گفتگو درباره سریال های شرقی

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
الان اگر کسی اسمش رو هم بلد نبود با یه سرچ از ایمیج تو googel شناسنامه عکس رو میزاشت جلوت :d امتاحانشم مجانیه :p
از کی تا حالا تو یه لینک کل فیلم های یه کارگردان رو میزارن برای دانلود ؟ من که تا حالا ندیدم :-s
اسپم ندید :|
اگر شما حتی به اسم Image نگاه می کردید میدیدی من در جای دیگر اپلود کردم .

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
چه زود :d
خوب حالا برو یک لینکی پیدا بکن که تمام کارهای Sion sono رو برای دانلود داشته باشه هیچ جا هیچی پیدا نکردم :(
فیلمی رو می شناسی که ریتم فیلم تا اخر این طوری باشه :-/
به نظرم خیلی فیلمای اینطوری نگاه نکن. واسه سلامتی مضره. ولی فعلا Battle Royale و Confessions رو ببین:D جفت اینا فیلمای بهتری هستن و خون و خونریزی کمتری دارن البته. همینطور خود سونو هم فیلمای بهتری داره. کُره ای ها هم فیلمای فوق العاده ای دارن تو این حس و حال ها که فیلمای خیلی بهتری هم هستن.
بقیه کارای Shion Sono رو هم میتونی تو سایتای تورنت بخصوص اینجا پیدا کنی. البته چند تا از فیلمای خوبش رو ببین. سعی نکن همه اشونو ببینی. بخصوص سعی نکن همه شونو پشت سر هم ببینی.

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
به نظرم خیلی فیلمای اینطوری نگاه نکن. واسه سلامتی مضره. ولی فعلا Battle Royale و Confessions رو ببین:D جفت اینا فیلمای بهتری هستن و خون و خونریزی کمتری دارن البته. همینطور خود سونو هم فیلمای بهتری داره. کُره ای ها هم فیلمای فوق العاده ای دارن تو این حس و حال ها که فیلمای خیلی بهتری هم هستن.
بقیه کارای Shion Sono رو هم میتونی تو سایتای تورنت بخصوص اینجا پیدا کنی. البته چند تا از فیلمای خوبش رو ببین. سعی نکن همه اشونو ببینی. بخصوص سعی نکن همه شونو پشت سر هم ببینی.
به نظر من هرکس از یک چیز خوشش میاد و من هم از اینجور چیزها خوشم میاد .
این Battle Royale چجوریاست ؟ کاورش رو دیدم یاد همین SC افتادم گرخیدم :-s .
AsianTorrent هم INVITE می خواد واسه دانلود تورنتاش :( . من دنبال چند تا فیلمشم ولی اونی که خیلی روش زوم کردم EXTED ـه ولی هیچ جا به جز Youtube که اوون هم ،فـــــــــــیلترشکن هم خوب کار نمی کنه واسه دیدنش به غیر از اوون هم به زور 2-3 تا لینک پیدا کردم ولی باز هم وسطاش قطع میشد :( .
پ.ن: دوستان کسی می تونه برای من اکانت Bakabt درست کنه من نه ایمیلش رو دارم و نه شماره موبایل برای ایمیل درست کرن :|

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
AsianTorrent هم INVITE می خواد واسه دانلود تورنتاش

بگو چی از سایتش میخوای...من برات مگنت ـش رو درست میکنم...اگه تورنتش لیچرش خوب باشه...میتونی بدون اکانت دانلودش کنی.

keoush

کاربر سایت
Aug 11, 2010
124
من حدود یک روز تمام به دنبال یه لینک درست برای دانلود سریال one liter of Tears گشتم اما ثمربخش نبود!!
لطفا اگه کسی لینکی مناسب سراغ داره یا حتی فروشگاهی داخل تهران , برای من PM کنه...

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
I Saw the Devil
I-Saw-the-Devil.jpg

فیلمی بود که وقتی Kyujo داشت دهن یکی از افراد رو پاره می کرد , من زیباترین صحنه ها داشت جلوی چشمم میومد , انگار داشتم با زبون روزه دارم پیزا با یک نوشابه سرد می خورم .
اخر فیلم هم زیبایی های خودش رو داشت که فقط بعضی افراد که تجربه رفتار و گفتار بعضی ادم ها رو دارند , بیشتر درک می کنند .
دیگه بیشتر از این نمیگم که اسپویل نشه :d .
توجه : این فیلم به هیچکس توصیه نمیشه .

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
دوستان فیلم Why Don't You Play In Hell اثر دیگری از Shion Sono سنسی در تاریخ 9.28 میاد .
هم اکنون هم Trailer ـی از این فیلم آمده است .

از اون Teaser سی ثانیه ای که تقریباً سه ماه پیش دیدم، معلوم بودش که چه آشی درست کرده D: ولی حیف که زن ـش تو فیلم بازی نمیکنه :q

خیلی وقته که The Land Of Hope ـش رو دانلود کردم...ولی حس نگاه کردنش رو نداشتم!

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
از اون Teaser سی ثانیه ای که تقریباً سه ماه پیش دیدم، معلوم بودش که چه آشی درست کرده D: ولی حیف که زن ـش تو فیلم بازی نمیکنه :q

خیلی وقته که The Land Of Hope ـش رو دانلود کردم...ولی حس نگاه کردنش رو نداشتم!
منم شنیدم که گفتن نیست ـش . ولی چه چیزی شده که شرکت نمی کنه یا از فیلم های قبلی به عذاب روحی دچار شده ؟
-----------------
الان قصد دیدن Love Exposure رو دارم , نمیدونم موضوع ـش چی هست ولی خیلی اجتمال اینکه یک فیلم Horror , Drama باشه و احتمال اینکه فیلمی روانی کننده مثل سوساید کلوب باشد .

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,342
نام
امیر
اساتید:d این بخش به خواب رفته گفتم بیدارش کنم;;)

یه سریال ژاپنی دارم من به اسم سخته بگم دوست دارم (Hard to say i love you) فکر کنم یه 3-4 قسمتی ازش دیدم. بدک نبوده تا اینجا. اینجا کسی دیدتش؟!رزش داره وقت بگذارم ببینم بقیه اش رو؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
اساتید:d این بخش به خواب رفته گفتم بیدارش کنم;;)

یه سریال ژاپنی دارم من به اسم سخته بگم دوست دارم (Hard to say i love you) فکر کنم یه 3-4 قسمتی ازش دیدم. بدک نبوده تا اینجا. اینجا کسی دیدتش؟!رزش داره وقت بگذارم ببینم بقیه اش رو؟

کار این تاپیک دیگه از خواب گذشته، تقریباً دیگه مُرده، کاری هم نمیشه براش کرد D:
سریال Sunao ni Narenakute (همون Hard to Say I Love You) سریال بدی نیست، بازیگرهای محبوبی داره و اکثر نظرها به این سریال مثبت رو به بالا هستش. اگه ازش خوشت امده، حتماً ادامش بده
ولی اگه بخوام نظرشخصی بدم، من معمولاً چنین تم هایی رو نگا نمیکنم و یا اینکه جزء گزینه های اخر برای دیدن هستش برام. چون خیلی فن سریال های friendship نیستم.

P.S
یکی از بهترین سریال های friendship سریال Hana Kimi که خیلی وقته میخوام نگاش کنم، ولی نمیشه...فک کنم جدیداً هم زیرنویس فارسی شده باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر