کنسولهایه کپیخور به هیچ وجه به لایو وصل نشوید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
یه سوال دیگه رفتم به لایو وصل شم میگه do you want update? اپدیتش کنم؟
الان باید MW# رو اورجینال بگیرم تا بخوام لایو بازی کنم؟:-o
این جا همون جاست اگه آپدیت کنی دیگه نمی تونی اون دیسک هارو کپی بازی کنی(فعلا).
آره باید اورجینال بازی کنی تا زمان عرضه ی یک فریمور جدید.

پسته اول رو در صورته اعلامه خبر جدید و به درد بخور آپدیت میکنم
تا الان تنها جوابه c4eva در جوابه یه نفر که پرسیده آیا این پایانی برای کپی باز ها هست ، نه بوده;)
درسته.فعلا ایشون رفته ببینه میشه یه طرح جدید برای تیغ زدن مردم باTeam-Xecuter پیدا کنه یا نه.من واقعا موندم چرا اینا به جای اینکه یک کار کلی و تکمیل رو انجام بدن اینقدر موش و گربه بازی در میارن.

یه خبر نسبتا خوب
شما می تونید بازی های xgd3 رو تا وقتی که پچ جدید براشون بیاد از این روش اجرا کنید
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=43858
این روش همون روشی که بازی های ap2.5 رو بدون پچ می شه اجرا کرد
خودم امتحان کردم با این روش xgd3 ها هم اجرا می شن ولی وقتی به live وصل هستید نمیشه از این راه بازیرو اجرا کرد به دلایلی.

یه خبر نسبتا خوب
شما می تونید بازی های xgd3 رو تا وقتی که پچ جدید براشون بیاد از این روش اجرا کنید
خودم امتحان کردم با این روش xgd3 ها هم اجرا می شن ولی وقتی به live وصل هستید نمیشه از این راه بازیرو اجرا کرد به دلایلی.
اووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو کی می ره این همه راهو. ما میخوام فلگ یا بن نشیم بعد این می گه دستگاتون بن شده باشه یا امیدی بهش نداشته باشین. شب بخیر

دوستان الان من برم لایو .ایا برای اپدیت پیغام میده یا به صورت مخفی اپدیتش میکنه؟:-/

امرا اپدیتش کنم
فرض کن به خاطر هر بازیی 50 تومن بدم:-oراستی دستگاه من اسلیمه فرقی میکنه با فت برای لایوش؟
نه XBOX جدید و قدیم نداره. دهن همه رو ......... کرده. چی شد دیگه کپی اجرا نمی شه؟ این ارور رو می ده؟ The Disc was not supported?

---------- نوشته در 12:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:30 AM ارسال شده بود ----------

دوستان الان من برم لایو .ایا برای اپدیت پیغام میده یا به صورت مخفی اپدیتش میکنه؟:-/
مخفی. با مخفی هم این کار رو نکه، هر بازی که بزاری می گه 2 مگ باید آپدیت کنی.

یه خبر نسبتا خوب
کسی که افلاین بازی میکنه اصلا همچین مشکلی رو نداره فوقش میری یه XKEY میخری تا آخر عمر کپی بازی میکنی

اووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو کی می ره این همه راهو. ما میخوام فلگ یا بن نشیم بعد این می گه دستگاتون بن شده باشه یا امیدی بهش نداشته باشین. شب بخیر
نه دوست عزیز نه فلگ می شی نه بن من این روشو همون روزای اول که اومده بود امتحان کردم و باهاش به لایو هم وصل شدم ولی نه بن شدم نه فلگ (Bredamin)

مخفی. با مخفی هم این کار رو نکه، هر بازی که بزاری می گه 2 مگ باید آپدیت کنی.[/QUOTE]

یعنی من الان اپ نکردم .اگه اف بازی کنم مشکلی نداره؟

مخفی. با مخفی هم این کار رو نکه، هر بازی که بزاری می گه 2 مگ باید آپدیت کنی.

یعنی من الان اپ نکردم .اگه اف بازی کنم مشکلی نداره؟[/QUOTE]

شما ببین اصلا کال رو اجرا می کنه که بخای بازی کنی................

به نظر من حدود 1 ماه مونده به اومدن کنسول جدید مایکروسافت بن ویو شروع میشه اون موقع تمام کپی خور هایی که توی این 3 سال فلگ شدن بن میشن بعد هرکی میخواد آنلاین بازی کنه دیگه xbox ‎360 نمیخره میره کنسول جدید رو میخره.
(این سیاست مایکروسافته)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or