گزارش: Paper Mario ـی جدید، ریمستر بخش عظیمی از کاتالوگ بازی های اصلی سری ماریو و دیگر برنامه های نینتندو برای 35 سالگی فرنچایز Super Mario

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
134463

از اولین بازی سری عظیم سوپر ماریو که در سال 1985 منتشر شد، حال چیزی کمتر از 35 سال می گذرد. برنامه های نینتندو اما برای این مناسبت بزرگ چیست؟

به گزارش اختصاصی سایت VGC، نینتندو ظاهرا برنامه های بسیار عظیمی برای 35 سالگی فرنچایز Super Mario تدارک دیده و و قرار است در مراسمی مناسبتی از آن ها پرده برداری کند.
طبق این گزارش، نینتندو قصد دارد بخش عظیمی از کاتالوگ قدیمی بازی های اصلی ماریو (عکس بالا) را دوباره به صورت ریمستر شده در این سال برای نینتندو سوییچ عرضه کند.
علاوه بر این مورد، عناوین دیگری نیز از فرنچایز ماریو در سال 2020 عرضه خواهند شد، به عنوان جدید Paper Mario در این گزارش تاکید ویژه ای شده بود. شایعات پیرامون نسخه جدید این Spin-off دوست داشتنی از سری ماریو مدت هاست که در اینترنت جریان دارد و VGC به نوعی چهارمین منبع موثقی است که به این شایعات دامن می زند

خارج از این موارد نینتندو قصد دارد جزئیات بیشتری از پارک تفریحی اش، Super Nintendo World Theme park و انیمیشن سینمایی ماریو منتشر کند.

نینتندو همچنین مدتی پیش نیز از برنامه خود برای همکاری با کمپانی Lego برای ساخت یک اسباب بازی لگوی ویژه بر مبنای فرنچایز ماریو خبر داده بود

در ادامه این گزارش عنوان شده نینتندو قصد داشته این مراسم مناسبتی را به صورت یک ایونت حضوری در نمایشگاه E3 امسال برگزار کند، اما حال که E3 2020 به علت ویروس COVID-19 کنسل شده، نینتندو در حال سنجش شرایط برای نحوه برگزاری این مراسم است.

خارج از این گزارش نزدیک یک ماه پیش Emily Rogers یکی از اینسایدرهای صنعت نیز به وضوح گفته بود که "امسال سال فوق العاده ای برای لوله کش ها خواهد بود"

منبع: Nintendo has big plans for Super Mario Bros.’ 35th anniversary | VGC

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
ماریو گلکسی ها خیلی خفنن. مخصوصا دومیش:D ولی اگه به دوربین کاملا سه بعدی امثال اودیسه عادت کرده باشید یکم رو اعصابه دوربینشون:D اون مدل دوربینها الان منسوخ شده هستن دیگه. حالا یوقت دیدی چون رو سوییچ آوردن که دوتا آنالوگ داره دوربینش هم تغییر دادن:D
راستی اینم بگم 3D World بنظرم بازی آندرریتدی هستش و هیت الکی بهش زیاد ورزیده شده در بین عناوین ماریو:D بازیش واقعا جذابه و یه سری از بهترین لول دیزاین های سری رو داره. البته بدون مشکل نبود بازیش ولی کلا نسبت به ارزشی که داره زیاد تحویل نگرفتنش:D
هم 3d world هم 3d land هر 2تاشون خیلی عالین :D
یعنی اگه بخواد همچین چیزی واقعیت داشته باشه.

My old fantasy come true
جالب اینه من فقط گالاکسی ها رو بازی کردم حالا اگه بخواد همه اینا تو یه پکیج باشه رسما اوردوز میکنم :D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
یعنی بگم به بچه ها بازیسنتر که بدونن :D

این سوپر ماریو گالاکسی ها به قدری خیلی تخیلی خوب هستن.

یعنی به عنوان یه سونی فن بگم که. سونی هرچی هرچی هرچی هرچی ip پلتفرمر داره رسما جلو این. گالاکسی ها شر ور به. تمام معنا هستن :D

اره گلسی ها عالی بودن اما بر عکس SUNSHINE افتضاح بود 3D WORLD هم مالی نبود اما در کل ماریو هر چی بسازن متاش بالای 90 می شه اما اگر زیر 95 شد یعنی مالی نیست:D ماریو 64 هم واقعا ماریو خوبی نبود اما چون 3 بعدی شده بود زمان خودش فنا خیلی کف و خون قاطی کردن.

• Like
Reactions: reza8 and Z-fan

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,362
نام
محمد
سالگرد زلدا پس چی؟ :(
یه ریمسترم بزنن راضیم :D
وقتی متروید روی هواست زلدا کیلو چنده:|
راستی دوستان داشتم فک میکردم با این اوضعا عرضه متروید 4 هم یک قرن طول میکشه:/

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
سالگرد زلدا پس چی؟ :(
یه ریمسترم بزنن راضیم :D

اون که میفته 2021
که با ادامه BotW یه دلی از عزا در میاریم باهاش :>
امیدوارم اون موقع هم یه سری چیزها ریمستر شن... (Skyward Sword.... Skyward Sword... Skyward Sword[-o<[-o<)

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
اره گلسی ها عالی بودن اما بر عکس SUNSHINE افتضاح بود 3D WORLD هم مالی نبود اما در کل ماریو هر چی بسازن متاش بالای 90 می شه اما اگر زیر 95 شد یعنی مالی نیست:D ماریو 64 هم واقعا ماریو خوبی نبود اما چون 3 بعدی شده بود زمان خودش فنا خیلی کف و خون قاطی کردن.
کلا جسده ماریو شرف داره به پلتفرمر ها دیگه :‌D

ماریو اگه هم بد باشه نسبت به خودش بده وگرنه نسبت به پلتفرمها دیگه چند سرو گردن بالاتره :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

سانشاین به نسبت بقیه شون افتضاح بود
تو سطح بقیه بازی های ژانر اونم سلطانی بود واسه خودش :D

3D World هم درسته مالی نیست، ولی من ندیدم کسی ازش بدی بگه.... اخیرا هم که دیگه غبار غیرت گلکسی فن ها رفته، بیشتر ازش خوبی می شنوم این ور و اون ور

64 هم اساسا باهات مخالفم، الان قدیمی شده، ولی به شدت بازی خفنیه، مخصوصا وقتی تو زمان خودش می سنجی با چیزی مثل سه گانه کرش که عملا پلتفرمر دو بعدی تو محیط سه بعدی بود. بعد این کلا نه فقط ماریوی سه بعدی، بلکه کلا سفره پهن کرد واسه کل بازیای سه بعدی
3D the Video Game بود عملا :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اگه هر بازی 60 دلاره
از الان با افتخار میگم
**** Nintendo can suck a
:D
خیلی دیگه طمع کارن.

خدا نکنه، ولی اگه به شایعات باشه کالکشن ـه احتمالا
بعد از اون ور این قدره هم احمق نیستن... این همه بازی رو ریمسترش رو با هیچ فاصله درست درمونی نمی تونن پشت هم با قیمت 60 دلار بدن بیرون انتظار فروش داشته باشن (تازه حتی اگه نخوام در نظر بگیرم خارج از این قضیه ماریو چقدر بازی برای خود نینتندو و کنسول های دیگه میان و چقدر امسال شلوغه)

چیزی که 60 دلاره احتمالا همون پورت دیلاکس 3D World ـه. چون ظاهرا یه سری مرحله جدید هم داره و نینتندو خیلی تو 60 دلار تو پاچه کردن بازی های دیلاکس اش مهارت پیدا کرده :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
"جلسه داخلی مدیران نینتندو"

کارمند بدبخت: عاقا امسال به جز animal crossing هیچ بازی دیگه ای اماده انتشار نیست :-s

رئیس: خوب اشکالی نداره، ماریو میدیم هم ملت خوشحال میشن هم فروشش تضمین شدست...

کارمند تعجب زده: کدوم ماریو؟

رئیس: همشون :-j
+
حالا درسته که ماریو های قبلی شاهکار بودن و هرچی بازی های بیشتری روی سویچ باشن بهتره، ولی نینتندو یجورایی زده جاده خاکی :-"
بجای ریسمتر 10 تا بازی، تمرکزشون رو بزارن روی یه ایپی جدید ولی با کیفیت بهتره :|

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

کارمند بدبخت: عاقا امسال به جز animal crossing هیچ بازی دیگه ای اماده انتشار نیست :-s

"ورژن دیگه از جلسه داخلی مدیران نینتندو"

_چی سونی و مایکرو میخوان کنسول نسل جدید بدن تو تعطیلات!؟ کسی به من چیزی نگفته بود!

+چیکار کنیم؟ :-SS بازار رو میبرن با موج شون

_نمیدونم... Mario 64 رو میدیم بیرون چطوره؟:-??

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی

+
حالا درسته که ماریو های قبلی شاهکار بودن و هرچی بازی های بیشتری روی سویچ باشن بهتره، ولی نینتندو یجورایی زده جاده خاکی :-"
بجای ریسمتر 10 تا بازی، تمرکزشون رو بزارن روی یه ایپی جدید ولی با کیفیت بهتره :|
من بالشخصه از هر ریمستری از بازی های شاهکار قدیمی استقبال میکنم

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سانشاین به نسبت بقیه شون افتضاح بود
تو سطح بقیه بازی های ژانر اونم سلطانی بود واسه خودش :D

3D World هم درسته مالی نیست، ولی من ندیدم کسی ازش بدی بگه.... اخیرا هم که دیگه غبار غیرت گلکسی فن ها رفته، بیشتر ازش خوبی می شنوم این ور و اون ور

64 هم اساسا باهات مخالفم، الان قدیمی شده، ولی به شدت بازی خفنیه، مخصوصا وقتی تو زمان خودش می سنجی با چیزی مثل سه گانه کرش که عملا پلتفرمر دو بعدی تو محیط سه بعدی بود. بعد این کلا نه فقط ماریوی سه بعدی، بلکه کلا سفره پهن کرد واسه کل بازیای سه بعدی
3D the Video Game بود عملا :D

نمی دونم 64 زمان خودش نرفتم 10 سال بعدش بازی کردم اصلا حال نکردم 3D WORLD هم بازی خوبیه اما بعد از گلکسی ها حس ادامه بهت نمی ده برات پوینت خاصی نداره و بعد از 1 مدت هم تکراری می شه اما درست می گی نکته منفی هم نداره فقط خیلی دیگه تکراری شده برای این زمان ODDYSEY هم 3 ساعتی رفتم بازی خیلی خوبیه خیلی چیزا برای کشف کردن داره تنوعش هم زیاده اما بازم گلکسی بازی سخت تر و پر چالش تری بود گرافیکشم برای زمان خودش عالی بود

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کلا جسده ماریو شرف داره به پلتفرمر ها دیگه :‌D

ماریو اگه هم بد باشه نسبت به خودش بده وگرنه نسبت به پلتفرمها دیگه چند سرو گردن بالاتره :D
نسبت به الان اره که دیگه پلتفرمی نمونده اما نسبت به قبل هرگز EARTH WORM JIM یا RAYMAN LEGEND یا BEYOUND GOOD AND EVIL یا WOLF SHEEP N DOG یا SONIC AVDENTURE 1-2 یا BANJOO KAZOOEE همگی اینا از نظر من یا خیلی های دیگه از ماریو بهتر هستن کلیم درشون تنوع بوده
کلا ماریو فن ها یا فن های قدیمی مشابه کوجیما فن ها فن های 2 اتیشه خفنی هستن کوجیما فن ها به مراتب بدترم هستن:D

در کل نینتندو بعد از فاجعه WII U دوباره به خودش اومده فقط کاش از لحاظ سخت افزاری اینقدر عقب نبود می مرد 1 OLED صفحه نمایش می زد 1 کم هم سخت افزار حالت دستیش قوی تر می شد.

• Like
Reactions: reza8 and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

البته کلا همیشه بازی های اورجینال به ریمستر ارجحیت دارن :D
ولی خب بازی جدید هم داریم... همین پارسال بود نینتندو آیپی جدید زد دوتا (Ring fit Adventure و Astral Chain)(رینگ فیت ادونچر هم نگو حساب نیست که کاملا حسابه هر جور بخوای حساب کنی)
الانم که بوی احیای Arms میاد... Paper Mario هم خودش نشون اینه که صرفا هدفشون نوستالژی بیت نیست و عنوان جدید هم دارن
شایعه ماریو کارت جدید هم وجود داره به صورت کمرنگ هنوز که خدا کنه توش به شکایات ما تو نسخه 8 گوش بدن و عملا بازی رو بی نقص کنن :D (هر چند بعیده و ماریوکارت از اون فرنچایزهای نینتندوئه که به قول خودشون یکی به ازای هر سخت افزار جدید میده)

به نظرم الان اتفاقا که نینتندو شرایطش رو داره باید تا میتونه فرنچایز احیا کنه... هیچ کمپانی ای زور هم بزنه کاتالوگ چیزی که الان نینتندو تو چنته اش داره رو نداره
هنوز Golden Sun هست، Kid Icarus هست، Starfox هست، Mother هست، F-Zero هست(هر چند اینو به نظرم باید بیشتر وایسن و رو یه سخت افزار خفن تر براش ایده های عجیب تر پیاده کنن)... و یه سری جواهرات های دیگه که حتی الان از حضور ذهن منم خارج شده. دیگه بهتر از این که نینتندو به Clubhouse Games هم دوباره فرصت داده؟ :D

چون الان به نظرم شرایط نینتندو خیلی خاصه! واقعا همه چیش اگه خوب باشه به واسطه کامیونیتی اش عین چی فروشه میره
IP جدید زدن هر چند تشویق و حمایت میشه از طرف من ولی چیزی که الان مهم تره به نظرم احیای چیزهای قدیمی تره
واسه همین خبر Paper Mario و برگشتن اش به ریشه ها به شدت خبر خوبیه واسم :x

نسبت به الان اره که دیگه پلتفرمی نمونده اما نسبت به قبل هرگز EARTH WORM JIM یا RAYMAN LEGEND یا BEYOUND GOOD AND EVIL یا WOLF SHEEP N DOG یا SONIC AVDENTURE 1-2 یا BANJOO KAZOOEE همگی اینا از نظر من یا خیلی های دیگه از ماریو بهتر هستن کلیم درشون تنوع بوده
کلا ماریو فن ها یا فن های قدیمی مشابه کوجیما فن ها فن های 2 اتیشه خفنی هستن کوجیما فن ها به مراتب بدترم هستن:D

در کل نینتندو بعد از فاجعه WII U دوباره به خودش اومده فقط کاش از لحاظ سخت افزاری اینقدر عقب نبود می مرد 1 OLED صفحه نمایش می زد 1 کم هم سخت افزار حالت دستیش قوی تر می شد.

اینا که گفتی دو سه تاش پلتفرمر دو بعدی اند حقیقتا:-" (Rayman Legends به نظر خودم کنار Celeste عملا سلاطین ژانر پلتفرمر دوبعدی اند و حتی نینتندو هم نمیتونه حرفی رو حرفشون بزنه :D... مگه با دانکی کونگ اون یکم نزدیک تره. بقیه بازی های این ژانر؟ اوت :D)
بانجو کازویی رو قبول دارم شاهکاره تو این ژانر... حیف به یغما رفت
Sheep Dog n Wolf هم بازی معمایی بود تا پلتفرمر حقیقتا (و چقدرم دوستش داشتم! فوق العاده بود)
میمونه سونیک ادونچر که به نظرم اون دو تا حتی از ماریو 64 هم بدتر عمر کردن... هر دوشون رو نزدیک به هم بازی کردم میتونم اینو بگم... البته شاید اشتباه فکر کنم نمیدونم
از لای سونیک های سه بعدی Sonic Unleashed اگه مراحل ورهاگ اش رو در نظر نگیریم بهتر از همشون عمر کردن به صورت کلی تو 12 سالی که ازش گذشته (Sonic Colors هم که عملا 2 بعدی بود 70 درصد بازی)

Beyond Good & Evil رو حقیقتا بازی نکردم :D

به هر حال به صورت کلی از سلطان بودن ماریو چیزی کم نمیشه :> مخصوصا این که هم از لحاظ کیفی و کمّی بیشتر از همشون دووم آورده

و منم امیدوارم نینتندو از لحاظ سخت افزاری به خودش بیاد... این لایت از یه نظرات ریزی یه بارقه های امیدی داد بیرون... بعدا نشون میده که رویه اش باقی میمونه این جوری یا بهتر میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر