هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان راهی روشی پچی برای ps4 وجود داره بشه فیفا 19 اپدیتش کرد از نظر نقل و انتقالات اگه لینکی سایتی هست ممنون میشم برام بزارین تشکر . الان بازیکنا همه سر جای خودشون نیستن ولی بازیو اپدیت میزنم اپدیت میشه ولی تا قدیمیه هستش مثلا هازارد ریال نیستش یا کوتینیو بایرن نیستش و ...
لول، عزیز فقط آپدیت نقل و انتقالات زمستونی اعمال میشه تابستون بعد باید نسخه بعد رو بخری که بازی میگ میگ خالصه
سلام دوستان امروز برای ورود به اکانتم از طریق موبایل وقتی درخواست Verification Code دادم از یه شماره 0938 تو ایران برام کد ارسال شد و وقتی دوباره زدم همون کد از طریق سونی ارسال شد، این شماره 938 احیانا هکر هست یا مربوط به همون وریفکیشن سونی هست؟ ممنون

پس وورد عوض کردم دوباره سعی کردم ایندفعه از یه 0922 اومد.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
نه اینا یه کاری کردن بعضی وقتها کد با شماره ایران میاد

• Like
Reactions: vahid1400

feed

کاربر سایت
Feb 6, 2012
22
سلام وقت بخیر
دوستان من میخوام اکانتم با دوستم به اشتراک بزارم
دیتای بازی رو خواستم بریزم روی هارد اکسترنال بعد انتقال دیتا از روی هارد خود کنسول پاک شد
راهی وجود نداره که این مشکل پیش نیاد؟

Goyafilter

کاربر سایت
Jun 11, 2019
29
آره اجباری بود
وصل نمیشد اصلا
چند تا از دوستان آپدیت کردن مشکل نداشتن.

قابلیت ریموت پلی برای اندروید هم اومده.

قبلاوفقط برای سونی اکسپریا بود الان گوشی های اندروید ۵ به بالا هم میتونن وصل بشن

• Like
Reactions: AM!R

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
377
سلام دوستان
بنده قصد دارم بعد از مدت ها یه کنسول بازی بخرم
میخواستم بدونم ارزون ترین روش برای بازی های PS4 به چه صورته؟(آفلاین) برای XBOX ONE S شنیدم که با مبلغ کمی نزدیک ۱۰ الی ۱۲ تا بازی تاپ نصب میکنن آیا برای PS4 هم همین چیزی وجود داره یا قیمت بازی ها گرون تره؟؟
و اینکه ورژن هک شده ps4 هنوز توی بازار هست؟

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,322
سلام دوستان
میخواستم بدونم ارزون ترین روش برای بازی های PS4 به چه صورته؟(آفلاین) برای XBOX ONE S شنیدم که با مبلغ کمی نزدیک ۱۰ الی ۱۲ تا بازی تاپ نصب میکنن آیا برای PS4 هم همین چیزی وجود داره یا قیمت بازی ها گرون تره؟؟
اگه میخوای بازی های جدید پلی کنی باید اکانت هکی بخری که گرونتر از بازی one درمیاد الان 1 ترا one بازی بریزن برات حدود 100تا 150 میگرن که رو ps4 راحت200تا250 اب میخوره بازم بستگی به انصاف طرف داره( اینو دقیق تر بپرس)
اگه میخوای بازی هکی بریزی فقط قدیمیا قابل بازیه که هم خودت میتونی دانلود کنی هم میتونی بدی بیرون برات بریزن که بسته به انصاف فروشنده از 5 هست تا 10 تومن
الانم دستگاه کپی هست
موفق باشی

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
سلام دوستان
ارزونترین روش خرید ps4 هک شدس که تو بازارم هست خصوصا برا کسی که تا حالا نداشته بهتره چون دردسر تهیه بازیای قدیمیو ندارید
میتونید یه کنسول هک شده پیدا کنید بخرید بعد از اینکه بازیایی که تا 5.05 اومدن رو رفتید کنسولو آپدیت کنید و از هک درش بیارید تا بتونید بازیای جدیدو اجرا کنید
برا بازیای جدید هم بهترین روش خرید دیست کارکرده هست هزینه اولیه بیشتری میدید ولی هم بدون دردسر آنلاین بازی میکنید هم اینکه موقع فروش تقریبا اکثر پول برمیگرده اون چیزی که شما میگید هم هست میتونید خودتون اکانت هکی بخرید بزنید رو کنسول پول اضافه هم به مغازه دار ندید ولی دردسرای خودشو داره مثلا بازی آنلاین باشه و مجبور باشید کنسولو همیشه آنلاین نگه دارید بعد یه مدت شاید کوتاه/بلند (که به شانس بستگی داره) بازی قفل میشه هزینه ای که برای اکانت هکی بازیای جدید میدید هم برابر یا شاید بیشتر از خرید و فروش دیسک کارکرده درمیاد
اگه میخوای بازی های جدید پلی کنی باید اکانت هکی بخری که گرونتر از بازی one درمیاد الان 1 ترا one بازی بریزن برات حدود 100تا 150 میگرن که رو ps4 راحت200تا250 اب میخوره بازم بستگی به انصاف طرف داره( اینو دقیق تر بپرس)
اگه میخوای بازی هکی بریزی فقط قدیمیا قابل بازیه که هم خودت میتونی دانلود کنی هم میتونی بدی بیرون برات بریزن که بسته به انصاف فروشنده از 5 هست تا 10 تومن
الانم دستگاه کپی هست
موفق باشی
نمیدونم این قیمتی که میگید قیمت مغازه دار هست یا کانالایی که مستقیم میشه ازشون خرید کرد و اینکه مربوط به چندتا بازی میشه ولی هزینه اکانت هکی بازیای جدید نهایت تا 100 بره که اونم شامل چندتا بازی نسبتا جدید دیگه هم میشه 200-300 یا حتی بالاترم هست ولی اون بحثش جداس چون شامل تمام بازیای جدید میشه و بازیای قدیمیو فاکتور بگیریم شاید بالای 20-30 تا بازی جدیدو شامل بشه

feed

کاربر سایت
Feb 6, 2012
22
دیتا رو پی سی هست؟
اگه اینطوره شما باید بریزید رو هارد دوستتون بزنه به پی سی خودش بعد با psx منتقل کنه
سلام
نه دوست من
دیتا روی خود کنسوله
وقتی هارد اکسترنال میزنم به کنسول و دیتای بازی رو میارم روی هارد اکسترنال از روی کنسول پاک میشه
در حقیقت کات میکنه و کپی نمیکنه

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
سلام
نه دوست من
دیتا روی خود کنسوله
وقتی هارد اکسترنال میزنم به کنسول و دیتای بازی رو میارم روی هارد اکسترنال از روی کنسول پاک میشه
در حقیقت کات میکنه و کپی نمیکنه
نمیتونید کاری کنید اگه دیتارو رو پی سی دارید بازیو بریزید رو هارد, هارد رو جدا کنید بعد دوباره از پی سی منتقل کنید رو کنسولتون اگه ندارید نمیتونید کاری کنید دیتا فقط یا باید رو هارد کنسول باشه یا اکسترنال اینجوری نیست که بشه هر دوجا داشتش

• Like
Reactions: feed

feed

کاربر سایت
Feb 6, 2012
22
نمیتونید کاری کنید اگه دیتارو رو پی سی دارید بازیو بریزید رو هارد, هارد رو جدا کنید بعد دوباره از پی سی منتقل کنید رو کنسولتون اگه ندارید نمیتونید کاری کنید دیتا فقط یا باید رو هارد کنسول باشه یا اکسترنال اینجوری نیست که بشه هر دوجا داشتش
یعنی من باید حدود 400 گیگ دانلود کنم؟
دهنم صاف میشه که
با psx کار کردم ولی خوب خیلی ظلمه من بیام 400 گیگ رو دانلود کنم
یک روشی هست که با کابل لن دیتا بین دو تا کنسول میشه انتقال داد ولی اونم فکر کنم دیتای مقصد رو کامل پاک میکنه
عجب گرفتاری شدیم از دست سونی ها

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
یعنی من باید حدود 400 گیگ دانلود کنم؟
دهنم صاف میشه که
با psx کار کردم ولی خوب خیلی ظلمه من بیام 400 گیگ رو دانلود کنم
یک روشی هست که با کابل لن دیتا بین دو تا کنسول میشه انتقال داد ولی اونم فکر کنم دیتای مقصد رو کامل پاک میکنه
عجب گرفتاری شدیم از دست سونی ها
فکر نمیکنم هیچ راهی جز دانلود دوباره باشه
این روشا کلا برای اینکه یکی برای یکی دیگه دیتا بریزه نیست برای استفاده شخصیه به همین دلیل وقتی انتقال میدید از جای قبلیش پاکش میکنه چون برای کاربر استفاده ای نداره و اینکه کلا نمیشه رو کنسول دوتا دیتا باشه
اون انتقال با کابل هم مطمئن نیستم میتونید سرچ کنید ولی اونم احتمال خیلی زیاد همونطور که گفتید دیتای کنسول مقصدو پاک میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر