کنسولهایه کپیخور به هیچ وجه به لایو وصل نشوید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
دوستانی که به هر دلیلی ابراز خوشحالی میکنن و انگهای شاد میزنن، بدونید که همین آپدیت رو بصورت افلاین درون بازیهای بعدی قرار میده.
بعد NFS دیگه بازی درست حسابی نمیاد تا بره ME3 که اونم بهمن میاد که فکر کنم تا اون موقع این مشکل حل میشه

یک مشکل عجیب!
کنسول من هم بازی های xgd3 وap25 اجرا نمیکنه.
تو سایت c4 دیدم نوشته افرادی که کنسولشون به صورت مخفی اپدیت شده ورژن داشبورد به 2.0.14686.0 تبدیل شده
ولی ورژن داشبورد من 2.013604.0 هست؟!مشکل چیه؟

ولش کن بچه ها این روش تست کردن دیدن کار نمیکه مثل قبله

---------- نوشته در 12:04 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:02 AM ارسال شده بود ----------

یک مشکل عجیب!
کنسول من هم بازی های xgd3 وap25 اجرا نمیکنه.
تو سایت c4 دیدم نوشته افرادی که کنسولشون به صورت مخفی اپدیت شده ورژن داشبورد به 2.0.14686.0 تبدیل شده
ولی ورژن داشبورد من 2.013604.0 هست؟!مشکل چیه؟
عصر عالی بخیر
کل تاپیک راجب همین موضوع هست

آخرین ویرایش:
جریان چیه LT 2+ هم نمیشه ریخت!!!!!!

فایل dae.bin اپدیت شده و همه این مشکلات بوجود اومده حالا این نه ربطی به فریمور داره و نه رایت بازی(فکر کنم)!!!چطور حل میشه!!!!!(

یه سوال داشتم الان برای رفع این مشکل باید چه کار کرد یعنی باز فریمور میاد بیرون یا بازی ها باید دوباره پچ بشن یا خدای نکرده نیاز به استخراج nand و تغییر فایل dae.in هست!
برای من که فقط cod mw3 و driver sf مشکل داره از دوستایی که لایو هم بازی میکنند فقط cod mw3 مشکل داره gears هم اجرا میشه الانم lotr war in the north بازی میکنند یعنی من الان برم لایو همین دوتا میمونه یا تعداد بازی هایی که اجرا نمیشوند بیشتر میشه!یعنی ممکنه الان من نصفه آپدیت باشم و برم لایو کامل آپدیت بشه ودیگه هیچ بازی رو اجرا نکنه.(این 2 بازی برام مهم نیست من فقط فیفا و اسکایریم بازی میکنم)

آقایون من داشبورد بتای 2.0.14686 رو همین الان ریختم به امید اینکه شاید بازی ها رو اجرا کنه. اجرا که نکرد هیچی، الان به لایو هم وصل نمی شه. همش ارور می ده که نمی تونم پروفایلتو بخونم. آواترم هم باز نمی شه. حالا چکار کنم؟ این مایکروسافت تو اون روحت. ببین ما رو به چه روزی انداختی؟ ببین ما رو به کارهایی که وادار نمیکنی هاااااا.؟؟؟ آقایون کمک

یه سوال داشتم الان برای رفع این مشکل باید چه کار کرد یعنی باز فریمور میاد بیرون یا بازی ها باید دوباره پچ بشن یا خدای نکرده نیاز به استخراج nand و تغییر فایل dae.in هست!
برای من که فقط cod mw3 و driver sf مشکل داره از دوستایی که لایو هم بازی میکنند فقط cod mw3 مشکل داره gears هم اجرا میشه الانم lotr war in the north بازی میکنند یعنی من الان برم لایو همین دوتا میمونه یا تعداد بازی هایی که اجرا نمیشوند بیشتر میشه!یعنی ممکنه الان من نصفه آپدیت باشم و برم لایو کامل آپدیت بشه ودیگه هیچ بازی رو اجرا نکنه.(این 2 بازی برام مهم نیست من فقط فیفا و اسکایریم بازی میکنم)
only plz wite

---------- نوشته در 12:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:44 AM ارسال شده بود ----------

آقایون من داشبورد بتای 2.0.14686 رو همین الان ریختم به امید اینکه شاید بازی ها رو اجرا کنه. اجرا که نکرد هیچی، الان به لایو هم وصل نمی شه. همش ارور می ده که نمی تونم پروفایلتو بخونم. آواترم هم باز نمی شه. حالا چکار کنم؟ این مایکروسافت تو اون روحت. ببین ما رو به چه روزی انداختی؟ ببین ما رو به کارهایی که وادار نمیکنی هاااااا.؟؟؟ آقایون کمک
گفتم دیگه باید تا هفته بعد صبر کنی یعنی 25 نوامبر نسخه اصلی داشبورد بیاد

دوستان یک سوالی داشتم میخواستم بدونم اگه بعد از اینکه این مشکلات برای کنسول بوجود اومده ، اگر داشبورد بتا رو بریزیم امکان بازی کردن دوباره فراهم میشه؟ یعنی Dae.bin اور رایت میشه یا اینکه نه تاثیری نداره و با ریختن داشبورد بتا همون وضعیت سابق میمونه؟

آخ یادم رفت اینو بگم بار اول برای همه این ارور میده
دستگات خواموش روشن کن درست میشه

دوستان یک سوالی داشتم میخواستم بدونم اگه بعد از اینکه این مشکلات برای کنسول بوجود اومده ، اگر داشبورد بتا رو بریزیم امکان بازی کردن دوباره فراهم میشه؟ یعنی Dae.bin اور رایت میشه یا اینکه نه تاثیری نداره و با ریختن داشبورد بتا همون وضعیت سابق میمونه؟
نه نه این کار رو نکن چون می شی مثل من. نه تنها بازیو نمی آره، بلکه: 1- به لایو دیگه وصل نمی شه. 2- پروفایلت به حالت فریز می ره. 3- نمی تونی RECOVER کنی. 4- تنظیمات دستگات عوض نمی شه.... کلا دستگات داغون می شه. من الان عین چی موندم تو گل نمی دونم چی کار کنم. D-:

---------- نوشته در 11:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:58 PM ارسال شده بود ----------

آخ یادم رفت اینو بگم بار اول برای همه این ارور میده
دستگات خواموش روشن کن درست میشه
10 بار کردم ولی نشد حتی نمی ذاره RECOVER کنی. D-:

• Like
Reactions: Dragon
من تا حالا به لایو وصل نشدم اگه من با بازی ارجینال وصل شم مشکلی پیش میاد؟من الان میخام به لایو وصل شم یه اکونت دیگه جدا بسازم به لایو وصل شم یا با همون اکانت به لایو وصل شم؟

پسته اول رو در صورته اعلامه خبر جدید و به درد بخور آپدیت میکنم
تا الان تنها جوابه c4eva در جوابه یه نفر که پرسیده آیا این پایانی برای کپی باز ها هست ، نه بوده;)

من تا حالا به لایو وصل نشدم اگه من با بازی ارجینال وصل شم مشکلی پیش میاد؟من الان میخام به لایو وصل شم یه اکونت دیگه جدا بسازم به لایو وصل شم یا با همون اکانت به لایو وصل شم؟
شما اگه دوست داری وصل شو چه با پروفایل خودت چه با اکانت جدید. بازیه اورجینال رو می آره اما دیگه باید با کپی XGD3 و AP2.5 فعلا خداحافظی کنی.

---------- نوشته در 12:19 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:16 AM ارسال شده بود ----------

بعد از آپدیت من به داشبورد بتای 2.0.14686، ارور کد ایکس باکس لایو تستم (Z) از 1007 تبدیل شده به 1908 ولی جای شکرش اینه که فلگ نشدم. فقط چون رجیون دستگاه منو نخونده، منو وصل نمی کنه. یکی می شه تارخ دقیق داشبورد جدید رو به تاریخ میلادی بگه؟ این وای تا اون موقع باید درس بخونیم!!!

• Like
Reactions: baba shah
دوستان c4eva هیچ تاریخی اعلام نکرده؟خوشبختانه من شانس اوردم چون من هر شب میرفتم لایو ویه شبم خطا نمیدادم. ولی دیشبو نرفتم .عجب شانسی.>:)

شما اگه دوست داری وصل شو چه با پروفایل خودت چه با اکانت جدید. بازیه اورجینال رو می آره اما دیگه باید با کپی XGD3 و AP2.5 فعلا خداحافظی کنی.

---------- نوشته در 12:19 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:16 AM ارسال شده بود ----------

بعد از آپدیت من به داشبورد بتای 2.0.14686، ارور کد ایکس باکس لایو تستم (Z) از 1007 تبدیل شده به 1908 ولی جای شکرش اینه که فلگ نشدم. فقط چون رجیون دستگاه منو نخونده، منو وصل نمی کنه. یکی می شه تارخ دقیق داشبورد جدید رو به تاریخ میلادی بگه؟ این وای تا اون موقع باید درس بخونیم!!!
یه سوال دیگه رفتم به لایو وصل شم میگه do you want update? اپدیتش کنم؟
الان باید MW# رو اورجینال بگیرم تا بخوام لایو بازی کنم؟:-o

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or