگرو میزنن ؟ :d

لینک دانلود دارید بدید !

چند نوع حالت داره توی انلاینش هم همدیگر رو میزنن که معمولا این نوع رو کسی انتخاب نمیکنه حال نمیده
بیشتر بهت ماموریت میده میگه چیکار کتی و خیلی هم هواپیما داره خلاصه بگم بهت اگر بخوام توصیح بدم زیاد میشه توصیحاتم
خودت بیا و بازی کن متوجه میشی
لینکش هم توی استور هست

• Like
Reactions: mehdibkh

WAR.Wolf1

کاربر سایت
Nov 7, 2015
77
نام
MoSt4FA
سلام به همه ، یه شیش ماهی هست دارم بازی میکنم اگه از طرف دارای ace combat باشین شدیدا معتادش میشید، من همه نسخه های قبلی رو بازی کردم، تو این نسخه اومدن یه سری مرحله رو از قبلی ها گلچین کردن، بیس بازی آنلاین و به صورت COOP هست که به ذو تیم تقسیم میشد هر تیمی که تو یه 15 دقیقه اهداف بیشتری رو بزن برنده میشه خوبی سبک coop اینه که اگه پینگ بالایی هم داشته باشید خیلی مشکل درست نمیکنه از دستش ندید بازی محشریه

WAR.Wolf1

کاربر سایت
Nov 7, 2015
77
نام
MoSt4FA
نه نیست و نمیاد ولی برای پلی 4 شایعه شده که Bandai Namco داره Ace Combat 7 رو اونم به صورت انحصاری برای پلی4 درست میکنم هنوز خبر تاییدش نیامده:d

بله همینطوره، این بازی ژاپنی بیشترین طرفداراش هم تو ژاپن هست و روی کنسول ژاپنی عرضه میشه، فقط ace combat 6 رو ایکس باکس عرضه شد با اینکه موفق بود ولی موفقیت پلی استیشن رو بدست نمیاورد

WAR.Wolf1

کاربر سایت
Nov 7, 2015
77
نام
MoSt4FA
اینم لینک آخرین آپدیت این بازی تقدیم به همه هواپیما دوستان
http://b0.ww.np.dl.playstation.net/...COMBATINF0001-A0209-V0100-PE.pkg?product=0085
دوستانی که تمایل به انجام این بازی دارند لطفا به من پی ام بدن با هم هماهنگ کنیم و با هم حالش رو ببریم .

آپدیت آفلاین رو از کجا میارین؟

چجوری نصب میکنید؟ آخه من همیشه آنلاین نصب میکنم لطفا راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آپدیت آفلاین رو از کجا میارین؟

چجوری نصب میکنید؟ آخه من همیشه آنلاین نصب میکنم لطفا راهنمایی کنید

یا خدا همش با خوده کنسول ابدیت کردی واو پسر چه حالی داری تو
بیا بیا برو توی این تاپیک اموزشش هست و کاملا هم اورجینال خیلی راحت میشه فایلهاتو انتقال بدی
آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

WAR.Wolf1

کاربر سایت
Nov 7, 2015
77
نام
MoSt4FA
یا خدا همش با خوده کنسول ابدیت کردی واو پسر چه حالی داری تو
بیا بیا برو توی این تاپیک اموزشش هست و کاملا هم اورجینال خیلی راحت میشه فایلهاتو انتقال بدی
آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

ممنون داداش، آره دهنم صاف شد واسه اون آپدیت 1.6 گیگ ، هی قطع میشد از وسطش نزدیک 10 گیگ به فنا رفت =)) ولی چه کنیم هر دردی رو واسه این بازی به جون خریدیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر