گرشاسپ

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
دوستان من یکشنبه بازی رو از سایتش سفارش دادم و الان هم که رهگیریش میکنم زده معلق برای همه اینجوری بود؟
منظورم اینه که دیر اومده برای همه؟

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
من تازه بازی رو گرفتم انیمیشنش عالیه فقط گیم پلیش یکم بده. و این شرکت توزیع کننده ش. خوب شد "تکین" نیست.
درضمن برید از بازار بازی رو بگیرید نمیمیرید که.

درضمن با دسته ی X360 بازیش کنید بهتره.

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
آقا من اونجا موندم که یه دروازه رو رد میکنی اون ادما از بالای دروازه تیر میزنن اونجارو رد میکنم بعدش یه در هست که چند تا چوپ جلوشه ! چجوری اونجارو رد کنم؟

MNOCTIS1

کاربر سایت
Nov 4, 2010
73
آقا من اونجا موندم که یه دروازه رو رد میکنی اون ادما از بالای دروازه تیر میزنن اونجارو رد میکنم بعدش یه در هست که چند تا چوپ جلوشه ! چجوری اونجارو رد کنم؟
اگه اشتباه نکنم اونجاشی که رو زمینم یه محافظ چوبی هست؟؟؟؟ باید بری سمت راستت یه سخره هست ازش برو بالا اون دسته رو بده پایین بعد اون محافظ چوبی روی زمین میره کنار برو دسته ی اونم بده پایین بعد در واست باز میشه

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
نه داداش، ایشون اول بازی رو میگن. هنوز تو شهره
شما وقتی همه رو كشتی، برگرد جلو دروازه (همونجایی كه تیراندازها روش هستن) دسته‌ای كه بقل دروازه هست رو با e فشار بده، بعد سریع برگرد از دروازه آخریه رد شو :d
یعنی دسته‌ای كه برای رد شدن از در آخر نیازه، كمی عقب‌تره.
اگر یه عكس بزاری محشر میشه (خودم هنوز شك دارم كه منظورتو درست فهمیده باشم)

martin_3200

کاربر سایت
Nov 1, 2010
165
اقا واقعا دوستانی که میگن بازی جالب نبود خوب بود داستان جالبی هم داشت در کل من به شخصه انتظار بالایی که از این بازی نداشتم البته از نظر گرافیکی چون نباید برسه به بازیهای خارجی در حد خودمان است من که بابت دادن ۳۰۰۰ تومان ناراضی نبودم پسترش ۳۰۰۰ تومان بود فقط بغیش بکنار ولی برای ایرانیا بد نبود خدا کنه بهتر از اینها بسازن

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
کمک کنید :

کسی میتونه راهنمایی کنه تو مرحله جنگل وقتی میریم روی اون سکو و اون غول از زیر آب میاد بیرون چه طور باید کشتتش ؟
خیلی نافرم جونش کم میشه .

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
من 10 دقيقه بازي كردم.به نظرم با محدوديتهايي كه در ايران داريم خيلي خوبه و اميدوارم بيشتر از اين پيشرفت كنند. اما يه مشكلي كه داره زاويه دوربينه كه گاهي اوقات خيلي اذيت مي كنه. اي كاش حداقل موس رو فعال مي كردند.

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
کمک کنید :

کسی میتونه راهنمایی کنه تو مرحله جنگل وقتی میریم روی اون سکو و اون غول از زیر آب میاد بیرون چه طور باید کشتتش ؟
خیلی نافرم جونش کم میشه .

شما فقط باید وقتی که مشت میزنه یا آب دهنش رو میریزه دفاع کنی و بعد بهش ضربه بزنی بعدا هم که میوفتی پاييــــــــن باید وقتی اون چیز قرمزه رو پاش اومد دکمه ی E رو بزنی. بعدشم که خودش میگه باید کدوم جهت رو بزنی تا کارش رو بسازی.همین!!!

دوستان من یکشنبه بازی رو از سایتش سفارش دادم و الان هم که رهگیریش میکنم زده معلق برای همه اینجوری بود؟
منظورم اینه که دیر اومده برای همه؟

آره یه خورده تاخیر داره ولی نکته ی جالبش اینجاس که وقتی بازی به دستت هم برسه اگه رهگیری کنی زده ارسال شده یا آماده به ارسال!!!

Marchmalow

کاربر سایت
Feb 2, 2010
25
نام
Alone
دوستان این ضربات تمام کننده ی آخر چه جوری کار میکنه؟!؟!؟! :(( اعصابم به هم ریخته!!
توی بروشور بازی نوشته جهت های اصلی! منظور فلش کیبورده یا A , S , D , W ؟؟؟؟؟ در ضمن موقع زدن جهت اصلی باید شمشیر هم بزنم؟!؟!؟؟؟

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
دوستان این ضربات تمام کننده ی آخر چه جوری کار میکنه؟!؟!؟! :(( اعصابم به هم ریخته!!
توی بروشور بازی نوشته جهت های اصلی! منظور فلش کیبورده یا A , S , D , W ؟؟؟؟؟ در ضمن موقع زدن جهت اصلی باید شمشیر هم بزنم؟!؟!؟؟؟
همون A , S , D , W (كلیدهای حركت) هست
باید وقتی علامت‌ها روی 4طرف صفحه اومد، با فاصله 1 ثانیه (معمولا) اینا رو بزنی. در ضمن، بعد از زدن دكمه e برای شروع فینیشینگ،‌ نباید دكمه‌ی دیگری (اعم از تعامل، شمشیر و غیره) زده بشه. زود زدن جهت‌ها هم در همین حكمه :d;)

به محض اینكه تعامل رو زدی، همه حواستو بده به جهت‌ها ;)

pedramcyrus

کاربر سایت
Oct 20, 2009
153
نام
پدرام
تقصیر تو نیسا این hotkey ها استاندارد نیستن
استانداردش اینه که باید 1 ثانیه منتظر فرمان کاربر باشه ولی اینجا این زمان به 0.001 تغییر کرده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر