هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
منظورت از اینکه بدون اینکه اکانت خودم رو داده باشم چیه؟!! :-?:D
چون رو اکانت خودت خریدی اکانت رو بده تا اکتیو کنه که بتونه بره تو اکانت خودش بازی کنه
اینطوری تو ظرفیت 3 میشی یعنی برای بازی نیاز به اینترنت هست تا لایسنس چک کنه
قائدتا اون میتونه بازی های دیگه ای که تو اکانتت خریدی رو هم بازی کنه و فقط به رد دد محدود نمیشه
خب دقیقا من نمیخوام بازیهایی که تو اکانتم خریدم رو اون بازی کنه!
هیچ جوره راه نداره اون ظرفیت 3 بشه؟؟

اگه به کنسولش دسترسی داری، شما خودت اکانت رو وارد کن و از قسمت کتاب خونه فقط Red dead رو برای دانلود انتخاب کن و بعد از اون log out کن و پسورد رو در اختیارش قرار نده.
اگه دسترسی نداری و باهاش رو در وایسی هم نداری، یه تماس تصویری بگیر و مراحلو خودت آنلاین دنبال کن (یه راه مسخرس :D) فقط یادت باشه تایید دو مرحله ای رو فعال کرده باشی که احیانا نتونستی رمزو عوض کنی، اگه تلاش کرد مجدد واسه باقی بازیات وارد اکانتت شه متوجه شی.
تایید دو مرحله ای رو چجوری باید فعال کنم؟

Last edited by a moderator:

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
خب دقیقا من نمیخوام بازیهایی که تو اکانتم خریدم رو اون بازی کنه!
هیچ جوره راه نداره اون ظرفیت 3 بشه؟؟
هیچ جوره راهی نداره یعنی چی؟
یا اون ظرفیت 3 می شه یا خودت! راهش کامل مشخصه

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
هیچ جوره راهی نداره یعنی چی؟
یا اون ظرفیت 3 می شه یا خودت! راهش کامل مشخصه

Sent from my LG-H860 using Tapatalk
استباه کردم خب اون اگه ظرفیت 2 بشه باید با اکانت خودش بازی کنه دیگه؟بعد چجوری به بازیهای من دسترسی داره؟

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
استباه کردم خب اون اگه ظرفیت 2 بشه باید با اکانت خودش بازی کنه دیگه؟بعد چجوری به بازیهای من دسترسی داره؟
بالاخره باید اکانتت رو وارد کنسولش کنه باهاش بازی ها رو بزنه دانلود کنه دیگه :|
قضیه رو داری پیچیدش میکنه :-?:D

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
تنها راهی که میتونی بکنی اینه که تایید دو مرحله ای فعال کنی
بعد خودت اکانت رو بزنی رو کنسولش و رد دد رو بندازی دانلود و بعد از اکانت ساین اوت کنی (لاگ اوت نه دقت کن فقط ساین اوت)
اینطوری اگه بخواد بازی های دیگه ی تو رو بعدا بزاره دانلود باید ساین این بشه و چون تو تایید دو مرحله ای داری نمیتونه
برا تایید دو مرحله ای هم از سایت راحت تر میتونی فعال کنی
میری سایت sony account management
بعد با اکانت خودت ساین میشی و تو تنظیمات سکوتری گزینه فعال کردن تایید دو مرحله ای هست.
یه نکته هم بگم که سعی کن شماره همراه اول استفاده کنی. ایرانسل بعضا کد نمیاد. اگه هم بیاد پول پیامک از تو کم میشه

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
داداش خیلی ممنون. ینی توی تاپیک بازی های PS4 این سوالم رو بپرسم؟
نه عزیزم ، یعنی میگم اینجا تو این انجمن تاپیک اکانت هکی نداریم کلا ، اون دو راه دیگه هم مطالعه میکنی تو جاهای مختلف ، سوالت رو اینجا و جاهای مربوط میپرسی ، دوستان اگه تونستن کمک میکنن.

• Like
Reactions: Black_Flag

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
الان این اکانتم مشکل دار شده. و نمیاد بالا. کنسولمم هکی هست. نمیشه اکانتم رو پاک کنم باز بسازم. چه کار کنم؟
مشکل چی. یعنی چی نمیاد بالا. بگو شاید درست بشه.
غیر این هر اکانتی بسازی یا دشته باشی سیو ها کار نمیکنه.
فقط و فقط تو اون اکانتی که سیو کردی میتونی از همون سیو استفاده کنی

ho33einf

کاربر سایت
Sep 29, 2011
16
الان وقتی وار
مشکل چی. یعنی چی نمیاد بالا. بگو شاید درست بشه.
غیر این هر اکانتی بسازی یا دشته باشی سیو ها کار نمیکنه.
فقط و فقط تو اون اکانتی که سیو کردی میتونی از همون سیو استفاده کنی
وقتی وارد بازی های هکی میشم وقتی به خوندن سیو بازی میرسه میگه مشکل پیش اومده. و باز از اول باید برم تو اکانت. اما توی باقی اکانت ها بدون هیچ مشکلی کار میکنه

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
تایید دو مرحله ای رو چجوری باید فعال کنم؟
همون جوری که دوست عزیز AMIN_PASHA گفت، بایستی از طریق سایت فعال کنی، فک کنم یه همچین مسیری داره:
[Settings] > [Account Management] > [Account Information] > [Security] > [2-Step Verification] > [Set Up Now]
و یه موردی که من اشتباه گفتم، اکانت رو شما log out نکن، به صورت کلی بیا بیرون از اکانت و sign out کن.

Hadiomid

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2
سلام من یه کد پلاس دارم وقتی واردش میکنم برای فعال شدنش ازم مستر کارت یا ویزا کارت میخواد کسی میدونه چه جور باید کاری کرد که نخواد

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
اقایون پی اس 4 هم مثل وان هست که اگه کپیخور شده باشه به نت وصل شی قفل بشه و نشه انلاین بازی کرد؟
کلا انلاین ارزشش رو داره همون قانونی بازی ها رو بخرم یا نه؟ با توجه به اینکه خیلی از بازی ها حتما باید انلاین باشی تا بتونی بازی کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر