گرشاسپ

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
ااولا اسم بازي گرشاسپ هست.
دوما بازي عمرا تا 60 هزار تومان پولش باشه.بيشتر از 8 تومان نميشه.

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
این بازی چی هست ؟ ایرانی باشه عمرآ بیشتر از 2 تومن بدم
ولی خودمونیم جدیدآ بازی ایرانی زیاد میاد تو بازار میخوان ما رو به کپی رایت عادت بدن شما گول نخورید کی میره 60 تومن پول یه بازی بده
البته بگما من با 60 تومن مخالف نیستم ولی وقتی 60 تومنی بکنن باید از اون طرف اینترنت 2 مگ بدن که هرکی خواست پول بده از این صنعت حمایت بشه هرکی نخواست بره دانلود کنه کپی رایت هم گذاشتن دیگه گذاشتن فرقی نمیکنه:biggrin1:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من اگه باشم نمی خرم.
دلیل دارم:
درسته که اگه هر کی بازی رو بخره به صنعت گیم توی ایران کمک کرده ولی آدم باید واسه چیزی پول بده (حتی 1000 تومن) که ارزششو داشته باشه. اون چیزایی که من از بازی دیدم یه کپی برابر اصل Prince of Persia هست.
ماشاله نه که کپی رایت تو ایران رعایت میشه؟؟؟!!!!

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
من زمانی می خرم که بازی با یه موتور حرفه ای ساخته شده باشد نه از این موتور های رایگان که حتی اون لیسانس چند دولاری را نیز پرداخت نم کنند اینا به جای اینکه بیان حی بازی معرفی کنن از جمله سیاره میترا و... پول و انرپی شون رو برای یک باز وقف بدند اونوقت همه استقبال میکنن

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آقا می دونی برای چی اینهمه سرکوفت زدند؟برای اینکه اسم تاپیک را خوب نزشتی!خیلی ها نمی دونن که اسم بازی عوض شده!از جمله خود صاحب تاپیک.
آقا جون اسم بازی از سوشیانت به گرشاسپ تغییر کرده.دیگه گرشاسپ را که می شناسید؟حتی گیم تریلرز هم با سازنده اش مصاحبه کرده.بازیی که دارن براش پابلیشر معروف می گیرن(اطلاعات از مصاحبه با سازنده در گیم ایمگ)خلاصه اینکه,یه بازی در سطح بین المللیه!

BASILISK

کاربر سایت
Dec 7, 2009
143
نام
saeed
منم اضافه می کنم اسم بازی گرشاسپه!!!;)
بعدش هم اونایی که میگن واسه بازی ایرانی پول نمیدن!!! شما که از کیفیتکار خبر نداری چرا میگی.....
شما بورو تریلر بازی روببین عکسهاش....شاتهایی که از بازی بیرون داده شده.....
سمینارهایی که برگزار شده و......بورو تحقیق کن.....بعد بیا نظر بده:evil:

Itnog

کاربر سایت
Jan 1, 2010
40
آقایون در مورد اسم ببخشید. من نفهمیدم اخر سوشیانت بود یا گرشاسپ، قبلا یه تریلر که ازش دیدم می نوشت سوشیانت، پس این قضیه ی گرشاسپ، عوض شدن اسم بود. خبر نداشتم. OK گرشاسپ. من که تا 60 تومان می خرم. چون واقعا روش زحمت کشیدن و کلی خوشحال شدم تریلرش رو دیدم. البته یه مقدار فقط رو خود بازی کار شده بود. فک کنم اصلا فیلم نداشته باشه بازیش و فقط چند تا صحنه ی سینماتیک داشته باشه. یعنی در واقع داستان رو توش چطوری می گند؟ تو آخرین تریلری که دیدم شخصیت اصلی بازی ( که اسمش رو نمی دونم ) یک کلمه هم حرف نزد. البته کلا یک کلمه هم هیچ کس حرف نزد. فقط صدای شمشیر و ریختن خون رو زمین و ... بود ولی صدای صحبت هیچی. اهنگ دوم تریلرش هم افتضاح بود. ببینم این بازی تو E3 بود، دموش؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر