Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
از دیروز یک حرفی ته گلوم گیر کرده نمیتونم نگم... ولی بزارید حالا که بحثش شد میگم ST های ناروتو به تنهایی خودشون شور و حالشون از داستان MHA هم بیشتره خوده داستان ناروتو بماند:D
منظورت OST یا همون موسیقی متن دیگه که اگه اینطوره باهات موافقم واقعا موسیقی متن ناروتو نظیر نداره و جذابیتشو چندین برابر کرده البته موسیقی متن فول متال هم خیلی خوبه بخصوص ترک های غمگینش فوق العادست.

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188
نفر قبلی که از این چیزا می گفت، تا چند ماه تو امضاش داشت به این تاپیک و بچه هاش فحش می داد 8-|
هنوزم فکر کنم قلبش شکسته :D
فکر کنم فهمیدم کی رو میگی :D چون چند وقتیه تو این تاپیک پستی ازش نمیبینم:-?

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,377
نام
محمد
ناروتو چیه بلیچ چیه مای هیرو چیه boku no pico از همشون بهتره بحث هم نداریم :>
میدونم خود شخص شما از شوخی گفتید و منظور خاصی نداشتید و اصلا و ابدا به خودتون این چیزی که میگم نگیرید. :D
ولی جدا کسایی که از همچین اثری(حیف این لغت روش بکار برده بشه )
خوششون میاد و "لذت" میبرن یک سر باید بخاطر اختلال و انحراف جنسی پیش روانپزشک برن، سازنده هاشم همینطور! :>

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

این به قبل از دوران پیوستن شما به سایت برمیگرده :D
یاد و خاطراتش پیش بچه ها زندست، هنوزم با Hot take هاش تو بعضی بخش های سایت ظاهر میشه و بعد غیب میشه

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
بحث چه یهو خوابید:D
نتیجه بحث:ناروتو>>>>>بلیچ:)):)):))
بزار ادیتش کنم برات:
وان پیس>>>>>>>>>>ناروتو>بلیچ :D:-"
بحث هیرو آکادمیا هم بود ، اونم خیلی انیمه خوبیه ولی هر موقع تونست 200 300 قسمت انیمه با کیفیت بدون افت بده اون موقع میاد جزو اینا ...

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
خیلی خوشحال شدم راجبه Steins;Gate ی صحبتای شد واقعا از هرنظر عالیه برای خودم ک بهترین انیمه ی ک دیدم و فکرنمیکنم روزی برسه که انیمه ی بتونه جاشو برام بگیره دوستمون هم حرف خیلی خوبی زد سعی کنید S;G رو از همون اول با دقت ببینید چون شاید قسمتای اول یکم
براتون گنگ باشه یا نکاتی که داره رو کامل متوجه نشید برای همین با دقت دیدن یا دیدن قسمتای اول بعد از اینکه انیمه رو کامل دیدن میتونه به درک بهترش خیلی کمک کنه و جایگاه این انیمه ی فوق‌العاده رو براتون حتی بالاتر هم ببره
موفق باشید

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
زیرنویسهایی که برای Stein Gate پیدا می کنم هماهنگ نیستن، کسی هست یه لینک درست حسابی برای زیرنویس ها بهم بده؟
یکم جزییاتش مهمه حال ندارم با زیرنویس انگلیسی نگاه کنم.

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
زیرنویسهایی که برای Stein Gate پیدا می کنم هماهنگ نیستن، کسی هست یه لینک درست حسابی برای زیرنویس ها بهم بده؟
یکم جزییاتش مهمه حال ندارم با زیرنویس انگلیسی نگاه کنم.
زیرنویسش باید راحت هماهنگ باشه با نسخه اپنینگ اندینگ دار من این زیرنویسو از انیمه لیست گرفتم با نسخه op دار هماهنگ بود:
Login

اینم زیرنویس OVA که بعد از دیدن ۲۴ قسمت باید دیده بشه:
Login

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
زیرنویسش باید راحت هماهنگ باشه با نسخه اپنینگ اندینگ دار من این زیرنویسو از انیمه لیست گرفتم با نسخه op دار هماهنگ بود:
Login

اینم زیرنویس OVA که بعد از دیدن ۲۴ قسمت باید دیده بشه:
Login

باید لاگین شد انگاری هرچند با اکانت گوگل لاگین کردم ولی بازم اررور داد.

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر