کنسولهایه کپیخور به هیچ وجه به لایو وصل نشوید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
نه دوست عزیز نه فلگ می شی نه بن من این روشو همون روزای اول که اومده بود امتحان کردم و باهاش به لایو هم وصل شدم ولی نه بن شدم نه فلگ (Bredamin)
چون روز های اول موج بن نیمده اگر هم فلگ بشی راهی برای تشخیص فلگ نیست

به نظر من حدود 1 ماه مونده به اومدن کنسول جدید مایکروسافت بن ویو شروع میشه اون موقع تمام کپی خور هایی که توی این 3 سال فلگ شدن بن میشن بعد هرکی میخواد آنلاین بازی کنه دیگه xbox ‎360 نمیخره میره کنسول جدید رو میخره.
(این سیاست مایکروسافته)
کو تا 2013؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 12:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:35 AM ارسال شده بود ----------

چون روز های اول موج بن نیمده اگر هم فلگ بشی راهی برای تشخیص فلگ نیست
چرا نیست همین الان برو اینجا بخون تست کن:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=38022

---------- نوشته در 12:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:36 AM ارسال شده بود ----------

asc اجرا میشه .
حالا کنسولتو خاموش روشن کن دیگه اجرا نمیشه به همین راحتی به همین خوشمزگی.

به نظر من حدود 1 ماه مونده به اومدن کنسول جدید مایکروسافت بن ویو شروع میشه اون موقع تمام کپی خور هایی که توی این 3 سال فلگ شدن بن میشن بعد هرکی میخواد آنلاین بازی کنه دیگه xbox ‎360 نمیخره میره کنسول جدید رو میخره.
(این سیاست مایکروسافته)
کسی که کپی خور بازی میکنه صد در صد منتظر میشه XBOX 720 هم هک بشه
اگر بخواد بیاد بن کنه میاد سر XBOX 720 بن میکنه نه یک سال قبل

نه XBOX جدید و قدیم نداره. دهن همه رو ......... کرده. چی شد دیگه کپی اجرا نمی شه؟ این ارور رو می ده؟ The Disc was not supported?

---------- نوشته در 12:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:30 AM ارسال شده بود ----------

مخفی. با مخفی هم این کار رو نکه، هر بازی که بزاری می گه 2 مگ باید آپدیت کنی.
عزیز من که هنوز اپدیتش نکردم میگم فرض کن یکی بیاد اپدیتش کنه ندونه چی به چیه دمتون گرم داشتم بدبخت میشدم.

این سفر واسه من هر چی نداشت لااقل باعث شد نباشم و این بلا سرم نیاد :d
ولی بدجوری به فکرش افتادم یه کنسول بگیرم فقط واسه لایو، این کله ی ما که فولادی نیست دم به دقیقه منتظر این تیم کمــونیست روسی بشینیم ببینیم تخم دو زرده ـشون رو کی میندازن

با نظرات دوستان هم موافقم، مایکرو سیاست حالگیری رو پیشه کرده :d
ایشالا بساط پایرت خوری به کلی برچیده بشه

عزیز من که هنوز اپدیتش نکردم میگم فرض کن یکی بیاد اپدیتش کنه ندونه چی به چیه دمتون گرم داشتم بدبخت میشدم.
خواهش می کنم داداشوظیفه بود خوب شد قبل از وصل شدن به لایو اومدی اینجا. عین ما بدبخت نشدی. برو حال کن با آفلاین.

کو تا 2013؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 12:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:35 AM ارسال شده بود ----------

چرا نیست همین الان برو اینجا بخون تست کن:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=38022

---------- نوشته در 12:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:36 AM ارسال شده بود ----------

حالا کنسولتو خاموش روشن کن دیگه اجرا نمیشه به همین راحتی به همین خوشمزگی.

بابا من میگم به لایو وصل نشدم.یعنی افلاین هم اپدیت میکنه؟

این سفر واسه من هر چی نداشت لااقل باعث شد نباشم و این بلا سرم نیاد :d
ولی بدجوری به فکرش افتادم یه کنسول بگیرم فقط واسه لایو، این کله ی ما که فولادی نیست دم به دقیقه منتظر این تیم کمــونیست روسی بشینیم ببینیم تخم دو زرده ـشون رو کی میندازن

با نظرات دوستان هم موافقم، مایکرو سیاست حالگیری رو پیشه کرده :d
ایشالا بساط پایرت خوری به کلی برچیده بشه
ایشالاااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

بابا من میگم به لایو وصل نشدم.یعنی افلاین هم اپدیت میکنه؟
نه چرا می پیچونی از اول بگو وصل نشدم. برو با خیال راحت بازی کن و به نیش ما که وصل شدیم بخند. D-:

---------- نوشته در 12:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:41 AM ارسال شده بود ----------

این روش دیگه اصلا کار نمیکنه یعنی چرته من که بن شدم اون کد فلگ رو برام اورد
اکثر بچه ها گفتن دیگه کار نمیکنه
چرا تو قسمت ارور کد های سایت ایکس باکم هنوز همینو نوشته.

اقا ما چند صفحه پیش اینو پرسیدیم کسی جواب مارو نداد
سوال من اینه که اجرا نشدن بازیها به اینکه بازی قبلا رو کنسول اجرا شده یا نه ربط داره؟ یعنی منی که مثلا هنوز skyrim رو بازی نکردم اگه برم بخرمو بزارم تو کنسول اجرا میشه یا نه؟؟؟
یعنی به طور کلی این اپدیت رو فایلهای موجود در کنسول تاثیر میزاره یا اینکه نه به طور کلی هر بازی که از این به بعد بیاد دیگه اجرا نمیشه؟؟؟
تو c4 نوشته که کسانی که اپدیت mw3 رو انجام بدن دیگه نمیتونند بازی های xgd3 و ap2.5 رو اجرا کنند در حالی که من میتونم بتمن و گیرزو اجرا کنم
(کلا فکر کنم خود مایکرو هم نمیدونه که چی کار کرده :d)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or