*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
این جوکر (ریلتی شو) که تازه شروع شده فصل اولش هم خوب بود ولی این فصل دوم قسمت اولش از بس خندیدم اشکم دراومد. حتما ببینید عالیه :))
فصل اول مهمون هاشون خیلی با هم صمیمی و اوخ بودن ، اناگر هیچ شکافی بینشون نبود به همین دلیل فصل اول قسمت اول خیلی خوب تونست شروع بشه، یعنی مهمونا از همون اول هیچ تعارف یا رودربایستی باهم نداشتن و تیکه هاشون رو بهم مینداختن.
فصل دوم قسمت اول ، مهمون ها کاملا مشخصه که خیلی هاشون فقط همدیگرو میشناسن و بعد چند سال حالا یهوی همدیگرو دیدن ، برای همین اولش خیلی حالت مهمونی های خشک و خالی را داره همه با هم مودبانه و با تعارف صحبت میکنن.
اما به نظرم همین مورد باعث شده که در کمال احترام به همدیگه ، واقعا خلاقیت به خرج بدن برای خندوندن هم دیگه کاملا حس میکنید که کسی دیالوگ هجو یا بی خود ( کلا انگاری یه چیزی باید حتمابگه وجود نداره) دقیقا چیزی که توی فصل اول از امیر کاظمی دیدیم کلا حرفاش رو هوا بود ، یا سهیل که کلا نقشی نداشت هیچ مثل داستان این گلدونه منه :|
قسمت 1 از فصل دومش لذت بخش تر بود نسبت به فصل اولش و با خلاصه ایی که از قسمت دوم نشون داد مشخصه که بهتر هم میشه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
این هم از جدیدترین ترند صنعت فیلم و سریال! :D

The Wheel of Time

a537345_.jpg

Hawkeye

u987331_.jpg

به زودی توی هر فیلم و سریالی که یه گروه از آدم‌ها دور هم جمع شدن، در کنار یه شخصیت سیاه‌پوست و یه همجنسگرا، یه بانوی محجبه هم خواهیم داشت وگرنه ممکنه یه عده معترض بشن! =((

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,109
نام
محمد علی
این هم از جدیدترین ترند صنعت فیلم و سریال! :D

The Wheel of Time

a537345_.jpg

Hawkeye

u987331_.jpg

به زودی توی هر فیلم و سریالی که یه گروه از آدم‌ها دور هم جمع شدن، در کنار یه شخصیت سیاه‌پوست و یه همجنسگرا، یه بانوی محجبه هم خواهیم داشت وگرنه ممکنه یه عده معترض بشن! =((
حداقل از قسمت دوم اسپایدرمن جدید می‌دونم که این مورد بوده و تقریبا توی تمام فیلم‌های مارول میشه یه گوشه و کناری دیدش. مشکلی هم باهاش ندارم. بالاخره دارن یه گروهی رو که واقعا وجود دارن، نشون میدن. شاید توی دنیای پاره پاره شده امروزی زیاد هم بد نباشه. شاید هم تاثیر عکس بذاره، این رو نمی‌دونم.

اما دیگه توی Wheel of Time واقعا نوبره! این که توی داستان‌هایی با دنیایی شبیه اروپای قرون وسطی، ژنرال‌های سیاه‌پوست، شاهزاده‌های شرق آسیایی و خانم محجبه خاورمیانه‌ای دیده میشه واقعا مسخره است.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
سریال book of boba fett شروع خوبی داشت هرچند شخصا به نظرم به قدرتمندی شروع مندلورین نبود . البته هنوز داستان اصلی شروع نشده ولی در کل خوب بود . حال و هوای سه گانه کلاسیک رو داشت
یک نکته لذت بخش برای من داشت که البته چیز خاصی نیست ولی می گذارم تو اسپویلر
یک چند سکانس باحال داشت که به شکل عجیبی حال و هوای فانتزی های کلاسیک ری هری هاوزن رو داشت که برای من لذت بخش بود امیدوارم بیشتر شاهد ساخته شدن این چنین آثاری باشیم. و البته یک سکانس اساسینز کریدی هم داشت که از خود سری اساسینزی تر بود .

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,678
قشنگ خجالت میکشم که Succession رو رایگان دانلود میکنم و میبینم. اپیزود آخر این فصل راحت ۱۰ از ۱۰ترین چیزی بود که میشد تحویل بیننده‌هاش بده ✨🤌🏼
به هوای اینطور تعریف کردن شما سریال رو کامل دیدم و انصافا لذت بخش بود.

دوستان نظرتون با کدوم از ایناس؟
Black Mirror, Bojack, Parks & Rec

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Arthur20

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
سیزن 2 ویچر از سیزن 1 هم فاجعه تر بود. اگه فن بازیش هستید یا احیانا کتاباشو رو خوندین به هیچ وجه سمتش نرید :))

نتفلیکس مثلا اومد به حرف ملت اهمیت بده و یه سری موارد مثل لباس نیلفگارد یا کاراکتر تریس رو نسبت به فصل یک بهتر کنه، از اونور زد کلا داستانو برد تو دیوار

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,628
نام
Leo Fitz

من چون با دارک کمدی حال نمی کنم، بلک میرور و پارکس اند رکریشن
بلک میرور آنتولوژیه، در کل موضوعاتش جالبه و قابل تامل.بعضی قسمت هاش خیلی خوبن...خوبیش اینه که میتونی یه قسمت رو ببینی بعدش ببینی خوشت میاد یا نه.
پارکس اند رکریشن هم که تیم سازنده آفیس پشتشه...با همون تم ماکیومنتری...اون موقعی که من دیدم چند فصل اخرش زیرنویس نداشت ولی الان رو نمی دونم. سریال خوبیه ولی بنظرم با توجه به اینکه درمورد کارمندای یه اداره مثل شهرداریه، میتونست خنده دارتر باشه...الان یه ترکیبی از سینفلد و همین سریال تو ذهنم اومد، چیز مریضی میشد :D
زندگی روزمره کارمندای شهرداری بدون هیچ داستان خاصی، Stories about nothing :D
...............................................
علاقه مندان به کبرا کای! فصل چهارم هم اومد...

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,678
من چون با دارک کمدی حال نمی کنم، بلک میرور و پارکس اند رکریشن
بلک میرور آنتولوژیه، در کل موضوعاتش جالبه و قابل تامل.بعضی قسمت هاش خیلی خوبن...خوبیش اینه که میتونی یه قسمت رو ببینی بعدش ببینی خوشت میاد یا نه.
پارکس اند رکریشن هم که تیم سازنده آفیس پشتشه...با همون تم ماکیومنتری...اون موقعی که من دیدم چند فصل اخرش زیرنویس نداشت ولی الان رو نمی دونم. سریال خوبیه ولی بنظرم با توجه به اینکه درمورد کارمندای یه اداره مثل شهرداریه، میتونست خنده دارتر باشه...الان یه ترکیبی از سینفلد و همین سریال تو ذهنم اومد، چیز مریضی میشد :D
زندگی روزمره کارمندای شهرداری بدون هیچ داستان خاصی، Stories about nothing :D
...............................................
علاقه مندان به کبرا کای! فصل چهارم هم اومد...
نظر شما در مورد سریال Dark چیه؟؟یه اپیزود دیدم بیشتر از black mirror جذبم کرد.

• Like
Reactions: saeed_sg

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,628
نام
Leo Fitz
نظر شما در مورد سریال Dark چیه؟؟یه اپیزود دیدم بیشتر از black mirror جذبم کرد.
یه موقعی خیلی دنبال فیلم و سریال با موضوع سفر در زمان بودم...فصل اول Dark بهترین چیزی بود که تو عمرم دیده بودم، هواش همیشه بارونی، موسیقی عالی، هیجان خالص...
ولی متاسفانه تو فصل های دوم و سوم اونچنان جذبش نشدم.
فصل دوم بطور خسته کننده ای پیچیده شده بود و فصل سوم کلا تبدیل شده بود به چ.س ناله های فلسفی!
خوبیش اینه که دیگه مفید و مختصر تو سه فصل تمومش کردن.

• Like
Reactions: Rohshen

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764

بوجک به نظرم باید توی واچ لیست هر کسی باشه. طنز خوبی داره و در عین حال ممکنه براتون دارک باشه و باهاش ارتباط زیادی برقرار کنید.
البته تعداد زیادی رفرنس سلبریتی و هالیوودی و ... داره که ممکنه تعداد زیادیشون رو متوجه نشین اما در کل ارزش دیدن رو داره.
بلک میرور هم همینطور. از اونجایی که اکثر قسمتاش ربطی به هم ندارن و اصلا تو یه یونیورس نیستن، به نظرم از قسمتایی شروع کن که هیجان و حالت مرموزانه بیشتری داره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر