گرشاسپ

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
بازی چهارصد میلیون فروش کرده.
91083417619342736756.jpg

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بازي در نوع خودش بي نظيره !!
دوستان همه چيو گفتن
بزرگترين ايرادي كه ميشه از يك بازي ايراني مثل اين گرفت دوبله ي بد و افت فريم زياد و بدترين قسمتش هم دفاع گرشاسب هست كه كافيه دكمه ي دفاع رو بگيريد . اونوقت ديگه ريز و درشت باس و غول و غيره يك خدشه هم نميتونن بهتون وارذ كنن !!! >:)

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
سلام
دوستان برای کشتن غولی که تو مرداب هست باید چیکار کرد ؟ بعد از اینکه میزنه دیوار میوار رو خراب میکنه و فقط با پاش حمله میکنه

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
سلام
دوستان برای کشتن غولی که تو مرداب هست باید چیکار کرد ؟ بعد از اینکه میزنه دیوار میوار رو خراب میکنه و فقط با پاش حمله میکنه

يكي دوتا پا ميكوبه، بعد پاش گير ميكنه علامت تعامل مياد روي پاش
اونموقع بايد باهاش مشغول تعامل بشي و ...:d

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
يكي دوتا پا ميكوبه، بعد پاش گير ميكنه علامت تعامل مياد روي پاش
اونموقع بايد باهاش مشغول تعامل بشي و ...:d

دقیقا همین عمل انجام میشه و علامت تعامل میاد و من میرم جلوی پاش کلید E رو میزنم ولی هیچ اتفاقی نمیفته

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
دقیقا همین عمل انجام میشه و علامت تعامل میاد و من میرم جلوی پاش کلید E رو میزنم ولی هیچ اتفاقی نمیفته

خوب دوست عزیز وقتی E رو میزنی همونطوری که علامت ها نشون میدن از کلید های W.S.A.D استفاده کن تا بکشیشون...مثل خدای جنگ و شاهزاده ایرانی ۲

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
سريع بايد عمل كنيا !

خوب دوست عزیز وقتی E رو میزنی همونطوری که علامت ها نشون میدن از کلید های W.S.A.D استفاده کن تا بکشیشون...مثل خدای جنگ و شاهزاده ایرانی ۲

بازی رو تموم کردم . من بهش امتیاز 8 از 10 میدم.
اون قسمت هم که گیر کردم یه جورایی باگ بازی بود که گرشاسپ روی پای غوله نمیپرید ولی خوب بالاخره ردش کردم.

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
اقا من نمی تونم چند کار کنم 1 . میگه کد نصب می خواد ولی یدونه کد داره که با هزار بدبختی تونستم بخونم که روش نوشته کد سریال ولی من کد نصب پیدا نکردم .
2. من نمی تونم انالوگم رو بزنم نمی خوندش .
چی کار کنم . :(

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اقا من نمی تونم چند کار کنم 1 . میگه کد نصب می خواد ولی یدونه کد داره که با هزار بدبختی تونستم بخونم که روش نوشته کد سریال ولی من کد نصب پیدا نکردم .

دوست گرامي كاتالوگ درون بسته بندي رو خوب بخوني مشكلت حل ميشه !
اون كد رو توي قسمت اول وارد ميكني بعد generate و ميزني يه شماره سريال بهت ميده !
3 تا راه داري برا گرفتن كد فعال سازي
اولين همونجاست كه زده از طريق اينترنت
دوميش از طريق اس ام اس كه شمارش روي كاتالوگ هست
سوم هم كه از طريق سايتشن
---------------------------------------------------
انالوگ هم كه از طريق همين بخش لانچر گزينه داره ميتوني رذديفش كني

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
منم چند بار زدم .... باید حرف ها رو بزرگ بزنی

caps lock روشن بذار...

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
خوب ما هم این بازی رو تموم کردیم و میشه گفت به عنوان یک باز ایرانی میشه بهش نمره A رو داد=d>
خلاصه من یکی که این باز رو به تموم دوستان لاقل ایرانی و فارسی زبان :dپیشنهاد میکنم.
;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر