کنسولهایه کپیخور به هیچ وجه به لایو وصل نشوید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
اقا جدیدا بن شی مثل 2 3 سال پیش هاردت ام بن میشه؟ یعنی دیگه نمیتونی از هارد استفاده کنی؟

اگه میخواست مثله هر سال بن کنه ، پارسال هم بن میکرد. مایکروسافت روشِش رو عوض کرده. اینقدر دهنمون رو سرویس میکنه تا خودمون بریم ارجینال بگیریم.

سیاست مایکرسافت بن کردن نیست یعنی نمیخواد تو کپی بازی کنی
حدود 5 تا داشبورد برای از کار انداختن black ops داد ولی یک نفر هم رو بن نکرد مایکرو می خواد کاری کنه تو از آپدیت و این درسر ها خسته بشی بری بازی اورجینال بگیر اینطور سود میکنه
مشکل از mw3 نیست چون همون تاپیک که نگاه کرده بودی بسته شده بود
تو نسخه بتا هنوز معلوم نیست من فلگ شده باشم یه از نظر خودم اینکه فلگ نشدم چون اگر فلگ شده بودم یعنی اینکه مایکرو میفهمه ما کپی بازی کردیم
و بازی mw3 اصلا بالا نمیومد مثل همین آپدیت ولی تمام بازی راحت بالا میان درضم هیچ وقت تو نسخه بتا فلگ نمیکنه چون بتا مخصوص اعضای ویژه هست

سلام
من از زمانی که MW3 اومد دارم بازی می کنم امروز که وصل شدم موقع load کردن داشبورد یکم بیشتر از روز های دیگه طول کشید که شک کردم ولی دیگه کار از کار گذشته بود حالا به نظر شما چی میشه؟
1-بن میشیم
2-مثل بازی های ap 2.5 پچ میاد
3-باید تا داشبورد جدید صبر کنیم
4-باید منتظر C4EVA باشیم
ممنون از جوابتون بچه ها

سلام
من از زمانی که MW3 اومد دارم بازی می کنم امروز که وصل شدم موقع load کردن داشبورد یکم بیشتر از روز های دیگه طول کشید که شک کردم ولی دیگه کار از کار گذشته بود حالا به نظر شما چی میشه؟
1-بن میشیم
4-باید منتظر C4EVA باشیم
ممنون از جوابتون بچه ها
سلام علی چطوری دادش؟
1- عمرا بن شیم. من و تو حتی فلگ هم نشدیم!!!!!!!!!!!!!!!
2- 100% چون تو سایت C4 نوشته که دارن رو abgx360 v1.0.6 کار می کنن.
3- این هکر ها نمی ذارن microsoft یه آب خوش بخوره.
4- تا فردا جواب می آد که اگه دوباره باید دستگاه رو آپدیت کنیم، من میرم جی تگ می کنم.

از کجا می دونی فردا جواب میاد؟
دمت گرم حداقل تو فقط تو این سایت انرژی مثبت میدی :-)

سلام
ببخشید فعلا آپدیت رو لایوه دیگه؟ امکان داره آپدیت رو رو دیسک هم بریزن؟ رو بازیای بعدی؟ بابا تازه خوشحال بودیم LT2 اومده یه مدت راحتیم! اینا فقط کارشون ضدحال زدنه! خوب ما ایرانیای بد بخت چه گناهی کردیم که چوب این قیمتای تخیلی و دزدی مغازه دارا برای اورجینال خریدنو بخوریم؟؟؟!!!

از کجا می دونی فردا جواب میاد؟
دمت گرم حداقل تو فقط تو این سایت انرژی مثبت میدی :-)
از این حکر ها هر چی بگی بر می آد داداش.
برای من خیلی جالبه فقط ان بی ای 12 از بین بازی های xgd3 اجرا می شه!!!!!!!!!!!!!!!

---------- نوشته در 07:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:24 PM ارسال شده بود ----------

سلام
1-بن میشیم
4-باید منتظر C4EVA باشیم
ممنون از جوابتون بچه ها
علی از چند جا قیمت جی تگ رو در بیار من 100% جی تگ می کنم. چون گلدم 2 ماه دیگه تمومه.

---------- نوشته در 07:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:25 PM ارسال شده بود ----------

سلام
1-بن میشیم
4-باید منتظر C4EVA باشیم
ممنون از جوابتون بچه ها
مایکروسافت آشغال تازه دیروز 12000تومان پول 3 تا بازیو دادم حالا دوباره باید هم آپدین کنم، هم بازیو بگیرم؟!!!!!!!!!! ای بیل گیبس تو اون روووووووووحت.!!! ایشالا عین استیو جابز بری زیر گل!!!!

سلام علی چطوری دادش؟
1- عمرا بن شیم. من و تو حتی فلگ هم نشدیم!!!!!!!!!!!!!!!
2- 100% چون تو سایت C4 نوشته که دارن رو abgx360 v1.0.6 کار می کنن.
3- این هکر ها نمی ذارن microsoft یه آب خوش بخوره.
4- تا فردا جواب می آد که اگه دوباره باید دستگاه رو آپدیت کنیم، من میرم جی تگ می کنم.
این شماره اولی رو باهات مافق هستم مایکرو چرا مارو بن کنه الان کسی تو لایو میتونه MW3 و بازی های جدید رو کپی بازی کنه نه
وقتی نمی تونیم بازی کنیم چرا بن کن واقعا با بن کردن ما سود میکنه اگر مارو بن کنه ما هیچ وقت اورجنال بازی نمیکنیم و بازی اورجینال نمیخریم
و با وجود Uncharted 3 همه میرن ps3 میگیرن و قیمتش هم ارضون هست و داره اخباری از نصل بعد داره میاد که سال 2012 ایکس باکس جدید لانچ میشه
چه تزمینی وجود داره ما دوباره ایکس باکس میخریم
فقط کاری میکنه تو بری بازی های جدید رو اصل بخری و فقط بتونی بازی های قدیمی رو تو لایو بازی کنی بازی قدیمی که فروش نداره مثل GTA IV و GEOW2
با این بیشتر صود میکرد دقیق همین کار پارسال سر BLACK OPS اورد که بیشتر مجبور بودی بازی های قدیمی رو بازی کنی
در مورد ABGX جدید بگم هیچ جا ننوشته فردا منتشر میشه و یک هفته دیگه داشبورد جدید میاد پس فعلا عرضه نمکنه

علی دیگه چه خبر؟
آشغال سینس رو تو اجرا می شه؟ تا کجا رفتی؟

مایکروسافت آشغال تازه دیروز 12000تومان پول 3 تا بازیو دادم حالا دوباره باید هم آپدین کنم، هم بازیو بگیرم؟!!!!!!!!!! ای بیل گیبس تو اون روووووووووحت.!!! ایشالا عین استیو جابز بری زیر گل!!!!
بیل گیتس که دیگه رفته!
جالبه که تو این دوره و زمونه، دزد از صاحب مال طلبکاره D:
توهین نشه ها.منظور کلی داشتم.خودم یه بازی اورجینال ندارم و نخواهم خرید :دی

ای کسانی که با سی دی های کپی لایو میرفتید همانا ماکروسافت شمارا به سزای عمالتان خواهد رساند

دوستان میگید بعضی بازیهاتون اجرا نمیشن.چه اروری میده؟میشه بگید؟

سلام من اپدیت mw3 رو تا نصفه انجام دادم بعد قعطش کردم تکلیف من چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-/

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or