گزارش: Paper Mario ـی جدید، ریمستر بخش عظیمی از کاتالوگ بازی های اصلی سری ماریو و دیگر برنامه های نینتندو برای 35 سالگی فرنچایز Super Mario

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
134463

از اولین بازی سری عظیم سوپر ماریو که در سال 1985 منتشر شد، حال چیزی کمتر از 35 سال می گذرد. برنامه های نینتندو اما برای این مناسبت بزرگ چیست؟

به گزارش اختصاصی سایت VGC، نینتندو ظاهرا برنامه های بسیار عظیمی برای 35 سالگی فرنچایز Super Mario تدارک دیده و و قرار است در مراسمی مناسبتی از آن ها پرده برداری کند.
طبق این گزارش، نینتندو قصد دارد بخش عظیمی از کاتالوگ قدیمی بازی های اصلی ماریو (عکس بالا) را دوباره به صورت ریمستر شده در این سال برای نینتندو سوییچ عرضه کند.
علاوه بر این مورد، عناوین دیگری نیز از فرنچایز ماریو در سال 2020 عرضه خواهند شد، به عنوان جدید Paper Mario در این گزارش تاکید ویژه ای شده بود. شایعات پیرامون نسخه جدید این Spin-off دوست داشتنی از سری ماریو مدت هاست که در اینترنت جریان دارد و VGC به نوعی چهارمین منبع موثقی است که به این شایعات دامن می زند

خارج از این موارد نینتندو قصد دارد جزئیات بیشتری از پارک تفریحی اش، Super Nintendo World Theme park و انیمیشن سینمایی ماریو منتشر کند.

نینتندو همچنین مدتی پیش نیز از برنامه خود برای همکاری با کمپانی Lego برای ساخت یک اسباب بازی لگوی ویژه بر مبنای فرنچایز ماریو خبر داده بود

در ادامه این گزارش عنوان شده نینتندو قصد داشته این مراسم مناسبتی را به صورت یک ایونت حضوری در نمایشگاه E3 امسال برگزار کند، اما حال که E3 2020 به علت ویروس COVID-19 کنسل شده، نینتندو در حال سنجش شرایط برای نحوه برگزاری این مراسم است.

خارج از این گزارش نزدیک یک ماه پیش Emily Rogers یکی از اینسایدرهای صنعت نیز به وضوح گفته بود که "امسال سال فوق العاده ای برای لوله کش ها خواهد بود"

منبع: Nintendo has big plans for Super Mario Bros.’ 35th anniversary | VGC

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
البته نمی لنگه اما اگر یه گند تو هر کار نزنه شب خوابش نمیبره.
همون بود منظورم کلا.
قشنگ تو هر چیزی که ریلیز میکنه یه نکته منفی هست که به سادگی میشد حل بشه.

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
یه سوال
نیتنیدو داره رکورد می زنه چطور ضرر کرده؟
اینکه به خاطر کرونا هم تو فروش کنسول و هم بازی رکورد زدن درسته اما از اون سمت شما عقب موندن پروژه ها از برنامه (یکش همین تیم پارک ماریو لند که قرار بود افتتاح بشه اما بخاطر کرونا کنسل شد)، افزایش هزینه ها (چه در حالت کار از خانه و چه در صورت کار نرمال) و .... رو هم در نظر بگیرید.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اینکه به خاطر کرونا هم تو فروش کنسول و هم بازی رکورد زدن درسته اما از اون سمت شما عقب موندن پروژه ها از برنامه (یکش همین تیم پارک ماریو لند که قرار بود افتتاح بشه اما بخاطر کرونا کنسل شد)، افزایش هزینه ها (چه در حالت کار از خانه و چه در صورت کار نرمال) و .... رو هم در نظر بگیرید.
من نمیگم اینا تاثیر نداشته
ولی بعیده دلیلش همچین چیزی باشه. ربع اول سال مالی فعلی (اوج شیوع کرونا) اینا یکی از بهترین درآمد نه‌... بهترین سود مالی تو یه سه ماهه رو داشتن. سهام شون هم دیروز قبل این معرفی به بیشترین حد کمپانی تو 13 سال اخیر رسیده

مشکل اینا مالی نیست هر چی که هست
یا میخوان بعدا جدا هر کدوم رو 20 الی 30 دلار بدن. یا شایدم در بهترین سناریو،مثل کاری که موقع عرصه پک ال استارز دو بعدی رو wii کردن بعد عرضه محدودش ببرنش زیرمجموعه Nintendo select و ارزون تر بدنش بیرون (که بعیده)

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
یعنی خفن بودن و خر بودن نینتندو رو در همین حرکتی که برای ماریو 3D آلستار زدن به طور کامل میشه دید:D بسیار پکیج خفنیست ولی وقتی شما این 3 تا بازی رو چپوندی در این پکیج چرا سوپرماریو گلکسی 2 رو نمیزاری دیگههههه:| و اوج حماقت هم مدت زمان 6 ماهه برای خرید دیجیتالی و فیزیگی هستش! خب چرا!! چه دردیه واقعا که حتما در اون بازه خریداری بشه بازی:D یعنی بعد یه قرن اومدن یه حرکت خفن زدن و اینطوری تهش اسکول بازی در آوردن:D
شاید میخوان ۲۰۲۱ بکوارد گیم کیوب به بعد رو بیارن روی سوییچ :D اینطوری گلکسی ۲ هم اوکی میشه

• Like
Reactions: che-jaleb

MehdiAhmadi

کاربر سایت
Jul 26, 2020
176
صد رحمت به سونی این نیتندو رسماً هم از توبره میخوره هم.. بازی شوند سال قبل ریمستر میکنن دوباره میفروشن ملت هم ذوق میکنن بعد محدودیت پیش فروش هم می‌زارن این دیگه خنده دار حالا خدمات رسانی آنلاین و.. فعلا نیتندو باید انگار یک دو نسل دیگه بگذره اینا خدمات آنلاین و پلاس و کبد و گیم پس و.. این چیزا اجرا کنن برای نیتندو خلاصه دریغ از یک بازی مفت .. چیزی که نیتندو بده به فن هاش

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
این کالکشن ماریو های 3D فقط یه پورت ساده هست یا کار خاصی روش انجام شده که ۶۰ دلار قیمت خورده؟

نه صرفا پورت های enhance شده اند.
ماریو ۶۴ رو یکم بیشتر دست به سر و روش کشیدن.

• Smile
  • Like
Reactions: IMANOKA and omid0

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,852
نام
نریمان
نه صرفا پورت های enhance شده اند.
ماریو ۶۴ رو یکم بیشتر دست به سر و روش کشیدن.
اینطوری که من متوجه شدم حتی Aspect Ratio بازی رو هم بروز نکردن و همچنان ۴:۳ هست!
فریم ریت هم که ۳۰ هست. :D
دقیقا به چی دست کشیدن؟ :D
بعد چرا محبوب ترین ماریوی 3 بعدی یعنی گلکسی ۲ توی این کالکشن نیست!؟ احتمالا خودش جداگانه قراره ۶۰ دلار به فروش بره در آینده! :D

ما این همه از EA، اکتی و WB بد میگیم، نینتندو همه اینا رو می‌زاره تو جیبش. :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اینطوری که من متوجه شدم حتی Aspect Ratio بازی رو هم بروز نکردن و همچنان ۴:۳ هست!
فریم ریت هم که ۳۰ هست. :D
دقیقا به چی دست کشیدن؟ :D
بعد چرا محبوب ترین ماریوی 3 بعدی یعنی گلکسی ۲ توی این کالکشن نیست!؟ احتمالا خودش جداگانه قراره ۶۰ دلار به فروش بره در آینده! :D

ما این همه از EA، اکتی و WB بد میگیم، نینتندو همه اینا رو می‌زاره تو جیبش. :D

نه... Aspect ratio رو عوض کردن اتفاقا.. گفتم پورت enhance شده است. رزولوشن و اینا رو بالا آوردن به طبع :D
سه تا بازی هم اگه اشتباه نکنم رو خود کنسول اصلی شون 60 فریم اجرا می شدن. این جا هم همینه

نمیشه گفت گلکسی 2 محبوب ترینه خدایی... بین ماریو های سه بعدی اگه اشتباه نکنم از همشون کمتر فروخته بود
ولی بازم این که تو کالکشن نیست عجیبه.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
نه... Aspect ratio رو عوض کردن اتفاقا.. گفتم پورت enhance شده است. رزولوشن و اینا رو بالا آوردن به طبع :D
سه تا بازی هم اگه اشتباه نکنم رو خود کنسول اصلی شون 60 فریم اجرا می شدن. این جا هم همینه

نمیشه گفت گلکسی 2 محبوب ترینه خدایی... بین ماریو های سه بعدی اگه اشتباه نکنم از همشون کمتر فروخته بود
ولی بازم این که تو کالکشن نیست عجیبه.
ماریو 64 گرافیکش شده 960X720 ولی اون دوتای دیگه 1080p هستند
نسخه های اصلی به غیر از گلکسی 30 فریم بودن
هنوز ندیدم همشو جایی زده باشه 60 فریم ولی بنظرم فریم رو همون نگه دارن

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
ماریو 64 گرافیکش شده 960X720 ولی اون دوتای دیگه 1080p هستند
نسخه های اصلی به غیر از گلکسی 30 فریم بودن
هنوز ندیدم همشو جایی زده باشه 60 فریم ولی بنظرم فریم رو همون نگه دارن

آره گلکسی رو یادمه 60 فریم بود
ولی سانشاین هم 60 فریم نبود؟
به هر حال بعیده تغییر خاصی ببینیم. بیشتر از تغییر گرافیکی من دلم میخواست دوربین ماریو 64 رو کامل آپگرید کنن... که اونم بعیده:D
حداقل سر 3D World به نظر میاد دارن حسابی وقت میذارن... که پدیده خوبیه. خیلی دلم میخواد برم سراغش

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
آره گلکسی رو یادمه 60 فریم بود
ولی سانشاین هم 60 فریم نبود؟
به هر حال بعیده تغییر خاصی ببینیم. بیشتر از تغییر گرافیکی من دلم میخواست دوربین ماریو 64 رو کامل آپگرید کنن... که اونم بعیده:D
حداقل سر 3D World به نظر میاد دارن حسابی وقت میذارن... که پدیده خوبیه. خیلی دلم میخواد برم سراغش
سانشاین 30 فریمه روی امولاتور پچ میزدیم 60 میشد
گرافیکش فقط رزولوشن رفته بالا و وضوح بیشتر شده

MehdiAhmadi

کاربر سایت
Jul 26, 2020
176
عجیبه نیتندو فن ها اعتراض نمیکنن علیه نیتندو این بازی ها همه رو باید رایگان بده نیتندو چجوری بابت اینا پول هم میگیرن تازه حالا ریمیک هم نیست قشنگ دارن میچاپن سیاست نیتندو خیلی عقب مونده هست کلا قشنگ احساس کردن هنوز بیست سال پیشه اینجوری دارن کاسبی میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر