کنسولهایه کپیخور به هیچ وجه به لایو وصل نشوید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
من هم دیروز تو لایو داشتم mw3 باززی میکردم و امروز صبح که خواستم دوباره mw3 رو بازی کنم همین ارورو گرفتم. اما نکته واقعا عجیب اینه که بازی ها به صورت رندوم اجرا میشند. مثلا BF3 اجرا نمیشه اما GEOW 3 و BATMAN: AC اجرا میشند. از توی AP 2.5 ها Brotherhood دیگه اجرا نمیشه. اگه قرار باشه همه xgd3 ها اجرا نشند پس چرا geow3 و Batman اجرا میشند؟؟؟
یه نگاه به این جا هم بندازید بد نیستش
http://www.ixtreme.net/open-forum/18685-disc-not-supported.html
قضیه چیه من bf3 رو اجرا میکنم ولی بقیه رو assassin 4.mw3.mw2.skyrim.sonic) رو نمی تونم اجرا کنم

مایکرو اگر بخواد کسی کپی بازی نکنه اینطور بلا سر ما میاره من به اشتباه نسخه بتا رو آپدیت کردم خیلی پشیمون شدم ولی الان نشون داده خیلی شانس بهم رو کرده راحت کپی بازی میکنم اگر شما کپی بتا داشبورد جدید رو نصب کنید فکر کنم بشه کپی بازی کرد

خدا را شکر که سی دی فیفا دوستم ازم گرفته 2-3 روزه و من دیگه لایو نرفتم :دی
چه شانسی آوردیم
مرسی از خبر رسانی

مایکرو اگر بخواد کسی کپی بازی نکنه اینطور بلا سر ما میاره من به اشتباه نسخه بتا رو آپدیت کردم خیلی پشیمون شدم ولی الان نشون داده خیلی شانس بهم رو کرده راحت کپی بازی میکنم اگر شما کپی بتا داشبورد جدید رو نصب کنید فکر کنم بشه کپی بازی کرد
کسی ای نسخه ی بتا رو امتحان کرده و مشکلش برطرف شده یا نه؟

---------- نوشته در 02:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:19 PM ارسال شده بود ----------

کسایی که دیسکهاشون با Burner Max و فول رایت شده (یعنی کاملا Stealth بوده) هم این مشکل را دارند ؟

کسی که کلا XGD3 کپی بازی نکرده هم این مشکل رو خواهد داشت ؟ یعنی کلا هر مدل بازی کپی ؟ :d

این مایکروسافت امسال دهن مارو صاف کرد اینقدر اپدیت داد...... اهههههههههه

[h=1]Warning! Dae.bin Being Silently Updated Through LIVE[/h] Posted on 2011-11-17 by admin | Translate

First and foremost, a warning — at this current time it is advised that you stay offline and avoid playing any AP2.5/XGD3 backups. It has been confirmed by the team that the dae.bin is now being silently updated on all LIVE-connected boxes.

This update is not being deployed via a SystemUpdate or TitleUpdate, but rather occurs in the background without any visual indication or prompt to the user. As such, there is no means by which it can be cancelled or avoided, other than not connecting to LIVE. If you’ve connected to LIVE in the past 24 hours, your system has likely already been updated with a changed dae.bin.
All AP2.5/XGD3 backups that contain the now older AP25 replay data will fail the system’s AP2.5 challenges and indeed flag your system (the flagging has also been confirmed by the team).
Like our news a few days ago, the dae.bin is now being changed by way of an appended challenge table in the same manner on current retail dashes (13604) as it is on the preview dash (14686), however the content of the challenge tables differ. The team has determined that the appended challenge table appears to be unique per console and contains indentifying information. This means that everyone’s dae.bin is different, and can potentially be traced back to your specific console. Therefore, sharing your dae.bin with others is not advisable.
More info to come.

خلاصه قضیه اینه که ماکروسافت فریمور رو به صورت مخفی بدون هیچ پیغامی آپدیت میکنه به نحوی که دیگه دیسک ها xgd3 / AP2.5 قابل اجرا نباشند و هر کس هم اون بازی ها رو انجام بده رو کنسول کپی فلگ میشه و فلگ شدن هم توسط c4 تایید شده

واسه من هم اجرا نمیشه :| فلگ شدم یعنی ؟ ... الان با بازی اورجینال هم بریم لایو مشکل داره ؟ فلگ که شدم حداقل این آخرای کار نهایت استفاده را ببرم دیگه :|:d .

با وصل شدن به لایو فایل dae.bin که در ناند کنسول قرار داره اپدیت میشه و دیگه بازی های xgd3 و ap 2.5 اجرا نمیشن.در صورتی که بازی رو بخواید اجرا کنید اروری دریافت میکنید مبنی بر اینکه دیسک پشتیبانی نمیشود و همون لحظه فلگ میشید.

سلام
من دیشب تاساعت 3-4 شب وصل بودم مشکلی نداشتم وتمام بازیهارو اجرا میکنه اگه دوباره وصل مشم احتمال فلک هست راستی تا کی نمی توانیم وصل شیم

تازگی به لایو وصل شدی؟ مشکلی نداشتی؟
نسخه بتا اصلا نمیشه به لایو وصل شی یعنی این نسخه مخصوص تستر ها هست
البته دقیق نمیدونم گفته بازی رو افلاین بازی کنی مشکلی پیش نمیاد

---------- نوشته در 04:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:07 PM ارسال شده بود ----------

سلام
من دیشب تاساعت 3-4 شب وصل بودم مشکلی نداشتم وتمام بازیهارو اجرا میکنه اگه دوباره وصل مشم احتمال فلک هست راستی تا کی نمی توانیم وصل شیم
فعلا وصل نشو اعتبار نداره

دوستان من وصل شدم الان x دستگاه عوض شده میشه کاری کرد از فلگ در بیاد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or