کیفیت گرافیکی نسخه کنسولی The Witcher 3 معادل تنظیمات گرافیکی "High" در PC است

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
The-Witcher-3-feature-4-672x372.jpg

یکی از عناوینی که با کیفیت گرافیکی خود همگان را شگفت زده کرده و یک عنوان نسل بعدی "واقعی" به حساب می آید، The Witcher 3 است. به تازگی در مصاحبه با وبسایت Eurogamer، تهیه کننده اجرایی این بازی آقای John Mamais تایید کردند که نسخه PC این بازی در تنظیمات "Ultra" در مقایسه با نسخه کنسولی بهتر به نظر می رسد.

Mamais اضافه کرد که تنظیمات The Witcher 3 "ultra اوج کیفیت گرافیکی در بازی ها به حساب می آید و جزئیات در این تنظیمات در بالاترین حد خود به اجرا در می آیند .

بر طبق اظهارات Mamais، تنظیمات Ultraـی بازی tessellation بهتر، physics بیشتر، post-processing و پشم و موی واقع گرایانه تری را به ارمغان می آورد. ما این واقعیت را می دانیم که با PhysX شرکت انویدیا پشم و موی واقع گرایانه ای به نمایش در می آید ، با این حال جالب به نظر می رسد که کسانی که از کارت گرافیک های AMD استفاده می کنند نیز قادر هستند که از این قابلیت لذت ببرند.

تهیه کننده اجرایی بازی همچنین ادعا کرد که کیفیت گرافیکی نسخه کنسولی بازی معادل تنظیمات "high" نسخه PC است و بازی در کنسول PS4 در رزولوشن 1080p و نرخ فریم 30 و نسخه Xbox One نیز در رزولوشن 900p و 30 فریم اجرا می شود (اگر چه که تیم سازنده دوست دارد که بازی در هر دو کنسول PS4 و Xbox One با رزولوشن 1080p اجرا شود).

به طور خلاصه، نسخه PC کیفیت گرافیکی بهتری ارائه می دهد اما بر اساس پیشنهاد PC ، Mamais گیمر ها اگر دوست دارند که از The Witcher 3 در بالاترین تنظیمات گرافیکی ممکن لذت ببرند، به یک سیستم قدرتمند احتیاج خواهند داشت .

The Witcher 3: Wild Hunt برای عرضه در February 2015 برنامه ریزی شده .

dsogaming

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سوالی که این وسط پیش میاد اینه، واسه اجرای بازی با تنظیمات کنسولی (High) به چه PCـی نیاز هست؟!
900p-30fps-High احتمالاً باید یه کارتی مثل 7870-660 طلب کنه!

تا زمانیکه سیستم مورد نیاز بازی به طور رسمی اعلام نشه نمیشه نظر قطعی داد. اما میشه به طور زیر پیش بینی کرد: (فرض زیر باتوجه به سنگینترین بازی های روز در نظر گرفته شده)

برای اجرای بازی رو کیفیت High Quality سه وضوح تصویر استاندارد داریم که عبارتند از: 1680×1050 و 1920×1200 و وضوح تصویر سوم که معمولا متغیر هست. اما اینجا 2560×1600 استفاده میکنیم!
اگر بخوایم میانگین یعنی وضوح تصویر 1920×1200 به همراه فعال بودن ف ... لیترهای anti-aliasing و FXAA در سطحی مناسب رو درنظر بگیریم ،برای اجرای بازی روی 60 فریم ثابت نیازی به کارتی مثل HD 7970 به بالا در AMD و GTX 770 به بالا در سری انویدیا خواهیم داشت.
برای حافظه هم نیاز به حافظه بیشتر از 4GB و پردازنده ای مثل Core i3 4130 در اینتل و fx 6350 در سری amd خواهیم داشت.

البته اینا همش یه فرضه و مدل های گفته شده هم مدل میانگین هست. در نتیجه میشه اینطور گفت که اگر از وضوح پایین تر 1680×1050 و سطح کمتری از فیل --- ترهای مختلف استفاده بشه، حتی با سخت افزار هایی ضعیف تر از میانگین بالا هم میشه بازی رو با 60 فریم بر ثانیه و بدون هیچ گونه لگی اجرا کرد. اما در صورت کاهش سطح فی -- لترهای مختلف ممکنه خیلی از بافت ها، تکسچرها، تسلیچشن و .... کاهش شدیدی داشته باشه و در نتیجه کیفیت بصری بازی کمتر بشه. اما برای اجرای مناسب بازی، با کیفیت بصری بالا به صورت میانگین فرض بالا پیشنهاد میشه.

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
نه عزیز جان ربطی به کنسولا نداره PC های ضعیف هستن که جلوی PC رو گرفتن شما فکر میکنی تا مثلا فلان GPU ی Nvidia میاد تو بازار عین آمار همه ی عالم میرن PC ارتقا میدن؟ اکثر کسایی که با PC بازی میکنن افراد عادی هستن که یا رو لپتاپ بازی میکنن یا PC هایی که از عمرشون چند سال گذشته. برای همین هم بازیساز مجبور ارتقا گرافیک رو منطقی انجام بده جوری نشه که فقط عده معدودی بتونن بازی کنن. بیخود گردن کنسولا نندازید
نه دیگه عزیز شما هم اشتباه میکنی..
خود شرکت ها و سیاست هاشون هست ..شما فکر میکنی نمیتونند یه قطه رو اپتمایز کنند یا بگند این قطعات با هم اپتمایز شده هستند ؟!
فروش اینها روی سخفت افزار هست و هر ساله چندین و چند ورژن جدید از قطعاتشو ن میدن..کم نداریم تو همین بازی سنتر که طرف هرساله با معرفی کارتی، کارت قبلی خودش رو که یک سال هم نشده خریده رو دود میکنه و سری جدید را با قیمتی هنگفت(که قیمت واقعی قطعه نیست!) میخره.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
کارت 780ti با تنظیمات گرافیکی ماکسیموم حدود 35 تا 40 فریم میده !.:d نسخه های کنسولی هم که 30 فریم قفل و 900p و گرافیکشون درحد high PC هست ... :-s

شما msaa8x رو هم در نظر بگیر که کنسولا ندارن و اگه 2x یا off باشه 60 فریم راحت با 780ti دست یافتنیه..اون 35تا40 فریم در حالت msaa8x هست

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
780ti SLI داری؟ :d
با یدونه 780ti نمی‌تونی با آخرین تنظیمات 60 فریم بگیری، من حاضرم سر این قضیه شرط ببندم باهات. خودم هم 780 دارم ولی مطمئنم واسه آخرین تنظیمات و 60 فریم کافی نیست.
میشه :d
حالا انجینشون سنگین بود سر نسخه های قبلی ولی این بار بازی رو خیلی بهینه ترکردن مخصوصا اینکه همزمان با کنسولها می آد باعث میشه تا جایی که می تونن بهینه می کننش!
حتی من امیدوارم کسایی که 780 و یا 770 و r9 280-290 هم دارن بتونن 60 بگرین 780ti که جای خود داره:d
اگه بازی از dx12 ساپورت کنه که حتی خیلی بهترم اجرا میشه به دلیل low level که ارائه می ده!
ضمنا چند ماه قبل سازنده ها گفتن سیستم مورد نیاز بازی رو به زودی اعلام میکنیم ولی خبری ندش این یعنی اینکه تا جایی که امکانش هست دارن بازی رو طوری بهینه می کنن که سخت افزار بالایی نخواد و این به نفع خودشونه!

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بازیو 1080 60 فریم اجرا بکنیم چه حالی بده:D

با یدونه 780ti نمی‌تونی با آخرین تنظیمات 60 فریم بگیری، من حاضرم سر این قضیه شرط ببندم باهات. خودم هم 780 دارم ولی مطمئنم واسه آخرین تنظیمات و 60 فریم کافی نیست.​

یه آپدیت برا کارت گرافیکت بیاد حله! مطمئن باش با 780 با بهترین تنظیمات حالا با یکم tessellationکمتر 60 فریم 1080 میگیری

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
من زیاد نظر نمیذارم ضمنا خودمم ps4 دارم اما دوستان کنسول فن دیگه خیلی کم لطفی میکنن..کنسول فقط به درد عناوین انحصاری میخوره و بس..
این بازی به تنهایی تکنیکهایی داره که یا رو کنسولها قابل اجرا نیستن یا اونقدر فریم خور هستن که نمیشه تو کنسول اجراشون کرد
1.تکنولوژی fur tech
2.msaa or txaa technology
3.tessellation
4.physx by nvidia
5.hbao+
آنلاک بودن فریم رو هم اضافه کنید اونوقت متوجه میشید که هزینه های چند میلیونی برای pc کاملا توجیه پذیره
در مورد بازیهای pc که نیاز به پچ و آپدیت دارن این به پایرت خور کردنش در...
ضمنا به پایرت خور بودنم افتخار میکنم ..تو این مملکت پول مفت به دست نیاوردم که بدم به بکسری مفت خور..

Redfoo

کاربر سایت
May 24, 2014
242
نام
ashash
من زیاد نظر نمیذارم ضمنا خودمم ps4 دارم اما دوستان کنسول فن دیگه خیلی کم لطفی میکنن..کنسول فقط به درد عناوین انحصاری میخوره و بس..
این بازی به تنهایی تکنیکهایی داره که یا رو کنسولها قابل اجرا نیستن یا اونقدر فریم خور هستن که نمیشه تو کنسول اجراشون کرد
1.تکنولوژی fur tech
2.msaa or txaa technology
3.tessellation
4.physx by nvidia
5.hbao+
آنلاک بودن فریم رو هم اضافه کنید اونوقت متوجه میشید که هزینه های چند میلیونی برای pc کاملا توجیه پذیره
در مورد بازیهای pc که نیاز به پچ و آپدیت دارن این به پایرت خور کردنش در...
ضمنا به پایرت خور بودنم افتخار میکنم ..تو این مملکت پول مفت به دست نیاوردم که بدم به بکسری مفت خور..

اینو گفتی یاد یک نکته جالب روی PS4 اتفادم

Trine2: Complete Story رو که بگیری اولش با افتخار لوگو Physx میاد ، حالا اینی که چه جوری Physx داره روی GPU اه AMD اجرا می شه از معجزات هست :-??

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
اینو گفتی یاد یک نکته جالب روی PS4 اتفادم

Trine2: Complete Story رو که بگیری اولش با افتخار لوگو Physx میاد ، حالا اینی که چه جوری Physx داره روی GPU اه AMD اجرا می شه از معجزات هست :-??

بازی Escape Plan هم همینطور این لوگو میاد
من که نگفتم انحصاریه ولی وقتی میگیم Trine یا escape plan دیگه باید تا ته خط رفت..

Redfoo

کاربر سایت
May 24, 2014
242
نام
ashash
بازی Escape Plan هم همینطور این لوگو میاد
من که نگفتم انحصاریه ولی وقتی میگیم Trine یا escape plan دیگه باید تا ته خط رفت..

نه کلا منظور من این بود که این تکنیک قابل اجرا روی AMD نبود اما الان شده ، یعنی الان می شه از Physx و APEX روی PS4 استفاده کرد
اما در اینی که روی هر بازی ، چه خروجی ای می ده بحث جدا داره و بدیهیه روی کنسول انتظار چندانی نباید ازش داشت

البته منم کنسول رو برای عناوین انحصاری اش می گیرم و مولتی پلتفرم به ندرت روش بازی می کنم (مگه این که به یه بازی خیلی حال کنم روی کنسول که نسخه کنسولیش رو بگیره که به 0 میل می کنه ، یا این که توی Plus,Gold بیاد مفت بشه بازی کنم)
در کل من پایرت هستم و پارت ها هم دوست دارم \m/

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
نه کلا منظور من این بود که این تکنیک قابل اجرا روی AMD نبود اما الان شده ، یعنی الان می شه از Physx و APEX روی PS4 استفاده کرد
اما در اینی که روی هر بازی ، چه خروجی ای می ده بحث جدا داره و بدیهیه روی کنسول انتظار چندانی نباید ازش داشت

البته منم کنسول رو برای عناوین انحصاری اش می گیرم و مولتی پلتفرم به ندرت روش بازی می کنم (مگه این که به یه بازی خیلی حال کنم روی کنسول که نسخه کنسولیش رو بگیره که به 0 میل می کنه ، یا این که توی Plus,Gold بیاد مفت بشه بازی کنم)
در کل من پایرت هستم و پارت ها هم دوست دارم \m/
تا اونجایی که میدونم رو pc پردازنده ها (چه اینتل و چهamd) میتونن apex رو اجرا کنن مثل مافیا2 ..اما نه در سطح بالا..اما تو کنسولها رو نمیدونم

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
جاه طلبانه ترین RPG که بشر به چشم خودش دیده.

اون همه جزییات و ... هی وای من.

به نظر من فقط یه TITAN Z میتونه الترا و 60 fps هندل کنه :|

framerate

کاربر سایت
Oct 18, 2013
220
the witcher و pc لامصب :D کلا از لحاظ فنی بازیا رو متروکونه...fur tech هم که دیگه جایه خود دارد ... از همین رو کلا با بازیه دیگه قابل قیاس نیست که تو راهن چون از تکنیکایی بهره میبره که فقط یه pc میتونه اونارو به درستی رندر کنه...این fur tech تغییرات عجیبی رو ایجاد میکنه ... در کل تویه این بازی physix by nvidia بحثش جداگانست :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر