کمک در بازی silent hill : homecoming

Imperator

کاربر سایت
Jun 26, 2008
27
با سلام خدمت دوستان
قسمتی که اون دختره با چند تا بدن از دیوار میاد بیرون گیر کردم
مشکل اینجاست که وقتی میمیره طبعتا باید اون شیشه رو بشکنه که من برم بیرون ولی بعد از مردن خشکش میزنه و غیب میشه الان یه 3 ماهی هست که گیر کردم به هیچ صراطی هم مستقیم نیست
لطفا کمکم کنین

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
با سلام خدمت دوستان
قسمتی که اون دختره با چند تا بدن از دیوار میاد بیرون گیر کردم
مشکل اینجاست که وقتی میمیره طبعتا باید اون شیشه رو بشکنه که من برم بیرون ولی بعد از مردن خشکش میزنه و غیب میشه الان یه 3 ماهی هست که گیر کردم به هیچ صراطی هم مستقیم نیست
لطفا کمکم کنین
سلام
دوست عزیز من بازی رو خیلی وقت پیش تموم کردم اگه ممکنه یه کم دقیق تر بگین .اگه امکانش هست یه عکسی هم از بذارید

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
ممنونم دوست عزیز که جواب دادین چشم در اولین فرصت اینکارو انجام میدم
ممکنه علتش از استفاده از ترینر باشه؟
خواهش می کنم
اگه ترینر خوبی نباشه و درست ساخته نشده باشه ، امکان داره در برنامه نویسی بازی اشکال بوجود بیاره، اما خوب معمولا همچین اتفاقی کم پیش میاد.
اگه اون رییس میگین که چندتایی دست و سینه زن داره، اگه اشتباه نکنم وقتی که داره میمیره یه صحنه QTE (دکمه زدن) شروع میشه که تو اون ،خود رییس جیغ میکشه و اون شیشه میشکنه.

Imperator

کاربر سایت
Jun 26, 2008
27
ممنونم دوست عزیز
اره دقیقا همونه علامت دکمه زدن هم میاد ولی جیغ نمیکشه یا من متوجه نشدم
موقع دکمه زدن با وسیله خاصی باید اینکارو انجام بدم یا نه؟

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
دوستان من توی مرحله ساعت گیر افتادم در پایین به نظر میاد با این ساعت باز میشه توی اون مرحله ای هستم که آلکس میاد خونه و با مادرش میخواد در مورد نامه محرمانه ای از اتاق زیر شیرونی پیدا کرده صحبت کنه که یکدفعه چند نفر میریزن سرشون و مادرشو با خودشون میبرن و شهر به حالت سایلنت هیل برمیگرده و چرخ دنده ای میشه خونه آلکس در این شرایط در خروج خونه گویا با یک ساعت باز میشه که عکسش رو در زیر گذاشتم لطفا کمک کنید این ساعت رو حل کنم ممنون میشم

آخرین ویرایش:

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
سلام .
آقا توروخدا یه کسی بیاد سیو مرحله ی عروسک اسکارلت رو برای ما بذاره دیوونم کرد این ...
هر چقدر میله رو فرو می کنم توی سرش نمیمیره !!!
کسی اولین سیو پوینت بعد از مبارزه با این عروسک رو نداره !!!
خواهشا ً یکی کمک کنه بدجوره کف کردم !@!!:laughing:

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
خوب دوست عزیز من رو 360 بازی کزدم وقتی میله رو کردی سرش نیمیره؟میشه کامل توضیح بدی؟

من نزدیک 30-40 بار میله رو کردم توی سرش ولی نمیمیره !!!
یعنی بعد از هر بار که میله رو می کنم توی سرش میره بالا آویزون میشه و میفته زمین دوباره جون میگیره !!!
خلاصه اعصابمو ریخته به هم .
:mad:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر