کمک در بازی silent hill : homecoming

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ببخشید چند روزی خیلی داخل بازی ها گیر می کنم

حالا داخل این بازی گیر کردم اگر کسی می تونه کمک کنه لطفا بگه.

همون اوایل بازی وقتی می ری داخل خونه ات و به سمت زیر زمین خونه می ری یک دستگاه هست که آب ها رو خالای می کنه و نیاز به گاز داره هر چی می گردم گاز پیدا نمی کنم:(

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523

همون اوایل بازی وقتی می ری داخل خونه ات و به سمت زیر زمین خونه می ری یک دستگاه هست که آب ها رو خالای می کنه و نیاز به گاز داره هر چی می گردم گاز پیدا نمی کنم:(

روی دستگاه پمپ یک کنترول هست که برای باز کردن درب گاراژ است بقیه را سعی کن خودت حل کنی​

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید

خودت سع کن حلش کنی
اما اگه نتونستس اینجا را بخون :;)
1
- از همون جا کنار موتور ریموت کنترل در پارکینگ را بردار
2- از توی پارکینگ خونه باید یه گالن خالی پیدا کنی
3- میر توی حیاط و روی دیوار یه سوراخ هست که به پارک میخوره اونجا را رد میکنی تا به یک جایی حالت راهرو مانند میرسی که توش یک کامیون پارکه
4- کنار باک کامیون منوی Inventory (توی 360 دکمه Rb را فشار میدی) را باز میکنی و گالن خالی را انتخاب میکنی تا اون را با گازوییل پر کنه
5-بر میگردی توی زیرزمین و موتور را پر میکنی

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
با سلام و تشکر خدمت شما

من یک جای دیگه از بازی silent hill : homecoming گیر کردم

اونجایی هستم که به خونه دکتر می روم و بعدش با عروسکش که بزرگ میشه می جنگم و اون رو شکست می دهم.بعد به خونه دکتر بر می گردم و یک کلید همراه اون عروسک میاد دستم.بعدش می ری یک جایی هست شبیه به کلیسا که در اوایل بازی اون دختره اونجا بود و روی صندلی نشسته بود.کلید رو داخل همون مکان استفاده می کنم و یک در که تقریبا شبیه به در زیر زمین است باز میشه و بعد می تونم از اونجا برم پایین.اون پایین یک چاقو پیدا می کنم و یک فیلم نشون می ده که وقتی کوچیک بوده پدرش داخل یک اتاق بوده و دستگیره دره شبیه به سر اون چاقو هست.بعدش نمی دونم باید کجا بروم و چی کار کنم .جلودی دره خونه خودم هم سیم هست و نمیشه بری داخل

لطفا کمک کنید

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
من همون اول که وارد سایلنت هیل شدم موندم میرم تو هتل که جاش در میره تو یه سوراخی راه پله باشه فکر کنم . من میپرم یه کلید هست برمیدارم دیگه نمیدونم کجا برم :(

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
حال گشتن ندارم :biggrin1: ببین همون اول که وارد سایلنت هیل میشی جاش و پشت ماشین میبینی که میره تو هتل بعد میرم تبر و میگیرم خودمم میرم تو هتل . جاش و دنبال میکنم از یه که سوراخی هست در میره بغل همون قسمت یه جای بازه میپرم طرف راستم یه چیز برداشتم اما همه درهای هتل بسته هست کجا باید برم :biggrin1:
ببخشید اگه تند تند سوال میکنم چون وقت گشت ندارم بازی دستم امانته تا سه شنبه هفته دیگه :(

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
حال گشتن ندارم :biggrin1: ببین همون اول که وارد سایلنت هیل میشی جاش و پشت ماشین میبینی که میره تو هتل بعد میرم تبر و میگیرم خودمم میرم تو هتل . جاش و دنبال میکنم از یه که سوراخی هست در میره بغل همون قسمت یه جای بازه میپرم طرف راستم یه چیز برداشتم اما همه درهای هتل بسته هست کجا باید برم :biggrin1:
ببخشید اگه تند تند سوال میکنم چون وقت گشت ندارم بازی دستم امانته تا سه شنبه هفته دیگه :(
شما از هتل میاین بیرون و میرین سمت چپ. کنار هتل یه در نرده ای هست. داخل میشین و کنار جعبه برق میرین. سیمها را درست جا میذارین و برق را وصل میکنین. برق هتل وصل میشه. حالا میرین توی هتل و سوار اسانسور میشین

glileh

کاربر سایت
Aug 1, 2008
26
من یه مشکلی تو بازی silent hill :homecomming دارم . من بازی رو نصب کردم و وقتی میرم تو بازی اولش دمو میزاره که صدا داره ولی وقتی گیم پلی بازی شروع می شه دیگه هیچ صدایی نداره و حتی اونجا که اون بچه داره گریه می کنه دیالوگش گیر می کنه که دیگه نمیشه هیچ غلطی کرد. حرکت می کنه حتی رمز هم می تونم بزنم ولی تو در نمیره ، چیکار کنم؟ راستی منظورم از رمز چیت نبود رمز در بود که باز بشه

راستی منظورم از رمز چیت نبود رمز در بود که باز بشه

Last edited by a moderator:

rezidentevilone

کاربر سایت
Sep 10, 2008
433
نام
نیما
آخرین ورژن درایور صدات رو نصب کن....
اگه دیدی هنوز مشکل داره... توی ویستا اجراش کن چون با ویستا مشکلی نداره.....

سوالی که خودم دارم.....
وقتی کلت می گیری... و با قول مبارزه می کنی بعدش کجا باید بری ؟:confused:

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام به همگی

سلام به همه خسته نباشید من یه جا تو silent hill home coming گیر کردم اگر منو راهنمایی کنید ممنون میشم . تو اون قسمتی که چاقو یا خنجری رو می گیریم که دستگیره در هم هستش از قسمت Home Town زیر زمینش از تو یه صلیب بر میداره این خنجر رو باید چی کار بکنیم به طرف خونه که میریم جلوی در سیم خاردار بسته و همه راه ها رو امتحان کردیم همه بسته اند الان ما باید چیکار کنیم . با تشکر;)

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
سلام به همه خسته نباشید من یه جا تو silent hill home coming گیر کردم اگر منو راهنمایی کنید ممنون میشم . تو اون قسمتی که چاقو یا خنجری رو می گیریم که دستگیره در هم هستش از قسمت Home Town زیر زمینش از تو یه صلیب بر میداره این خنجر رو باید چی کار بکنیم به طرف خونه که میریم جلوی در سیم خاردار بسته و همه راه ها رو امتحان کردیم همه بسته اند الان ما باید چیکار کنیم . با تشکر;)
دوست عزیز شما باید یه کم میگشتین توی تاپیک silent hill در انجمن Xbox360 را. چون من به این سوال 1025 دفعه جواب دادم
اما اشکالی نداره چون پرسیدی جواب میدم
شما توی همون زیرزمین که چاقو را پیدا میکنی روی دیوار را خوب بگرد (میشه روبه روی راهروی اصلی حدودا) یه در هست که اصلا پیدا نیست. با چاقو بازش کن و راهتو ادامه بده

دوست عزیز اگه ممکنه یه لطف کن و پستت را توی اسپویلر قرار بده
ممنون

وقتی کلت می گیری... و با قول مبارزه می کنی بعدش کجا باید بری ؟:confused:
شما دقیق اگه ممکنه مرحله را بگو چون من چنین چیزی یادم نمیاد تا راهنماییت کنم

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
اقا منم اونجا گیر کردم وقتی اون تفنگ قدیمی رو که مادر الکس بهش داد میدیم به اون یارو و یه کلت

ازش میگیریم. بعدش باید چی کار کنیم و کجا بریم ؟

hdtv_master

کاربر سایت
Feb 12, 2008
354
عروسک بزرگ

با سلام

اون عروسک بزرگ رو در دفعه دوم که خونی شد
و چهار دست و پا تند حرکت می کنه مثل اون
حیوان شریف موندم تو گل.
با چه متد و اسلحه ای میشه از بین برد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟