گفتگو درباره سریال های شرقی

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
سلام
یه سریال تاریخی کره ای دارم میبینم آخراشم
میخوام بعد از این یکی دیگه رو شروع کنم ... چی پیش نهاد میدین ؟
قدیمی جدید مهم نیست ... میخوام قشنگ باشه ...
ممنون از جوابتون پیشاپیش

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
سلام
ممنون از جوابتون پیشاپیش

اگه از سریال تاریخی اکشن خوشت میاد و حوصلت زیاده برو سریال " شاه تجویونگ" رو بگیر نگاه کن. فوق العاده ترین سریال تاریخی اکشنه.>:d< 134 قسمته:d
یا اگه ترجیح میدی اکشنش کم باشه برو سریال " ملکه سوندوک" رو بگیر نگاه کن. 62 قسمته.
یه سریال تاریخی جدید هم به نام " high kings dream " تو کره در حال پخشه که اونم تعریفشو میکنن ولی فعلا زیرنویس انگلیسیش نیومده.

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
سلام
ممنون از جوابتون پیشاپیش

یه ذره در مورد سریال هایی که دیدید توضیح بدید و اینکه از چه ژانری خوشتون میاد میشه بیشتر راهنماییتون کرد

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
بیشتر سریال هایی که دیدم تاریخی درام و اکشن بوده !

اگه تو همین ژانر میخواید دو تا سریالی که دوستمون تو پست بالا معرفی کردن سریال های خیلی خوبی هستند در این ژانر و علاوه بر اونها

سریال تاریخی پیشگویی بزرگ ( The Great Seer ) هم هست که جزء سریال های جدیده و 4 قسمت از اون پخش شده و در کل 36 قسمتی هستش این سریال بازیگرای خوبی داره ولی چون هنوز داستانش و شخصیت اصلی هنوز شکل نگرفته نمیشه زیاد در موردش نظر داد

عکس سریال :
o548_TheGreatSeerPoster1.jpg

سریال ایمان ( Faith ) هم جزء سریال های جدید هست که هفته دیگه دو قسمت اخر سریال پخش میشه و یه سریال 24 قسمتی هستش کار بدی نیست منتها سبکش با سریال های تاریخی یه کم فرق میکنه و حالت فانتزی داره فکر کنم تو همین تاپیک هم یه معرفی به همراه عکس ازش گذاشتم

سریال God Of War هم قبلآ ازش یه معرفی گذاشتم سریالی که داستانش در مورد یه بردست که کم کم خودش رو بالا میکشه سریال خیلی خوب شروع میشه ولی از نظر من بعد از مدتی سریال بشدت کسل کننده میشه

سریال تو این ژانر زیاده یعنی تقریبآ کره ای ها تو هر فصل حداقل یدونه تاریخی رو میسازند و از نظر من کلآ کار های تاریخیشون نه خیلی عالیه هستند و نه خیلی بد به غیر از چند مورد خاص

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
ممنون ازت به خاطر معرفی ....
سریال ها قدیمی که تو سال های قبل ساخته شده باشن موردی هست .... راستش نه میخوام خیلی طولانی باشه نه خیلی کوتاه ... افت خیز زیادی هم نداشته باشه ... میدونید که منظورم چیه ؟
این سریال دونگ یی که از تی وی پخش میشه چه جور سریالی هست؟ارزش داره دانلود کنم از نت بشینم از اول ببینم ؟

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
311
نام
حسین
سلام دوستان میشه لطف کنین یه سایتی واسه دانلود سریال های شرقی بهم معرفی کنید (پیام خصوصی)
هرچی ارشیوش بیشتر بهتر
ممنون

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
اسم سریال : missing you ( دلم برات تنگ شده )

ژانر : ملودرام , رومنس

سریال 20 قسمتی شبکه MBC

محصول سال 2012 کره

y8193_IMissYouPoster2.jpg

داستان : داستان سریال در مورد دختر و پسری به نام های لی سویون و هان جانگ وو هستش که با تمام تفاوت هایی که بین زندگی و نوع خانواده هاشون وجود داره در دوران بچگی با هم اشنا میشند و تصمیم میگرند که با هم دوست باشند در صورتی که لی سو یون به عنوان دختر یه قاتل در مدرسه و محله ای که زندگی میکنه همیشه مورد ازار و اذیت قرار میگیره ولی اشناییش با هان جانگ وو که به تازگی از خارج برگشته تا پیش خانواده و پدرش باشه باعث میشه که لی سو یون به ادامه زندگیش امیدوار بشه و زندگی به دنبال زندگی بهتری باشه

همه چیز خوب پیش میره تا روزی که یه اتفاق باعث میشه هان جانگ وو به خاطر نجات خودش لی سویون رو تو شرایط سخت رها میکنه و بعد از اون بین این دو دوست فاصله میفته حالا بعد از 14 سال ........

u8499_IMissYouPoster4.jpg

سریال با اینکه از اول به هسته اصلی داستان نمیپردازه ولی خوب شروع میشه و روند خوبی داره به طوری که در قسمت های اولیه که بازیگر ها در نقش بچگی خودشون هستند بیننده احساس خستگی نمیکنه و نشون دادن گوشه هایی از اینده و بزرگ سالی شخصیت ها در قسمت های اولیه باعث میشه که بیننده بیشتر جذب سریال بشه و منتظر بزرگ شدن کاراکتر ها بمونه

این سریال بازیگرای خوبی داره که از بین اونها میشه به پارک یونچو ( Park Yoo Chun) بازیگر سریال شاهزاده زیرشیروانی و یون اون هی ( Yoon Eun Hye ) بازیگر سریال های به من دروغ بگو و کافه پرنس و یوسونگ هو ( Yoo Seung Ho) که اخرین کار پخش شده ازش ارانگ و دادرس بود بازی های خوبی از خودشون نشون دادن که باعث شده امیدوار باشیم این سریال جزء یکی از سریال های خوب سال 2012 و 2013 باشه

i287_IMissYouPoster3.jpg

نظر شخصی : در کل سریال خوبی به نظر میرسه و تا حالا که 10 قسمت از اون پخش شده به نظر من یه سریال موفق بوده و امیدوارم تا انتها هم روند خوبی داشته باشه و با یه پایان مناسب به یه سریال خوب تبدیل بشه

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
اسم سریال : Full House Take 2 ( خانه کامل 2 )

ژانر : کمدی , رومنس

سریال 20 قسمتی شبکه SBS Plus

n244_FullHouseTake201.jpg

داستان : داستان سریال از جایی شروع میشه که دختری به نام ما اوک در سنین کودکی به همراه پدربزرگش به مهمونی میره که توسط پدر و مادر پسر بچه ای به نام ته ایک در یک خانه مجلل ترتیب داده شده و اونجا با اون پسر بچه اشنا میشه

چندین سال از اون مهمونی میگذره و الان ته ایک به همراه یکی از دوستان خودش کانگ وی گروه موسیقی رو تشکیل دادن که در بین مردم کره بسیار پرطرفدار هستند ولی ته ایک از وضعیت خودش اصلآ راضی نیست. اون که یه ادم وسواسی و پایبند به قوانین هست شرایط سختی رو در کنار دوست خودش کانگ وی که یه پسر بی خیال و سرخوش هست میگذرونه و مدام با هم دعوا میکنن ولی ته ایک چاره ای جزء تحمل این وضعیت نیست چون تنها راه حل برای پسی گرفتن خونه پدریش کارکردن با مدبر برنامه هاب فعلیش و کانگ وی هستش

ما اوک که سال ها در کنار پدربرگ خودش که یه استاد رزمی هستش بزرگ شده و الان خود اون هم به یه استاد رزمی تبدیل شده و در باشگاه پدربزرگش به بچه ها تمرین میده ولی علاقه اصلی اون مد و فروش لباس های روز توسط فروشگاه اینترنتی هست که به دور از چشم پدربزرگش راه اندازی کرده

به مشکل خوردن ته ایک با طراح لباس گروه و اخراج اون این شانس رو به جان ما اوک میده که به سبب اشناییش با کانگ وی دوباره با ته ایک ملاقات کنه و .......

داستان سریال همونطور که ازش پیداست کلیشه ای هست و بارها بارها همچین سریال هایی رو طی چندین سال اخیر دیدید و تنها تفاوت اینگونه سریال ها در چگونگی روایت داستان و هنر بازیگرانش هست که باعث میشه زیاد به داستان این سریال امیدوار نباشیم و توقع دیدن یه داستان جالب رو نداشته باشم

تقریبآ میشه گفت با سریال متوسطی روبرو هستیم که بازیگران اصلی اون کارنامه هایی چون :

نو مین وو بازیگر نقش لی ته ایک کارهایی مثل پاستا و میداس رو در کارنامه خود داره به اضافه چند کار دیگه

هوانگ جون اوم هم که در نقش ما اوک ایفای نقش میکنه تازه ترین کاری که ازش پخش شده سریال پزشکی زمان طلایی بود

و همچنین پارک کی وونگ بازیگر نقش کانگ وی که در سریال ماسک عروس بازی درخشانی از خودش نشون داد

o7455_FullHouseTake2CoverP.jpeg

یکی از ویژگی های این سریال نوع پخش اون هست که هر قسمت اون در دو پارت 30 دقیقه ای به نمایش درمیاد و این باعث میشه که سریال خسته کننده نباشه و البته حس طنز سریال هم مقداری به این ویژگی کمک کرده

نظر شخصی : در کل سریال بدی نیست ولی نباید توقع خاصی ازش داست به هر حال در طول هر سال ما شاهد چند سریال با همچین ویژگی هایی خواهیم بود و اگه قراره که برای دیدن انتخابشون کنیم حداقل اگه برامون نو اوری نداره نباید هم باعث خستگی و دل زدگی بیننده بشه که میشه گفت این سریال در این زمینه نسبتآ موفق بوده

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
اسم سریال : Cheongdamdong Alice ( الیس در چانگ دام دونگ)

ژانر : کمدی , رومنس

سریال 16 قسمتی شبکه SBS

محصول سال 2012 و 2013 کره

z98_AlicePhoCheongdamdon.jpg

داستان : داستان سریال با پسری به نام چا سونگ جو شروع میشه که الان مدیریت یک شرکت و برند مشهور پوشاک کره رو در اختیار داره و هوش استعداد اون در بازاریابی باعث شده شرکت بین المللیش مرتب پیشرفت کنه و کره ای ها و خارجی ها همشون خواستار مشارکت با این شرکت باشند

در طرف دیگه داستان دختری به نام هان سه کیونگ که تمام رویاش تبدیل شدن به یه طراح مشهور و زدن برند اختصاصی خودش هست توی یک شرکت به تازگی استخدام شده ولی اصلآ شرایط خوبی نداره و تنها کاری که باید بکنه خرده فرمایشات زن رئیس اون شرکت هستش

داستان از جایی شروع میشه سونگ جو که الان یه مدیر موفق هست فقط به امید انتقام از گذشته خودش که در اون خانواده و پدرش به خاطر دوست داشتن دختری که مورد پسند اونها نبوده اون رو از ارث محروم کرده بودن و همچنین دختری که عاشقش بود به خاطر بی پول شدنش اون رو رها کرد به کره برگشته و میخواد ثابت کنه که چیزی که اون واقعآ دنبالش بود عشق واقعی هست و از سوی دیگه سه کیونگ که در زندگیش شرایط خوبی نداره و خانواده اون احتیاج شدیدی به پول دارند و همچنین پسری که سال هاست دوستش داره به خاطر مشکلات مالی اون رو رها کرده تا زندگی جدیدی رو شروع کنه همه اینها باعث میشه که سو کیونگ باور کنه چیزی به عنوان عشق وجود نداره و فقط پول و هر راهی برای بدست اوردن اونه که اهمیت داره و تصادف ماشین و رویارویی این دو نفر با هم ..........

l9662_Cheongdamdong.jpg

داستان سریال شاید در نگاه اول کلیشه ای باشه ولی در قسمت های اولیه نوع روایت داستان به گونه ای که باعث میشه بیننده فکر کنه میتونه منتظر اتفاقات جالبی توی سریال باشه و برای بیننده زیاد احساس تکراری بودن دست نمیده

از ویژگی های مهم این سریال نقش افرینی پارک شی هو در یک نقش کاملآ جدید که درسته مثل همیشه یه بچه پول دار و با پرستیژ هست ولی حس شوخ طبعی و نداشتن ثبات روحی و رفتاری باعث شده کاملآ یه کاراکتر جدید رو از پارک شی هو تجربه کنیم

بازیگر نقش اول زن این سریال هم مون گون یونگ در قسمت های ابتدایی سریال ایفای نقش معمولی داشته و نمیشه گفت بازی چشمگیری رو ازش دیدم ولی به خاطر روند داستان میشه امیدوار بود در قسمت های اینده وضعیت بهتری پیدا کنه ولی در 4 قسمت ابتدایی سریال که تا حالا پخش شده بار بیشتر سریال و جذابت اون به دوش نقش اول مرد اون بوده

y7984_12825_18688772478204.jpg
در کل 4 قسمتی که از سریال پخش شده ریتم خوبی رو دنبال میکنه ولی چون هنوز تعداد قسمت های کمی از سریال پخش شده نمیشه نظر خاصی در موردش داست ممکنه روند داستان اون رو تبدیل به یه سریال خوب و سطح بالا و دوست داشتنی بکنه ممکنم هست که تبدیل به یه کار تکراری متوسط بشه پس باید منتظر شد و دید

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
ممنون حسن جان. دستت درد نکنه:x این تاپیک هم بدجور خوابیده:d من خودمم دارم چند تا سریال کره ای رو همزمان نگاه میکنم :

1- ماسک عروسک : فعلا 5 قسمتشو دیدم و تا اینجا که واقعا عالی بوده و کمی و کاستی نداشته.بازیگرهای جدید خوبی هم داره.
2- پسران فراتر از گل: خیلی وقته که توی لیست سریالهام بود ولی نمیدونم چرا قسمت نمیشد که نگاش کنم.:d اینم تا قسمت 5 اش دیدم. از اون سریالهایی هست که خوشم میاد. البته این سریال نیاز به تعریف نداره و هم میشناسنش.

و

3- high king dreams رویای پادشاهان بزرگ : اینم سریال جدید جانگ بوگو هست .هر سریالی که این شخص توش بازی کرده نگاه کردنش واسه من یکی واجبه:d اینم فعلا تا قسمت 9 کیفیت اچ دی ش رو دانلود کردم. داستانش رو میشه ادامه ی داستان سریال ملکه سوندوک دونست. اینجا بیشتر به شخصیت چونچو و مخصوصا یوشین میپردازه. تا قسمت 9 اش که دیدم سریال تاریخی خیلی خوبی بود و مبارزات و نحوه ی داستان گوئیش تا اینجا عالی بوده

The_King%27s_Dream_Poster.JPG

از دوستان کسی سریال دکتر اسب و مرد خوب رو دیده؟! ارزش نگاه کردن دارن؟!
ممنون:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر