کنسولهایه کپیخور به هیچ وجه به لایو وصل نشوید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام.خواهشا یکی به داده من برسه
من دیزوز mw3 رو بازی کردم امروز که داشتم cod 3 اون قدیمیرو live بازی میکردم گفت باید آپدیت کنی 2mb هم بود آقا ما کردیمو الانم دارم cod3 رو live بازی میکنم ولی mw3,assasian creed,driver,bf3 اینا اجرا نمیشن
ولی pes2012 مثلا اجرا میشه
تویه live هم مشکلی ندارم
خواهشا کمکم کنید

با توجه به کنسول خودم شما هر بازی که در لایو انجام داده باشید با این آپدیت مخفیانه میپره برای من که همین طور شد من الان cod mw3 و driver رو که لایو بازی میکردم نمیتونم انجام بدم ولی بقیه رو چرا میتونم انجام بدم!
لطفا یکی با بازی های جدید تست کنه ببینه اجرا میشه یا حدس من اشتباهه ممنون.
من rage رو هم افلاین نمیتونم بازی کنم.هیچ کدام از بازی های xgd3 +ap2.5 نمیشه حتی افلاین بازی کرد!

بیچاره شدیم رفت:d
فلگ شدم.ای خدا حالا چیکار کنم.من بیشعور دیشب لایو بودم یهو گفتم بیام این اساسین جدید مولتیش رو بزنم که دیگه بازیها اجرا نمیشند!

فکر کنم یه موج بن خفن در راه است برای پاییز.الان دو ساله فقط داره رو قفل و فلگ کار میکنه.خیلی موذیانه کار کرده ماکرو.میخواد لایور ها رو افلاینر کنه مثل اینکه؟

من دیشب تا ساعت 3 توی لایو بودم و XGD3 بازی میکردم اما MW3 بازی نکردم .
الانم بدون هیچ مشکلی بازیهام دارن اجرا میشن اینا ( Forza 4 , MW3 , Skyrim , Batman , Rage , Dark soul , NBA 2k12 )
هر چی XGD3 داشتم تست کردم اصلا مشکل نداشت .
بعد یه چیز دیگه من تقریبا 6 ماهی میشه که بازیهای AP 2.5 اصلا تو دستگام نمیزارم .

من که دیشب فقط فیفا 12 بازی کردم هیچ آپدیتی هم نخواست ولی امروز cod mw3 اجرا نمیشه پس ربطی به update بازی نداره بعدا cod elite برای من کار میکنه جریان چیه!
بعد یه سوال داشتم وقتی مایکروسافت بن میکنه اشتراک لایو و پوینت هایی که داریم میپره!ممکنه ببینه براش سود داریم بنمون نکنه!اصلا این c4 که میگه فلگ شدیم از کجا میدونه به ما هم بگه!
من که میبینم برای لایو حدود 100 تومن هزینه کردم اگه من رو از لایو بندازه بیرون که خودش ضرر میکنه چون من دیگه هیچ پولی نه برای لایو میدم نه pass live!

من نسخه بتا داشبورد نصب کرده بودم بازی AC:R رو هارد نصب کردم ارور Game error میده که نوشته که نمیتونه آنالیزم کنه
که فکر کنم با سیستم کش دستگاتو پاک کنی
این ارور قبل از این اتفاقات هم برای خیلی میداد و فکر نکنم مشکی داشته و الان بازی geow 2 رو رو هارد نصب کردم مثل جون دل بالا میاره حتی بهتر از قبل شده یعنی خیلی سریعتر هارد رو میشناسه
من که نسخه بتا رو آپدیت کردم فکر نکنم فلگ شده باشم تمام بازی ها رو بالا میاره حتی MW3 اجرا میکنه
درضمن c4 نگفته این که دیشب بازی کردند فلگ شدند

---------- نوشته در 07:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:20 PM ارسال شده بود ----------

ما که دیگه اعتبار نمیکنیم به لایو وصلشم وقتی مایکرو همچین بلای سر کپی بازا میاره به نظر شما امنیت داره

---------- نوشته در 07:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:26 PM ارسال شده بود ----------

من که دیشب فقط فیفا 12 بازی کردم هیچ آپدیتی هم نخواست ولی امروز cod mw3 اجرا نمیشه پس ربطی به update بازی نداره بعدا cod elite برای من کار میکنه جریان چیه!
بعد یه سوال داشتم وقتی مایکروسافت بن میکنه اشتراک لایو و پوینت هایی که داریم میپره!ممکنه ببینه براش سود داریم بنمون نکنه!اصلا این c4 که میگه فلگ شدیم از کجا میدونه به ما هم بگه!
من که میبینم برای لایو حدود 100 تومن هزینه کردم اگه من رو از لایو بندازه بیرون که خودش ضرر میکنه چون من دیگه هیچ پولی نه برای لایو میدم نه pass live!
پروفایل رو بن نمیکنه فقط دستگاتو بن میکنه هنوز معلوم نیست که فلگ شده باشی

اگه الان من نسخه beta رو نصب کنم mw3 اجرا میشه من که از حرفای شما چیزی نفهمیدم
یکی میگه فلگ میشی یکی میگه نه!جریان چیه!

نمیفهمم چرا تا چیزی میشه همه کپ میکنن؟ چند روز دیگه یه پچ جدید برای ap ها میاد میرید با abgx درستش میکنید تموم میشه!
دوستانی هم که اشتباه کردن و بازیو گذاشتن هم تا یکی 2 هفته دیگه که بن ویو شروع شه بن میشن! به همین راحتی:دی

من دیشب تا ساعت 3 توی لایو بودم و XGD3 بازی میکردم اما MW3 بازی نکردم .
الانم بدون هیچ مشکلی بازیهام دارن اجرا میشن اینا ( Forza 4 , MW3 , Skyrim , Batman , Rage , Dark soul , NBA 2k12 )
هر چی XGD3 داشتم تست کردم اصلا مشکل نداشت .
بعد یه چیز دیگه من تقریبا 6 ماهی میشه که بازیهای AP 2.5 اصلا تو دستگام نمیزارم .
منم فکر میکنم مشکل از MW3

---------- نوشته در 06:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:30 PM ارسال شده بود ----------

من رفتم تو سایت xbox360iso.com اونجا نوشته بود اشخاصی که آخرین آپدیت MW3 رو انجام بدن دچار این مشکل میشن

نمیفهمم چرا تا چیزی میشه همه کپ میکنن؟ چند روز دیگه یه پچ جدید برای ap ها میاد میرید با abgx درستش میکنید تموم میشه!
دوستانی هم که اشتباه کردن و بازیو گذاشتن هم تا یکی 2 هفته دیگه که بن ویو شروع شه بن میشن! به همین راحتی:دی
دو ساله بن ویو نیست تو بعد میگی دو هفته دیگه بن ویو شروع میشه!
فوقش بن کنه 50 تومن سر میدی کنسولو با یه بن نشده تعویض میکنی(خیلی ها آفلاین بازی میکنند تا آخر عمرشونم لایو نمیان)

1سئوال شاید قبلا هم پرسیده باشم!
دستگاه بن شه چی میشه؟دیگه نمیشه بازی کرد؟آفلاین رو میگما
اگه پروفایل بن شه چی؟
2.از اول هم میگفتن اوریج بهتره:دی!!! نه خطری داره نه چیزی:دی

اگه پروفایل بن شه چی؟
لایو فقط می پره اون موقع هم یه کسی که فقط آفلاین بازی میکنه پیدا میکنی دستگاه رو تعویض میکنی و روز از نو روزی از نو!
بن فقط برای کسی که لایو بازی میکنه مشکلی هست برای کسی که لایو بازی نمیکنه اصلا بن شدن مهم نیست.

اگه پروفایل بن شه چی؟

چرا میتونی آفلاین بازی کنی فقط آنلاین نمی تونی بشی.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or