کیفیت گرافیکی نسخه کنسولی The Witcher 3 معادل تنظیمات گرافیکی "High" در PC است

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
The-Witcher-3-feature-4-672x372.jpg

یکی از عناوینی که با کیفیت گرافیکی خود همگان را شگفت زده کرده و یک عنوان نسل بعدی "واقعی" به حساب می آید، The Witcher 3 است. به تازگی در مصاحبه با وبسایت Eurogamer، تهیه کننده اجرایی این بازی آقای John Mamais تایید کردند که نسخه PC این بازی در تنظیمات "Ultra" در مقایسه با نسخه کنسولی بهتر به نظر می رسد.

Mamais اضافه کرد که تنظیمات The Witcher 3 "ultra اوج کیفیت گرافیکی در بازی ها به حساب می آید و جزئیات در این تنظیمات در بالاترین حد خود به اجرا در می آیند .

بر طبق اظهارات Mamais، تنظیمات Ultraـی بازی tessellation بهتر، physics بیشتر، post-processing و پشم و موی واقع گرایانه تری را به ارمغان می آورد. ما این واقعیت را می دانیم که با PhysX شرکت انویدیا پشم و موی واقع گرایانه ای به نمایش در می آید ، با این حال جالب به نظر می رسد که کسانی که از کارت گرافیک های AMD استفاده می کنند نیز قادر هستند که از این قابلیت لذت ببرند.

تهیه کننده اجرایی بازی همچنین ادعا کرد که کیفیت گرافیکی نسخه کنسولی بازی معادل تنظیمات "high" نسخه PC است و بازی در کنسول PS4 در رزولوشن 1080p و نرخ فریم 30 و نسخه Xbox One نیز در رزولوشن 900p و 30 فریم اجرا می شود (اگر چه که تیم سازنده دوست دارد که بازی در هر دو کنسول PS4 و Xbox One با رزولوشن 1080p اجرا شود).

به طور خلاصه، نسخه PC کیفیت گرافیکی بهتری ارائه می دهد اما بر اساس پیشنهاد PC ، Mamais گیمر ها اگر دوست دارند که از The Witcher 3 در بالاترین تنظیمات گرافیکی ممکن لذت ببرند، به یک سیستم قدرتمند احتیاج خواهند داشت .

The Witcher 3: Wild Hunt برای عرضه در February 2015 برنامه ریزی شده .

dsogaming

آخرین ویرایش:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
نه این افتضاحه رو ps3 اجرا شده :))

08306990576983683938.jpg

البته میشه رو PC تبدیلش کرد به همچین شاهکاری (:|
منتها اگه بدونید مادینگ چیه که مطمئنا نمیدونید

بعد تازه زمانی که شما بازی GTAV روی PS4 برات حسابی تکراری شده ما تازه داریم با میلیونها ماد مثل مثلا ماد Ninja Turtles سر گرم میشیم

18996806256222021914.jpg

موفق باشی (:|

البته شمرنده بحث تاپیک عوض شد ولی لازمه بعضی چیزا به بعضیا اموزش داده بشه بلکه دید بهتری پیدا کنن

الان 1 ساله واسه ترول کردن فقط از همین عکس استفاده میکنی . یعنی هرکی GTA رو بازی کرده باشه میدونه تسکچر دیوار تو این عکس از دستشون در رفته . بازی به این بزرگی گیر دادی به همین یه تیکه دیوار ؟
اقا یه مدیر بیاد اینار ور جمع کنه بازم PC VS Console راه انداختن . ملت ته دیگه GTA هم خوردن اینا تازه یادشون
افتاده میتونن بعدا بازی کنن . اینم یه روش جدید واسه روحیه دادن به خودشونه .
(شما تا الان داشتین نسخه beta بازی میکردین ) LOL

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,376
نام
مــاکــان
High Gamer V6 @ و اونیکی دوست framerate
یک کاری میکنین شما که آدم از PC Gamer بودنش خجالت میکشه.انگار آسمون دهن باز کرده فقط شما 2 تا PC دارین خونتون که باهاش گرافیک خوبی میگیرین؟
دیگه حال آدم رو بهم میزنین تو هر تاپیکی که در مورد بازی میزنن شما میاین میگین AA ندیدی،نمیدونین Tess چیه، Res اینه ! جمع کنید دیگه.
دیگه سر تو برف کردن هم حدی داره.از 2006 به اینور اگه همین کرایسیس 2 و 3 -که تفاوت فاحشی داشتن- نبودن دیگه چه حرفی داشتین شما بزنین؟
دیدی 2 تا بازی کافی نیست زدی تو خط مد؟!
خدائیش این مدهائی که میگی رو 20 دقیقه بازی میکنه آدم؟ جالب تمام این مدهائی که هم معرفی میکنی فقط مد گرافیکیه.یعنی تمام دردت همین گرافیک بازیهاست؟
اگه آره که واقعا برات متاسفم. ولی اگه نیست چرا این مدهای عالی که داستان و گیم پلی بازیو تغییر میدن و در حد یه بازیِ کاملن هیچ چیزی نمیگی؟
شما جزو اونائی هستین که تا گرافیک بازی ارضات نکنه سمت بازی نمیرین،این جای تاسف داره.به شما گیمر نمیگن.
یه کلمه از مادر عروس
وقتی جوابی برا دادن نداری نیازی نیست که فقر فرهنگیتو به رخ دیگران بکشی.

آخرین ویرایش:

High Gamer V6

کاربر سایت
May 1, 2014
58
نام
بهروز
الان 1 ساله واسه ترول کردن فقط از همین عکس استفاده میکنی . یعنی هرکی GTA رو بازی کرده باشه میدونه تسکچر دیوار تو این عکس از دستشون در رفته . بازی به این بزرگی گیر دادی به همین یه تیکه دیوار ؟
اقا یه مدیر بیاد اینار ور جمع کنه بازم PC VS Console راه انداختن . ملت ته دیگه GTA هم خوردن اینا تازه یادشون
افتاده میتونن بعدا بازی کنن . اینم یه روش جدید واسه روحیه دادن به خودشونه .
(شما تا الان داشتین نسخه beta بازی میکردین ) LOL

اون GTAV که شما تهشو در اوردی BETA بوده داشتی برا ما تستش میکردی . میدونم خیلی اعصابت خورده ولی باید حقیقتو پذیرفت
خواستی بازم عکسهای بیشتری از نسخه PS3 هست ارائه بدم خدمتت

:arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd:
اوج جهان سوم تو این تاپیک دیده میشه, منظورم اصلا بحث pc نیست چون هر کسی قبول نکنه pc بسیار قویتره داره خودشو گول میزنه... ولی اینکه همرو نادان فرض کنیم و تو هر پست اشاره کنیم که "شما نمیدونید و فقط من میدونم چون کارت گرافیک nهزار دلاری دارم" این رویه رفتاری نماد یک جامعه تازه به دوران رسیدست... خدا را شکر کسی که پیامبر این تاپیک شده تا حالا 10 یوزر عوض کرده همه هم میدونند کیه و چه خبره... صفحات اول بحث داشت عالی پیش میرفت الان ببین چی شده... 8030 هم اطلاعات میداد اینا هم اطلاعات میدند
yahoo_4.gif

اره اره طرفدارای مایکروسافت هیچ عیبی ندارند فقط سونی فن ها همیشه گند میزنند درست میگی
yahoo_4.gif

راجع به پاراگراف دوم کلهم lol
مفت فروش نیست چه صیغه ایه؟ اینارو از کجا در میاری؟ جو گرفته همینطور پشت هم فتوا میدی؟ کسی نگفت انویدیا بدبخت شده که این نسل با کنسول ها کار نکرده گفتم اگر به هر طریقی به توافق میرسیدند الان اوضاع از اینی که هست(که بازم عالیه) خیلی بهتر بود حداقل از pc عقب نمی افتاد... حالا تا فردا بیا حاشیه بباف... تازگیها یاد گرفتن 4 تا اصطلاح قلمبه سلمبه مساوی شده با دکترای برنامه نویسی... تمومش کن
yahoo_21.gif

- - -ویرایش - - -

امریکا 40 سال پیش رفت ماه, الان ما مریخ که خوبه مشتری هم فتح کنیم کار بزرگتری انجام ندادیم چون اونا اول انجام دادند
yahoo_3.gif
متاسفانه جواب دیگری برات ندارم قصد بن شدن هم ندارم

لامصب یاد فیلم Matrix Revolutions میوفتم یه تنه باید جواب یه لشکرو داد اینجا
yahoo_21.gif
ماشالله اینقدر تعدادتونم زیاده امدم نمیدونه کی به کیه یهو از 6 جناح مختلف حمله ور میشن همه هم شکل همن
yahoo_4.gif

اره اره طرفدارای مایکروسافت هیچ عیبی ندارند فقط سونی فن ها همیشه گند میزنند درست میگی
yahoo_4.gif
شک نکن من تاحالا ندیدم یه طرفدار XBOX ONE بیاد تایپک PC به گند بکشه روابط ما حسنس شاید بخاطر OS WINDOWS باشه نمیدونم ولی روابط عالیه البته چشم حسود کور
yahoo_4.gif

بقیه حرفاتم اصلا نخوندم ارزش نداشت بار معلوماتیش پایین بود

یک کاری میکنین شما که آدم از PC Gamer بودنش خجالت میکشه.انگار آسمون دهن باز کرده فقط شما 2 تا PC دارین خونتون که باهاش گرافیک خوبی میگیرین؟
دیگه حال آدم رو بهم میزنین تو هر تاپیکی که در مورد بازی میزنن شما میاین میگین AA ندیدی،نمیدونین Tess چیه، Res اینه ! جمع کنید دیگه.
دیگه سر تو برف کردن هم حدی داره.از 2006 به اینور اگه همین کرایسیس 2 و 3 -که تفاوت فاحشی داشتن- نبودن دیگه چه حرفی داشتین شما بزنین؟
خدائیش این مدهائی که میگی رو 20 دقیقه بازی میکنه آدم؟ جالب تمام این مدهائی که هم معرفی میکنی فقط مد گرافیکیه.یعنی تمام دردت همین گرافیک بازیهاست؟
اگه آره که واقعا برات متاسفم. ولی اگه نیست چرا این مدهای عالی که داستان و گیم پلی بازیو تغییر میدن و در حد یه بازیِ کاملن هیچ چیزی نمیگی؟
شما جزو اونائی هستین که تا گرافیک بازی ارضات نکنه سمت بازی نمیرین،این جای تاسف داره.به شما گیمر نمیگن.
یه کلمه از مادر عروس

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,593
نام
Mehrdad
اوج جهان سوم تو این تاپیک دیده میشه, منظورم اصلا بحث pc نیست چون هر کسی قبول نکنه pc بسیار قویتره داره خودشو گول میزنه... ولی اینکه همرو نادان فرض کنیم و تو هر پست اشاره کنیم که "شما نمیدونید و فقط من میدونم چون کارت گرافیک nهزار دلاری دارم" این رویه رفتاری نماد یک جامعه تازه به دوران رسیدست... خدا را شکر کسی که پیامبر این تاپیک شده تا حالا 10 یوزر عوض کرده همه هم میدونند کیه و چه خبره... صفحات اول بحث داشت عالی پیش میرفت الان ببین چی شده... 8030 هم اطلاعات میداد اینا هم اطلاعات میدند:d
شماهم خودتونو کشتید با این بازیهای ناتی داگتون هرجا یه تاپیک باشه یه مشت بچه میریزن مدام ناتی داگ ناتی داگ میکنن ... خدایی دم این طرفدارای ماکروسافت گرم یه دفه ندیدم یه تاپیکو با به رخ کشیدن انحصاریهاشون به هم بریزن

انویدیا مفت فروش نیست هزینه مالکیت معماری انویدیا بالاس همين علت هنوزم KEPLER توي گوشي ها نمي بينيم اینقدرم سود میکنه که اصلا کنسول براش مهم نیست .. کنسول گیمرم نباس توقع ultra رزولوشن 1080 داشته باشه .. بالاخره باید یا خرو بخواین یا خرما
در ضمن کسی که اندکی دانش در مورد سخت افزار داشته باشه میدونه انویدیا تکی نمیتونه بدرد سونی بخوره سونی باید یحتمل پیش اینتل معظم هم میرفت برای سفارش cpu . پس همون amd apu برا این کنسولا بسه از سرشونم زیاده

البته نمیخوام بحث تازه باز کنم ولی خودتون دارید میبینید اکثر pc gamer ها ترکیب اینتل + انویدیا پیشنهاد میدن چون از سخت افزار سر در میارن سالها تجربه کردن میدونن دنیا دست کیه

400 دلار دادین برا تراشه amd توقع الترا ستینگ هم دارید ایول با
اره اره طرفدارای مایکروسافت هیچ عیبی ندارند فقط سونی فن ها همیشه گند میزنند درست میگی:d
راجع به پاراگراف دوم کلهم lol
مفت فروش نیست چه صیغه ایه؟ اینارو از کجا در میاری؟ جو گرفته همینطور پشت هم فتوا میدی؟ کسی نگفت انویدیا بدبخت شده که این نسل با کنسول ها کار نکرده گفتم اگر به هر طریقی به توافق میرسیدند الان اوضاع از اینی که هست(که بازم عالیه) خیلی بهتر بود حداقل از pc عقب نمی افتاد... حالا تا فردا بیا حاشیه بباف... تازگیها یاد گرفتن 4 تا اصطلاح قلمبه سلمبه مساوی شده با دکترای برنامه نویسی... تمومش کن :))

- - -ویرایش - - -

اون GTAV که شما تهشو در اوردی BETA بوده داشتی برا ما تستش میکردی . میدونم خیلی اعصابت خورده ولی باید حقیقتو پذیرفت
امریکا 40 سال پیش رفت ماه, الان ما مریخ که خوبه مشتری هم فتح کنیم کار بزرگتری انجام ندادیم چون اونا اول انجام دادند;)
متاسفانه جواب دیگری برات ندارم قصد بن شدن هم ندارم

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
والا من نمایش امسال احساس کردم گرافیک یک پله اومده پایین تر(نسبت به تریلر پارسال).فکر میکنم نمایش پارسال Ultra ی پی سی بود.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
اون افتضاحی که شما بازی کردی GTA نبود عزیزم:) الان بزار GTA سه چهار ماه دیگه بیاد اون GTA ه :D

دوستان کنسول باز هم GTA V رو بازی کردن و تمام و کمال حالش رو بردن و شما ها اون موقع داشتین یا به راکستار فحش میدادین و یا گروهی دیگه از شما میگفتن این بازی در حد مرغ یا چانچو هستش و گروه دیگه هم میرفتین چاه صاحب زمان اون جا پول مینداختین که بازی برای پی سی بیاد یک عده دیگه هم امضا جمع میکردین و به راکستار به خاطر رعایت نکردن قوانین حقوق بشر اعتراض میکردین یه گروه دیگه هم به شما پی سی باز ها خیانت کردن و رفتن به خاطر این بازی کنسول خریدن و گروهی دیگر افسردگی شدید گرفتن و گروه دیگتون هم ........... !!!

یعنی تلفاتی که این بازی به پی سی گیمر ها داد جام جهانی 2014 به اسپانیا نداد :d

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
خوشبختانه این بحث افکت,AA و رزولوشن ابزاری برای بالا بردن اعتماد بنفس کاذب و تفریح یه سری شده:bighug:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,469
نام
نیما
دوستان کنسول باز هم GTA V رو بازی کردن و تمام و کمال حالش رو بردن و شما ها اون موقع داشتین یا به راکستار فحش میدادین و یا گروهی دیگه از شما میگفتن این بازی در حد مرغ یا چانچو هستش و گروه دیگه هم میرفتین چاه صاحب زمان اون جا پول مینداختین که بازی برای پی سی بیاد یک عده دیگه هم امضا جمع میکردین و به راکستار به خاطر رعایت نکردن قوانین حقوق بشر اعتراض میکردین یه گروه دیگه هم به شما پی سی باز ها خیانت کردن و رفتن به خاطر این بازی کنسول خریدن و گروهی دیگر افسردگی شدید گرفتن و گروه دیگتون هم ........... !!!

شما هم داشتین برای منتشر نشدن بازی روی پی سی امضا میدادین. نکنه شما هم جزو اون چند صد هزار نفر که امضا کردن بودی؟

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
شما هم داشتین برای منتشر نشدن بازی روی پی سی امضا میدادین. نکنه شما هم جزو اون چند صد هزار نفر که امضا کردن بودی؟
سیستم پی سی خودم رو برات بذارم دیگه این حرف رو نمیزدی ؟؟!!

معلومه سنت کم هستش و مثل این که داری از این بحث ها لذت میبری ؟؟!! حالا بعد از پستم دوست داری هزار تا پست بذار تا لذت بیشتری ببری ! به هر حال میدونم این چند مدت عرضه نشدن این بازی بر روی پی سی صدمات روحی شدیدی بر پی سی گیمر ها وارد کرد همون طور زمانی که من پی سی قوی نداشتم و بازی کرایسیس 1 بر روی کسنول ها عرضه نشد بر روی من صدمات روحی شدیدی وارد کرده بود:d پس این یه چیز دوطرفست کاملا درکت میکنم خودت رو خالی کن :d

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین

به نکات خوبی اشاره کردی.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
به خدا دهن ما رو این دوتا سرویس کردن! تا یه چیزی هم بهشون میگی پ.خ میدن که:
" آقا چرا اینطوری می کنی؟ تا حالا دیدی یه سونی فن بیاد به این فن های غیر منتقی(البته چیز دیگه ای گفت که نمی خوام بگم;) ) بگه شما شورش رو در اوردی و ...؟"
یه کاری می کنن حال آدم از PC بهم میخوره. کنسولی ها هم اینا رو میبینن فکر می کنن PC یعنی Titan Z و PC ای که 5000 دلار خرجش نباشه Minecraft هم نمی تونه اجرا کنه!

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,469
نام
نیما
سیستم پی سی خودم رو برات بذارم دیگه این حرف رو نمیزدی ؟؟!!

معلومه سنت کم هستش و مثل این که داری از این بحث ها لذت میبری ؟؟!! حالا بعد از پستم دوست داری هزار تا پست بذار تا لذت بیشتری ببری ! به هر حال میدونم این چند مدت عرضه نشدن این بازی بر روی پی سی صدمات روحی شدیدی بر پی سی گیمر ها وارد کرد همون طور زمانی که من پی سی قوی نداشتم و بازی کرایسیس 1 بر روی کسنول ها عرضه نشد بر روی من صدمات روحی شدیدی وارد کرده بود:d پس این یه چیز دوطرفست کاملا درکت میکنم خودت رو خالی کن :d

چرا هرچی میشه ملت میخوان سیستمشونو به رخ هم بکشن؟ اصلا من حرفی از سیستم زدم؟:))
آره من سنم کمه ولی شما که سنت زیاده چرا مثل بچه ها رفتار میکنی؟
این بحثو همینجا تموم میکنم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر