هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

feed

کاربر سایت
Feb 6, 2012
22
فکر نمیکنم هیچ راهی جز دانلود دوباره باشه
این روشا کلا برای اینکه یکی برای یکی دیگه دیتا بریزه نیست برای استفاده شخصیه به همین دلیل وقتی انتقال میدید از جای قبلیش پاکش میکنه چون برای کاربر استفاده ای نداره و اینکه کلا نمیشه رو کنسول دوتا دیتا باشه
اون انتقال با کابل هم مطمئن نیستم میتونید سرچ کنید ولی اونم احتمال خیلی زیاد همونطور که گفتید دیتای کنسول مقصدو پاک میکنه

یه چیزی به ذهنم رسید الان باید تست کنم اگر بشه تحولی در عرصه کپی دیتا ایجاد میشه :)):)):)):)):)):)):)):))
بازی های کنسول مقصد رو میریزم رو هارد اکسترنال
بعد هارد رو جدا میکنم
اکانت مبداء رو میزنم رو مقصد دیتاشو با لن منتقل میکنم به مقصد و بعد پرایمری میکنم
دوباره اکانت مقصد رو میزنم هارد رو وصل میکنم قائدتا باید دیتا رو بشناسه اینجوری بعد کپی میکنم رو هارد خودش!

برم بزنم ببینم چی میشه!

Heidari66

کاربر سایت
Mar 4, 2010
19
سلام
2 تا سوال دارم

1- آیا این اکانت هایی که تو کانال های تلگرامی میفروشن واقعیه؟ یعنی تقلبی و دروغ نیست؟ میشه اعتماد کرد؟
2- اگر اکانت بخرم مثلا 5 تا بازی توش باشه، بعد کنسولو بزارم دیتا بازیارو دانلود کنه ، تو این مدت دانلود (مثلا شاید یک هفته طول بکشه) آیا احتمال قفل و بن شدن اکانت هست؟
آیا روشی هست که چندتا اکانت بزنم و چندتا بازی بیاد تو لیست دانلودم بعد بزارم دانلود بشه ؟ مشکلی پیش نمیاد؟

ممنون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام
2 تا سوال دارم

1- آیا این اکانت هایی که تو کانال های تلگرامی میفروشن واقعیه؟ یعنی تقلبی و دروغ نیست؟ میشه اعتماد کرد؟
2- اگر اکانت بخرم مثلا 5 تا بازی توش باشه، بعد کنسولو بزارم دیتا بازیارو دانلود کنه ، تو این مدت دانلود (مثلا شاید یک هفته طول بکشه) آیا احتمال قفل و بن شدن اکانت هست؟
آیا روشی هست که چندتا اکانت بزنم و چندتا بازی بیاد تو لیست دانلودم بعد بزارم دانلود بشه ؟ مشکلی پیش نمیاد؟

ممنون
چه اکانتی دقیقا؟ اکانت قانونی هم فروخته میشه هکی هم فروخته میشه از قسمت دوم سوالتون فکر کنم درمورد هکی دارید میپرسید بستگی به کانال داره تقریبا همشون واقعی هستن
سوال دومتونم هیچکس نمیتونه جواب دقیقی بده ممکنه چند ساعته قفل بشه ممکنه چند ماه هم بمونه معمولا بازیای جدید یا نسبتا جدید ظرف چند روز قفل میشن اگه امکانش رو دارید با نت سیم کارت دانلود کنید سرعتش خیلی بالاتره (اگه آنتن دهی خوب باشه) ایرانسل/همراه اول بسته شبانه دارن اگرم امکانشو ندارید بازیو قبل خرید اکانت دانلود کنید حواستون به ریجن بازی هم باشه ریجن 1/2/3 دیتای متفاوت دارن آخرین آپدیت بازیم از orbismodding دربیارید سایتای ایرانی معمولا آپدیت نیستن
درمورد سوال آخرم تا 16تا اکانت همزمان میتونید رو کنسول فعال کنید

Mdanger

کاربر سایت
Jun 26, 2014
35
سلام دوستان ، پلیستیشن رو آپدیت کردم به ورژن ۷ . الان نمیتونم به اکانت psn ام وارد بشم ، ارور میده . ارورش هم هیچ کدی نداره .
لطفا راهنمایی بکنید.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام دوستان ، پلیستیشن رو آپدیت کردم به ورژن ۷ . الان نمیتونم به اکانت psn ام وارد بشم ، ارور میده . ارورش هم هیچ کدی نداره .
لطفا راهنمایی بکنید.
یبار تنظیمات اینترنت کنسولو ریست کنید شاید حل بشه
اگه نشد با یه نت دیگه مثل نت گوشی تست کنید ببینید درست میشه یا نه من خودم آپدیت نکردم ولی تا حالا کسی مشکل نداشته
صفحه قبلم یکی از کاربرا مشکل داشت که فهمید از کاستوم dns ی ست شده بود
ممنون از راهنماییت
از کجا بفهمم کدام دیتا رو باید دانلود کنم؟
چند نوع دیتای بازی داریم؟
معمولا تو کانال میزنن
هر ریجن دیتای خودشو داره

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
یه چیزی به ذهنم رسید الان باید تست کنم اگر بشه تحولی در عرصه کپی دیتا ایجاد میشه :)):)):)):)):)):)):)):))
بازی های کنسول مقصد رو میریزم رو هارد اکسترنال
بعد هارد رو جدا میکنم
اکانت مبداء رو میزنم رو مقصد دیتاشو با لن منتقل میکنم به مقصد و بعد پرایمری میکنم
دوباره اکانت مقصد رو میزنم هارد رو وصل میکنم قائدتا باید دیتا رو بشناسه اینجوری بعد کپی میکنم رو هارد خودش!

برم بزنم ببینم چی میشه!
اگه احیانا تست کردی نتیجش رو هم بگو ما در جریان انقلابت باشیم. :D دمت گرم. :D

• Like
Reactions: feed

persian_prince

کاربر سایت
Feb 16, 2014
4
نام
Prince of Persia
سلام روز بخیر دوستان
وقتی میخوام بازی Pes2018 رو اجرا کنم میگه باید آپدیت کنی تا بتونی وارد بازی بشی (حدود 3.5 گیگ) هرچند قبلا تمام آپدیتا رو انجام داده بودم، بعد که آپدیت میکنم وقتی دستگاه خاموش و روشن بشه بازهم آپدیته رو میخواد و انگار آپدیته نمی مونه. ممنون میشم راهنماییم بکنید.

photo_2019-10-11_12-59-33.jpg

• Like
Reactions: jack sparrows

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
سلام

دو تا سوال:

این بحث ظرفیت آنلاین و‌ آفلاین چیه؟

تو xmb که چیزی معادل این اسم نیست!

دوم:

خواستم بعد یه مدت driveclub بازی کنم گفت باید آپدیتش کنی! منم موندم چون خیلی وقته آنلاین نشدم!

بعد نوشته بود "بازی" رو باید آپدیت کنی!

وصل شدم نت دیدم زده آپدیت ۷ کنسول اومده که اجباریه!

فکر کردم داستان همینه!

آپدیت کردم و بعدش خواستم برم تو بازی نزاشت و گفت باید آپدیتش کنی!

منم زدم آپدیت دیدم نزدیک ۱۰ گیگه!

خوبه کلا درایوکلاب ۱۵ گیگه! بازی های دیگه زیر ۳۰ گیگ نیست! آپدیتاشون هم زیر ۲۰ گیگ نیست!

بیخیال شدم زدم پروفایل رو‌ پاک کردم و کلا یه پروفایل آفلاین ایجاد کردم و‌ دیدم رفت تو بازی!

ولی منطقا نباید این ارور رو به من میداد!

تو‌ نت نوشته آپدیت بازیها اجباری نیست مگه اینکه بخوای آنلاین بری!

منم هنوز نه بازی رو اجرا نکرده بودم نه آنلاین بودم! تا حالا هم آنلاین نرفته بودم! تا الان کلا ۴ بار فورتنایت رفتم!

هنگ بازی یا xmb نبوده؟!

سلام روز بخیر دوستان
وقتی میخوام بازی Pes2018 رو اجرا کنم میگه باید آپدیت کنی تا بتونی وارد بازی بشی (حدود 3.5 گیگ) هرچند قبلا تمام آپدیتا رو انجام داده بودم، بعد که آپدیت میکنم وقتی دستگاه خاموش و روشن بشه بازهم آپدیته رو میخواد و انگار آپدیته نمی مونه. ممنون میشم راهنماییم بکنید.

آپدیت ۷ فرمور رو انجام دادی؟ شاید از این آپدیته چون منم الان همین مشکل رو پیدا کردم!

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
آره همین آپدیت رو انجام دادم، یعنی از آپدیته؟
صبر کنیم تا آپدیت جدید بیاد؟

تو جزییات آپدیت جدید نیومده اما بعید نیست! یعنی روش خوبیه برای جلوگیری از هک و کپیخور و اینجور داستانا فقط امیدوارم یه جور هنگ کردن ساده باشه و حلش کنن!

روز به روز داره تعداد بازیهای online only بیشتر میشه و کم کم بخش تک نفره رو هم میخوان online only کنن!

من که فعلا با پاک کردن پروفایلم و ساخت پروفایل آفلاین مشکلم حل شد ولی خداییش نامردیه!

حداقل کنسول من که تا این لحظه هک نشده و فقط بازیهای دیسکی انجام داده! :D

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
سلام

میگن اسلیم و پرو زیر فرمور ۵ هم هست درسته؟

اگه آره یه ترای اسلیم حدودا چنده؟

اگه نه یه ترای فت حدودا چنده؟

این سیستم جستجوی دیوار هم به درد عمش میخوره!

البته من نمیخوام از دیوار بگیرم میخوام از چارسو یا پایتخت یا اگه نشد از روی ناچاری از توپخونه بگیرم!

ویرایش=حقیقتش من بدم نمیومد که بازی دیسکی بگیرم و آنلاین هم بازی کنم ولی خداییش اینجا پیر آدم رو درمیارن! الان ۳ ساله که مخابرات تو پیروزی به هیچ isp پورت نمیده!

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
سلام

میگن اسلیم و پرو زیر فرمور ۵ هم هست درسته؟

اگه آره یه ترای اسلیم حدودا چنده؟

اگه نه یه ترای فت حدودا چنده؟

این سیستم جستجوی دیوار هم به درد عمش میخوره!

البته من نمیخوام از دیوار بگیرم میخوام از چارسو یا پایتخت یا اگه نشد از روی ناچاری از توپخونه بگیرم!
1 تراه فت ۲۴۰۰
اسلیم یک ترانه ۲۸۰۰

• Like

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
1 تراه فت ۲۴۰۰
اسلیم یک ترانه ۲۸۰۰

میتونم روی دستگاه تمیز حساب باز کنم یا باید حدود ۳ تومن حساب کنم؟

کلا فرمور ۵ چه سالی اومد؟

الان ۳۶۰ من فت مدل cod mw2 هست یعنی دقیقا ۱۰ سال پیش ولی یکی ببینه خیال میکنه آکبنده!

ویرایش=البته حداقل روی ۲ ساعت باهاش بازی کردم توی این ۱۰ سال یک بار هم ارور جدی مثل سه چراغ نداده!

میخوام ps4 خودم رو‌ به یکی از آشناها بدم و خودم اساسا خیلی از بازیها مد نظرم هست که توی بازار نیست یا نسخه دیسکی نداره.

مثل بازی های آرکید ۳۶۰ که عناوین شاخی داره ولی فقط میشه روی جیتگ رفت.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
میتونم روی دستگاه تمیز حساب باز کنم یا باید حدود ۳ تومن حساب کنم؟

کلا فرمور ۵ چه سالی اومد؟

الان ۳۶۰ من فت مدل cod mw2 هست یعنی دقیقا ۱۰ سال پیش ولی یکی ببینه خیال میکنه آکبنده!

ویرایش=البته حداقل روی ۲ ساعت باهاش بازی کردم توی این ۱۰ سال یک بار هم ارور جدی مثل سه چراغ نداده!

میخوام ps4 خودم رو‌ به یکی از آشناها بدم و خودم اساسا خیلی از بازیها مد نظرم هست که توی بازار نیست یا نسخه دیسکی نداره.

مثل بازی های آرکید ۳۶۰ که عناوین شاخی داره ولی فقط میشه روی جیتگ رفت.
فریمور خبر ندارم قیمت کارکرده تمیزش تو همین رنج هست ps4

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر