100 بازی برتر نسل گذشته به انتخاب IGN

بهترین بازی نسل قبل از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    305

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,056
نام
آریا
سلام!

67802374200407570554.jpg

سایت IGN لیستی از 100 بازی برتر نسل قبل رو آماده کرده که تا الآن 40 بازی مشخص شده و بازی های بعدی هم به زودی معرفی میشن.
خود من که مشکلات زیادی با این 40 تا بازی آخر دارم، ولی به هر حال دیدن همچین لیست هایی جالب هست و تنوع خوبیه! :D

100. Skate 2
99. Viva Pinata: Trouble in Paradise
98. Mario Kart Wii
97. Condemned: Criminal Origins
96. Assassin's Creed IV: Black Flag
95. Vanquish
94. DJ Hero
93. Dance Central
92. State of Decay
91. Super Smash Bros Brawl
90. Unfinished Swan
89. Splinter Cell: Blacklist
88. Need for Speed: Hot Pursuit
87. Sleeping Dogs
86. The Legend of Zelda: Skyward Sword
85. Skylanders
84. Crackdown
83. Lego Marvel
82. Halo 3
81. Spec Ops: The Lines

80. Xenoblade Chronicles
79. Call of Duty: Black Ops
78. Guitar Hero III: Legends of Rock
77. Ni No Kuni: Wrath of the White Witch
76. Saints Row: The Third
75. Heavy Rain
74. Metroid Prime 3: Corruption
73. Brothers: A Tale of Two Sons
72. New Super Mario Bros Wii
71. Gran Turismo 6
70. XCOM: Enemy Within
69. Battlefield: Bad Company 2
68. Demon's Souls
67. Dishonored
66. God of War III
65. Catherine
64. Flower
63. Rainbow Six Vegas
62. Shadow Complex
61. Rayman Legends

60. Uncharted 3
59. Metal Gear Solid 4
58. inFamous 2
57. LittleBigPlanet
56. Fez
55. Bayonetta
54. FIFA 12
53. The Legend of Zelda: Twilight Princess
52. Far Cry 3
51. The Witcher 2
50. South Park: The Stick of Truth
49. Forza 4
48. Fable II
47. Dragon Age: Origins
46. Dark Souls II
45. Super Meat Boy
44. Gears of War 3
43. Trials Evolution
42. Mirror's Edge
41. Spelunky

40. The Elder Scrolls IV: Oblivion
39. Deus Ex: Human Revolution
38. Limbo
37. Burnout Paradise
36. Pac-Man Championship Edition
35. Tomb Raider
34. BioShock Infinite
33. Geometry Wars: Retro Evolved
32. The Walking Dead
31. Portal
30. Braid
29. Grand Theft Auto IV
28. Halo 4
27. Borderlands 2
26. Fallout: New Vegas
25. Dead Space
24. Left 4 Dead 2
23. Dark Souls
22. Batman: Arkham Asylum
21. Street Fighter IV

20. Super Mario Galaxy 2
19. Wii Sports
18. Mass Effect
17. BioShock
16. Batman: Arkham City
15. Half-Life 2: Episode 2
14. Assassin's Creed 2
13. Rock Band
12. Mass Effect 2
11. Uncharted 2: Among Thieves
10. Call of Duty 4: Modern Warfare
9. Journey
8. Grand Theft Auto V
7. Red Dead Redemption
6. Minecraft
5. Fallout 3
4. The Elder Scrolls V: Skyrim
3. The Last of Us
2. Portal 2
1. Super Mario Galaxy

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
منظورم ماریو و ریمن نیست که (در اینکه اونها کلا گیم پلیشون عالی هست در اکثر موارد , شکی نیست)

منظورم اون عناوینی هست که گفتید در سبک پلتفرمر هستند و بهترین داستان رو دارند

چرا اتفاقا . گیم پلی های قوی و خوبی دارن. مثل Super Meat Boy. کلا این سبک یکی از سبک های فوق محبوب بنده هست و فوق العاده لذت بخش

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
متوجه نشدم :-/ گیم پلی قوی نیست؟ این دوتا عنوان بهترین گیم پلی در سبک پلتفورمر رو دارن :bighug:

آقا من فکر کردم شما میگید در سبک پلتفرمر بازی یا بازی هایی هستند که داستانشون از ماریو و ریمن بهتره

ببخشید اشتباه متوجه شدم جملتون رو

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اینجا چجوریاس !؟ تاپیک خود مختاره ؟! هرکی هرچی دلش میخواد میگه :D

همون اوایل تایپک هم یکی یه چیزی گفت ، من هنوز تو کفم که چیجوری طرف رو 6 بار بن دائم نکردن :D

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
865
نام
محسن
کلا تم تکراری ای شده چه در گیم چه در سینما و جا های دیگه ، میان جای نفرات اول (1 تا 10 مثلا) رو کاملا عوض می کنن با هم که بگن درسته مثلا اون 10امی خیلی اثر زیبایی بود ولی این اولی یه چیزی داشت که شما نمیفهمی!
تو همین بازیسنتر هم (جسارت نشه به اعضای تحریریه) از 3 بازی اصلی که بیشترین GotY ها رو گرفته بودن بازی ای اول شد که کمترین رو گرفته بود از اون بین!
چیز به شدت تکراری و غیر قابل بحثی شده تنها دلیلش هم القای حس متفاوت بودن هست ، هر چه هم بحث کنی به چیزی نمیرسی

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
من نمیگم این لیست استاندارده. اما خداییش شماهایی که میاین میگین فلان بازی باید بهترین بازی نسل میشد شاید اگه SMG رو بازی میکردین اینجوری تو سر و کله همدیگه نمیزدین. من خودم SMG رو از بهترین بازیهای نسل میدونم و اعتقاد دارم تو هر لیستی باید جز 5 تای اول باشه.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من نمیگم این لیست استاندارده. اما خداییش شماهایی که میاین میگین فلان بازی باید بهترین بازی نسل میشد شاید اگه SMG رو بازی میکردین اینجوری تو سر و کله همدیگه نمیزدین. من خودم SMG رو از بهترین بازیهای نسل میدونم و اعتقاد دارم تو هر لیستی باید جز 5 تای اول باشه.

ای کاش حداقل نیم ساعت یکی از این ماریو گلکسی ها رو رفته بودند بعضی از آن اشخاص ها (اشخاصی که بازی رو نرفتند و یه جورایی میگند که این بازی لیاقت بهترین بازی نسل شدن رو نداره !)

البته وقتی مثلا من خودم دوش رو بازی میکردم گذر زمان رو دیگه نمیشد خیلی حس کرد !

شاید باورتون نشه ! اما من سر باس فایت اول ماریو گلکسی دو قشنگ خندیدم :) :d :)) بس که بامزه بود باسش !!!!! (اونایی که رفتند میدوننند چی رو میگم !)

چقدر از این صحنه ها که آدم توسط یک بازی بخنده و شاد بشه در بازی های امروزی کم شده متئسفانه :(

من که دومیش رو تا یه جاهاییش بازی کردم خیلی خوب بود در کل و عالی بود تقریبا

اما متئسفانه اولیش رو نرفتم

خیلی ممنون

آخرین ویرایش:

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
ای کاش حداقل نیم ساعت یکی از این ماریو گلکسی ها رو رفته بودند بعضی از آن اشخاص ها (اشخاصی که بازی رو نرفتند و یه جورایی میگند که این بازی لیاقت بهترین بازی نسل شدن رو نداره !)

البته وقتی مثلا من خودم دوش رو بازی میکردم گذر زمان رو دیگه نمیشد خیلی حس کرد !

شاید باورتون نشه ! اما من سر باس فایت اول ماریو گلکسی دو قشنگ خندیدم :) :d :)) بس که بامزه بود باسش !!!!! (اونایی که رفتند میدوننند چی رو میگم !)

چقدر از این صحنه ها که آدم توسط یک بازی بخنده و شاد بشه در بازی های امروزی کم شده متئسفانه :(

من که دومیش رو تا یه جاهاییش بازی کردم خیلی خوب بود در کل و عالی بود تقریبا

اما متئسفانمه اولیش رو نرفتم

خیلی ممنون

مشکل اینجاست اکثر تو سایت بالا 16 سال ندارن حالا با کشتن پدر مادر مجبورشون میکنن یه کنسول براشون بخرن بعد یهو میشن حقوق بگیر اون کمپانی بدون جیره و مواجیب شروع میکنن به ترول کمپانی ها دیگه اونم بدون تجربه کردن

نمونه اش نینتندو تو ضمینه کنسولا دستی اولین کنسول دستی نینتندو game&wach حدود 41 میلیون سال 1980 فروخت بعد اولین مدل Gameboy که سال 1989 شد و تمام کنسول ها دستی که بعد ها وارد بازار کرد تا الان تمام کنسولا دستی نینتندو پرفروشترین و برنده هر نسل بودن نمونه اش ds نسل 7 که بالا 155 میلیون کنسول فروخت

دیگه کنسولا خونگی نینتندو هم جا خودش nes یا فامیلی کام که تو ایران میکرو شناخته میشه سال 1984 وارد بازار شد اون زمان 63 میلیون کنسول فروخت و نسل بعدش سگا جنسیسو مگادرایو با سوپر نینتندو رقابت کردن که بازم نینتندو برنده نسل بود و یا همین wii که نسل هفت اومد پرفروشترین کنسول نسل هفت شد بالا 100 میلیون کنسول فروخت

نمیدونم این چه قضیه ای هست که ایرانی ها یه برندو میبینن چشمشونو عقلشونو تعطیل میکنن فقط برای چیزی که خودشون خریدن بدونه جیره و مواجب تبلیقات پارتیزانی میکنن

بازی new super Mario که نسل 7 برای ds و wii اومد روی هم 87 میلیون نسخه بازی فروخت حتی کنسولا سونی و ماکروسافت نتونستن در حد یه بازی نینتندو بفروشن بعد طرف میاد میگه پلی 3 پرفروشترین بوده این نشون میده طرف هنوز بچه اس رشد فکریش کامل نشده یا از حس.دی داره میترکه

درباره ماریو گلگسی هم همینطوره بهترین بازی سال 2007 شد که برای wii اومده بود حالا بعضیا انقدر پول ندارن 2 تا کنسول بخرن وصع مالی ندارن پرفروشترین کنسل نسل 7 بخرن بازی کنن بعد نظر بدن الکی میان میگن ماریو گلگسی؟؟؟؟؟

وقتی کسی بازیش نکرده چجوری درباره اش نظر میده؟؟؟؟

جالب اینجاست 3 تا 4 تا گیمر ایرانی هاردکور باز بقیه مردم دنیا بچه مچه

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
مشکل اینجاست اکثر تو سایت بالا 16 سال ندارن حالا با کشتن پدر مادر مجبورشون میکنن یه کنسول براشون بخرن بعد یهو میشن حقوق بگیر اون کمپانی بدون جیره و مواجیب شروع میکنن به ترول کمپانی ها دیگه اونم بدون تجربه کردن

نمونه اش نینتندو تو ضمینه کنسولا دستی اولین کنسول دستی نینتندو game&wach حدود 41 میلیون سال 1980 فروخت بعد اولین مدل Gameboy که سال 1989 شد و تمام کنسول ها دستی که بعد ها وارد بازار کرد تا الان تمام کنسولا دستی نینتندو پرفروشترین و برنده هر نسل بودن نمونه اش ds نسل 7 که بالا 155 میلیون کنسول فروخت

دیگه کنسولا خونگی نینتندو هم جا خودش nes یا فامیلی کام که تو ایران میکرو شناخته میشه سال 1984 وارد بازار شد اون زمان 63 میلیون کنسول فروخت و نسل بعدش سگا جنسیسو مگادرایو با سوپر نینتندو رقابت کردن که بازم نینتندو برنده نسل بود و یا همین wii که نسل هفت اومد پرفروشترین کنسول نسل هفت شد بالا 100 میلیون کنسول فروخت

نمیدونم این چه قضیه ای هست که ایرانی ها یه برندو میبینن چشمشونو عقلشونو تعطیل میکنن فقط برای چیزی که خودشون خریدن بدونه جیره و مواجب تبلیقات پارتیزانی میکنن

بازی new super Mario که نسل 7 برای ds و wii اومد روی هم 87 میلیون نسخه بازی فروخت حتی کنسولا سونی و ماکروسافت نتونستن در حد یه بازی نینتندو بفروشن بعد طرف میاد میگه پلی 3 پرفروشترین بوده این نشون میده طرف هنوز بچه اس رشد فکریش کامل نشده یا از حس.دی داره میترکه

درباره ماریو گلگسی هم همینطوره بهترین بازی سال 2007 شد که برای wii اومده بود حالا بعضیا انقدر پول ندارن 2 تا کنسول بخرن وصع مالی ندارن پرفروشترین کنسل نسل 7 بخرن بازی کنن بعد نظر بدن الکی میان میگن ماریو گلگسی؟؟؟؟؟

وقتی کسی بازیش نکرده چجوری درباره اش نظر میده؟؟؟؟

جالب اینجاست 3 تا 4 تا گیمر ایرانی هاردکور باز بقیه مردم دنیا بچه مچه

لازم نیست یک کامنت رو چند بار Copy Paste کنید. این کامنت رو اینجا هم گذاشته بودید. اینجا تاپیک نینتندو نیست. لطفا رعایت کنید

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
لازم نیست یک کامنت رو چند بار Copy Paste کنید. این کامنت رو اینجا هم گذاشته بودید. اینجا تاپیک نینتندو نیست. لطفا رعایت کنید

اینجا تاپیک سونی هم نیست که از کسی که مورد اخلاقی داره حتی حرف چند دقیقه قبلشو قبول نداره فقط بخاطر اینکه فن سونی هست ازش دفاع میکنی

هر عملی عکس العملی

اینو دوباره گذاشتم تا بعضیا بخونن بدونن نباید از هر بی سروپایی دفاع کنن بعد به تمسخر بقیه بپردازن

آخرین ویرایش:

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman

درسته دوست عزیز تایپیک نینتندو نیست ولی اگر خودتون نگاه کنید فن کنسولهای دیگه هم هستن که توی تایپیک دارن از کنسول محبوبشون حرف میزنن فکر کنم تایپیک این گروه هم نباشه میتونید به اون دوستان هم بگید همیشه سعی کنیم یکطرفه به قاضی نریم

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
#6 Minecraft !!! :| بعد آنچارتد 2 11 ! #13 Rock Band !!
از IGN انتظار نداشتم همچین بولشتی رو لیست کنه ! نبود کیلزون 2 هم در 100 تا از پدیده های عجیب این بولشتی که به عنوان لیست دادن بود
Minecraft میدونی چیه؟
Minecraft بازی هستش که اگه بخوای از این طرف بری اون طرف چند سال باید PC تو روشن بزاری.
Minecraft بازی هستش که دنیاش به دلیل محدودیت های Java محدود شده، نه تنبل بودن سازنده.
Minecraft بازی هستش که Modding Communityـیش بزرگ ترین Modding Community دنیاست، حتی Skyrim هم نمیتونه نزدیکش بشه.
Minecraft بازی هستش که 20 میلیون فروخته و هنوز هم داره میفروشه.
Minecraft بازی هستش که هر باز که New Game بزنی یه دنیا کاملا جدید واسط درست میشه، که این دنیا بزرگ ترین دنیای بازی های کامپیوتری هستش.
Minecraft بازی هستش که توش میتونی مدار منطقی درست کنی. بدون هیچگونه Mod.
Minecraft بازی هستش که ملت توش کامپیوتر ساختن با یه OS و یه Monitor و 8 بایت رم که قابل برنامه نویسی هم هستش. بدون هیچگونه Mod.
Minecraft بازی هستش که ملت توش اومدن Plant VS Zombies رو به Minecraft اوردن. بدون هیچگونه Mod.
Minecraft بازی هستش که ملت توش اومدن آسانسور ساختن. بدون هیچگونه Mod.
Minecraft بازی هستش که ملت توش اومدن ساختمان های دنیای واقعی رو به Minecraft اومدن.
Minecraft بازی هستش که با Mod میشه Shader هایی به بازی اورد که گرافیک رو بشدت زیبا میکنن.
Minecraft بازی هستش که با Texture Pack نصب کردن میشه Texture ها رو 1024*1024 کرد.
Minecraft بازی هستش که بعد از کلی سال هنوز هم داره واسش Update میاد بدون نیاز به پرداخت یک قرون!
Minecraft اینه، نه اون آشغال کنسولی که نه دنیاش بینهایته، نه Mod داره، نه Redstone که باهاش کامپیوتر و آسانسور و مدار منطقی درست کنی، نه Command Block که باهاش PvZ رو درست کنی.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
Omg حالا minecraft عالی ولی اون اشغال کنسولی میشه واسه ما مشخص کنی ؟
همه میونن که mod امکانات بی نظیری به ی بازی open world اضافه میکنه که کنسول بی بهره است ازش اما اشغال کنسولی خیلی در پرده گفتی مشخص کنی ممنون میشیم ببینیم کدوم بازیه؟

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
نه دیگه نه تنها از نظر من بلکه قطعا از نظر حداقل یکسری از افراد دیگه داستان خیلی مهم نیست در بازی ها اما

در واقع اینکه داستان چقدر مهم هست به سبک و تم بازی هم ربط داره ( هم سبک که مثلا ریسینگ باشه یا اکشن شوتر باشه یا نه و هم تم که مثلا فانتزی هست یا واقع گرایانه یا تاریخی و یا ... )

در واقع از نظر اکثر افراد (به نظرم) گیم پلی الویت هر بازی بوده و هست و خواهد بود چرا ؟ چون بازی تقریبا یعنی گیم پلی ! (به همین دلیله که شاهکارهایی مثل Fez و Minecraft داریم)

از نظر من اهمیت داستان د بازی چندان زیاد نیست (البته دقیقا به سبک و تم بازی ربط داره (چون مثلا در سبک survival اکشن شوتر مثل TLOU و با تم واقع گرایانه قطعا مهمه اما در پلتفرمر قانی مثل سوپر ماریو گلکسی چندان مهم نیست)

اون چیزی که داستان درش خیلی مهمه فیلم هست به نظرم نه بازی

پس در کل داستان خیلی مهم نیست و الویت اصلی گیم پلی هست (بازم بگم نظر خودمو میگم)

(اگر خیلی مهم بود بازی مثل beyond خیلی موفق میشد (قطعا بازی با فیلم سینمایی خیلی فرق داره (خیییلی) )

خیلی ممنون

یه چیز خیلی مهم دیگه هم بگم :

بازی سوپر ماریو گلکسی به قدری زیبا مراحلش طراحی شده که حیرت آوره ! و همینطور گیم پلیش شاهکاره ! و نوآوری در بازی که دیگه کاملا واضح هست ! علت موفقیت بازی هم همین هست قطعا ! و همینه که داستان دیگه خیلی مهم نیست در این بازی
(من نسخه دومش رو رفتم )
بر خلاف یکسری بازی ها دیگه که حالت فیلم های پر زرق و برق هالیودی دارند

این دیدگاه که توی بازی کامپیوتری داستان اهمیت کمتری از گیم پلی داره مال زمانی هستش که همین ماریو اینا تازه سر برآورده بودن....یعنی این صنعت نباید تکامل پیدا کنه؟ باید این رو بپذیریم که گیمینگ دیگه یه مدیا برای بچه کوچولوها نیست و مخاطب بالغ مثل منی که تازه در برابر خیلی ها سنی ندارم دنبال یه چیزی هستش که فرق داشته باشه با اون چیزی که وقتی 5 سالش بود خنده به لباش می نشوند، من چرا باید Witcher رو به Demon's Souls ی که گیم پلی خیلی قویتری داره ترجیح بدم؟ بخاطر اینکه Witcher دارای داستان غنی و بزرگسالانه ای هستش...حالا بعضی ها که کلا یا بر حسب دانش کم انگلیسی یا کلا دنبال داستانی که درکش راحت باشه داستان رو دوست ندارن، اینا همین دسته هستن که میشینن سریال های ترکی و آمریکای جنوبی دوبله شده نگاه میکنن از نظر من:d.
من نمی دونم چرا حرفم اینقدر عجیبه ولی اینکه ماریو الان نمیتونه برای من جذاب باشه همون دلیلی رو داره که دیگه مثلا انیمه Yu-Gi-Oh برام جذاب نیست، چون آدم بزرگ میشه و طرز تفکرش فرق میکنه، مثلا من توی 13 سالگی هیچ چیزی فراتر از Lord of The Rings نمی دونستم ولی الان کلی ایراد توی کار میبینم(بخاطر گرایش محافظه کارانه نویسنده به دنیای داستانش و تشبیه های متخاصمش به دنیای مدرن)
بازم میگم گیمینگ اگر فقط تمرکزش این باشه که یه سری آدم "متوسط" رو سرگرم کنه و سعی نکنه افکارشون رو گسترش بده هیچوقت به عنوان یه رسانه معتبر جدی گرفته نمیشه، مثل همین الان که مثلا خیلی ها توی ایران دیدن سریال "عمه سلطان" رو کار بزرگسالانه تری از انجام بازی Beyond میدونن!

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
این دیدگاه که توی بازی کامپیوتری داستان اهمیت کمتری از گیم پلی داره مال زمانی هستش که همین ماریو اینا تازه سر برآورده بودن....یعنی این صنعت نباید تکامل پیدا کنه؟ باید این رو بپذیریم که گیمینگ دیگه یه مدیا برای بچه کوچولوها نیست و مخاطب بالغ مثل منی که تازه در برابر خیلی ها سنی ندارم دنبال یه چیزی هستش که فرق داشته باشه با اون چیزی که وقتی 5 سالش بود خنده به لباش می نشوند، من چرا باید Witcher رو به Demon's Souls ی که گیم پلی خیلی قویتری داره ترجیح بدم؟ بخاطر اینکه Witcher دارای داستان غنی و بزرگسالانه ای هستش...حالا بعضی ها که کلا یا بر حسب دانش کم انگلیسی یا کلا دنبال داستانی که درکش راحت باشه داستان رو دوست ندارن، اینا همین دسته هستن که میشینن سریال های ترکی و آمریکای جنوبی دوبله شده نگاه میکنن از نظر من:d.
من نمی دونم چرا حرفم اینقدر عجیبه ولی اینکه ماریو الان نمیتونه برای من جذاب باشه همون دلیلی رو داره که دیگه مثلا انیمه Yu-Gi-Oh برام جذاب نیست، چون آدم بزرگ میشه و طرز تفکرش فرق میکنه، مثلا من توی 13 سالگی هیچ چیزی فراتر از Lord of The Rings نمی دونستم ولی الان کلی ایراد توی کار میبینم(بخاطر گرایش محافظه کارانه نویسنده به دنیای داستانش و تشبیه های متخاصمش به دنیای مدرن)
بازم میگم گیمینگ اگر فقط تمرکزش این باشه که یه سری آدم "متوسط" رو سرگرم کنه و سعی نکنه افکارشون رو گسترش بده هیچوقت به عنوان یه رسانه معتبر جدی گرفته نمیشه، مثل همین الان که مثلا خیلی ها توی ایران دیدن سریال "عمه سلطان" رو کار بزرگسالانه تری از انجام بازی Beyond میدونن!
دوست عزیز من یه دوست دارم ۲۸ سالشه در کنار بازیهای ایکس‌باکس /PS3 ماریو و زلدا بازی میکنه
پدرش هم که ۴۹ سالشه اون هم ماریو و زلدا بازی می‌کنه
ماریو واسه بچه‌ها نیست واسه همه هست

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
دوست عزیز من یه دوست دارم ۲۸ سالشه ماریو و زلدا بازی میکنه
پدرش هم که ۴۹ سالشه اون هم ماریو و زلدا بازی می‌کنه
ماریو واسه بچه‌ها نیست واسه همه هست

سن که دلیل بر این نمیشه که یکی سطح فکریش در حدی باشه که از رسانه هایی که بهشون علاقه داره دنبال چیز با معنی باشه که عزیزم.
آدم 80 ساله داریم سریال احمقانه ای مثل Shahs of Sunset رو به سریال House ترجیح میده.......
اشتباه نشه که من یه موقع ماریو رو با اون corrosive lump of fecal horror مقایسه کرده باشم ها:d شکی در خوش ساخت بودن ماریو نیست، بارها هم گفتم ولی مخاطب های مثل من که دنبال یه چیزی بیشتر از یه تجربه Fun هستن بازیهای مثل اون رو فقط واسه وقتی که بازیهای اصلی دلشون رو زد انجام میدن، مثلا من ساعتها GOW بازی میکردم و وقتی میخواستم استراحت کنم مینشستم Flower رو بازی میکردم و هدف من از خرید کنسول Flower نبودش.....دلیل اینکه الان WiiU هم با مخ خورده زمین همین هستش، گیمری که درگیر نوستالژیا نیست و سنش از 10-12 بالاتره برای یه بازی Fun نمیره و کنسول نمیخره.
حالا من میدونم کلا منظور اصلی من فراموش میشه همه اینجا میان مثال کسانی که 50 سالشونه و هنوز ماریو بازی میکنن رو میزنن برای من:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر