Ace Combat: Infinity | PS3

WAR.Wolf1

کاربر سایت
Nov 7, 2015
77
نام
MoSt4FA
دوستان شماها هم مشکل دارین واسه لاگین شدن این بازی؟ من صبح و یه ساعاتی از بعدازظهر متونم بازی کنم خسته شدم از دستش، تا آخر سال باید وایسم بعد ISP نت رو عوض کنم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,310
نام
مــاکــان
دوستان شماها هم مشکل دارین واسه لاگین شدن این بازی؟ من صبح و یه ساعاتی از بعدازظهر متونم بازی کنم خسته شدم از دستش، تا آخر سال باید وایسم بعد ISP نت رو عوض کنم
آره منم همین مشکل دارم.
کلا نمی تونم وصل بشم. صبانت دارم،تو هیچ بازی دیگه هم مشکل ندارم.
باز خوبه که تو بعدازظهرها می تونی باز کنی.چیز پی ان هم شیر کردم بازم جواب نداد.فکر کنم از طرف سرور هست این مشکل:-?
------------
یا خدا همش با خوده کنسول ابدیت کردی واو پسر چه حالی داری تو
بیا بیا برو توی این تاپیک اموزشش هست و کاملا هم اورجینال خیلی راحت میشه فایلهاتو انتقال بدی
آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC
من از Psx download helper استفاده می کنم.فقط می تونم خود بازیو با این روشها نصب کنم،سر آپدیت اصلا جواب نمیده برام.
حالا باز این خوبه،سر GT 6 دارم دیوونه میشم دیگه، 3 ماه که نمی تونم آپدیتش کنم)x
شما از کدوم برنامه استفاده میکنین؟

آخرین ویرایش:

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
آره منم همین مشکل دارم.
کلا نمی تونم وصل بشم. صبانت دارم،تو هیچ بازی دیگه هم مشکل ندارم.
باز خوبه که تو بعدازظهرها می تونی باز کنی.چیز پی ان هم شیر کردم بازم جواب نداد.فکر کنم از طرف سرور هست این مشکل:-?
------------

من از Psx download helper استفاده می کنم.فقط می تونم خود بازیو با این روشها نصب کنم،سر آپدیت اصلا جواب نمیده برام.
حالا باز این خوبه،سر GT 6 دارم دیوونه میشم دیگه، 3 ماه که نمی تونم آپدیتش کنم)x
شما از کدوم برنامه استفاده میکنین؟

شما اگه تو دانلود آپدیتها مشکل داری برو سایت پایین و تو کادر اول آیدی بازی رو بزن ( مثلا BCUS98114 ) رو find updates کلیک کن لینک آپدیتها رو بترتیب بهت میده.

http://psnupdatefinder.gamesiran.ir

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,310
نام
مــاکــان
جالبه منم تونستم لاگین کنم اونم بعد از ظهر:d
جالبتر از اون اینه که با اکانت اصلیم لاگین نمیشه، یه اکانت دیگه ساختم میتونم باهاش بازی کنم.
اما به محض اینکه سوئیچ میکنم رو اکانت اصلی باز سر لاگین گیر میکنم.
ویرایش:بالاخره تونستم لاگین کنم با اکانت اصلی.

شما اگه تو دانلود آپدیتها مشکل داری برو سایت پایین و تو کادر اول آیدی بازی رو بزن ( مثلا BCUS98114 ) رو find updates کلیک کن لینک آپدیتها رو بترتیب بهت میده.

http://psnupdatefinder.gamesiran.ir
نه مشکلم پیدا کردن آپدیتها نیست، آپدیتها رو کامل دانلود کردم.
ولی هبچ جوره نمی تونم با Psx D.Helper به PS3 انتقال بدم.سر GT 6 که اشکم در اومد،بعد دانلود 10 گیگ آپدیت دیدم نمیشه و باید دستی آپدیت کنم که اونم هی وسطش ارور میده.

آخرین ویرایش:

WAR.Wolf1

کاربر سایت
Nov 7, 2015
77
نام
MoSt4FA
من GT6 رو بیخیال شدم تا دیدم 13 تا آپدیت میخواد چون یه مدت آفلاین بازی میکردم، اگه آپدیت ها pause میشدن خیلی عالی میشد، متاسفانه نت خیلی اذیت میکنه من خیلی از بازی ها رو نمیتونم آنلاین بازی کنم ، برای گیمینگ ساعت 6 تا 10 صبح خوب جواب میده، isp ها هم عملکردی متفاوتی تو قسمت های مختلف شهر دارن نمیشه گفت کدامشون مطلقا خوبن، خوبی AC infinity اینه که لاگین شه دیگه مهم نیست پینگت خیلی بالا باشه چون coop هست البته نه اینکه تاثیر نداشته باشه

WAR.Wolf1

کاربر سایت
Nov 7, 2015
77
نام
MoSt4FA
سلام من بیکار شدم دوباره اومدم. یه سوال برام پیش اومد. ace comabt infinity رو پارسال ریجن 1 دانلود کردم به نظر شما سرورهای ریجن 1 با 2 این بازی فرق دارن؟ اگه دارن ریجن 2 بهتره مخصوصا واسه بازی آنلاینی مثه این، من اکثر بازی هامو ریجن 2 تهیه میکنم چون از نظر پینگ برای ایران بهتره ، نظر شما چیه؟؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام من بیکار شدم دوباره اومدم. یه سوال برام پیش اومد. ace comabt infinity رو پارسال ریجن 1 دانلود کردم به نظر شما سرورهای ریجن 1 با 2 این بازی فرق دارن؟ اگه دارن ریجن 2 بهتره مخصوصا واسه بازی آنلاینی مثه این، من اکثر بازی هامو ریجن 2 تهیه میکنم چون از نظر پینگ برای ایران بهتره ، نظر شما چیه؟؟
سلام
بله مشخصا ریجن دو برای ما ایرانی ها بهتره چون ما توی منطقه ریجن دو محسوب میشیم برای همین سعی کنید برای بازی های انلاین ریجن دو تهیه کنید

• Like
Reactions: WAR.Wolf1

WAR.Wolf1

کاربر سایت
Nov 7, 2015
77
نام
MoSt4FA
سلام
بله مشخصا ریجن دو برای ما ایرانی ها بهتره چون ما توی منطقه ریجن دو محسوب میشیم برای همین سعی کنید برای بازی های انلاین ریجن دو تهیه کنید
خب با این وجود هرچی رنک و آپگرید کشک میشه برم از ریجن دو شروع کنم، احتمال نداره سرورای ریجن 2 و 1 یکی باشن؟

• Like

WAR.Wolf1

کاربر سایت
Nov 7, 2015
77
نام
MoSt4FA
سلام بچه ها ، چه خبر ؟ سرورا یه ماه پیش بسته شدن ولی من تا آخر روز در صحنه بودم :Biggrin: دف مچ ریت خودمو به 1900 رسوندم
یه سر به assault horizon زدم سروراش هنوز بازه ولی فعلا نمیرسم بازی کنم
ace combat 7 هم فعلا خبری ازش نیست احتمالا اواخر پاییز بیاد

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام بچه ها ، چه خبر ؟ سرورا یه ماه پیش بسته شدن ولی من تا آخر روز در صحنه بودم :Biggrin: دف مچ ریت خودمو به 1900 رسوندم
یه سر به assault horizon زدم سروراش هنوز بازه ولی فعلا نمیرسم بازی کنم
ace combat 7 هم فعلا خبری ازش نیست احتمالا اواخر پاییز بیاد
سلام
بابا دمت گرم خوب تا اخرش بازی کردی الکی سرورهاشو بست هنوز کسانی بودن که بازی میکردن
نه والا فعلا ازش خبری نیست ما هم منتظر خبریم تا ببینیم کی میاد

• Like
Reactions: WAR.Wolf1

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
سلام
بابا دمت گرم خوب تا اخرش بازی کردی الکی سرورهاشو بست هنوز کسانی بودن که بازی میکردن

با درود
من که چشمم به این نمایشگاه ها که هی برگزار میشه میره و هیچ حرف ازش نمیزنن خشکید
دبیا لامصب~X(~X(~X(~X(~X(~X(~X(~X(~X(~X(~X(~X(

WAR.Wolf1

کاربر سایت
Nov 7, 2015
77
نام
MoSt4FA
سلام
آره بابا تا آخر روز بودیم
همه خوبای ace combat هم بودن اونجا :tearsofjoy: ، اونایی رنک داشتن تو نسخه های قبلی
سعادتی بود ملاقاتشون جاتون خالی :tearsofjoy:
حسابی به چالش کشیدیم :sunglasses:
کو-آپ دیگه خسته کننده بود
دو سه ماه آخر دف مچ رو باز کردن هروز میشد بازی کرد، مثل قبل نبود که تو ایونت فقط بشه بازی کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر