10 نمایش برتر E3 2015 از نگاه بازی سنتر

بهترین نمایش E3 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    400

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا

E3 سال 2015 هم از راه رسید و اتفاقا هم چه رسیدنی! نمایشگاه امسال از چند حیث، یکی از بهترین نمایشگاه‌های چندین سال اخیر بود. امسال ما در کنار کنفرانس‌های همیشگی و پای ثابت، چون مایکروسافت، سونی، یوبی‌سافت، الکترونیک آرتز و نینتندو، شاهد برگزاری 3 کنفرانس دیگر از طرف شرکت‌های اسکوئرانیکس، بتسدا و AMD بودیم. از طرف دیگر، شاهد حضور عناوین بسیار بزرگ و عظیمی بودیم که مو را به تن طرفدارانشان سیخ می‌کرد. بمب‌های خبری و معرفی عناوین جدید و نمایش عناوینی که قبلا فقط در حد شایعه بودند از این دست هستند. در این میان بازی‌های دیگری نیز معرفی شدند که آرزوی چندین و چند ساله طرفداران بودند و براستی تمامی آن‌ها فقط در یک E3 به نمایش درآمدند. حضور عناوینی مثل بازسازی «فاینال فانتزی 7»، شروع ساخت «شنمو 3» و عنوان همیشه غایب «آخرین نگهبان» کافی است که تا E3 سال 2015 را از بهترین‌های دهه بدانیم.

بعد از شوک‌های پی‌درپی‌ای که شرکت‌ها به طرفدارانشان دادند، تیم تحریریه بازی‌سنتر بر آن شد تا 10 نمایش برتر E3 امسال را به رسم تحریر درآورد. نکته‌ای که باید در اینجا گفته شود، این است که سعی شده بر نمایش‌هایی تاکید شود که بصورت گیم‌پلی به نمایش درآمدند. یعنی عناوینی که فقط با یک تبلیغ و تریلر معرفی و نمایش داده شدند، در لیست حضور ندارند. به علاوه کیفیت نمایش و موارد نشان داده شده در نمایش نیز در این امر دخیل بودند. امیدواریم از این لیست لذت ببرید.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من به عنوان یـ Fallout فن به U4 رای دادم ولی نمیدونم واقعا تحریریه توی این Horizon چی دیده که باید بعد Doom و F4 قرارش بده ؟ در کل به نظرم زیادی گنده شده این بازی ! فقط تحریریه رو نمیگم کل فروم و میگم دلیلش هم کاملا معلوم ـه ...

داری کم لطفی میکنی:d

نمایش بازی هیچ حرفی برای گفتن نمیزاره از گرافیک بگیر تا موسیقی تا اتمسفر تا گیم پلی همه چی بینظیر بود. والا اگه این سونی 10 تا دختر کور و کچل هم داشته باشه اینجوری ازشون تریلر درست کنه همه رو یه روزه شوهر میده هورایزن که جای خود دارد.:d

قبول دارم بازی هتدونه نبریدست و این احتمال هم وجود داره ( گرچه نداره:d) که اپیک فیلمون کنه ولی صرفا نمایشش بینظیر بود.

بعد از اینکه تریلر شروع شد و اولش نوشت که مستقیما از PS4 کپچر شده من خودم پیش خودم گفتم خالی بندیه ولی بعد که بهو و بصورت ناگهانی رفت رو گیم پلی من تا ده دقیقه داشتم دنبال فکم میگشتم:d به هر حال بشخصه با اینکه با کیلزونا اصلا حال نکردم بدجوری مدهوش هورایزن شدم

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
ممنون از تیم تحریریه سایت انتخاب بسیار خوبی بود

من 10 بازس برتر پارسال رو یادم نیس ولی فکر نکنم بعد از مقدمه رتبه اول و دوم رو بزارنااا مثل امسال از 10 میان پایین که خب میشه رتبه9:-/
ویرایش:فکر کنم قضیه حل شد:d

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
انتخاب ها خیلی خوبه , U4 انقدر عالیه که باید اول باشه , Horizon سوپرایز مراسم بود و انتخابش خوبه ولی هنوز باید گیم پلی های بیشتری ازش ببینیم.
Doom و F4 عالی بودن.RoTM و G4 نمایش متوسطی داشتن و واقعا انتظار من خیلی بیشتر بود در حالیکه H5:G نمایشش خیلی خوب بود.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
ببینید بزرگترین و بهترین Developer چه بر سر بعضی ها آورده که دارن از حسادت خودکشی میکنند و میخوان هرجور شده U4 بهترین نمایش نباشه. هر کاری هم بکنید نه تنها بهترین نمایش هست بلکه 200+ GOTY هم خواهد بود :-"

اونایی که با ناتی داگ مشکل دارن یا کلا ناتی داگ رو نمیشناسند، یه نیم نگاهی به مستند 30 سالگی ناتی داگ بندازن تا تفاوت اینها رو با بقیه متوجه بشوند. بر و بچه های ناتی داگ برای تولید یک بازی از جون مایه میگذارند و فقط بازی تولید نمی کنند بلکه عنوانی تولید می‌کنند که تا آخر عمر باهاش زندگی کنید

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
داری کم لطفی میکنی:d

نمایش بازی هیچ حرفی برای گفتن نمیزاره از گرافیک بگیر تا موسیقی تا اتمسفر تا گیم پلی همه چی بینظیر بود. والا اگه این سونی 10 تا دختر کور و کچل هم داشته باشه اینجوری ازشون تریلر درست کنه همه رو یه روزه شوهر میده هورایزن که جای خود دارد.:d

قبول دارم بازی هتدونه نبریدست و این احتمال هم وجود داره ( گرچه نداره:d) که اپیک فیلمون کنه ولی صرفا نمایشش بینظیر بود.

بعد از اینکه تریلر شروع شد و اولش نوشت که مستقیما از PS4 کپچر شده من خودم پیش خودم گفتم خالی بندیه ولی بعد که بهو و بصورت ناگهانی رفت رو گیم پلی من تا ده دقیقه داشتم دنبال فکم میگشتم:d به هر حال بشخصه با اینکه با کیلزونا اصلا حال نکردم بدجوری مدهوش هورایزن شدم
من کاری به فکت که کجا رفت هنگام نمایش ندارم :d (فک خودت هرجور دوست داری بزنش زمین :d) منتهی باید حداقل حداقل حداقلش بعد DOOM قرار میگیرفت اینجوری منصفانه تر بود بعدم شما فکت افتاده بود زمین (و البته دوستان) ملت سر نمایش Doom با هر حرکت جدید و یا خاطر انگیز تو بازی جیق و دست میکشدن (همین طور Fallout) !! وقتی تو خود تاپیک همین بازی زیر پستی با مضمون اینکه بازی Skill Tree (چیزی که هر بازی RPG یی داره) داره پنجاه شصت تا لایک میره هایپ کاملا بیخودی که دور و بر بازی هست رو نشون میده ....

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من کاری به فکت که کجا رفت هنگام نمایش ندارم :d (فک خودت هرجور دوست داری بزنش زمین :d) منتهی باید حداقل حداقل حداقلش بعد DOOM قرار میگیرفت اینجوری منصفانه تر بود بعدم شما فکت افتاده بود زمین (و البته دوستان) ملت سر نمایش Doom با هر حرکت جدید و یا خاطر انگیز تو بازی جیق و دست میکشدن (همین طور Fallout) !! وقتی تو خود تاپیک همین بازی زیر پستی با مضمون اینکه بازی Skill Tree (چیزی که هر بازی RPG یی داره) داره پنجاه شصت تا لایک میره هایپ کاملا بیخودی که دور و بر بازی هست رو نشون میده ....

نه دیگه نشد سر یه دونه اینور و اونور معامله رو بهم نزن اینکه بره بعد دوم یه چیزه و اینکه کلا هایپ الکی دورش باشه یه چیز دیگست. شما تو پست اولت میگی که بخاطر دلایل معلوم تو لیست هست که واقعا حرف درستی نیست. فقط تو بازی سنتر اینطور نیست که. اگه سری به سایتای مختلف بزنی میبینی بازخورد بازی همه جا همینه حالا اینکه بیاد بعد از دووم و سوم باشه خیلی مهم نیست. مهم اینه که صد در صد نمایشش فوق العاده بوده و بودنش توی لیست متطقیه

دووم هم نمایش فوق العاده ای داشت و اونم بنظرم توی لیست باید میبود که خوشبختانه هست فکر هم نمیکنم دوم یا سوم بودن خیلی مهم باشه

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
لیست بسیار خوبی بود ممنون.
درسته Fallout 4 و Doom بازی های خیلی خیلی بزرگ تری نسبت به Horizon هستند ، ولی توی E3 انصافا نمایش Horizon خیلی خیلی بهتر از این دوتا بازی بود.هر چند میگم شاید آخرشم اصلا" متای این بازی از فال و دوم هم پایین تر بیاد (چون متا مهمه برای یک سری گفتم) یا حتی بره بالاتر کاری نداریم ، توی E3 رو فقط می گم که ترکوند.

آخرین ویرایش:

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
لیست خوبی هست مخصوصا 4 تا اول که کاملا باهاشون موافق ام و به غیر از اولی که باید اول باشه 3 تا نمایش دیگه برای من فرقی نداره رتبه شون بین 2 تا 4 کدوم یکی باشه
برای من بهترین نمایش Metal Gear Solid V: The Phantom Pain بود و تنها نمایشی که در حد اون دونستم Uncharted 4: A Thief's End بود.شدیدا هم توصیه می کنم علاوه بر تریلری که پخش شد و فوق العاده بود اون گیم پلی 40 دقیقه ای ببینید چون هیچ اسپویلی نداره و فقط برای E3 ساخته شده بود و تو این 40 دقیقه گوشه ای از شاهکاری که کوجیما ساخته متوجه میشید

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
[h=2]بهترین نمایش E3 2015[/h]
برا من با اختلاف فضایی تعلق میگیره به MGS V TPP !!
U4 که اصلا.... :| :| :|
Horizon که نمایشش فوق العاده بود فوق العاده !! تازه میفهمم این دوستمون Lord Zeus چرا اینقدر پیگیرش بوده :D
دوم هم که حجت رو بر همه تموم کرد :x
Fallout 4 هم که همون خونه سازیش و سیم کشیش قدر کنفرانس بعضی ها میارزید :D
بازی هم که من رو خیلی تحت تاثیر قرار داد بازی بتلفرانت بود که به شدت پرفکت بود !!
DE هم که عشق خودمه :love:

ولی ... ولی همون Words Can Kill ... همین یه خط دیالوگ باعث میشه نتونم به بقیه نمایش ها اصلا فکر کنم
156fs428254.gif
156fs428254.gif

پ.ن: من یه چیزی هم این وسط بگم ؛ ساخت تریلر و نمایش یه بازی یه هنره واقعا !! برا مثال DE یا MGS همیشه نمایش ها و تریلرهاشون بینظیر و اصلا کم نظیرن !!! بحث نمایش بازی ها از کیفیت خود بازی ها یه بحث سوایه . یعنی ممکنه یه بازی بیاد که اصلا خدای بازی باشه ولی نمایش ها و تریلرهاش چیز خاصی به همراه نداشته باشن و یا اصلا برعکسش .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر