10 نمایش برتر E3 2015 از نگاه بازی سنتر

بهترین نمایش E3 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    400

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا

E3 سال 2015 هم از راه رسید و اتفاقا هم چه رسیدنی! نمایشگاه امسال از چند حیث، یکی از بهترین نمایشگاه‌های چندین سال اخیر بود. امسال ما در کنار کنفرانس‌های همیشگی و پای ثابت، چون مایکروسافت، سونی، یوبی‌سافت، الکترونیک آرتز و نینتندو، شاهد برگزاری 3 کنفرانس دیگر از طرف شرکت‌های اسکوئرانیکس، بتسدا و AMD بودیم. از طرف دیگر، شاهد حضور عناوین بسیار بزرگ و عظیمی بودیم که مو را به تن طرفدارانشان سیخ می‌کرد. بمب‌های خبری و معرفی عناوین جدید و نمایش عناوینی که قبلا فقط در حد شایعه بودند از این دست هستند. در این میان بازی‌های دیگری نیز معرفی شدند که آرزوی چندین و چند ساله طرفداران بودند و براستی تمامی آن‌ها فقط در یک E3 به نمایش درآمدند. حضور عناوینی مثل بازسازی «فاینال فانتزی 7»، شروع ساخت «شنمو 3» و عنوان همیشه غایب «آخرین نگهبان» کافی است که تا E3 سال 2015 را از بهترین‌های دهه بدانیم.

بعد از شوک‌های پی‌درپی‌ای که شرکت‌ها به طرفدارانشان دادند، تیم تحریریه بازی‌سنتر بر آن شد تا 10 نمایش برتر E3 امسال را به رسم تحریر درآورد. نکته‌ای که باید در اینجا گفته شود، این است که سعی شده بر نمایش‌هایی تاکید شود که بصورت گیم‌پلی به نمایش درآمدند. یعنی عناوینی که فقط با یک تبلیغ و تریلر معرفی و نمایش داده شدند، در لیست حضور ندارند. به علاوه کیفیت نمایش و موارد نشان داده شده در نمایش نیز در این امر دخیل بودند. امیدواریم از این لیست لذت ببرید.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
اگه شما نمیدونستید آنچارتد چیه و سازندش کی هست و یهو بازی آنچارتد 4 به عنوان یه IP جدید معرفی میشد الان 99% به گزینه اول رای میدادن :D
هورایزن چون المان سورپرایز رو داشت و هیچ کس فکر نمیکرد گوریلا گیمز یه همچین نمایش گولاخی داشته باشه میتونه کاندیدای خوبی باشه، ولی اگه از نظر کیفیت نگاه کنیم آنچارتد 4 نسبت به همه بازیهای کنفرانس تو یه سیاره دیگه سیر میکرد :D

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
میشه یکی لینک نمایش Phantom Pain رو بده؟ اخه تو هیچ کنفرانسی نبود و تنها چیزی که ازش دیدم یک تریلر 20 مگی بود که مطمئنم (تقریبا) اون نبود که 8م شد...

وجود U4 در رتبه ی اول به معنای واقعی کاملا واضح بود... نسبت به نمایش های امسال قطعا بهترین بود

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
نمایشای خیره کننده ای تو نمایشگاه امسال دیدیم..
شاید منم آنچارتد 4 و یا متالگیر سالید رو بهترین نمایشا بدونم ولی به "استار وارز" رای دادم..این عنوان انگار یه چیز جدیده...حس خیلی خوبی دارم نسبت بهش..

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور

تو این بازی های معرفی شده تو 10 تا به نظرم Ghost recon پتانسیل داغون شدن بعد از عرضه داره
عین اتفاقی که برای ادامه castelvania افتاد..
صرف نظر از ویژگی open word کردن بازی چگونگی پیاده کردن ایده هاشون و طراحی مراحل برای یک شوتر open word که جدیده کاملا ! و داستان و تعامل این 4 نفر و بد پیاده کردنشون میتونه به قیمت گلاب ریختن روی نسخه جدید Ghost recon شه:|
به شخصه بدترین نمایش و معرفی هم همون GEOW4 میدونم خیلی بد کار کردن تو نمایش بازی میتونستن بخاطر اماده نبودن یا هر چیز دیگه چیزی نشون ندن و یک نمایش عالی و دندون گیر تو Gamescom یا بعدتر نشون بدن نه اینی که نشون دادن ! فقط نکته مثبت اون نمایش پر رنگ نمایش دادن ریشه های تاریک بازی بود.
نمایش TR هم چنگی به دل نزد بخش های خوبی انتخاب نکرده بودن

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,043
نام
نیما
یه نکته ای هست در مورد این لیست که باید مدنظر داشته باشید. ممکنه کلا بازیهایی که انتخاب شدن در نهایت اصلا موفق نباشن و یا حتی هنگام انتشار ببینیم که چیزهایی که نمایش دادن فیک و تبلیغاتی بوده.
چیزی که معیار انتخابه صرفا نمایش اون بازی در E3 و هیجان و جذابیتی که تونسته به مخاطب منتقل کنه بود. برای مثال نمایش MGS خیلی قوی بود و شاید لیاقتش از لحاظ کیفی رتبه های بالاتر باشه، ولی ما از MGS V تا به الان که چیزی هم به انتشارش نمونده خیلی نمایشهای جذاب دیگه ای قبلا دیده بودیم و حتی GZ رو هم بعنوان پیش درامد بازی کردیم، بنابراین خیلی هیجان انگیز نمیتونست باشه. ولی مثلا Horizon میشه گفت بهترین سورپرایز بود، چون علاوه بر اینکه برای اولین بار رونمایی شد با یک تریلر و گیمپلی بسیار جذاب و امیدوارکننده همراه بود و به همین دلیل تاثیرگذاری بالایی داشت و تونست رتبه ی دوم رو کسب کنه. ضمن اینکه این جمله ی تکراری هم درنظر داشته باشید که هیچوقت هیچ لیست و انتخابی وجود نداره که اعتراضی بهش نشه و همه رو راضی کنه.

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
خدا وکیلی Horizon: Zero Dawn به این خفنی و کاملی نمیدونم بعضی از دوستان فازشون چیه؟ خارجیه؟
من میتونم به جرات بگم بعد از 4 سال اینو بهترین IP جدید سونی میدونم
شاید حرفمم خنده دار باشه ولی اینقدری که من منتظر Horizonم :x
منتظر Uncharted 4 نیستم
(و از همینجا میگم شرم بر killzone و این همه سالی که بر باد رفت:d)

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
ممنون دستتون درد نکنه خیلی خوب بود:d;)
فقط به نظرم جای STAR WARS نبود تو لیست.من که باهاش حال نکردم.میتونست no mans sky باشه:d
این horizon هم زیادی داره هایپ میشه

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,697
نام
علی
به غیر از DOOM با بقیه انتخاب ها مشکلی ندارم:d

دوستان یه سوال : چرا Rise of the Tomb raider تو لیست نیست ؟

سوال خوبی رو مطرح کردید:d
خوب حتما از نظر نویسندگان این بازی اون سورپرایز لازم رونداشته یا چیزی شبیه به این
خودم به شخصه وقتی داشتم تریلرش رو میدیم حس کردم دارم دژاوو میبینم و قبلا اون صحنه ها و لوکیشن هارو یجایی دیدم.نمیدونم شاید مشکل از منه:d

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
واقعا چرا می بایست TR توی لیست باشه. خود بازی مسلما بی نظیر خواهد بود هیچ بحثی درش نیست ولی نمایش بازی خیلی بد بود به غیر از بالا رفتن از صخره و افتادن و دوباره بالا رفتن مگه چیزی نشون دادن؟

یه گیم پلی آف اسکرین ازش اومده که نشون میده واقعا بازی حرفای زیادی برای گفتن داره ولی اینجا بحث صرفا نمایش رسمی بازیهاست که متاسفانه خیلی ضعیف بود. امیدوارم این اشتباه رو با گیم پلی و نمایش عالی بزودی جبران کنن

اگر قرار به این شه بازی انچارتد هم همش ماشین سواری بود و بالا و پایین پریدن زیر سوال بردن ارزش های 1 بازی کاری نداره که بخش پلتفرم این سبک بازی ها هم از اهمیت زیادی برخورداره که به جز بهترین ها هم بود نمایشش در این بخش
برای من فرقی نمی کنه اگر شرایط برعکس هم بود بازم اعتراض می کردم اما ظاهرا بعضی ها از اعتراض کردن ترس دارن یا بیخیال شدن دیگه اینکه پست من نقل می شه طرف می گه ماکروسافت قدرت کافی در بازی هاش نداشت بازی هاش لیاقت ندارن 40 تا لایک می خوره مشخصه که منطقی در کار نیست بلکه عین حمایت 1 تیم فوتبال می مونه هر کسی حمایت کنه لایک می گیره هر کسی مخالفت نتیجش مشخصه مسخرش می کنن
بازم می گم از اول شدن انچارتد ناراحت نیستم اما امسال ماکروسافت عالی عمل کرد حقش بیشتر از این ها هست حتی اگر مخالفش باشیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر