کنسولهایه کپیخور به هیچ وجه به لایو وصل نشوید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
ظاهرا مایکروسافت در اقدامی جدید دسته به تغییراتی بدونه سر و صدا زده و کنسولهایه کپیخوری که به
لایو وصل شده باشند رو بی خبر آپدیت میکنه
به شکلی که بک آپ ها اجرا نمیشن
دوستان منتظره خبرهایه تکمیلی باشید چون مثله اینکه قضیه جدی هست

منبع

آپدیت 1 :

[2011-11-17 07:44AM UTC] #fw <c4eva> hello
[2011-11-17 07:52AM UTC] #fw <skynets> c4eva if ms can update dae anytime it wants does that mean it’s over for modders?
[2011-11-17 07:54AM UTC] #fw <c4eva> skynets:no
icon_smile.gif

آپدیت 2 :

Today, Microsoft began rolling out SystemUpdate v2.0.14692.0 to all Xbox 360′s registered in the Fall 2011 Dash Preview program. Although the dae.bin changed in the initial v2.0.14686.0 preview update, its appended challenge was not active, which accounts for why participants were still able to play AP2.5/XGD3 backups. With SU 14692, the previously dormant challenge table has now been activated, and all AP2.5/XGD3 backups containing outdated AP25 replay data will fail the system’s AP2.5 challenges and result in a failure flag. This now means that all LIVE-connected users on both the current 13604 retail dash and 14692 preview dash are faced with the same situation, and needless to say, are still advised to avoid playing any AP2.5/XGD3 backups.

در کل توضیحاتی در مورده آپدیت و .... و حرف اصلیش هم این بوده که به لایو وصل نشوید و کسایی هم که وصل شدند از اجرای بک آپهایه XGD3 و AP 2.5 خودداری کنند

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AdiB DelTa

devil 2007

کاربر سایت
Jan 9, 2007
164
نام
hamid
من اینو تو اون تاپیک هم گفتم اینجا هم میذارم خدای نکرده واسه کسی مشکلی پیش نیاد
کسایی که با کنسول کپی خور به لایو وصل بشن و به خصوص آپدیت جدید MW3 رو انجام بدهند دستگاهشون فلگ میشه و همچنین قادر به اجرای بازی های XGD3, و بازی های دارای قفل Ap2.5 نخواهند بود(ابتدا با Disk is not readable, clean disk ,.. و سپس با ارور
The disk is not supported مواجه میشید) فعلا راهی واسه برطرف کردن مشکل پیدا نشده اما c4eva گفته داره روی مسئله کار میکنه پس تا اطلاع ثانوی از وصل شدن به لایو و به خصوص انجام بازی های XGD3 خودداری کنید.

بازی های XDG3 میشن بازی هایی که عموما بعد از Driver عرضه شدند مثل:
Gears Of War 3
Call of Duty :MW3
Batman :AC
Halo: Combat Evolved Anniversary
Rage
Forza 4
Ace Combat : AH
Skyrim
BF3
NFS:Run
و ......
اینم لیست بازی های دارای قفل AP2.5:
Fable III
Assassin's Creed Brotherhood
Halo Reach
Call of Duty: Black Ops
Need for Speed Hot Pursuit

آخرین ویرایش:

rewabian

کاربر سایت
Nov 22, 2010
170
نام
مهرداد
اوه اوه خدارو شکر که وصل نشدیما وگرنه بدبخت میشدیم
لایو نخواستیم
دمتون گرم بچه ها

خفاش

کاربر سایت
Nov 4, 2011
31
نام
محمد امین
آه چه بد شانسی من همین صبح وصل شدم دیدم بازی های xgd3 اجرا نمیشن .
ضد حال زد اساسی ولی احتمالا یه Lt جدید بدن بیرون

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
اگر با نسخه ارجینال بازیهای XGD3 برویم لایو، بازهم خطرناکه ؟

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
احتمالا چون نزدیک به اومدن اپدیت جدیدس(همون که تغیرات زیادی تو منو ایجاد میکنه)داره این کار هارو میکنه.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
اگر با نسخه ارجینال بازیهای XGD3 برویم لایو، بازهم خطرناکه ؟

گویا فایلی رو تو آپدیته 14604 ( اگر اشتباه نگفته باشم ورژنه آپدیت رو ) رو دستگاه نصب میکنه که در صورت
استفاده از بازیهایه کپی کنسول فلگ میشه و وقتی به لایو وصل بشید کارهایه تکمیلی رو بدونه پرسش و
خبر انجام میده:(

ERFAN_RAPTOR

کاربر سایت
Jun 22, 2009
124
نام
ERFAN
گویا فایلی رو تو آپدیته 14604 ( اگر اشتباه نگفته باشم ورژنه آپدیت رو ) رو دستگاه نصب میکنه که در صورت
استفاده از بازیهایه کپی کنسول فلگ میشه و وقتی به لایو وصل بشید کارهایه تکمیلی رو بدونه پرسش و
خبر انجام میده:(

بازم خوبه تا دو سه ماه دیگه بازی شاخ نمیاد!
دوستان یعنی الان همه ی ما فلگ شدیم آفلاین XGD3 بازی کردیم ؟ با وجود اینکه بعد lt2 به لایو نشدیم ؟

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
مرسی بابت خبر.تا دیشب که من وصل بودم که چیزی نشد :D اما انگار فعلا نمیشه وصل شد دیگه

aryan90

کاربر سایت
Aug 26, 2010
109
نام
آرین
من mw3 رو نمیتونم بازی کنم ولی تمام بازی های XGD3 دیگه رو میتونم بازی کنم
فلگ شدم؟

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
زحمت کشیدید دوستان دیر اطلاع رسانی کردید بنده این مشکلو پیدا کردم الان اومدم مشکلم مطرح کنم که فهمیدم قضیه از چه قراره !

milad007

کاربر سایت
Nov 15, 2011
12
هیچ راهی نداره که بازی ها رو دوباره اجرا کرد مثلا دوباره رایت کنیم یاپچ کنیم یا یکی دیگه بخریم؟

fredy1990

کاربر سایت
Mar 6, 2011
7,196
نام
فرنود
من اینو تو اون تاپیک هم گفتم اینجا هم میذارم خدای نکرده واسه کسی مشکلی پیش نیاد
کسایی که با کنسول کپی خور به لایو وصل بشن و به خصوص آپدیت جدید MW3 رو انجام بدهند دستگاهشون فلگ میشه و همچنین قادر به اجرای بازی های XGD3, و بازی های دارای قفل Ap2.5 نخواهند بود(ابتدا با Disk is not readable, clean disk ,.. و سپس با ارور
The disk is not supported مواجه میشید) فعلا راهی واسه برطرف کردن مشکل پیدا نشده اما c4eva گفته داره روی مسئله کار میکنه پس تا اطلاع ثانوی از وصل شدن به لایو و به خصوص انجام بازی های XGD3 خودداری کنید.

بازی های XDG3 میشن بازی هایی که عموما بعد از Driver عرضه شدند مثل:
Gears Of War 3
Call of Duty :MW3
Batman :AC
Halo: Combat Evolved Anniversary
Rage
Forza 4
Ace Combat : AH
Skyrim
BF3
NFS:Run
و ......
اینم لیست بازی های دارای قفل AP2.5:
Fable III
Assassin's Creed Brotherhood
Halo Reach
Call of Duty: Black Ops
Need for Speed Hot Pursuit

من هم دیروز تو لایو داشتم mw3 باززی میکردم و امروز صبح که خواستم دوباره mw3 رو بازی کنم همین ارورو گرفتم. اما نکته واقعا عجیب اینه که بازی ها به صورت رندوم اجرا میشند. مثلا BF3 اجرا نمیشه اما GEOW 3 و BATMAN: AC اجرا میشند. از توی AP 2.5 ها Brotherhood دیگه اجرا نمیشه. اگه قرار باشه همه xgd3 ها اجرا نشند پس چرا geow3 و Batman اجرا میشند؟؟؟
یه نگاه به این جا هم بندازید بد نیستش
http://www.ixtreme.net/open-forum/18685-disc-not-supported.html

آخرین ویرایش:

qqaaqq

کاربر سایت
Feb 2, 2011
49
نام
رضا
وای من دیشب لایو بازی کردم الان دیگه اجرا نمیشند بازیها:-s

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر