کمک در بازی silent hill : homecoming

erfan_rainy

کاربر سایت
Aug 26, 2010
5
حالا که میشه پرسید .. چرا نپرسم
آقا راحی نداره کیفیت بازی رو کم کرد و سرعت بیشتر بشه؟
من اکثر بازیو با چراغ خاموش بازی کردم که سرعت کم نشه
--
راستی.. بازی رو دوباره نصب کردم اما نتونستم بپرم و افتادم پایین ... همونجایی که برای اولین بار اون مرده رو با کلاه مثلثی بزرگ می بینی .. تو هتل
پلیز هلپ می

Mamad Metal

عضو جدید
Jun 22, 2006
631
نام
محمد
حالا که میشه پرسید .. چرا نپرسم
آقا راحی نداره کیفیت بازی رو کم کرد و سرعت بیشتر بشه؟
من اکثر بازیو با چراغ خاموش بازی کردم که سرعت کم نشه
--
راستی.. بازی رو دوباره نصب کردم اما نتونستم بپرم و افتادم پایین ... همونجایی که برای اولین بار اون مرده رو با کلاه مثلثی بزرگ می بینی .. تو هتل
پلیز هلپ می
دقیق تر بگو...کجاش گیر کردی؟
خوب برو تو Option گرافیک رو بیار پایین تر تا سرعت بره بالاتر
از کجا پریدی که افتادی پایین؟ اگر اونجایی که Josh اون طرف چاله وایساده رو میگی باید بیوفتی پایین...

erfan_rainy

کاربر سایت
Aug 26, 2010
5
گرافیک دو حالت داره .. یا مدیوم یا هایت .. که گذاشتم رو مدیوم
-------------
اما بازی(جاش اون اطراف نیس) ... تو هتل بعد از این که زنه رو تو اتاق می بینه و باهاش حرف می زه و می ره جلوتر توی راه پله ها یه تیکه کنده شده .. از اوجا که می پرم می افته پایین .... جای دیگه هم که نداره
------------
به نظرم مشکل از بازی باشه .. چون نباید بیفته .. کسی سیو بعد از هتلو نداره ... من بیخیال این مرحله شدم
هر6 ماه 1 بار هم یکی مثل شما پیدا می شه جواب بده و بقیه هم هیچی

erfan_rainy

کاربر سایت
Aug 26, 2010
5
من یه چیزایی تو مایه های رجیستری پرسیدم وگرنه Option که چیزی نیست که بخوام سوال کنم
-------------
بی خیال
دوستانی که الان دارن بازی می کنن یا دوستانی که قبلا بازی رو انجام دادن ولی هنوز پاک نکردن .. اگه امکانش هست سیو توی هتل رو برام بذارن طبقه چهار رو رفتم .. طبقه پنجم به بعد رو بذارن ممنون می شم ... همراه با رزولوشن 600*800 و دو تا نوشابه (چه خوش اشتهام من)
-------------
بازم بیخیال
کجا می تونم سیو های این بازیو پیدا کنم؟

arman-2

کاربر سایت
Dec 23, 2010
60
نام
????A
سلام به همه.
من اونجایی هست که یه خنجر جدید میگیره بعدش با اون در باز میکنه از زیر زمین که توش صلیب بود من با اون خنجر رفتم همونجایی که خونه بود رفتم توی شیروونی بعدش اون کمده رو هل میدم یه در میبینم بعدش وارد اون اتاق میشم یه معما ناقص هستش که باید تکمیلش کنی من هر چه قدر ور میرم تکمیل نمیشه باید چکار کنم خواهش میکنم کمکم کنید بازی رو دارم روی hard میرم خیلی معماش سخته کمک...!:(

(:White:)

کاربر سایت
Jan 14, 2011
1
حل مشکل ساعت در بازی silent hill : homecoming

سلام
راستش اینقدر از حل این مشکل حال کردم که اومدم عضو شدم تا به بقیه بگم چطور این مشکل حل می شه:d اگر چه شاید کمتر کسی باشه که این بازی رو بخواد بکنه ولی من اینجا می گم چی کار کردم که ....

اول اینکه زمانی که ساعت رو روی زمان مورد نظر یعنی 2:06 تنظیم می کردم و هیچ تغییری دیده نمی شد؛ اولین مشکل اینجا بود که وقتی روی حالت عقربه ی دقیقه شمار بودم جایی که کلیک می کردم پشت عقربه رو به اونجا می شد نه سمت درستش ....

تهش اینکه ....:
من رفتم از سیو قبلیم (بالاخره شما چندتا سیو قبلشم دارین دیگه؟) من رفتم رو اولیش تقریبا اول همین مرحله بود (پس نیازی نبود برم از اول کل بازی رو شروع کنم) بعد به ترتیب هر دری که باز می شد حلش می کردم بعد می رفتم سراغ بعدی .... (البته شاید نیازی به این کارم نبود) وقتی رفتم توی اتاق ساعت نوشته ها رو نگاه انداختم بعد سریع رفتم سراغ ساعت و تنظیمش کردم ! کلا خودم فکر می کنم اگه یه سیوی قبل از باز کردن کردن در اتاق ساعت رو داشته باشین حل شه!

موفق باشید ;)

• Like
Reactions: aliahmadi2

Mohsen_NFSU2

کاربر سایت
Jun 19, 2007
122
نام
محسن
اقا کسی این بازی روی ps3 هک شده بازی کرده
من با دکمه هاش مشکل دارم قاطی کرده
مثلا وقتی میخوام در باز کنم زیر تصویر کلید ضربدر میاد اما وقتی دکمه میزنم یا میشینه یا غلت میخوره به طرفی باید چند بار ضربدر بزنم تا درب باز کنه

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
سلام دوستان من تو silent hill home coming یه جایی گیر کردم. یه ساعت هست که نمیدونم باید رو چند تنظیم بشه، همون مرحله که یه اهرم هستش که 4 تا درو باز میکنه تو هرکدوم یه معمایی هست تو یکی از این درها یه ساعته که باید اونو تنظیمش کرد من نمیدونم باید رو چند تنظیمش کنم اگه کسی میدونه ممنون میشم کمک کنید.
یه چیز دیگه هم این که این قسمت بازی دیگه آخرشه یا هنوز وسطای بازیم؟

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,690
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
تو هرکدوم یه معمایی هست تو یکی از این درها یه ساعته که باید اونو تنظیمش کرد من نمیدونم باید رو چند تنظیمش کنم اگه کسی میدونه ممنون میشم کمک کنید.
اون قسمتی که میگید (اگه درست متوجه شده باشم) مربوط به بازگشت مجدد به خانه شپردهاست وقتی که به حالت Otherworld رفته.
ساعت رو باید روی 2:06 تنظیم کنید. اما پیشنهاد من اینه که اول از همه همین معما رو حل کنید و بعد بیرد سراغ بقیه.

آخرین ویرایش:

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,690
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
پست من اینجا چکار می‌کنه :-/:-o
مرسی از کمکتون من الان این کارو کردم ولی بازم باز نشد. ممکنه باگ باشه؟
بله باگ هستش برای همین گفتم اول از همه همین معما رو حل کن.اگه بری سراغ بقیه، عدد رمز ساعت به صورت رندوم میشه.

meysam.veron

کاربر سایت
Apr 20, 2011
2
کمک

سلام دوستان . تو رو خدا یه مسلمون کمک کنه ! من کله 12 صفحه ی این انجمن رو خوندم و فقط یه نفر مشکل من رو داشت که جواب هم نگرفته بود . من دقیقا الان اون جایی هستم که با elle توی زیر زمین هستم و هر کاری می کنم میله رو نمی چرخونه . یعنی علامت X می یاد ولی ول می کنه به زور rotate کردم (بعد از نیم ساعت ) چون همش ول می کرد .درش باز شد ولی الان اصلا وارد نمی شه . یکی بگه باید چی کار کرد . فقط قبل از این که وارد زیر زمین بشیم یه کد بود مثل کد اول بازی که با xray معلوم شده بود و چون کدی نداشتم اون رو رد کردم . واقعا ممنون می شم اگه یکی کمکم کنه

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,690
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
منظورت کجاست؟ اونجایی که تو فاضلاب دروازه رو باز می‌کنی elle میره اونور ولی اونطرف طبلک رو نمی‌چرخونه باید برگردی یه راه دیگه پیدا کنی. ولی اگه تونستی یه آدرس دقیق‌تر بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر