6.20( TN-A / Homebrew Enabler (HEN

hani-kb

کاربر سایت
Sep 21, 2010
102
نام
هاني
سلام...برای psp slim ها هم میشه این کارو کرد؟؟؟ اصلا نیازی هست؟؟؟؟ من اپ کردم به 6.20 و دارم بازی می کنم اما بعضی ها مثل fifa 2011 که داونلود کردم میره تو بازی بعد خاموش میشه پی اس پی............چیکار کنم؟؟؟

به 6.20TN-B آپ کن.
دیگه ن مشکل در آوردن مموری داری و نه از این جور مشکل ها.
ببین شاید مشکل از خود بازیه؟

vb.mohsen2

کاربر سایت
Sep 30, 2010
153
فعلا که مال من شانسی شده بعضی وقتهاکرش میکنه .بعضی وقتی ها هم نمیکنه.در ضمن کسی میدونه اگه به 5.3 دانگرید کنیم بازی های مثل god of war چجوری اجرا میشن.چون اونها نیاز به 6.20 دارن.در ضمن یکی نیگاه کنه به سیستم اینفرمیشن تو 6.20 tn-b ببینه روبروی ورژن چی نوشته؟مال من فقط نوشته 6.20.در صورتی که تو عکسی که تو pspgen هست نوشته 6.20 tn-b ?

آخرین ویرایش:

hdvd

کاربر سایت
Aug 10, 2010
3
کمکککککک

سلام دوستان
من میخولم پی اس پی رو کپی خور کنم
بازی دمو رو ریختم ولی سیو رو اجرا لود نمیکنه
اگر کمک کنید ممنون میشم

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
دوستان یه نظری بدن.اگه بازی های مورد علاقه من همشون تو 6.20 اجرا بشن واقعا لازم نیست برم به 5.3؟این 5.3 چه خصوصیتی داره؟اگه یه بازی فریمور آپدیت خواست چی؟

این 5.03 ورژن کرک شده یا به عبارتی custome firmware هستش . به این معنی که بازی های آپدیت جدید رو هم اجرا میکنه و ربطی به ورژن official firmware نداره . من کلی بازی 2011 تست کردم همرو اجرا کرد ...
مزیتهاش میشه گفت :
عدم نیاز به hbl ، اجرای Hen در هر بار روشن کردن PSP ، پشتیبانی از تمامی Hombrew ها ، اجرای بازی های اجرا نشده در tn hen ، از بین نرفتن هک با خاموش دایم کردن psp (اگر هم به هر دلیلی از بین بره 10 ثانیه برگردوندنش طول میکشه) و خیلی مزیتهای دیگه ...
عیبش هم اینه که فقط رو psp 3000 میشه این کارو انجام داد (روی psp go تاثیری بر هک شدن نداره چون فقط میشه به 5.7 downgrade کرد که اونم هک شده نیست)

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
سلام...برای psp slim ها هم میشه این کارو کرد؟؟؟ اصلا نیازی هست؟؟؟؟ من اپ کردم به 6.20 و دارم بازی می کنم اما بعضی ها مثل fifa 2011 که داونلود کردم میره تو بازی بعد خاموش میشه پی اس پی............چیکار کنم؟؟؟

دوستان اگر تمایلی به down کردن ندارن اجباری هم نیست . میتونید hen جدید رو جایگزین قبلی کنید که به گفته TN مشکل کرش و عدم اجرای برخی بازیهارو نداره ... اما من اکیدا پیشنهاد میکنم downgrade کنید ... امکانات جالبی به psp اضافه میشه

hdvd

کاربر سایت
Aug 10, 2010
3
این 5.03 ورژن کرک شده یا به عبارتی custome firmware هستش . به این معنی که بازی های آپدیت جدید رو هم اجرا میکنه و ربطی به ورژن official firmware نداره . من کلی بازی 2011 تست کردم همرو اجرا کرد ...
مزیتهاش میشه گفت :
عدم نیاز به hbl ، اجرای Hen در هر بار روشن کردن PSP ، پشتیبانی از تمامی Hombrew ها ، اجرای بازی های اجرا نشده در tn hen ، از بین نرفتن هک با خاموش دایم کردن psp (اگر هم به هر دلیلی از بین بره 10 ثانیه برگردوندنش طول میکشه) و خیلی مزیتهای دیگه ...
عیبش هم اینه که فقط رو psp 3000 میشه این کارو انجام داد (روی psp go تاثیری بر هک شدن نداره چون فقط میشه به 5.7 downgrade کرد که اونم هک شده نیست)

سلام من یه پی اس پی 3000 دارم که فریمور 5.03 هسش
میتونم کپی دائم بکنمش ؟
اگر میشه لطفا لینک بدین

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
فعلا که مال من شانسی شده بعضی وقتهاکرش میکنه .بعضی وقتی ها هم نمیکنه.در ضمن کسی میدونه اگه به 5.3 دانگرید کنیم بازی های مثل god of war چجوری اجرا میشن.چون اونها نیاز به 6.20 دارن.در ضمن یکی نیگاه کنه به سیستم اینفرمیشن تو 6.20 tn-b ببینه روبروی ورژن چی نوشته؟مال من فقط نوشته 6.20.در صورتی که تو عکسی که تو pspgen هست نوشته 6.20 tn-b ?

دوست عزیز god of ware تو 5.03 gen به راحتی اجرا میشه نگران نباش ...
علتش اینه که اونجا اجرای بازی version firmware ربطی نداره !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر