گرشاسپ

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها اونجاییکه در مرحله جنگل سوار یک قایق میشیم و کمی جلو میریم . بعد یک حصاری جلوی راه رو میگیره که اطرافش هم دو تا سکو هست .
چند تا دشمن را روی سکو ها میکشیم ولی دیگه نمیشه با قایق به جلو رفت چون اون نرده یا حصاره جلوی راه رو گرفته .
چی کار باید بکنیم ؟

Karma Police

کاربر سایت
May 18, 2008
272
نام
Nar
بچه ها اونجاییکه در مرحله جنگل سوار یک قایق میشیم و کمی جلو میریم . بعد یک حصاری جلوی راه رو میگیره که اطرافش هم دو تا سکو هست .
چند تا دشمن را روی سکو ها میکشیم ولی دیگه نمیشه با قایق به جلو رفت چون اون نرده یا حصاره جلوی راه رو گرفته .
چی کار باید بکنیم ؟
رو هركدوم از سكو ها يه دسته هست با E بايد بكشيش پايين تا اون نرده ها برن كنار

آخرین ویرایش:

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
برام مهم نیست تنظیماتش چی باشه فقط می خوام بدونم میشه بازی کرد یا برم یه کارت گرافیک بخرم :-?
آخه حتما باید این بازی رو بگیرم
به نظر من که هر کسی که اسمش رو گذاشته بازی خور ها باید این بازی رو بگیره
چون خیلی براش زحمت کشیدند
بله 100 % روی گرافیک پایین میشه بازی کرد من خودم رو 128 امتحان کردم برو حالشو ببر فقط تنظیماتو از جمله سایه بیار پایین.

چی کار باید بکنیم ؟
داداش از SPOILER استفاده کن هنوز کسانی از جمله خودم به اینجا نرسیدیم و نباید داستان بازی لو بره .

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
داداش از SPOILER استفاده کن هنوز کسانی از جمله خودم به اینجا نرسیدیم و نباید داستان بازی لو بره .

الان داستان بازی لو رفته ؟؟
بیست صفحه هست همه دارن همه چیه بازی رو میگن ، حالا به ما رسید شد لو دادن داستان .

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
الان داستان بازی لو رفته ؟؟
بیست صفحه هست همه دارن همه چیه بازی رو میگن ، حالا به ما رسید شد لو دادن داستان .
کلا گفتم از spl استفاده کن بقیه هم اشتباه میکنند که ازspl استفاده نمیکنند این قانون سایته من که نمیگم :|

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
اسپویلر زمانی استفاده میشه که بخوای داستان بازیو لو بدی.این بنده خدا که داستانو لو نداده فقط گفت اینجا گیر کردم کمک میخوام.
منم به خاطر کمک به یه نفر تو بازیه کسلوانیا تو دوروز 2 تا تخلف گرفتم.:-oواقعا که مسخره ی به تمام معناست
آخه کدوم سایتی بخاطر کمک به طرف تخلف میگریه؟اگه داستانو لو میداد حالا یه چیزی اونم تازه باید بهش تذکر بدن نه تخلف.تو پیغام خصوصی من گفته شده که شما تذکر گرفتید ولی برای من 2 تا تخلف زدن.تخلف با تذکر معنیش فرق میکنه .اون حرف و بحثهای سیاسی هست که باید تخلف بگیره آدم.
پس از این به بعد اگه کسی کمکی خواست بهش بگید بدون اسپویلر.طرف که میگه اینجا گیر کردم شما با خوندنش داستانو میفهمی؟؟پس خیلی نابغه ای!!من به مدیر سایت هم پ.خ دادم که تخلف منو بخاطر این حرکت چرت پاک کنه ولی انگار نه انگار.ولش

دوست من همونجا که دشمنارو میکشی ،یه اهرم هست که باید اونو بکشی، اونطرف هم داره.بکشی راه باز میشه

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
دوستان چرا شركتاي خارجي بازياشونو مثل اينا به اين شكل كه فقط رو يه سيستم اجرا بشه ارائه نميكنن؟
چون یکی از ساده ترین کرک ها رو داره میتونه ریجستری رو ذخیره کنه و خیلی راحت کرک بشه ولی ما بلد نیستیم

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
خداییش بازیه توپیه فرا تر از انتظار...! من که حال کردم ...! سبکش هم سکو بازی هست مثل دویل می کرای دوربینش هم مثل دویل می کرای هست . تنها چیزی که تو ذوق میزنه نبود دوبلورهای حرفه ای برای بازی هست . البته صدای راوی خوبه .
البته اگه به قول دوستمون اگه به چشم بازیه ایرانی نگاه کنی عالیه ...! :d

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
خداییش بازیه توپیه فرا تر از انتظار...! من که حال کردم ...! سبکش هم سکو بازی هست مثل دویل می کرای دوربینش هم مثل دویل می کرای هست . تنها چیزی که تو ذوق میزنه نبود دوبلورهای حرفه ای برای بازی هست . البته صدای راوی خوبه .
البته اگه به قول دوستمون اگه به چشم بازیه ایرانی نگاه کنی عالیه ...! :d
مگه کلا تو بازی روای بیشتر حرف میزنه؟ من که فعلا ندیدم یه کلمه گرشاپ حرف بزنه! اصلا میزنه تو ذوق آدم!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
نه حرف نميزنه

تخم كفتر بايد بخوره :d

صداي راوي همچين رو بازي نيست. خيلي چيپه. انگار مثلا من بشيم خودم يك صدا ميكس كنم رو يه تصوير.
اصلا بُعد نداره توي بازي صداي راوي

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
خداییش خجالت بکشید
3500 می خواید بدید پای این بازی که اولا زحمت یه گروهه خلاق و تازه تاسیسه بازی سازیه و یه بازی با این کیفیت که واقعا همه چیش منو متعجب کرد و کاملا با نمونه خارجی برابری می کنه و بعدشم آخه یه بازی 60 دلار هم این بسته بندی قشنگ و اون عکس زیبا و بزرگ و جایزه داره که شما می خواید اینم کرک شده برید!
واقعا که گشاد بودنم حدی داره
اصلا حمایت از بازی سازی هیچی فقط یه زره انصاف داشته باشید

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خداییش خجالت بکشید
3500 می خواید بدید پای این بازی که اولا زحمت یه گروهه خلاق و تازه تاسیسه بازی سازیه و یه بازی با این کیفیت که واقعا همه چیش منو متعجب کرد و کاملا با نمونه خارجی برابری می کنه و بعدشم آخه یه بازی 60 دلار هم این بسته بندی قشنگ و اون عکس زیبا و بزرگ و جایزه داره که شما می خواید اینم کرک شده برید!
واقعا که گشاد بودنم حدی داره
اصلا حمایت از بازی سازی هیچی فقط یه زره انصاف داشته باشید

دوست گرامي عصباني نباشيد !!

بچه ها منظورشون اين بود كه ميخوان غير از پي سي روي نوت بوك و اينها هم استفاده كنن ! :d

ماكه خريديم و به نوبه ي خودمون هم قانون رو رعايت كرديم هم حقوق سازندگان رو حفظ !
بقيش باد هواست ...

به اميد اينكه سريال قهوه تلخ در سينما و اين بازي در صنعت گيم بتونن باعث ايجاد فرهنگ جلوگيري از كپي رايت بشن
كه تا حدودي هم شدن فعلا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر