کنسولهایه کپیخور به هیچ وجه به لایو وصل نشوید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
پ ن پ همون مخفف ((پس نه چی فکر کردی که C4 تا هفته ی دیگه مشکل رو حل می کنه خیالت راحت باشه)) هستش.
یعنی تایید کردم.=))=))=))=)):)):)):)):))

من الان تواین فکرم که ایا حرفم خنده دار بود یا نه؟
دوستان لطف کنن بیان نظر بدن.>:)

به نظر من این آبدیت به صورت رندوم چند تا از بازی هارو انتخاب میکنه که اجرا نشن برای همین برای هرکس یجوره.
با توجه به اینکه فایل ابدیت برای همه یکیه.
آقایون شب بخیر من دیگه شارژم تمومه. اگه خبر مهمی شد، بهم P.M. خصوصی بدید.|-)

من الان تواین فکرم که ایا حرفم خنده دار بود یا نه؟
دوستان لطف کنن بیان نظر بدن.>:)
من دارم به خلاصه کردن چند جملم در پ ن پ می خندم................................

---------- نوشته در 01:15 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:14 AM ارسال شده بود ----------

13 صفحه شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به این میگن پشت کار

---------- نوشته در 01:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:15 AM ارسال شده بود ----------

من اینو تو اون تاپیک هم گفتم اینجا هم میذارم خدای نکرده واسه کسی مشکلی پیش نیاد
کسایی که با کنسول کپی خور به لایو وصل بشن و به خصوص آپدیت جدید MW3 رو انجام بدهند دستگاهشون فلگ میشه و همچنین قادر به اجرای بازی های XGD3, و بازی های دارای قفل Ap2.5 نخواهند بود(ابتدا با Disk is not readable, clean disk ,.. و سپس با ارور
The disk is not supported مواجه میشید) فعلا راهی واسه برطرف کردن مشکل پیدا نشده اما c4eva گفته داره روی مسئله کار میکنه پس تا اطلاع ثانوی از وصل شدن به لایو و به خصوص انجام بازی های XGD3 خودداری کنید.

بازی های XDG3 میشن بازی هایی که عموما بعد از Driver عرضه شدند مثل:
Gears Of War 3
Call of Duty :MW3
Batman :AC
Halo: Combat Evolved Anniversary
Rage
Forza 4
Ace Combat : AH
Skyrim
BF3
NFS:Run
و ......
اینم لیست بازی های دارای قفل AP2.5:
Fable III
Assassin's Creed Brotherhood
Halo Reach
Call of Duty: Black Ops
Need for Speed Hot Pursuit

MW2 رو جا انداختی

پ ن پ همون مخفف ((پس نه چی فکر کردی که C4 تا هفته ی دیگه مشکل رو حل می کنه خیالت راحت باشه)) هستش.
یعنی تایید کردم.=))=))=))=)):)):)):)):))
ما مشکلمون این نیست که اصلا دیگه کپی بازی کنیم هفته دیگه داشبورد جدید میاد C4 حلش میکنه C4 به راحتی تونست از سد XGD3 بگزره فوق یا بازی ها پچ میشن یا آپدیت فریمور میاد
مشکل اینجاست که ما فلگ شدیم یا نه
یا اینکه مایکرو این ها رو بن میکنه یا نه

دوستان عزیز، اینجا چت روم نیست
لطفا رعایت کنین
ممنون

• Like
Reactions: Muse
واقعا تصلیت عرض میکنم خدمت لایو بازها ..:-&
.. ما که 2 یا 3 سال تمومه به لایو وصل نشیدم حتی فکر لایو هم تو سرم نیومد..>:):))o:-)به خدمت اون کاربر هم عرض مینمایم که اگر اپدیدت 25 نوامبر رو که میاد وکامله اونای که دستگاشون به لایو وصل نشده باشه میتونن اپدیت افلاین رو انجام بدن بدون هیچ مشگلی میتونن بازیهارو اجرا کنن ..این مشگل فقط در موقع اتصال به لایو رخ میده هیچ ربطی به این نداره که اپدیت 25 نوامبر رو هرکسی افلاین انجام بده بازیاش اجرا نمیشن...

حق نگهدارتون باشه.

به نظر من این آبدیت به صورت رندوم چند تا از بازی هارو انتخاب میکنه که اجرا نشن برای همین برای هرکس یجوره.
با توجه به اینکه فایل ابدیت برای همه یکیه.

The team has determined that the appended challenge table appears to be unique per console and contains indentifying information. This means that everyone’s dae.bin is different, and can potentially be traced back to your specific console.
امکانش هست . هنوز معلوم نیست چه خبره . با توجه به اینکه از چند روز قبل داشتن رو پِرِ دش کار می کردن ، احتمال اینکه خیلی زود نتیجه بگیرن زیاده . تا اینجا که من متوجه شدم ، نحوه بک آپ گیری دیسک باید تغییر بکنه و خود c4 هنوز 100% مطمئن نیست که آیا فریمور درایو مورد تغییر قرار گرفته یا نه ، ولی احتمال میده که چنین حالتی پیش نیومده باشه .
دوستانی که لایو وصل نمیشن { که نباید بشن } ، فعلا آخرین آپدیت داشبوردشون رو در صورتی که پائینتر یا خود 13599 هست ، روی همین ورژن نگه دارن .

اه چه زدحالی/آقا این بازیهای xgd3 دیگه اجرا نمیشن، به ... رفت کنسولم/میشه دوباره کپی خور lt+2 کنمش؟این همه به لایو وصل نشدیم اک امروز رفتیم فاتیشو خوندیم:((

واقعا تصلیت عرض میکنم خدمت لایو بازها ..:-&
.. ما که 2 یا 3 سال تمومه به لایو وصل نشیدم حتی فکر لایو هم تو سرم نیومد..>:):))o:-)به خدمت اون کاربر هم عرض مینمایم که اگر اپدیدت 25 نوامبر رو که میاد وکامله اونای که دستگاشون به لایو وصل نشده باشه میتونن اپدیت افلاین رو انجام بدن بدون هیچ مشگلی میتونن بازیهارو اجرا کنن ..این مشگل فقط در موقع اتصال به لایو رخ میده هیچ ربطی به این نداره که اپدیت 25 نوامبر رو هرکسی افلاین انجام بده بازیاش اجرا نمیشن...

حق نگهدارتون باشه.

این اطلاعاته دقیق رو اونم پیشاپیش شما از کجا آوردی و با این اطمینان هم میگی؟!!

همین اقفاق هم برای افتاد دیگه بازی های...نمیخونه:>رفتیم یه تستی بزنم ببینم فلگ شدیم یا نه دیدم نشدم البته به روش قدیم.در کل من کار اشتباهی انجام ندادم:d

آقا من یه یه هفته ای میشه فقط دارم بتمن بازی میکنم؛ یه ماهی هم میشه که لایو نشدم. یعنی برا منم مشکل پیش میاد؟؟ منم فلگ و اینا شدم یعنی؟؟؟
من شنیدم بودم که فقط فورزا4 اونم چون عنوان اختصاصیه، تو نسخه های 97% رایتش، یه جا وسط بازی میپره بیرون و میگه فلگ شدی

100 در صد فلگ نشدید!
هاردتونو در بیارید برید تویه سیستم ستینگ بعد برید تویه (نتورک ستینگ) بعد (تست کانکشن لایو) بزنید بعد از اینکه ازتون آپدیت خواست no رو بزنید بعد B رو بزنید حالا Y رو بزنید کدهایی براتون لیست میشن تو قسمت z اگه کد 190D رو ندیدید فلگ نشدید.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or