کمک در بازی silent hill : homecoming

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
خودت سع کن حلش کنی
اما اگه نتونستس اینجا را بخون :;)
1
- از همون جا کنار موتور ریموت کنترل در پارکینگ را بردار
2- از توی پارکینگ خونه باید یه گالن خالی پیدا کنی
3- میر توی حیاط و روی دیوار یه سوراخ هست که به پارک میخوره اونجا را رد میکنی تا به یک جایی حالت راهرو مانند میرسی که توش یک کامیون پارکه
4- کنار باک کامیون منوی Inventory (توی 360 دکمه Rb را فشار میدی) را باز میکنی و گالن خالی را انتخاب میکنی تا اون را با گازوییل پر کنه
5-بر میگردی توی زیرزمین و موتور را پر میکنی
باورکن همه جا رو گشتم هیچ کامیونی نیست .......

بعد از اینکه از بیمارستان اومدم بیرون دیگه جایی برای سیو بازی پیدا نمیکنم یعنی چی ؟

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
باورکن همه جا رو گشتم هیچ کامیونی نیست .......

بعد از اینکه از بیمارستان اومدم بیرون دیگه جایی برای سیو بازی پیدا نمیکنم یعنی چی ؟
عزیزم از سوراخ کنار گاراژ برو اونو و راه رو تدامه بده تا به یه پارک برسی. اونجا یه در هست که تورو به یه کوچه هدایت می کنه. کامیون نصفه ( کانتینر نداره ) اونجاست به همراه چند تا از دوستان پلید.
حتما گالون رو با خودت ببر که دوباره بر نگردی

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
دوستان من توی مرحله ساعت گیر افتادم در پایین به نظر میاد با این ساعت باز میشه توی اون مرحله ای هستم که آلکس میاد خونه و با مادرش میخواد در مورد نامه محرمانه ای از اتاق زیر شیرونی پیدا کرده صحبت کنه که یکدفعه چند نفر میریزن سرشون و مادرشو با خودشون میبرن و شهر به حالت سایلنت هیل برمیگرده و چرخ دنده ای میشه خونه آلکس در این شرایط در خروج خونه گویا با یک ساعت باز میشه که عکسش رو در زیر گذاشتم لطفا کمک کنید این ساعت رو حل کنم ممنون میشم

2:06 برات کار نکرد؟! تنظیم کن روی 2:06 اگه کار کرد که چه بهتر ولی اگه کار نکرد، ظاهرا یه Glitch هست و شاید مجبور بشی از اول بازی رو بری! ;)

دوست عزیز من این رو نتونستم انجام بدم لطفا یکی به من کمک کنه چند وقت سر اینجا گیر افتادم اعصابم خورد کرده این معماش حل نمیشه همونجایی هستم که چنتا ماسک داره و یه مدال از اتاق زیر شیرونی برمیداره میاد پایین روی یه مانکن باید بذاره این معمای ساعت هم اونجاست موندم چیکار کنم ممنون میشم کمک کنید :(

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
دوست عزیز من این رو نتونستم انجام بدم لطفا یکی به من کمک کنه چند وقت سر اینجا گیر افتادم اعصابم خورد کرده این معماش حل نمیشه همونجایی هستم که چنتا ماسک داره و یه مدال از اتاق زیر شیرونی برمیداره میاد پایین روی یه مانکن باید بذاره این معمای ساعت هم اونجاست موندم چیکار کنم ممنون میشم کمک کنید :(
سلام
آقا این 2:06 درسته. شما دقت کن که دقیق تنظیم کنی.

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي

سلام
آقا این 2:06 درسته. شما دقت کن که دقیق تنظیم کنی.
بله همه درست ميگن كه 2:06 هست...ولي اين دوستمون هم راست ميگه كه نميشه...چون اين يه باگ گنده در تمام دنياي بازي هست كه اگه بهش بخوري هيچ راهي نداره...
شما هم يه كم توي نت بگرد سيو بعد از اينجا رو پيدا كن چون راه ديگه اي نداره...

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
بله همه درست ميگن كه 2:06 هست...ولي اين دوستمون هم راست ميگه كه نميشه...چون اين يه باگ گنده در تمام دنياي بازي هست كه اگه بهش بخوري هيچ راهي نداره...
شما هم يه كم توي نت بگرد سيو بعد از اينجا رو پيدا كن چون راه ديگه اي نداره...

من 2:06 گذاشتم همه نکات دیگه هم انجام دادم اما نمیره یعنی در باز نمیشه فکر میکنم باگ شده برای من خواهش میکنم یکی از دوستان سیو بعد از این مرحله رو برای من بذاره ممنون میشم آخه خیلی وقته اینجا گیر کردم کمک کنید :(
اگه سیوش هم کسی نداره سایتی جایی معرفی کنید سیو بعد از اون مرحله بریم از اونجا دانلود کنیم :(

residentevil

کاربر سایت
May 10, 2009
100
نام
Resident Evil
http://www.persianupload.com/7246127

اين سيو رو دانلود كنيد ببينيد كمك ميكنه يا خير.
اما تا اونجا كه حافظه م ياري ميكنه يادمه سايلنت هيل دو نسخه داشت و در نسخه ديگه ساعت روي 2:06 تنظيم نميشد. حالا جستجو ميكنم اگر مطلب مورد نظر رو پيدا كردم براتون ميزارم.

موفق باشيد

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
http://www.persianupload.com/7246127

اين سيو رو دانلود كنيد ببينيد كمك ميكنه يا خير.
اما تا اونجا كه حافظه م ياري ميكنه يادمه سايلنت هيل دو نسخه داشت و در نسخه ديگه ساعت روي 2:06 تنظيم نميشد. حالا جستجو ميكنم اگر مطلب مورد نظر رو پيدا كردم براتون ميزارم.

موفق باشيد

ممنون دوست عزیز من این سیو رو ریختم اما معلوم نیست از کجای داستان بازی شروع میشه میشه یه توضیحی بدین !!؟ هیچ شباهتی به مرحله های که من بودم نداره و اصلا داستان بازی رو از دست میدم اینطوری :(

still life

کاربر سایت
Apr 2, 2010
70
سایلنت هیل نسخه 360 رو با درجه سختی هارد تا وسطاش رفتم خیلی سخت شده.دوستان میدانند چه طوری در وسط بازی درجه هارد رو به ایزی تغییر بدم؟

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
کسی از دوستان نیست راهنمایی کند؟
سلام
فکر نکنم وسط بازی بشه سختی رو تغییر داد و برای تغییرش باید از اول شروع کنید.
و یک مورد دیگه، اگه می خوایید راحتتر بازی رو تموم کنید بهتر اول اون اسلحه ی لیزری رو پیدا کنید چون هم قوی هست و هم مهمات بینهایت داره.
برای گرفتنش باید بازی رو در شرایط زیر تموم کنید:
1)مادر alex رو در نکشید.
2)پدر alex رو ببخشید.(در کلیسا)
3)در مورد Wheeler (پلیس سیاه پوست) یا نجاتش بدید یا اجازه بدید بمیره.
بعد از اینکه این کارها رو انجام داید و بازی رو تموم کردید بازی رو دوباره شروع کنید. وقتی به خونه alex رسیدید وارد اتاقش در طبقه بالا بشید و اسلحه لیزری رو بردارید.
موفق باشید.

داني

کاربر سایت
May 28, 2010
1
ببخشید چند روزی خیلی داخل بازی ها گیر می کنم

حالا داخل این بازی گیر کردم اگر کسی می تونه کمک کنه لطفا بگه.

همون اوایل بازی وقتی می ری داخل خونه ات و به سمت زیر زمین خونه می ری یک دستگاه هست که آب ها رو خالای می کنه و نیاز به گاز داره هر چی می گردم گاز پیدا نمی کنم:(

سلام دوست گرامي براي گرفتن روغن بايد بهطرف پاركينگ خونه بري (سمت چپ خونه) از شكافي كه زير ديوار هست وارد باغ مي شوي واز شكاف بعدي وارد پارك ميشوي جلوتر دري است كه بسته است و با اهرم باز مي شود اهرم را بايد از داخل پاركينگ خانه ورداري بعد در را باز كن و جلوتر كاميون هست روغن يا همان بنزين را بردار

erfan_rainy

کاربر سایت
Aug 26, 2010
5
آقا من تو قسمت هتل گیر گردم ... همونجایی که یه مرد گنده که رو کله اش یه مثلث آهنی هست و یه شمشیر خیلی بزرگ داره رو می بینی ... بعد تو راه پله ها باید بپرم اونطرف اما همش می افتم پایین .. همه دکمه هارو زدم اما بازم می افتم پایین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر