کمک در بازی silent hill : homecoming

Many

کاربر سایت
May 25, 2012
1
سلام دوست عزيز.توهمون مرحله كه ميره توي خونه و اون دستگاهه گاز ميخواد گير كردم.شما توي يكي از پست هاتون گفته بوديد كه بايد اهرم رو از پاركينگ خونه ورداريم ولي چجور بريم تو پاركينگ ؟من هر كاري كردم نميره تو پاركينگ چه برسه به اين كه بخواد اهرم هم ور داره.

milad423

کاربر سایت
Jan 12, 2013
1
سلام
بچه ها من مرحله ی اولشو هم بلد نیستم
باید چیکار کنم؟
گفته از بیمارستان خارج شو
لطفا کمک :)

---------- نوشته در 07:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:58 PM ارسال شده بود ----------

رد شدم - بعد که اولش چاقو برمیدارم و یکی رو میکشم میرم بالا - یه جاییه که داره بارون میاد و یکی انگار اهنگ گوش میدم
شیشه رو میشکونم ولی نمیشه رد شم ....

hinata3000

کاربر سایت
Mar 29, 2013
93
سلام
بچه ها من مرحله ی اولشو هم بلد نیستم
باید چیکار کنم؟
گفته از بیمارستان خارج شو
لطفا کمک :)

---------- نوشته در 07:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:58 PM ارسال شده بود ----------

رد شدم - بعد که اولش چاقو برمیدارم و یکی رو میکشم میرم بالا - یه جاییه که داره بارون میاد و یکی انگار اهنگ گوش میدم
شیشه رو میشکونم ولی نمیشه رد شم ....
عزیزم از راهنما استفاده کن خوب راهنمای بازی برای همین موقس
;)

Mohammad13751996

عضو جدید
May 23, 2021
1
با سلام و تشکر خدمت شما

من یک جای دیگه از بازی silent hill : homecoming گیر کردم

اونجایی هستم که به خونه دکتر می روم و بعدش با عروسکش که بزرگ میشه می جنگم و اون رو شکست می دهم.بعد به خونه دکتر بر می گردم و یک کلید همراه اون عروسک میاد دستم.بعدش می ری یک جایی هست شبیه به کلیسا که در اوایل بازی اون دختره اونجا بود و روی صندلی نشسته بود.کلید رو داخل همون مکان استفاده می کنم و یک در که تقریبا شبیه به در زیر زمین است باز میشه و بعد می تونم از اونجا برم پایین.اون پایین یک چاقو پیدا می کنم و یک فیلم نشون می ده که وقتی کوچیک بوده پدرش داخل یک اتاق بوده و دستگیره دره شبیه به سر اون چاقو هست.بعدش نمی دونم باید کجا بروم و چی کار کنم .جلودی دره خونه خودم هم سیم هست و نمیشه بری داخل

لطفا کمک کنید
همونجایی که چاقو رو پیدا میکنی ضلع چپ همون دیوار دوتا کتاب سنگی هست بین دوتا کتابه یه در هست که با اون چاقو باز میشه

• Like
Reactions: aliahmadi2

Mehrdad. Mooler

عضو جدید
Nov 4, 2021
1
سلام این غولی ک آویزونه گوشتهای اطرافشو زدم الان افتاده رو زمین به پشتش میرم و نزدیک یه ساعت با طبر میزنم ب جاهای قرمز اما نمیمیره راهنمایی لطفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر