کنسولهایه کپیخور به هیچ وجه به لایو وصل نشوید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
نه چرا می پیچونی از اول بگو وصل نشدم. برو با خیال راحت بازی کن و به نیش ما که وصل شدیم بخند. D-:

---------- نوشته در 12:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:41 AM ارسال شده بود ----------

چرا تو قسمت ارور کد های سایت ایکس باکم هنوز همینو نوشته.

خوب شد یه لحظه مغزم سوت زد.#:-s

اقا ما چند صفحه پیش اینو پرسیدیم کسی جواب مارو نداد
سوال من اینه که اجرا نشدن بازیها به اینکه بازی قبلا رو کنسول اجرا شده یا نه ربط داره؟ یعنی منی که مثلا هنوز skyrim رو بازی نکردم اگه برم بخرمو بزارم تو کنسول اجرا میشه یا نه؟؟؟
یعنی به طور کلی این اپدیت رو فایلهای موجود در کنسول تاثیر میزاره یا اینکه نه به طور کلی هر بازی که از این به بعد بیاد دیگه اجرا نمیشه؟؟؟
تو c4 نوشته که کسانی که اپدیت mw3 رو انجام بدن دیگه نمیتونند بازی های xgd3 و ap2.5 رو اجرا کنند در حالی که من میتونم بتمن و گیرزو اجرا کنم
(کلا فکر کنم خود مایکرو هم نمیدونه که چی کار کرده :d)

چه بازی کرده باشی چه نه، دیگه نمیاد بالا

---------- نوشته در 12:44 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:43 AM ارسال شده بود ----------

نوچ امکان داره تو بازی های جدید بیاد که جدید بازی که میاد حدود 2 ماه دیگه هست که فکر کنم تا اون موقع حل شده
100% حللللللله مگه حکر ها میذارن آب خوش از گلوی میکرو بره پایین؟

دوستان من از وقتی که کنسول رو گرفتم (1سال پیش) تا امروز لایو نرفتمو بازیم نکردم
حالا چندتا سوال (میدونم تکراریه ولی از ترس خرابی میخوام کاملا مطمئن شم)
1. بازی های Assassins Creed Revelations و Call Of Duty Modern Warfare 3 و... این چندتا بازی که جدید اومدن رو میشه آفلاین بدون مشکل بازی کرد؟
2. وقتی که آفلاین بازی MW3 رو اجرا میکنیم پیغامی چیزی واسه آپدیت نمیده؟
پیشاپیش تشکر

اقا ما چند صفحه پیش اینو پرسیدیم کسی جواب مارو نداد
سوال من اینه که اجرا نشدن بازیها به اینکه بازی قبلا رو کنسول اجرا شده یا نه ربط داره؟ یعنی منی که مثلا هنوز skyrim رو بازی نکردم اگه برم بخرمو بزارم تو کنسول اجرا میشه یا نه؟؟؟
یعنی به طور کلی این اپدیت رو فایلهای موجود در کنسول تاثیر میزاره یا اینکه نه به طور کلی هر بازی که از این به بعد بیاد دیگه اجرا نمیشه؟؟؟
تو c4 نوشته که کسانی که اپدیت mw3 رو انجام بدن دیگه نمیتونند بازی های xgd3 و ap2.5 رو اجرا کنند در حالی که من میتونم بتمن و گیرزو اجرا کنم
(کلا فکر کنم خود مایکرو هم نمیدونه که چی کار کرده :d)
سلام دوست عزیز
من هم اول همین فکر به ذهنم رسید ولی امتحان کردم دیدم خیر ربطی نداره.

• Like
Reactions: Panther_X
نوچ امکان داره تو بازی های جدید بیاد که جدید بازی که میاد حدود 2 ماه دیگه هست که فکر کنم تا اون موقع حل شده

بابا من خودم اونقدرها هم خنگ نیستم .میدمنم که تا یکی دوهفته دیگه رو بعضی دیسکها این اپ رو میزارن .

ماشالاااا این تاپیک همین امروز باز شد ولی 11 صفحه رفته جلو. بدبخت خود کسی که این تاپیکو باز کرده 2 تا پست بیشتر نداده

---------- نوشته در 12:46 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:45 AM ارسال شده بود ----------

بابا من خودم اونقدرها هم خنگ نیستم .میدمنم که تا یکی دوهفته دیگه رو بعضی دیسکها این اپ رو میزارن .
امکان نداره.
مایکرو عقلش به اونجا ها نمیرسه

---------- نوشته در 12:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:46 AM ارسال شده بود ----------

دوستان من از وقتی که کنسول رو گرفتم (1سال پیش) تا امروز لایو نرفتمو بازیم نکردم
حالا چندتا سوال (میدونم تکراریه ولی از ترس خرابی میخوام کاملا مطمئن شم)
1. بازی های Assassins Creed Revelations و Call Of Duty Modern Warfare 3 و... این چندتا بازی که جدید اومدن رو میشه آفلاین بدون مشکل بازی کرد؟
2. وقتی که آفلاین بازی MW3 رو اجرا میکنیم پیغامی چیزی واسه آپدیت نمیده؟
پیشاپیش تشکر
1- بله
2- خیر
برو حالشو ببر و مثل بقیه به ریش ما بخند.

ماشالاااا این تاپیک همین امروز باز شد ولی 11 صفحه رفته جلو. بدبخت خود کسی که این تاپیکو باز کرده 2 تا پست بیشتر نداده

---------- نوشته در 12:46 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:45 AM ارسال شده بود ----------

امکان نداره.
مایکرو عقلش به اونجا ها نمیرسه

عقلش که تا اینجا خوب کار کرده .چون از صددرصد 99% به باد رفتن وشاید بن یا فلگ شده باشن.>:)

عقلش که تا اینجا خوب کار کرده .چون از صددرصد 99% به باد رفتن وشاید بن یا فلگ شده باشن.>:)
به جز من. چون تا امروز من با وی-پی-نا بازی کردم و همینطور LT هارو ریختم و همینطور تست کردم.

---------- نوشته در 12:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:49 AM ارسال شده بود ----------

مشکل اینجاست که دیگه اصلا تا دوماه دیگه بازی برای X360 عرضه نمیشه
اولین بازی 11 بهمنه Darkness 2

به جز من. چون تا امروز من با وی-پی-نا بازی کردم و همینطور LT هارو ریختم و همینطور تست کردم.

---------- نوشته در 12:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:49 AM ارسال شده بود ----------

اولین بازی 11 بهمنه Darkness 2

دوست عزیز منم تمام کارهایی که انجام دادی انجام دادم .پس ما شامل اون 1% میشیم.:))

دعای شب جمعه کپی خور ها:
خدایا یه کنسولی بیاد که همه بازی هاش کپی باشه و بن شدن توش معنایی نداشته باشه.

من میگم هیچ راهی برای تشخیص فلگ شدن نیست اصلا امکان داره چیزه به نام فلگ نداشته باشه یه دو سال پیش موج بن امده
یجا خوندم تنها برای تشخیص دادن فلگ شدیم یا برید بازی های کپی رو رو هارد کپی کنی و بازی رو هارد اجرا نمیشه و با ارور مواجه میشی
من امروز GEOW2 رو هاردم نصب کردم دکمه A رو میزم بدونی که درایور صدای بده بازی درجا اجرا شد صحنه اول اپیک رو اورد یعنی سرعت درایور تو داشبورد جدید وحشناک رفته بالا

---------- نوشته در 01:56 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:55 AM ارسال شده بود ----------

دعای شب جمعه کپی خور ها:
خدایا یه کنسولی بیاد که همه بازی هاش کپی باشه و بن شدن توش معنایی نداشته باشه.
این جمعه جمعه ای سیاه هست ببینم واقعا برای ما سیاه هست

سلام دوست عزیز
من هم اول همین فکر به ذهنم رسید ولی امتحان کردم دیدم خیر ربطی نداره.

فکر میکنم در هر صورت باید امتحان کرد چون با توجه به اینکه این اپدیت برای هر کسی فرق داشته ( یکی BF3 رو اجرا میکنه یکی دیگه نه ..........)
الان برای من مهم فقط AC:R و Skyrim هستن اونا اجراشند بن و فلگ و اینا مهم نیست ( اکانت لایوم امروز 18 نوامبر تموم میشه برای همین داشتم خودمو با mw3 خفه میکردم تو لایو)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or